خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

كلاساي كنكور ٩٧ داره پر ميشه، چيكار كنم؟؟

سلام،،من سوم تجربي هستم و معدل ترم اولم ١٩/٩٠ و الان تقريبا ميخام همه تمركزم روي نهايي باشه(هرچند حالشم ندارم درس بخونم ديگ) ولي خب در كل الان علاوه بر نهايي،بايد ي فكري به حال سال پيش دانشگاهي بكنم ،چون كلاساي اساتيد مطرح داره پر ميشه و من واقعا سردرگمم،،تاپيك قبلي براي كلاساي غير حضوري پرسيدم،و خب اكثريت مخالف بودن و تصميم دارم كه مدرسه رو برم،،ولي ميخام در كنارش زيست عمارلو و فيزيك يحيوي و رياضي مقدم نيا رو هم برم،،ولي دودلم كه وقتم گرفته نميشه؟؟يه موقع كلاسا باهم تداخل نداره؟؟و چندين مشكل ديگ،،، ازتون خواهش ميكنم ك تو اين زمينه هر تجربه اي دارين بگين تا بتونم از راهنماييتون استفاده كنم،،واقعا هرچي فكر ميكنم نميتونم يه تصميم درست وقاطعانه بگيرم [emoji1317][emoji1317]

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین اینجوری وقتت گرفته میشه. دوراه بهت پیشنهاد میکنم:
      اینو بدون که باید دبیرات دبیرایی باشن که به تو کامل درسو بفهمونن نه اینکه باهم بخندین هیچی بهت نفهمونه بعد بری دنبال اینکه کدوم کتاب درسنامه بهتری داره و اینا و اینکه وقتت بسیار گرفته میشه مثل این دخترایی که 12 ساعت میخونن رتبشون بالای 50000 هست چون تا حرکت شناسی بفهمه چیه از بودجه بندی ازمون خارج شده.
      اول اینکه یه راهش اینه یه مدرسه خوب بری که دبیرای مطرحی داشته باشه و از همه مهم تر جو بین دانش اموزانش!!!دلیلش همینه این شهید مدنی انقدر رتبه های نابی میده.
      اگه همچین مدرسه ای پیدا نکردی برو غیرحضوری پیش رو و کلاسا رو ثبت نام کن مثل همین دبیرایی که فرمودین.اصلا هم گوش نکن به حرف کسی که میگه نه غیرحضوری بده.سال چهارم یکی اینکارو کرده مدرسه ما تراز گزینه دو 12000.ولی مهم تر از همه انگیزست که تو ساعت حداقل 7 بیدار شی بخونی
      الان تصمیمتو بگیر چون کلاسا مخصوصا زیست عمارلو و ارامفر زود پر میشن.البته میگن برای استاد یحیوی انگار یه مشکلی پیش اومده و سکته کرده .... تحقیق کن با اسمش گولت نزنن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طبق تجربم میگم که از الان سال پیش دانشگاهیتو همش داری جزوه مینویسی و تو رفت و امدی و اخر سال ده سال از عمرت میره اخرشم هیچی به هیچی...
      این حجم کلاش دیوونت میکنه چون به هیچی نمیرسی.
      یا مدرسه نرو که مدرسه نرفتن جنبه میخواد ینی از جو درس دور نشی... بعد این کلاسارو برو.
      یا مدرسه رفتی دیگه یکی دوتا بیشتر کلاس نرو. و مدرستو تا حد امکان وقتا و زنگای پرتشو بپیچون بشین بخون.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مدرسه نرفتن اصلا کار درستی نیست

در مورد کلاس هم دوتا از اساتیدش که کلی کتاب دارن پس اگه خودت کار کنی بهتره مگه اینکه از اون ادمایی سمعی هستی..وگرنه باید بری
      در مورد فیزیک یحیوی هم بگم که میتونی دی وی دی هاشو بگیری حتی اگ روزی ی دونه هم نگا کنی تا وسط تابستون تمومه بعدم چیزایی ک یحیوی میگه دقیقا تو کتاب گاج نقره ای..انگار فیلم کتابو بازی کرده... واسه من عدسی با کلاس یحیوی شد نزدیک 4 ساعت!!!! ولی خود گاج عینا نکته هاشو گفته و کلا با تست زدن شد 2 و خرده ای!
      ب تفاوت زمان دقت کن

در اخر کلاسی بازده داره ک شما علاوه بر پیش خوانی و توانایی ارتباط سازی, فرصت مرور داشته باشی و هر درس سر کلاس با درسای قبلی پیوند بخوره و حتما سوالایی ک پیش میاد رو بپرسی کاری ک خیلیا نمیکنن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست خوبم فک کن ساعت 10صبح کلاس داری باید بنا به فاصله ک تا کلاست داری 40دقیقه زودتر بری تا 10اونجا باشی 10تا مثلا 12کلاسه ظهرتابستون برگردی بشه ساعت یک ضهر خب یک کلاسه 2ساعته 4ساعت برات اب خورد...حالا همون تایم تو دیوی دی جلو کولر...بدون اتلاف وقت..تازه شاید ی روز حس فیزیک نداشتی بری سرکلاس یا زیست شیمی..ولی با دیو یدی میتونی جبران کنی..توام ادمی مریضی هست تصادف هست فوت مرگ میر هست..منطقی باش..من خودمم پارسال هدف بودم دیگه جایی ک همه بزرگان کنکورن بخدا مقدم نیا ههیچ فرق با دی وی دی یاش نداشت..یا کامیار تو دی و ی دی هاش عالی تره چون با منتظری بحث میکنن وخیلی بهتره..درضمن اینم بدون تو اموزشگاه های سطح بالا ک میری داشن اموزا شاید ازت بهتر باتشن 2بار یک مطلب رو بپرسی یاد بده یاد نگیری دفعه بعد هوو میکنن مسخرت میکنن.اینا همه تجربه س ..من نمیدونم فاز اینایی ک میگن کلاس بهتره چیه..ی نکته دیگه مقدم نیا پارسال سر کلاس حد 212تا تست حدپیوستگی دنباله مجانب زد تو دی وی دی ها بیشترم زد تازه اونجا سروشم هست ک بار علمی تکمیلل تره...یا تو درسو عمومی عربی فلاح خدایی عالیه...کل دنیا دارن میرن سمت اموزش از راه دور یا همون کاری ک حرف اخر بقیه میکنن..مثلا کدوم کلاس زبان توایران از کلاس اناری بهتره؟ایشون تو دی وی دی عالی گفته عالی..ی نمونه ببین..بعدشم استاد اناری دنبال سمینار این کاران اصن ایران نیست زیاد ک کلاس بزاره..یکم فک کن بعد..مثلا شیروانی تو شیمی وا ب واو کتابرو توضیح داده مساعلم با سه تا الگو حل میکنه همه تسای دهه 90 رو هم توش زده..ببین من این راهیی ک رفتیو سال 94 رفتم پس نکن از صبح تاشب سر کلاس بودم منم معتاد ورزشم ورزشم نمیرفتم اصن افسردگی گرفتم بخدا دیدم بدنم داره اب میشه...این کل تجربه من بود ودراخر اونی ک میگه دی وی دی ادمو تنبل میکنه مضخرفه چون ببین ادم هدف داشته باشه هیچی عقبش نمیندازه...چ بسا بتونی زودتر از بقیه درسارو بببندی...مثلا کل ریاضی افبا 55ساعته خب تو از خرداد تا اخرتابستون وقت بزاری اول مهر ک همه دنبال فرمول مثلثات هستند تو داری ریاضی تثبیت میکنی..یادت باشه کلاس ممکنه لغو بشه مکنه باد بارون بشه ممکنه مریض باشی نتونی بری بعد 1هفته سر همون 1جلسه عصبی بشی..ببین چون سال اولی هستی انقد برات تایپ کردم وگرنه مهم نبود دوسندارم بدبخت بشی منم اگه کسی راهنمایی میکرد عالی میشد..بزرگترین بالاترین استاد تجربه س
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 31 فروردین 1396 در ساعت 12:57

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      ببین اینجوری وقتت گرفته میشه. دوراه بهت پیشنهاد میکنم:
      اینو بدون که باید دبیرات دبیرایی باشن که به تو کامل درسو بفهمونن نه اینکه باهم بخندین هیچی بهت نفهمونه بعد بری دنبال اینکه کدوم کتاب درسنامه بهتری داره و اینا و اینکه وقتت بسیار گرفته میشه مثل این دخترایی که 12 ساعت میخونن رتبشون بالای 50000 هست چون تا حرکت شناسی بفهمه چیه از بودجه بندی ازمون خارج شده.
      اول اینکه یه راهش اینه یه مدرسه خوب بری که دبیرای مطرحی داشته باشه و از همه مهم تر جو بین دانش اموزانش!!!دلیلش همینه این شهید مدنی انقدر رتبه های نابی میده.
      اگه همچین مدرسه ای پیدا نکردی برو غیرحضوری پیش رو و کلاسا رو ثبت نام کن مثل همین دبیرایی که فرمودین.اصلا هم گوش نکن به حرف کسی که میگه نه غیرحضوری بده.سال چهارم یکی اینکارو کرده مدرسه ما تراز گزینه دو 12000.ولی مهم تر از همه انگیزست که تو ساعت حداقل 7 بیدار شی بخونی
      الان تصمیمتو بگیر چون کلاسا مخصوصا زیست عمارلو و ارامفر زود پر میشن.البته میگن برای استاد یحیوی انگار یه مشکلی پیش اومده و سکته کرده .... تحقیق کن با اسمش گولت نزنن
      ممنونم دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      طبق تجربم میگم که از الان سال پیش دانشگاهیتو همش داری جزوه مینویسی و تو رفت و امدی و اخر سال ده سال از عمرت میره اخرشم هیچی به هیچی...
      این حجم کلاش دیوونت میکنه چون به هیچی نمیرسی.
      یا مدرسه نرو که مدرسه نرفتن جنبه میخواد ینی از جو درس دور نشی... بعد این کلاسارو برو.
      یا مدرسه رفتی دیگه یکی دوتا بیشتر کلاس نرو. و مدرستو تا حد امکان وقتا و زنگای پرتشو بپیچون بشین بخون.
      اره واقعا نظر خودمم همينه
      ولي موندم بين انتخاب كلاس زيست برم يا فيزيك برم يا رياضي برم يا شيمي برم؟؟؟؟كدوماش واجب تره و بيشتر ب نكته تستي احتياج ذاره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ببین دوست خوبم فک کن ساعت 10صبح کلاس داری باید بنا به فاصله ک تا کلاست داری 40دقیقه زودتر بری تا 10اونجا باشی 10تا مثلا 12کلاسه ظهرتابستون برگردی بشه ساعت یک ضهر خب یک کلاسه 2ساعته 4ساعت برات اب خورد...حالا همون تایم تو دیوی دی جلو کولر...بدون اتلاف وقت..تازه شاید ی روز حس فیزیک نداشتی بری سرکلاس یا زیست شیمی..ولی با دیو یدی میتونی جبران کنی..توام ادمی مریضی هست تصادف هست فوت مرگ میر هست..منطقی باش..من خودمم پارسال هدف بودم دیگه جایی ک همه بزرگان کنکورن بخدا مقدم نیا ههیچ فرق با دی وی دی یاش نداشت..یا کامیار تو دی و ی دی هاش عالی تره چون با منتظری بحث میکنن وخیلی بهتره..درضمن اینم بدون تو اموزشگاه های سطح بالا ک میری داشن اموزا شاید ازت بهتر باتشن 2بار یک مطلب رو بپرسی یاد بده یاد نگیری دفعه بعد هوو میکنن مسخرت میکنن.اینا همه تجربه س ..من نمیدونم فاز اینایی ک میگن کلاس بهتره چیه..ی نکته دیگه مقدم نیا پارسال سر کلاس حد 212تا تست حدپیوستگی دنباله مجانب زد تو دی وی دی ها بیشترم زد تازه اونجا سروشم هست ک بار علمی تکمیلل تره...یا تو درسو عمومی عربی فلاح خدایی عالیه...کل دنیا دارن میرن سمت اموزش از راه دور یا همون کاری ک حرف اخر بقیه میکنن..مثلا کدوم کلاس زبان توایران از کلاس اناری بهتره؟ایشون تو دی وی دی عالی گفته عالی..ی نمونه ببین..بعدشم استاد اناری دنبال سمینار این کاران اصن ایران نیست زیاد ک کلاس بزاره..یکم فک کن بعد..مثلا شیروانی تو شیمی وا ب واو کتابرو توضیح داده مساعلم با سه تا الگو حل میکنه همه تسای دهه 90 رو هم توش زده..ببین من این راهیی ک رفتیو سال 94 رفتم پس نکن از صبح تاشب سر کلاس بودم منم معتاد ورزشم ورزشم نمیرفتم اصن افسردگی گرفتم بخدا دیدم بدنم داره اب میشه...این کل تجربه من بود ودراخر اونی ک میگه دی وی دی ادمو تنبل میکنه مضخرفه چون ببین ادم هدف داشته باشه هیچی عقبش نمیندازه...چ بسا بتونی زودتر از بقیه درسارو بببندی...مثلا کل ریاضی افبا 55ساعته خب تو از خرداد تا اخرتابستون وقت بزاری اول مهر ک همه دنبال فرمول مثلثات هستند تو داری ریاضی تثبیت میکنی..یادت باشه کلاس ممکنه لغو بشه مکنه باد بارون بشه ممکنه مریض باشی نتونی بری بعد 1هفته سر همون 1جلسه عصبی بشی..ببین چون سال اولی هستی انقد برات تایپ کردم وگرنه مهم نبود دوسندارم بدبخت بشی منم اگه کسی راهنمایی میکرد عالی میشد..بزرگترین بالاترین استاد تجربه س
      با حرفات كاملا موافقم،،خودم تصميم دارم ك فقط يك يا دوتا كلاس برم ك وقتم گرفته نشه و اين مشكلات نباشه چون من اخرش بايد حداقل هفته اي دو روزو برم كلاس ك تو مسيرش بيرون رفته باشم وگرنه انگيرم از بين ميره ،،،ي سوال ديگ ك ازت داشتم اينه ك ب نظرت كدوم يكي از درساي اختصاصي تست و نكته بيشتري داره ك بيشتر نيازمند كلاس باشه؟؟؟راستي خودتون چ رشته اي بوديد؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ازنظر من مدرسه نرو..ببخشید اینو میگم ولی مدرسه ب غیر سلام البرز تهران مدارس خاص تو مراکز شهرر واقعا وقت تلف کردنه...بنظرم فیزیک ریاضی برو برای مساعل شیمی حرف اخر بخر وبرای ژنتیک ارامفر بخر..مدرسه نرو باورکن چیزی تو کیست نمیره اخه کسی بخون باشه میمونه خونه میخونه
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftahd199 نمایش پست ها
      با حرفات كاملا موافقم،،خودم تصميم دارم ك فقط يك يا دوتا كلاس برم ك وقتم گرفته نشه و اين مشكلات نباشه چون من اخرش بايد حداقل هفته اي دو روزو برم كلاس ك تو مسيرش بيرون رفته باشم وگرنه انگيرم از بين ميره ،،،ي سوال ديگ ك ازت داشتم اينه ك ب نظرت كدوم يكي از درساي اختصاصي تست و نكته بيشتري داره ك بيشتر نيازمند كلاس باشه؟؟؟راستي خودتون چ رشته اي بوديد؟؟

ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واینم جمله اخرم اگه فک میکنی با کلاس راحت تری برو اگه فک میکین دی وی دی ببین اگه کتاب پس بخون..مقصد یکی روشا مختلف ...ولی هرعقل سلیمی میگه بهتررین راه اموزش ازطریق تصویر ودرکل دیده شدن شهودیه..یادتم باشه برای رسیدن ب موفقیت همیشه بهترین راه اونیه ک اول کار ب ذهنت میرسه دیدی خیلیا میگن کاش ازاول همون کتابو میزدم ک فک کردم خوبه یاهمون راه میرفتم..پس اعتماد کن ب خودت.
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      الان چهارمای ما مدرسه میان از صبح تا 2 و دوروز هم تا ساعت 3:30
      خب این الان چقدر وقتش گرفته میشه ؟ تازه ممکنه درس رو یاد نگیره و دبیر بیاد راجع به بارسا و رئال حرف بزنه.
      شما اموزشگاه کل درسارو هم بری جمعا میشه 17 ساعت !!
      سینا تهرانی و دیبازر اینا گفتن که رتبه هایی که میشناسیم اکثرا کلاس بیرون از مدرسه میرفتن و اما تو مصاحبه میگفتن نه
      شما کیو دیدی بگه با دی وی دی پزشکی اوردم ؟!!!!لم بدی رو کاناپه بعد فیلم بزاری وسطشم گوشی بگیری دستت و اینا واقعا جواب نمیده!
      کلاس های اموزشگاه ها هم درصورتی مفیده دانش اموز خونده باشه میره اونجا رفع اشکال میشه و نکات تستی بهش یاد داده میشه و میره ازمون میده.
      شرایط افراد با هم فرق داره کسی مثل دکتر رحمانی راهی جز پزشکی نداشت و شرایطش هم موجود بود ولی ما الان با این همه حاشیه و....
      باید از مشاور در این زمینه ها کمک گرفت بدترین مشاور هم مارو به حداقل ترین نتیجه ها میرسونه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خیلی دیدم ابوالفضل جوادی رتبه 10منطقه 3...ک توشهر فردیس کرج هنوزم بنراش هست..این اقای تهرانی زیاد جدی نگیرید...بیشترش جوه..ویادت باشه همیشه سخت ترین راه بهترین راه نیست..شما بروکلاس پزشکی بیار...]الان چهارمای ما مدرسه میان از صبح تا 2 و دوروز هم تا ساعت 3:30
      خب این الان چقدر وقتش گرفته میشه ؟ تازه ممکنه درس رو یاد نگیره و دبیر بیاد راجع به بارسا و رئال حرف بزنه.
      سینا تهرانی و دیبازر اینا گفتن که رتبه هایی که میشناسیم اکثرا کلاس بیرون از مدرسه میرفتن و اما تو مصاحبه میگفتن نه
      شما کیو دیدی بگه با دی وی دی پزشکی اوردم ؟!!!!لم بدی رو کاناپه بعد فیلم بزاری وسطشم گوشی بگیری دستت و اینا واقعا جواب نمیده!
      کلاس های اموزشگاه ها هم درصورتی مفیده دانش اموز خونده باشه میره اونجا رفع اشکال میشه و نکات تستی بهش یاد داده میشه و میره ازمون میده.
      شرایط افراد با هم فرق داره کسی مثل دکتر رحمانی راهی جز پزشکی نداشت و شرایطش هم موجود بود ولی ما الان با این همه حاشیه و....
      باید از مشاور در این زمینه ها کمک گرفت بدترین مشاور هم مارو به حداقل ترین نتیجه ها میرسونه[/quote]
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم اندازه موهای سرت کلاس رفتم اینارو ب یکی بگو ک ندیده باشه دیگه ازهمون باستی نادری ومسعودی یحیوی سروش اینا بگیر تا فلاح واعظی..هیچ فرقی هیچ فرقی با دیو دی ندارن..اقای تهرانی چون خودشون با موسسات دی وی دی فروش کارنمیکنن چرت پرت زیاد میگن..بخدا قسم یکی ازاین مشاورا اگه ی دانشگاه درست درمون درس خونده باشه..درضمن گفتم مقصد یکی راها متفاوت..شما چون لم میدی گوشی دستت میگیری دلیل نداره بقیه برن گوشی دست بگیرن..توکلاس این شرایط بدترش هست چون با رفیقات دوستاتی ..
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      الان چهارمای ما مدرسه میان از صبح تا 2 و دوروز هم تا ساعت 3:30
      باید از مشاور در این زمینه ها کمک گرفت بدترین مشاور هم مارو به حداقل ترین نتیجه ها میرسونه
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 31 فروردین 1396 در ساعت 16:15

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست من كاملا نگرانيتو درك ميكنم
      ولى نبايد اين نگرانى كار دستت بده
      بيين من،حامد يگانه و بسيارى از بچه هاى ديگه كه سابقه كنكور دادن رو داريم طبيعتا تجربمون از شما بيشتره،من هر راهى كه بگيو تو كنكور رفتم،اموزشگاه،معلم خصوصى،مشاور،دى وى دى و....،و درباره همشون اطلاعات كافى دارم،در مورد كلاس اينو بهت بگم كه اون چيزى كه شما دنبالشى تو كلاسا هم پيدا نميشه و شما بايد با همون دبيرا خصوصى بگيرى تا مطالبو كامل بگن،تجربشو داشتم كه دارم بهت ميگم،در ضمن جو كلاسا بصورتيه كه نه اجازه رفع اشكال بهت داده ميشه و در بسيارى از موارد حتى در فهم مطالبم دچار مشكل ميشى،چون اكثر كلاسا كوچيك در عين حال داراى حداكثر جمعيته و اين فاجعس،در ضمن بدليل وجود افراد قوى كه اكثرا دانشجويان انصرافى پرستارى و.... هستن كاملا روحيتون تضعيف ميشه،از اونجايى ٩٧ اخرين كنكور نظام قديمه اين جمع از دانشجويان انصرافى هجوم بيشترى ميارن به اين كلاسا كه خب خيلى درگير حاشيه ميشى و اين اصلا مناسب نيست،در ضمن در جريان رفت و امد وقتت كلى گرفته ميشه،در رابطه با پر شدن كلاسا هم اينا فقط جو دادن الكيه،براى مثل كلاساى عمارلو يه نوبت تو تير شروع ميشه،و هر سال دو نوبت كلاس ديگه كه از مهر شروع ميشنم ميزاره ولى در كل من كلاسو پيشنهاد نميكنم،در رابطه با مشاورم واقعا كار خاصى انجام نميدن و همون مشاورا يكم كه درصدات بياد پايين انقدر رو مخت ميرن كه مجبور ميشى با دبيرايى كه اونا ميگن خصوصى بگيرى،در ضمن خيلى درگير حاشيه ميكنن ادمو،هر شب بايد گزارش كار بدى و.... كه در اخرم هيچ سودى نداره،برنامه هايى كه ميدن گر چه اينو ميگن ولى واقعا شخصى نيست و يه فرمت مشخصى داره براى همه،خيلياشونم ببينن رتبه زير ٥٠٠ نميارى عملا از عيد ادمو ول ميكنن،در نورد دى وى دى هم نه منكرشم و نه كاملا تاييدش ميكنم،زيست ارامفر،شيمى شيروانى،رياضى افبا،فيزيك نادرى نژاد،عربى واعظى،دينى كريمى و زبان انارى واقعا براشون زحمت كشيدن ولى بقيه دى وى ديا يا كلا اومدن كتاباشونو عينا اسلايد كردن و درس ميدن يا اينكه الكى تكنيك گفتن و ادمو ميپيچونن،با توجه به تجربم اولا دانش اموز بايد بخواد كه بخونه اگر كسى همه ى اين امكاناتم داشته باشه ولى يكم تو هدفش سست باشه نتيجه نميگيره،دوما بنظر من بهترين روش خوندن اينه كه شما از كتابايى كه تو بازار هست استفاده كنى،الان با توجه به رقابت بالاى انتشارات هر روز داره كتاباى جديد و خوبى وارد بازار ميشه،براى هر درسم منبع به اندازه كافى داريم از ضعيف تا فوق قوى،همين اموزشگاه هايى كه همه مشتاقن برن شيمى بابايى مياد از رو فار تست ميده جزوشم عين مبتكرانه،يا مثلا كتاب iq رو خود عمارلو به شاگرداش توصيه كرده كه از روى اون تست بزنن،در يكى از ازمونام ثبتنام كن و با اونا پيش برو،نظر من سنجشه،چون در حال حاضر قلمچى تبديل شده به عرصه اى براى چندتا دانشجو كه با طرح كردن سوالات خارج از استاندارد با هم كل بندازن،پروسه خوندن از كتاب مقدارى زمان گيره ولى نتيجه خوبى ميده،اگرم در درسى مثل رياضى مشكلى داشتى ميتونى از دى وى دى استفاده كنى ولى طبيعتا نبايد انتظار معجزه داشت،اگر ديدى كه بازم مشكلت حل نشد معلم خصوصى بهترين گزينس.درباره مدرسه رفتنم همه چى به خودت بستگى داره،اگر ميخاى برى مدرسه حواست باشه كه اولا سر كلاس همه چيزو ياد بگيرى و وقتى ميرسى خونه فقط تست بزنى اگر اين كارو انجام بدى در روز حداقل ٥ ساعت(در تعطيلات بيشتر) مطالعه داشته باشى مطمئن باش نتيجه ميگيرى در غير اينصورت مدرسه رفتن فايده اى نداره،ببخشيد زياد شد،اميدوارم تونسته باشم كمكت كنم،اگر سوالى داشتى بپرس.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی شیروانی عالی
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 31 فروردین 1396 در ساعت 16:26

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)