خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قضیه تبصره اخرش چی شد؟

سلام دوستان خسته نباشید
      یکی میگه اگه نمره برگه امتحان خرداد رو بالای هفت بشی میتونه از تبصره استفاده کنی
      بعد یکی میاد میگه اگه نمره سالانه ات هفت بشه میتونی از تک ماده استفاده کنی والزامی نداره حتما نمره برگه رو تو خرداد هفت بشی
      ترخدا یکی درستشو بگه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.فک کنم اگر نمره سالانه بالای 10بشه حتی خرداد هم بیفتی قبولی...اما اگر نمره سالانه زیر10بشه درصورتی که بالای 7باشه نمره سالانه ات میتونی از تبصره استفاده کنی!اخه پارسال یکی از بچه های کلاس ریاضی توی مدرسه مون دیفرانسیل4شده بود خرداد ....که با مستمر ونمرات ترم اول کلا نمره سالش شده بود10/5وقبول شد!اما اگه نمره سالانه زیر 7بشه افتاده محسوب میشی وبایدشهریور امتحان بدی!!بازم بپرس از اموزش وپرورش نکنه من اشتباه کرده باشم! ...موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمره کل باید بالا هفت باشه تا بتونی از تبصره استفاده کنی.
      سال سوم 2 تا درس و سال پیش هم یکی.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبصره برای قبولی سالانه ست
      یعنی نمره کل مهمه که بالای 7 باشه
      اگه مشکلتون نمره برگه ست تا 1.5 یا حتی 2 نمره کمتر برید به دبیر یا اگه نهاییه برید اموزش پرورش به مسوولش بگین
      یه کم مخشو بزنین احتمالا نمره تون میده
      من رفتم گفتم نمره تو دیفرانسیل نهایی نیاز دارم تا قبول شم میخوام اعتراض بزنم پرسید چقد گفتم 1.25 یه نگا کرد سیستم و گفت اعتراض نمیخواد برو یه هفته دیگه بیا
      اومدم دیدم 1.5 نمره بهم دادن
      خدا خیرت بده مرد
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در سال سوم متوسطه دانش اموز در چهار عنوان درسی (دو درس نهایی و دو درس داخلی) باید نمره سالانه دانش اموز به 7 برسه تا از تبصره استفاده کنه... کسایی که میگن رو برگه حتما 7 باشه این قانون از سال 90-91 برداشته شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن