خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب جمع بندی برای عربی

سلام ، دوستان دنبال یه کتاب جمع بندی عربی هستم که قواعد رو از روی همون بخونم دیگه نیازی به کتاب دیگه ای نباشه ، ترجمه مشکل ندارم ولی قواعد هیچی بلد نیستم تقریبا ، کدومو پیشنهاد میدین ؟
      1 . عربی خط ویژه گاج
      2 . عربی زیپ انتشارات اندیشه فائق
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شک نکن خط ویژه زیپ افتضاحه یا خط ویژه یا خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه خیلی خوبه یکم زیاد و ریز به ریز گفته اما خوبه. خیلی سبز عالیه من خودم تقریبا کنکور پارسال مثل تو بودم ترجمه بلد بودم اما قواعد خراب! تو دوماه اخر جمع بندی خیلی سبزو خوندم کنکورارو هم زدم کنکور ۶۵ زدم کنکور ۹۵ تجربی اسون بود اما خب درصد بدی هم نبود تقریبا متوسط رو به بالا بود. اونو بخون تستای خودشو کامل بزن بعد کنارش قشنگ موقع زرد عمومی زدن تستارو تحلیل بررسی کن.ترجمت خوبه میشه ۶۰ تا ۷۰ زد اگه خیلی نخوان سختش کنن.
      ویرایش توسط mehrab98 : 01 اردیبهشت 1396 در ساعت 04:21

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خط ویژه خیلی خوبه یکم زیاد و ریز به ریز گفته اما خوبه. خیلی سبز عالیه من خودم تقریبا کنکور پارسال مثل تو بودم ترجمه بلد بودم اما قواعد خراب! تو دوماه اخر جمع بندی خیلی سبزو خوندم کنکورارو هم زدم کنکور ۶۵ زدم کنکور ۹۵ تجربی اسون بود اما خب درصد بدی هم نبود تقریبا متوسط رو به بالا بود. اونو بخون تستای خودشو کامل بزن بعد کنارش قشنگ موقع زرد عمومی زدن تستارو تحلیل بررسی کن.ترجمت خوبه میشه ۶۰ تا ۷۰ زد اگه خیلی نخوان سختش کنن.
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      شک نکن خط ویژه زیپ افتضاحه یا خط ویژه یا خیلی سبز

دمتون گرم
      فقط بین خط ویژه و خیلی سبز شما کدومو انتخاب میکنین ؟ با خ سبز نتیجه گرفتین ؟ منم همینو تهیه کنم خوبه ؟
      یه سوال دیگه ، برای فیزیک شما از چه کتاب جمع بندی ای استفاده می کنین ؟
      جمع بندی خیلی سبز هم برای فیزیک خوبه؟ سایتش فقط کتاب جمع بندی برای فیزیک پایه گذاشته برای چهارم نذاشته یا کلا ندارن؟!
      مهر و ماه هم یک کتاب داره جمع بندی فیزیک پایه و فیزیک پیش دانشگاهی هست، اون چطوره؟
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

ویرایش توسط vahidz771 : 01 اردیبهشت 1396 در ساعت 09:40

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      دمتون گرم
      فقط بین خط ویژه و خیلی سبز شما کدومو انتخاب میکنین ؟ با خ سبز نتیجه گرفتین ؟ منم همینو تهیه کنم خوبه ؟
      یه سوال دیگه ، برای فیزیک شما از چه کتاب جمع بندی ای استفاده می کنین ؟
      جمع بندی خیلی سبز هم برای فیزیک خوبه؟ سایتش فقط کتاب جمع بندی برای فیزیک پایه گذاشته برای چهارم نذاشته یا کلا ندارن؟!
      مهر و ماه هم یک کتاب داره جمع بندی فیزیک پایه و فیزیک پیش دانشگاهی هست، اون چطوره؟
      بستگی به سطح فیزیکت داره مهروماه خیلی خلاصس خیلیم تست کم داره من خودم اصلا خوشم نیومد اگه سطحت قویه خوبه زود مرور کنی. خیلی سبز فقط پایه داره اونم خوبه نسبتا.ازین بابت از نظر من خوبه که تقریبا همه تستای دهه ۹۰ ریاضی تجربی رو اوورده و این خیلی مهمه. انتشارت اندیشه فائقم هم کتاب جمع بندی پایه داره هم پیش میتونی پیش اونو ببینی شاید خوشت اومد از مهروماه خیلی بهتره. یکم دست نگه دار ببینیم خط ویژه فیزیک میاد یا نه برای نمایشگاه بعد تصمیم بگیر.
      جفتش خوبن داداش.عربی خ سبز و گاج خوبن هر کدومو خوایتی بگیر اگه مسکل اساسی داری و خیلی بیشتر توضیح میخوای خط ویژه اما اگه یه پایه ای داری از درس خیلی سبز‌ .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بستگی به سطح فیزیکت داره مهروماه خیلی خلاصس خیلیم تست کم داره من خودم اصلا خوشم نیومد اگه سطحت قویه خوبه زود مرور کنی. خیلی سبز فقط پایه داره اونم خوبه نسبتا.ازین بابت از نظر من خوبه که تقریبا همه تستای دهه ۹۰ ریاضی تجربی رو اوورده و این خیلی مهمه. انتشارت اندیشه فائقم هم کتاب جمع بندی پایه داره هم پیش میتونی پیش اونو ببینی شاید خوشت اومد از مهروماه خیلی بهتره. یکم دست نگه دار ببینیم خط ویژه فیزیک میاد یا نه برای نمایشگاه بعد تصمیم بگیر.
      جفتش خوبن داداش.عربی خ سبز و گاج خوبن هر کدومو خوایتی بگیر اگه مسکل اساسی داری و خیلی بیشتر توضیح میخوای خط ویژه اما اگه یه پایه ای داری از درس خیلی سبز‌ .
      اگه خط ویژه فیزیک بیاد که خیلی عالی میشه ، مثلا دیفرانسیلش فوق العادست ؛ نا امید شده بودم ازش گفتم شاید نمیاد امسال اخه من همه ی خط ویژه هارو بهمن ماه تهیه کردم خیلی جالبه که این فیزیکش هنو نیومده ؛ بازم صبر میکنم تا بیاد اگه نشد پیش دانشگاهی فائق رو میگیرم و پایه خیلی سبز ؛ عربیم در اون حد هم بد نیست همون خیلی سبز رو میگیرم ؛ دمت گرم
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن