خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها

کاشکه بعد کنکور میپرسیدین اینجوری ذهن بچه ها باز تره..الان همه فکرا کنکور۹۶!
      اخه تا اونموقع كلي وقت از دست ميدم، بخاطر شرايط از الانم كه شروع كردم ميشه گفت دير شده چون وضعيت خوندن و وقتاي بيكاريم ثابت نيست

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​فقط تو درس شیمی ی توصیه کنم مساعل شیمی سنتیک تعادل استو وترمو میشه زد اینارو خیلی بخون..اینم بدون مفاهیم 55درصده اونو بتونی قوی یاد بگیری 4تادونه مسلعله بزنی شیمی بالا زدی پس استرس نده ب خودت
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​فقط تو درس شیمی ی توصیه کنم مساعل شیمی سنتیک تعادل استو وترمو میشه زد اینارو خیلی بخون..اینم بدون مفاهیم 55درصده اونو بتونی قوی یاد بگیری 4تادونه مسلعله بزنی شیمی بالا زدی پس استرس نده ب خودت
      شيمي خيلي مشكل ندارم، مشكل ندارم يعني ميتونم خودمو برسونم ولي رياضي و فيزيك هر چي ميخونم انگار دارم درجا ميزنم، يه مبحثي و كه ميخونم مبحث بعديو ك شروع ميكنم قبلي رو يادم ميره، يكمم واسه سربازي و اين جريانا فشار عصبي و بي برنامگي هست كه خوندن طبق برنامه خوندن و سخت ميكنه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      صبر الین 96 گوتولسون . . .

اویز تیچیلمسین چوپه اشا

صبر کنید 96 تموم شه بعدش مفصل میگیم
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      فقط سعی کن هرطور شده همون سال 97 قبول شی چون سال 98 منابع کنکور عوض میشه ...
      سلام مگه برا کنکور97 کتابای دهم رو نباید بخونیم؟؟ من شنیده بودم برا کنکور 97 باید کتابای دهم رو بجای دوم دبیرستان بخونن بچهایی ک بخوان یه سال بمونن پشت کنکوری

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ferferiiiii1997 نمایش پست ها
      سلام مگه برا کنکور97 کتابای دهم رو نباید بخونیم؟؟ من شنیده بودم برا کنکور 97 باید کتابای دهم رو بجای دوم دبیرستان بخونن بچهایی ک بخوان یه سال بمونن پشت کنکوری
      كنكور ٩٧ همين كتاباست، ٩٨ كتاباي نظام جديد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن