خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 119
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      چه رشته ای اونوقت؟؟
      ببین عزیزم کسی که از الان میخواد تازه شروع کنه باید همه توانشو بذاره
      نباید انتظار دانشگاهی مثل تهران و شهید بهشتی و ایران رو داشته باشه
      برنامه 75 روزه تقریبا همه مباحثو پوشش میده ولی اینم در نظر بگیر که فقط 74 روز مونده تا کنکور!
      برنامه یه ماهه رو واسه کسایی گذاشتم که برنامه بالایی رو نمیتونن برسونن
      ولی با این برنامه هم 40 روز وقت اضافه داری که میتونی همه مباحثی رو که خوندی رو فول فول بشی و هم میتونی چند مبحث دیگه رو هم بخونی
      تازشم اگه این برنامه رو برسونی میتونی 3تا رشته تاپ دانشگاه هایی مثل ارومیه ،سنندج ،کرمانشاه ایلام ،اهواز، جندی شاپور، همدان، اردبیل، جیرفت، فسا، بندرعباس، زاهدان،ساری ،گرگان ،رشت، آمل، بیرجند، بجنورد و بقیه که یادم نمیاد قبول شی!
      یعنی توی این 19تا دانشگاه یه صندلی واسه تو نیس!؟
      تازشم کی تضمین میکنه اگه امسال تلاش نکنی سال بعد حسابی خواهی خوند و حتما قبول خواهی شد!؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      مثبت انديشي به معناي خود را گول زدن نيست ـ
      مثبت انديشي به معناي نديدن مشکلات نيست ـ
      اره مثبت اندیشی به معنای غول کردن مشکلات هم نیس!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قصد توهین ب کسی ندارم..ولی دوستانی ک میگن ازالان بخونی تهران نمیاری شما ممکنه 10سالم بخونی تهران نیاری چون الان بومی پذیریه..هرکس تو بوم خودش بیشترین شانس داره علی جدی محمد بابایی جز رتبه های تک وزیر صد کشور توهمین انجمن بودن چرا تهران نیاوردن؟چون بومی پذیریه وحشتناک اثر گذاره پس اگه ب امید تهران قبول شدن سال بعد نشستید نمیند واقعا باید زیر 50 کشور بشید تا قبول شید...دوستان ی جوری میگن انتظار تهران نداشته باش تو75روز ک انگار اگه هرکس از هر قطب کشور بخونه تهران قبوله بله میتونه رتبه شاخ بیاره اما تهران سخته ...پس هرکس باید طبق جدولی ک بالا گذاشتم بخونه ببینه بومش کجاس دانشگاه ورتبه هاو درصدای مورد نیازشناسایی کنه
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      داش کف رو یکم کم در نظر گرفتی بچه های محل ما (اونایی که به پزشکی فکر میکنن ) حداقل روزی 10 ساعت میخونن (حداقل ) تو این دوره یعنی دوره های جمع بندی که دارم میبینمشون به جرات میتونم بگم که خیلیا شون به 14 ساعتم رسیدن
      .موضوع اینجاست ایا کسی که از اول تیر شروع کرده به خوندن و میانگین 10-11 ساعت خونده با کسی که از فروردین شروع کرده میتونه یکسان باشه (کاری به استثنا ها ندارم ) ؟؟
      .این افراد تعدادشون کم نیست
      بجای فکر کردن به اینکه چقدر وقت و زمان مونده و ایا میشه یا نه . یا به خیال اینکه بقیه کم میخونن و ما تو این زمان با زیاد خوندن می تونیم جبرانش کنیم ، باید بگم روزای از دست رفته رو نمیشه برگردوند ، به همون دلیلی که تا الان نخوندی نمی تونی بعد از اینم خوب بخونی اول خودتو پیدا کن
      .شاید تنها چیزی که از این انجمن یاد گرفتم این بود که کارا رو به دقیقه 90 نندازم و کارم به اما و اگر نیوفته خدا رو شکر میکنم که سال بعد کنکور دارم

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_usj نمایش پست ها
      داش کف رو یکم کم در نظر گرفتی بچه های محل ما (اونایی که به پزشکی فکر میکنن ) حداقل روزی 10 ساعت میخونن (حداقل ) تو این دوره یعنی دوره های جمع بندی که دارم میبینمشون به جرات میتونم بگم که خیلیا شون به 14 ساعتم رسیدن
      .موضوع اینجاست ایا کسی که از اول تیر شروع کرده به خوندن و میانگین 10-11 ساعت خونده با کسی که از فروردین شروع کرده میتونه یکسان باشه (کاری به استثنا ها ندارم ) ؟؟
      بجای فکر کردن به اینکه چقدر وقت و زمان مونده و ایا میشه یا نه . یا به خیال اینکه بقیه کم میخونن و ما تو این زمان با زیاد خوندن می تونیم جبرانش کنیم ، باید بگم روزای از دست رفته رو نمیشه برگردوند ، به همون دلیلی که تا الان نخوندی نمی تونی بعد از اینم خوب بخونی اول خودتو پیدا کن
      .شاید تنها چیزی که از این انجمن یاد گرفتم این بود که کارا رو به دقیقه 90 نندازم و کارم به اما و اگر نیوفته خدا رو شکر میکنم که سال بعد کنکور دارم
      شما واسه همه تعیین تکلیف نکن...کسی بخواد بخونه بزرگترین فرد هم نمیتونه جلوشو بگیره چه برسه به شما....تو اینجور تاپیکا افرادی مثل شما نیان بهتره....تو روانشناسی مساله ای وجود داره به نامzip..یعنیی کسی با مدت کمتری ولی فشرده میتونه موفق شه حتی بیشتر از اونی که زمان بیشتری داشته....و اصلا ربطی به عدالت و این حرفا نداره....این یه قانونه...قانون پارکینسون..مغز تو زمان کمتر خودشو میتونه محدود کنه و به بهترین جاها فرد میشه رسید...
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ وقت مسئله ، زمان نبوده و نیست ... مسئله فقط یادگرفتنه چه در 1 ماه و چه در 1 سال ...
      حداقل برای من که اینطوره .

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیز ایشون کلا ترسو هستن مبادا کسی بخونه موفق شه سامان تارم اذر 94پست گذاشت بخونم زیر هزار میشم همه گفتن نمیشی ولی خوند بعد 4سال دوری با مشکل پزشکی ک داشت 6ماه خوند 600شد ..موفقیت نمیگه چقدر خوندی چندتا تست زدی موفقیت چاشنی انگیزه امید وباوره وتلاش..اغلب رتیبه های زیر صد انجمن از مهرخوندن باپایه معمولی پس اگه نشه تو 6ماه یا 75روز نتیجه خوب گرفت تو ده ما نمیشه جز صد نفر شد ک...پس میشه میشه عاشق بود وعاشقی کرد ...حالا حی بگید حامد یگانه تبلیغ دی وی دی میکنه ...کافر همه را ب کشی خود پندارد
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      شما واسه همه تعیین تکلیف نکن...کسی بخواد بخونه بزرگترین فرد هم نمیتونه جلوشو بگیره چه برسه به شما....تو اینجور تاپیکا افرادی مثل شما نیان بهتره....تو روانشناسی مساله ای وجود داره به نامzip..یعنیی کسی با مدت کمتری ولی فشرده میتونه موفق شه حتی بیشتر از اونی که زمان بیشتری داشته....و اصلا ربطی به عدالت و این حرفا نداره....این یه قانونه...قانون پارکینسون..مغز تو زمان کمتر خودشو میتونه محدود کنه و به بهترین جاها فرد میشه رسید...
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 69711بخشی از مصاحبه سامان تارم ک گواه برحرفای منه
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_usj نمایش پست ها
      سال بعد این موقع میبینمت اخوی ....شما فعلا بفکر امتحان نهاییت باش پاس کنی
      خدایا کمکمون کن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انقد بهم پالس منفی ندید کنکوریا باید پشت هم باشن...خدایی نمیدونم چرا باورنمیکنن این دنیا دو روزه چرا باید ب منفی نگری بدبختی بگذره
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشدا یخورده تند حرف میزنم
      دیگه حالم داره از همچین بحثایی بهم میخوره

1 : کسانی که میان میپرسن میشه یا نمیشه :
      آخه فدات شم ینی تو سطح شعور و فهمت به این حد نرسیده که خودت تشخیص بدی میشه یا نمیشه ؟
      الان من بت بگم میشه تمومه ؟ همه چی اوکیه ؟ اگه بگن نمیشه کنکورو بیخیال میشی ؟
      فک میکنم هرکسی اینو بدونه که اگه تلاش کنی میشه. اگرم تلاش نکنی نمیشه
      این نکته هم وجود داره : کسی که بیشتر تلاش کرده نتیجه بهتری هم میگیره وسلام نامه تمام

2 : کسانی که میگن میشه :
      چینن افرادی کلا همیشه تو انجمن حاظرن که بگن میشه
      تا الان حتی 1 نفر هم از چنین عزیزانی دیده نشده که خودش رتبه مطلوبی اورده باشه
      دائما در انجمن حضور دارن که به بحث با مخالفا بپردازن و از دیدگاهشون دفاع کنن
      یکی نیس به این دوستان بگه : آخه شما که اینقد بلدی. اخر انگیزه ای. ایمان قلبی و چه بدونم از این چیزا داری
      نتیجت کو ؟
      اکثرا 2-3 ساله که پشت کنکورین کارشونم فقط شعار دادنه

3 : کسانی که میگن نمیشه :
      عزیزم به قول اینشتین همه چی نسبیه
      اومدیمو شد
      اومدیمو یکی تونست
      اصن شاید معجزه ای چیزی شد
      شاید یکی شانسی ( هرچند با احتمالی در حد صفر ولی صفر نیست ) تونست دانشگاه تهران بیاره
      شما از کجا انقد مطمینی که میگی نمیشه
      رو چه حسابی اصن داری حرف میزنی ؟

بیش از 400 تا تاپیک در مورد این بحثا زده شده هیشکیم نیس جم و جور کنه اینارو
      تمومش کنید دیگه
      مرسی اه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اهم
      اقا بحث این تاپیک شدن یا نشدن نبود ولی کشیده شد به این بحث
      اقا با تشکر از توضیحات دوست بالایی ک کاملا راست گفتن
      باید بگم ک شمایی ک میخای تازه شروع کنی اول فک کن ببین چی باعث شده تا الان نخونی ! اون و بر طرف کن !!
      کنکور فقط تست و مرور کردنه !
      تلاش کن زیاااااااد زیااااااد
      توکل کن
      ایشالا بشه
      سرنوشت این تاپیکم مث باقی این تاپیکا نشه صلوات !!!!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از فسنجون بدم میاد نمیخورم توام وقتی خوشت نمیاد ازتایپیک ها خب نیا ..انگار ب زور گفتن بیا اینجا نظر بده..این یعنی خودت دوسداری نخود اش بشی وخودت جز همونایی...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      ببخشدا یخورده تند حرف میزنم
      دیگه حالم داره از همچین بحثایی بهم میخوره

1 : کسانی که میان میپرسن میشه یا نمیشه :
      آخه فدات شم ینی تو سطح شعور و فهمت به این حد نرسیده که خودت تشخیص بدی میشه یا نمیشه ؟
      الان من بت بگم میشه تمومه ؟ همه چی اوکیه ؟ اگه بگن نمیشه کنکورو بیخیال میشی ؟
      فک میکنم هرکسی اینو بدونه که اگه تلاش کنی میشه. اگرم تلاش نکنی نمیشه
      این نکته هم وجود داره : کسی که بیشتر تلاش کرده نتیجه بهتری هم میگیره وسلام نامه تمام

2 : کسانی که میگن میشه :
      چینن افرادی کلا همیشه تو انجمن حاظرن که بگن میشه
      تا الان حتی 1 نفر هم از چنین عزیزانی دیده نشده که خودش رتبه مطلوبی اورده باشه
      دائما در انجمن حضور دارن که به بحث با مخالفا بپردازن و از دیدگاهشون دفاع کنن
      یکی نیس به این دوستان بگه : آخه شما که اینقد بلدی. اخر انگیزه ای. ایمان قلبی و چه بدونم از این چیزا داری
      نتیجت کو ؟
      اکثرا 2-3 ساله که پشت کنکورین کارشونم فقط شعار دادنه

3 : کسانی که میگن نمیشه :
      عزیزم به قول اینشتین همه چی نسبیه
      اومدیمو شد
      اومدیمو یکی تونست
      اصن شاید معجزه ای چیزی شد
      شاید یکی شانسی ( هرچند با احتمالی در حد صفر ولی صفر نیست ) تونست دانشگاه تهران بیاره
      شما از کجا انقد مطمینی که میگی نمیشه
      رو چه حسابی اصن داری حرف میزنی ؟

بیش از 400 تا تاپیک در مورد این بحثا زده شده هیشکیم نیس جم و جور کنه اینارو
      تمومش کنید دیگه
      مرسی اه
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)