خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 119
    1. Top | #61
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      ببخشدا یخورده تند حرف میزنم
      دیگه حالم داره از همچین بحثایی بهم میخوره

1 : کسانی که میان میپرسن میشه یا نمیشه :
      آخه فدات شم ینی تو سطح شعور و فهمت به این حد نرسیده که خودت تشخیص بدی میشه یا نمیشه ؟
      الان من بت بگم میشه تمومه ؟ همه چی اوکیه ؟ اگه بگن نمیشه کنکورو بیخیال میشی ؟
      فک میکنم هرکسی اینو بدونه که اگه تلاش کنی میشه. اگرم تلاش نکنی نمیشه
      این نکته هم وجود داره : کسی که بیشتر تلاش کرده نتیجه بهتری هم میگیره وسلام نامه تمام

2 : کسانی که میگن میشه :
      چینن افرادی کلا همیشه تو انجمن حاظرن که بگن میشه
      تا الان حتی 1 نفر هم از چنین عزیزانی دیده نشده که خودش رتبه مطلوبی اورده باشه
      دائما در انجمن حضور دارن که به بحث با مخالفا بپردازن و از دیدگاهشون دفاع کنن
      یکی نیس به این دوستان بگه : آخه شما که اینقد بلدی. اخر انگیزه ای. ایمان قلبی و چه بدونم از این چیزا داری
      نتیجت کو ؟
      اکثرا 2-3 ساله که پشت کنکورین کارشونم فقط شعار دادنه

3 : کسانی که میگن نمیشه :
      عزیزم به قول اینشتین همه چی نسبیه
      اومدیمو شد
      اومدیمو یکی تونست
      اصن شاید معجزه ای چیزی شد
      شاید یکی شانسی ( هرچند با احتمالی در حد صفر ولی صفر نیست ) تونست دانشگاه تهران بیاره
      شما از کجا انقد مطمینی که میگی نمیشه
      رو چه حسابی اصن داری حرف میزنی ؟

بیش از 400 تا تاپیک در مورد این بحثا زده شده هیشکیم نیس جم و جور کنه اینارو
      تمومش کنید دیگه
      مرسی اه
      ببخشید شاید حرفاتون درست باشه ولی این تاپیک واسه کسایی هست که ناامیدن اگه حالتون بهم میخوره اینجا نباید بیاید جایی دیگه باید برید انقدرم تیریپ همه چیزدان برندارید این تاپیک شاید از نظر شما مسخره باشه پس نیاید داخلش و نظر هم ندید...مثل من که اگه یه تاپیکی بهم ربط نداشته باشه نمیام چه برسه نظر بدم اونم طوماار.....بالاخره زدن تاپیک آزاده....با هرموضوعی...
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      ببخشید شاید حرفاتون درست باشه ولی این تاپیک واسه کسایی هست که ناامیدن اگه حالتون بهم میخوره اینجا نباید بیاید جایی دیگه باید برید انقدرم تیریپ همه چیزدان برندارید این تاپیک شاید از نظر شما مسخره باشه پس نیاید داخلش و نظر هم ندید...مثل من که اگه یه تاپیکی بهم ربط نداشته باشه نمیام چه برسه نظر بدم اونم طوماار.....بالاخره زدن تاپیک آزاده....با هرموضوعی...
      حالت خوبه ؟
      الان پستایی که شما گزاشتی چه ربطی به تاپیک داره ؟
      نه چه ربطی داره ؟
      تاپیک در مورد کانالی که برنامه ریزی میکنه بود
      شما که خودت میای اینجا در مورد مسائل دیگه با بقیه بحث میکنی چرا به من گیر میدی ؟
      شرمنده اخلاق ورزشیت من نگفتم از این تاپیک حالم بهم میخوره
      گفتم از همچین بحثایی حالم بهم میخوره
      اصلا هم نگفتم مشکلی با موضوع این تاپیک یا چیزای دیگش دارم
      قبل اینکه همینجوری بیاین رو هوا حرف بزنید لطفا قبلش پستی رو که نقل گرفتید مطالعه کنید
      هم برید پست اول رو مطالعه کنید که بفهمید اصلا مربوط به چیه و بیخودی اسپم ندین
      تاپیک هیچ ربطی به نا امیدی نداره
      مربوط به بلاتکلیفی و کسانی هست که برنامه برای این مدت باقی مونده احتیاج دارن

3. Top | #63
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرف استرس امتحان نهایی داره میاد به کنکوریا گیر میده.....خب اول گل گاوزبون بخور بعد بیا نظر بده از الان میترسه کسی جاشو بگیره دیگه نمیدونه هیچ کس نمیتونه جای کسی رو بگیره ..یه دوستی داشتم دقیقا همینطور بود خیلی درس میخوند ولی بیش از حد حسود و تنگ نظر بود..کلی هم کلاس رفت و ازمون ولی به دروغ میگفت من اصلا کلاس نمیرم..من خودم میخونم..حتی به صمیمی ترین دوستشم برنامشو نمیگفت....با این که واقعا زیاد خوند و خرخون بود و همه انتظار پزشکی ازش داشتن علوم آزمایشگاهی روزانه دزفول قبول شد..که خیلیم رشته خوبیه ولی مسلما هدفش 3 رشته اصلی بوده که نرسید. ولی واقعا چون تنگ نظر بود حس میکنم به جایی که باید می رسید نرسید....اینم اخر و عاقبت کسایی که فکر میکنن اگه به کسی کمک کنن بقیه جاشونو میگیرن.....پس کمر همت میبندن برای هجوم بردن به تاپیک هایی که ذره ای بوی امیدواری دارن و تمام افکار منفیشونو تخلیه میکنند و با خیالی اسوده به درس خوندن خود ادامه میدن و خوشحال از اینکه یک رقیب کمتر زندگی بهترباشد که رستگار شوند
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

4. Top | #64
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان سومى قصد توهين ندارم
      ولى من گنده تر از شما رو ديدم كه تو كلاسمون بودن،هميشه هم در حال خوندن براى المپياد بودن با معدل ٢٠ كتبى كل چهارمم سوم رفته بودن كلاساى هدف و بسته بودن ولى چنان دهنشون تو كنكور سرويس شد كه همگى الان دارن با افتخار حسابدارى پيام نور ميخونن،حتى حاضر نشدن يه سال بمونن،از همينجاهم قول ميدم هر كسى تو اين تاپيك و تاپيكاى ديگه كه سومه و ادعاى رتبه برتر شدن ميكنه سال اينده به هيچجا نميرسه
      لطفا نقل نگيريد
      تمام تلاشتونو بكنيد و تا وقتى جو كنكورو نديدين ادعايى نداشته باشيد
      والسلام
      پ.ن:هميشه سعى كنيد با عملتون خودتونو به ديگران نشون بدين،حرفو كه همه ميزنن.رتبه ١ امسالم نميگه امسال زير ١٠ ميشم،اونوقت بعضيا.....
      ویرایش توسط Ali77 : 04 اردیبهشت 1396 در ساعت 22:51

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند تجربه :
      ۱:سعی کنید درسو با هیجان بخونید (این همون تفاوت بین مستند های ایرانی و خارجیه )
      ۲:در قنوت از خدا جدیت بر سر اهداف رو طلب کنیید حتی به فارسی
      ۳:بر حاشیه فکر نکنید اگر حدود ۶۰ درصد بزنید (میانگین)رشته های خوب میارین
      ۴:ارامش خودتونو حفظ کنین
      ۵: در درس ها ازمون های فشرده بزنین
      ۶:از شکلات تلخ برای انرزی استفاده کنین البته پس از خوردنش خودتو کنترل کنید
      ۷گران اگر شما را اذیت کردن از انها فقط فرار کنید و درگیر نشید
      ۸:در اولین فرصت درس بخونین
      فی سبیل الله

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه کلام تجربه دومین سال کنکورم اگه کسی عاشقانه بخونه زحمت با برنامه ریزی درستی بکشه...و امیدوار باشه کم نیاره قطعا موفقه...تنها ادمایی میتونن موفقیت های بزرگی کسب کنن ک فارغ از ضرب تقسیم قوانین فیزیک عمل کنن...میگن مجنون ب عشق لیلی کوه ازجا کنده دقیقا حکایت ماست..من توهیچ تایپیکی ادعای رتبه برتر بودن نداشتم ولی زمان ثابت میکنه کت تنه کیه...خود طراح سوال کنکورم بگه نمیشه موفق شد من میگم میشه...نمونه بارش سامان تارم بدبخت اومد اذر 94تایپیک زد میخوام بخونم همه گفتن نمیشه تو دور بودی تجربی فلانه همه اون ادما رفتن کنار اما سامان 600شد بااینکه مشکل قرنیه چشم داشت..این یعنی لال شن بعضیا بهتره...بازم میگم زمان نشون میده کت تنه کیه..یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی بیخیال بشینید بخونید فقط
      شد بیاید یه تو دهنی بزنید به همه کسایی که گفتن نمیشه نشدم بدون کنکور به این راحتیا نیست و باید خیلی تلاش کنی

پ.ن الان بعضیا میگن وای یه ماهه ام میشه چقد منفی بافی شگفتا
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسیاری از افرادی که ادعا ی بی انگیزگی میکنن ولی درسو دوس دارن به علت عدم استفاده از روش هاس
      مثلا یکی خوابش میاد /یکی اونقد تو نت بوده چشاش و لوب پیشانیش درد میکنه یکی گشنشه در این حالت بسیاری از افراد مستقیم سراغ راه حل نمیرن (که مهم ترین دلیلش تنبلیه)مثلا در مثال نت طرف میتونه با نیم ساعت بستن چشم و ارام شدن اماده درس بشه ولی معمولا میره میشینه جلو tvیا کارای دیگه و به فرداش دل میبنده و...

9. Top | #69
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      می خوام هی حرف بزنم ولی نمی شه خب بیش از این هم نمیشه انتظار داشت که بقیه بفهمن افرادی مثل من قصد واقعیشون چیه کلا زیاد نمی تونم با تایپ کردن منظورمو برسونم حرف زدن رو در رو رو ترجیح میدم
      خدا شاهده که واقا قصد من این نیست که کسی رو نا امید کنم ... دیگه یه نفر یا دونفر که چیزی نیست الان 600 هزار نفریم
      من ادعا نکردم الانم برام رتبه مهم نیست مهم اینه که پزشکی قبول شم حالا چه 2 رقمی یا 4 رقمی الان حتی حدودشم نمی تونم بگم رتبه کنکور ماه های آخر مشخص میشه
      در جواب شیما خانوم هم باید بگم
      والا من استرس نهایی رو هم ندارم .
      حسود که والا اولین باره کسی سر درس خوندن بهم میگه حسود من هر کاری که از دستم بر بیاد برای دوستام میکنم و از این تریپ شخصیت هام نیستم که همه چی و از بقیه مخفی کنم

دیگه علی آقا هم اصل مطلبو گفت دیگه .لازم به توضیح بیش از اینم نیست .
      کنکور قابل احترامه کسی که کوچیک بدونتش قطعا چوبشو میخوره بعضی از دوستان یه جوری صحبت میکنن که انگار کاری نداره و اسونه

الان که دارم دقت میکنم خیلی از دوستان که دارن این حرفا رو میزن یه سال کنکور دادن واقا جای تعجب

سامان دارم که شما داری حرفش میزنی امد تاپیک زد که میخوام بخونم نه اینکه بگه میشه از الان کاری کرد؟؟؟!! . این یعنی قبلش تصمیمشو گرفته بود و حرفای بقیه هم روش هیچ تاثیری نداشت این جور تاپیکا خوبن چون طرف حداقل تصمیمشو گرفته من از این جور تاپیکا کم دیدم(تا الان که ندیدم ) یارو میاد میگه میترسم شروع کنم خب الان واقا چی میشه در جوابش گفت ؟؟؟ اینکه نترس داداش تو حتمن تو این سه ماهی میتونی . الان با گفتن این همه چیز حل میشه و ما هم میشیم آدم خوب و شبا هم خوب می خوابیم .
      اینجاست که یکی مثل اوشون میشه رتبه 600 (البته توی 7 ماه ) و یکی مثل ایشون میشه رتبه n رقمی
      البته مثال از این افراد زیاده من خودم یکی رو دیدم که رشته ریاضی بوده و 10 ماه خونده و پزشکی هم قبول شده
      کار هرکس نیست خرمن .... دیگه بقیشو خودت میدونی

آها راستی من یه چیزی رو متوجه نمیشم اینایی که 24 ساعت آنلاینن چطور میتونم با تمرکز درس بخونن
      تو این زمان دیگه فکر نکنم انجمن جز وقت تلف کردن فایده دیگه ای هم داشته باشه .
      دوستمون راست گفته . هیچ رتبه برتری رو نمی بینیم که بیاد درباره این چیزا حرف بزنه

دیگه چی ... دیگه همین ... حرفی نیست ... موفق باشید

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها میدونین چرا هیچکی از ماه های اخر نتیجه نمیگیره؟چون ماها فقط جوگیر میشیم 1 روز و میگیم اره روزی 16 ساعت میخونم نتیجه میگیرم و بعد روز بعد تا خود کنکور در عذابیم که میشه یا نمیشه در حالی که بقیه دارن میخونن
      درصورتی که بهترین دانش اموزم نمیتونه بگه حتما میشه
      مطمئنن بخونین از چیزی که الان هستین خیلی بهتر میشین
      زیر 2000 شدن به شدت سخته و همتونم میدونین چه رقابت سختیه و باید وحشتناک بخونین
      و هوش و شرایط زندگیه افراد خیلی نقش داره ممکنه من یه مطلبیو توی 6 ماه تسلط پیدا کنم یکی دو ماه.یکی خونش ارومه یکی دعوا. و عوامل دیگه
      کسایی که پایه قوی دارن و الان رتبشون درحد 5 6 هزاره رتبه ی زیر 1500 میارن به نظرم .
      فقط باید این دوره چیزی که بهش فکر میکنین درس باشه نه چیز دیگه
      و اینکه به نتیجه فکر نکنین واقعا استرس اوره
      اگه تمام فکر و ذکرتون درس و هدفتون شد تدی این 74 روز که بهترین رتبه رو در حد خودتون میارین اگر که نه بدونین موفق نمیشین.برلی رتبه ی خوب اوردن باید ذهنیتتون رو تغییر بدین
      مثلا یادمه یکی توی همین انجمن گفت من پارسال 40 روز اخر 2 تا 4:30 میخابیدم حتی ناهارمو با درسم میخوردم و تنها به درس فکر میکردم و تمرکز 100 درصد داشتم و رتبش شده 2700 منطقه 1 (نمیدونم کی بود ایشون)
      ویرایش توسط NilouMH : 05 اردیبهشت 1396 در ساعت 00:56

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگن کنکور 97 اخرین کنکور نظام قدیمه یعنی کسی نمیتونه پشت کنکور بمونه؟مگه میشه تو یکسال ازصفر ب پزشکی رسید؟پس منی ک دوسال انواع کتبارو زدم باید بااونی ک نهایی داره اولین اخرین کنکورشه یکی باشم؟
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #72
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      میگن کنکور 97 اخرین کنکور نظام قدیمه یعنی کسی نمیتونه پشت کنکور بمونه؟مگه میشه تو یکسال ازصفر ب پزشکی رسید؟پس منی ک دوسال انواع کتبارو زدم باید بااونی ک نهایی داره اولین اخرین کنکورشه یکی باشم؟
      تویی که یه سال موندی حتمن یه مشکلی بوده و گرنه یه سال خوب خوندن بسه با سه قبولی
      آها راستی به هوش طرفم بستگی داره و خیلی پارامترهای دیگه ...
      راجب کنکور نظری ندارم چون واقن نمی دونم ولی برا من همون یه سال بسه

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان یه پیشنهاد
      نت رو خاموش کنین و درستون رو بخونین
      به نظرم این بهترین کاره
      یکی از عواملی که باعث شده من درسمو یکسره بخونم اینه که کرنومتر میدم دسته مامانم میگم 3:45 دقیقه شد صدام کن
      خب منم باید اون 3:45 بدون ذره ای اتلاف وقت بخونم
      و اون درسو جلوی مامانم تیکشو بزنم که خوندم
      این خیلی تاثیر داره
      بشینین بخونین اخرش یه رتبه ای میارین

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازته دل میخوام همه قبول شن...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 05 اردیبهشت 1396 در ساعت 01:35

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیرین ترین رویای زندگیفایل پیوست 69777
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)