خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست لدفا کمک کنیییییید

سلام دوستان بنده یه عذاب وجدان گرفتم ممنون میشم که راهنمایی کنید
      پارسال با پایه صفر کلوین استارت کنکور رو زدم
      هیچی از زیست نمیدونستم تابستون. رو فقط کتاب درسی رو خوندم ...که فقط در حد خوندن معمولی یکم بیشتر بود .....اولین ازمون کانونم حدود۱۳٪بودم تا چند ازمون. بعد دیگه کلا کتاب درسی رو کنار گذاشتم و فقط وفقط نشر الگو خوندم چندین بار دورش کردم درصدام رسیده بود به حدود ۷۰٪ راضی بودم تا کنکور به همین منوال پیش رفت ...که در کنکور ضررش رو دیدم و۳۳٪زدم اما امسال. فقط و فقط کتاب درسی رو کامل خوندم (کتاب نامه مهروماه) منبع تست هم فقط ۳سطح کانون بود،،امسال پیشرفت زیادی داشتم تا ۱۰۰٪
      اما دیگه امسال به درصدای کانون یه ذره هم اعتماد نداشتم ب همین خاطر. کتاب iqرو خریدم دو سه هفته پیش. حدود ۷۰-۸۰تست فقط IQ+ رو زدم (غلط هام هم خیلی کم بود) اما دیگه حوصله اش رو ندارم اصلا باهاش حال نمیکنم، تست هاش،پر پر غلطه
      نمیدونم چیکار کنم. واقعا باید چیکار کنم ایا واقعا. لازمه. تستاش رو کار کنم. با توجه ب این وقت؟؟

خودم در نظر داشتم که موج الگو رو کار کنم خرداد ماه. و این اردیبهشت هم کامل زیست رو مرور کنم از رو کتاب. اما اگر iqبزنم وقت نمیکنم،،،
      واقعا تمرکز م رو ازم گرفته این iq. بنظر شما بهترین راه چیه

شرمنده طولانی شد،،،،
      پیشاپیش. ممنون
      @yasintabriz
      @behnam10alipour

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش ای کیو خوبه ها /:
      به نظرم همونو بزنی بهتره
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میتونی عمارلو هم بخونی
      برای هر فصل تقریبا 70_80 تا تست داره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wowramin نمایش پست ها
      سلام دوستان بنده یه عذاب وجدان گرفتم ممنون میشم که راهنمایی کنید
      پارسال با پایه صفر کلوین استارت کنکور رو زدم
      هیچی از زیست نمیدونستم تابستون. رو فقط کتاب درسی رو خوندم ...که فقط در حد خوندن معمولی یکم بیشتر بود .....اولین ازمون کانونم حدود۱۳٪بودم تا چند ازمون. بعد دیگه کلا کتاب درسی رو کنار گذاشتم و فقط وفقط نشر الگو خوندم چندین بار دورش کردم درصدام رسیده بود به حدود ۷۰٪ راضی بودم تا کنکور به همین منوال پیش رفت ...که در کنکور ضررش رو دیدم و۳۳٪زدم اما امسال. فقط و فقط کتاب درسی رو کامل خوندم (کتاب نامه مهروماه) منبع تست هم فقط ۳سطح کانون بود،،امسال پیشرفت زیادی داشتم تا ۱۰۰٪
      اما دیگه امسال به درصدای کانون یه ذره هم اعتماد نداشتم ب همین خاطر. کتاب iqرو خریدم دو سه هفته پیش. حدود ۷۰-۸۰تست فقط IQ+ رو زدم (غلط هام هم خیلی کم بود) اما دیگه حوصله اش رو ندارم اصلا باهاش حال نمیکنم، تست هاش،پر پر غلطه
      نمیدونم چیکار کنم. واقعا باید چیکار کنم ایا واقعا. لازمه. تستاش رو کار کنم. با توجه ب این وقت؟؟

خودم در نظر داشتم که موج الگو رو کار کنم خرداد ماه. و این اردیبهشت هم کامل زیست رو مرور کنم از رو کتاب. اما اگر iqبزنم وقت نمیکنم،،،
      واقعا تمرکز م رو ازم گرفته این iq. بنظر شما بهترین راه چیه

شرمنده طولانی شد،،،،
      پیشاپیش. ممنون
      @yasintabriz
      @behnam10alipour
      خب موج آزمون رو هم که همون بابا نوشته چه فرقی میکنه؟
      آیکیو پلاس رو ول کن. بدرد نمیخوره بیشتر سوالاش.
      آیکیو تعداد تستش زیاده و نمیتونی تموم کنی ولی میتونی مضربی بزنی یه سری تستاشو
      ببین خودت که یه بار ضرر تست تالیفی رو دیدی پس چرا دوباره همون اشتباه؟ تو تست تالیفی نظرات مختلفی هست که تو رو سردرگم میکنه. پس بنظرم همون ۳ سطحی رو ادامه بدی بهتره. تستای کنکور هم که میزنی تو جمع بندی.
      خیلی اگه خواستی محکم کاری کنی آزمونی مثل ماز رو امتحان کن. شاید سخت و فضایی باشه و غلط هم که قطعا داره ولی حداقل از بقیه بهتره. البته این واسه محکم کاری و نزدیک ۲۰ درصد تستای کنکوره و ۸۰ درصد باقی به هیچ وجهی شبیه ماز نیست
      البته خودم ماز نمیرم
      راستی چطور شد که درصد کنکورت با کانونت متفاوت بودن؟ یعنی حتی جامع قلمچی هم نزدیک کنکور نبود؟
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱» ۳سطحی رو تموم کردم...
      ۲» بنظرتون حالا که باید iqروبیخیال شم تست های گاج و سنجش وگزینه دو رو بزنم؟؟؟؟؟
      سوالاشونو تا حالا ندیدم سطحش چجوریه ،،،ارزش تحلیلشو دارن؟؟
      ۳»والا براخودمم سوال بود این همه اختلاف. شاید بخاطر اینه که سوالای کنکور ازمایشی فقط نکته محورن. ولی کنکور اصلی. برا سنجش میزان تسلط به کتاب درسی هستش. برای همه درسا نه فقط زیست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      میتونی عمارلو هم بخونی
      برای هر فصل تقریبا 70_80 تا تست داره
      ممنون. ،،، ولی نمیخوام منبع تازه بگیرم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      داداش ای کیو خوبه ها /:
      به نظرم همونو بزنی بهتره
      وقت زیادی نمونده. دادا،،،،

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ۲ راه پیشنهاد میدم.
      ۱.کتابو بخون موج بزن و پروژه جمعبندی ماز رو هم بنویس(ماز که میدونی چیه؟)
      ۲.کتابو بخون ای کیو رو مضربی بزن و جمعبندی ماز هم بنویس
      ای کیو پلاس که جالب نیستن
      تستا ی ای کیو رو که بزنی بعد مدتی پیشرفت رو حس میکنی.اما همش رو فک نکنم بتونی بزنی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ۱» ۳سطحی رو تموم کردم...
      ۲» بنظرتون حالا که باید iqروبیخیال شم تست های گاج و سنجش وگزینه دو رو بزنم؟؟؟؟؟
      سوالاشونو تا حالا ندیدم سطحش چجوریه ،،،ارزش تحلیلشو دارن؟؟
      ۳»والا براخودمم سوال بود این همه اختلاف. شاید بخاطر اینه که سوالای کنکور ازمایشی فقط نکته محورن. ولی کنکور اصلی. برا سنجش میزان تسلط به کتاب درسی هستش. برای همه درسا نه فقط زیست
      سنجش که زیستش بدرد نمیخوره. گزینه ۲ هم کم بازدهه. گاج فقط سوالای یه آزمونشو دیدم اونم بنظرم زیادی جدید بود سوالاش و از نکته های جدید سوال داده بود. یکم هم به ظاهر نکته محور بود. نمیتونم در مورد گاج نظر بدم

در مورد سوالای کنکور نگفتی. تا حالا خوب بررسی کردیشون؟ اگه آره یه مقدار اندکی از آیکیو بزن. بهتره خودت گزینش کنی سوالایی که بنظرت شبیه کنکوره رو بزنی و بعد جوابشو بخونی. بهتره زیاد تست نزنی فقط در همین حد که بیشتر آشنا بشی با ایده های جدید.
      اگه خوب بررسی نکردی و فقط تستای کنکور رو "زدی" واجبه که تمرکزت روی تست کنکور باشه
      از سوالای قلمچی های قبلی هم بد نیس استفاده کنی بخصوص سوالات آقای کرامت که اغلب سوالات خوبی هستن
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقت زیادی نمونده. دادا،،،،
      ی
      جوری گفتی گرخیدم خدایی
      ولی هر فصلشو مثلا سوالای زوجشو یا فردشو بزنی بری جلو خوبه
      من ک حال میکنم باش
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      .
      خب الان چند تا نكته وجود داره ...
      ١- شما درصد ازمون هاي جامع زيستت كه قبل كنكور٩٥ داده بودي چقدر بود ؟؟
      ميخوام بدونم در كنكور ٩٥ ذهنت قدرت پردازش مطالب مختلف ( ٣٠ فصل زيست ) در تايم كوتاه رو نداشته و يا مشكل چيز ديگه بوده ....
      ٢- منبع شما فقط تست هاي سه سطحي بوده كه براي هر فصل ماكسيمم ٤٠ تست داره !! پس بازه تستيت خيلي كم بوده ؛ درسته كه كيفيت تست هات خوب بوده ، اما خب بازه ش كم بوده ....
      بهتر يه كتاب تست ديگه رو حتي بصورت مضرب ٥ هم شده بزنه ؛ هر كتابي كه داري ....
      ولي خب سوالات كنكور و سنجش رو هم حتما در كنارش كار كن .
      ٣-كتاب آي كيو چاپ هاي اولش غلط زياد داشت ، اما الان اونا اصلاح شده !!
      چاپي كه تو داري قديميه يا جديد ؟؟
      ميخوام بدونم تو فك ميكني غلطه يا دبير و يا دوستانت هم اتفاق نظر دارند ؟؟ اگه تو فك ميكني يه تست يا موضوعي غلطه و در واقعيت اون قضيه درست باشه ، تبعات خطر ناكي در ازمون ها داره ....
      اما مهم اينكه تو با يه مجموعه تست ، همه ي مطالب رو به دور مرور كني ؛ حالا اين مجموعه ميتونه سوالات كنكور باشه ، و يا هر كتابي در بازار ....
      اما يادت باشه فعلا ازمون جامع نزني !!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      سنجش که زیستش بدرد نمیخوره. گزینه ۲ هم کم بازدهه. گاج فقط سوالای یه آزمونشو دیدم اونم بنظرم زیادی جدید بود سوالاش و از نکته های جدید سوال داده بود. یکم هم به ظاهر نکته محور بود. نمیتونم در مورد گاج نظر بدم

در مورد سوالای کنکور نگفتی. تا حالا خوب بررسی کردیشون؟ اگه آره یه مقدار اندکی از آیکیو بزن. بهتره خودت گزینش کنی سوالایی که بنظرت شبیه کنکوره رو بزنی و بعد جوابشو بخونی. بهتره زیاد تست نزنی فقط در همین حد که بیشتر آشنا بشی با ایده های جدید.
      اگه خوب بررسی نکردی و فقط تستای کنکور رو "زدی" واجبه که تمرکزت روی تست کنکور باشه
      از سوالای قلمچی های قبلی هم بد نیس استفاده کنی بخصوص سوالات آقای کرامت که اغلب سوالات خوبی هستن
      سوالای کانون رو اغلب گزینه ب گزینه برسی کردم. ولی کنکور رو نه در این حد. چون میخواستم این کار رو تو دوران س روز یکبار انجام بدم. (نمیدونم تصمیم تا چ اندازه درست بوده)ولی به هر حال تست های کنکور رو زدم.....
      +
      ی مشکل اساسی دیگه که هست. در این گزینش سوال ب شدت مشکل دارم ی چند بار خواستم مضربی بزنم دیدم نشد دو سه صفحه پشت سر هم زدم،،،ینی واقعا توانایی گذشتن از سوالات رو نداشتم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سوالای کانون رو اغلب گزینه ب گزینه برسی کردم. ولی کنکور رو نه در این حد. چون میخواستم این کار رو تو دوران س روز یکبار انجام بدم. (نمیدونم تصمیم تا چ اندازه درست بوده)ولی به هر حال تست های کنکور رو زدم.....
      +
      ی مشکل اساسی دیگه که هست. در این گزینش سوال ب شدت مشکل دارم ی چند بار خواستم مضربی بزنم دیدم نشد دو سه صفحه پشت سر هم زدم،،،ینی واقعا توانایی گذشتن از سوالات رو نداشتم.
      خب این توانایی سر کنکور هم لازمه. اینکه سوالای جدید و سخت رو تشخیص بدی و رد بشی. اونقدر که فکر میکنی واسه تحلیل زیست وقت نداری تو جمع بندی.
      تو را شکست می دهد.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید من یه سوال دارم که مریوط به همین بخشم هس
      الان دیدم که همتون میگید سوال تالیفی نزنیم یا خیلی کم بزنیم و بیشتر سوالای کنکور رو بزنیم
      خب من در طول سال الگو رو که میخوندم تهش سوالای کنکورو اغلب زدم ...حالا باز دوباره اونا رو بزنم ؟ فایده ای داره ؟
      و یه چیز دیگه متظورتون چیه که کامل بررسی شه سوالای کنکور ،همین که بزنیم کافیه دیگ

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      خب الان ي !!
      ۱»درصدای قبل ۹۵ازمون های جامع حدود ۵۰ -۶۰قلم (افت داشتم. )فک کنم زدید به هدف توانایی تحلیل سوالات توچند ثانیه رو نداشتم. شاید ۶۵مین وقت برا زیست اختصاص میدادم (دقیقا یادم نیست که چند مین بود)
      ۲»به همین دلیل رفتم. Iqروگرفتم. که تست های ۳سطحی کم بودن
      ۳»چاپ هفتمه! نمیدونم اخرین چاپش چنده.
      ۴»مثلا سوال ۳۲۰۹. تو پاسخنامه میگه تعداد پیوند تشکیل شده یکی بیشتر از جا بجایی ریبوزومه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)