خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب تست فیزیک

سلام میدونم سوالم خیلی کلی هستش ولی اگه میشه یک جواب تقریبی بدید ممنون اگه کسی واسه ی فیزیک فقط کتاب درسی و کتاب جامع خیلی سبز همون که عکس انیشتین داره فقط همینا رو کامل کامل خونده باشه حدودا چند درصد میتونه فیزیک رو بزنه؟میخام ببینم سطح این کتاب حداکثر تا چقدره؟ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی هیچ کسی نمیدونه؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من نخوندم این کتابو.ولی کتابا فرقی نداره هرکتابی داری اگه کامل خونده باشیو مرورش کنیو تستای علامت دار خودتو چندین دفه بزنی مطمعنا درصد بیشتری میزنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام میدونم سوالم خیلی کلی هستش ولی اگه میشه یک جواب تقریبی بدید ممنون اگه کسی واسه ی فیزیک فقط کتاب درسی و کتاب جامع خیلی سبز همون که عکس انیشتین داره فقط همینا رو کامل کامل خونده باشه حدودا چند درصد میتونه فیزیک رو بزنه؟میخام ببینم سطح این کتاب حداکثر تا چقدره؟ممنون
      همین کتاب خیلی سبز رو کار کن ازش نتیجه میگیری .

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مینیمم 40 درصد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه 96 کنکور داری حتما یه آبی کانون بگیر .جامع خیلی سبز با کنکور فاصله داره.اگه 97 کنکور داری 4جلدی بگیر و از فیزیک لذت مادی و معنوی ببر

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون که نظر دادید من این جامع خیلی سبز رو تمام کردم بله همین امسال کنکور دارم ولی ابی کانون سطحش پایین نیست؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون که نظر دادید من این جامع خیلی سبز رو تمام کردم بله همین امسال کنکور دارم ولی ابی کانون سطحش پایین نیست؟
      جامع ابی هم سوالات کنکور هست دیگه اسون و سختش مربوط به طراح کنکور میشه وگرنه ابی بنده خدا که یه کپی پیست کرده!
      تست‌های طبقه‌بندی شده کنکور سراسری | پایگاه اینترنتی نوید ظریفیان
      من خودم با این لینک بالا خیلی حال کردم بخش به بخش سوالات کنکور رو اورده ینی یه فصل رو تموم کردی مشخص میشه چند مرده حلاجی برای روز کنکور و برای جمع بندی هم فوق العادست ، حجم کم و بازدهی بالا سوالای سال ۹۵ رو داره ، خلاصه مفیده من پرینت گرفتم هر فصل گاج رو که میزنم اینو میزنم ببینم اصن این فصل تو کنکور چجوریاست
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      جامع خیلی سبز بنظرم کتاب کاملی هست خدا شاهده شبی که کنکور ۹۵ سوالاش رو دیدم تک تک سوالا رو تیپشونو تو کتاب خیلی سبز حل کرده بودم البته فقط پایه اش رو و پیش رو اون موقع نخونده بودم
      اما بهتون قول میدم اگه سوالاش رو خوب خونده باشین بالا شصت رو فیزیکتون سرمایه گذاری کنین
      من دیگه نخوندمش چون دبیر کنکوری داریم که خیلی راحت تر توضیح میده برای کسی که دبیر خوب نداره بهترین کتاب هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن