خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست عمارلو یا ظهریان

سلام ببخشید می خواستم کلاس نکته وتست زیست برم به نظرتون زیست با عمارلو برم بهتره یاظهریان لطفا کسایی که کلاس این اساتید را شرکت کردن راهنمایی کنن ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      سلام ببخشید می خواستم کلاس نکته وتست زیست برم به نظرتون زیست با عمارلو برم بهتره یاظهریان لطفا کسایی که کلاس این اساتید را شرکت کردن راهنمایی کنن ممنون
      ظهریان فقط دخترونشو داره هدف داداش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      ظهریان فقط دخترونشو داره هدف داداش
      ظهریان آموزشگاه راه اندیشه گیشا برای پسرا هم کلاس گذاشته

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ظهریان آموزشگاه راه اندیشه گیشا برای پسرا هم کلاس گذاشته
      اها ببخشید من فکر کردم هدف میخوای بری ازونجا اطلاع نداشتم.‌

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اها ببخشید من فکر کردم هدف میخوای بری ازونجا اطلاع نداشتم.‌
      شما حالا میدونید کدوم بهتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمارلو برو خیلی خوبه...
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      عمارلو برو خیلی خوبه...
      آخه شنیدم میگن عمارلو بیشتر جزوه را روخونی می کنه و فقط جاهای مهم را تدریس می کنه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داداش
      ببین اشتباه محضه ! ثبت نام نکن جزوشو بگیر خودت بخون
      میومد میرداماد آموزشگاه هدف پورششو پارک میکرد میومد بالا یه هایپ باز میکرد سر کلاس و تند تند شروع میکرد از روی جزوه خوندن و یه تیکه ای رو توضیح دادن ! خودش رتبه 14 تجربی بوده ولی واقعا نمیتونه خوب درس بده ولی جزوه خوبی نوشته !
      من سال سوم دبیرستان رفتم ضرر نکردم ولی خیییلی بیشتر میتونستم سود کنم با وقتی که توی کلاساش میذاشتم
      جزوه هاشو دانلود بکن و به عنوان مکمل کتاب درسی بخونش مطمن باش نتیجه عالی میگیری
      Time Is Matter

Let's Gain what you deserve it..

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sha33an نمایش پست ها
      سلام داداش
      میومد میرداماد آموزشگاه هدف پورششو پارک میکرد میومد بالا یه هایپ باز میکرد سر کلاس و تند تند شروع میکرد از روی جزوه خوندن و یه تیکه ای رو توضیح دادن ! خودش رتبه 14 تجربی بوده ولی واقعا نمیتونه خوب درس بده ولی جزوه خوبی نوشته !
      من سال سوم دبیرستان رفتم ضرر نکردم ولی خیییلی بیشتر میتونستم سود کنم با وقتی که توی کلاساش میذاشتم
      ممنون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sha33an نمایش پست ها
      سلام داداش
      جدیدا تویوتا داره نمیدونم چه مدلی

ر.ا: با تظر دوستمون موافقم اخه تو ۸ ۹ جلسه چی میرسن بگن؟ همون از رو جزوه میخونن میرن دیگه و تدریس قسمتای مهم‌ .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی درباره استاد ظهریان نظری نداره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال شاگردش بودم.کی گفته پورش داره یه تویوتا کرولا داره حالا به ماشینش چی کار دارین.نکته و تست ویژه گذاشته فقط تست میزنه اون کلاسش خیلی خوبه میارزه اگه برید اولش یه مرور میکنه شروع میکنه به تست زدن و بیشتر کلاسم به حل تست میگذره.من خودم ننوشتم چون این دو ماه سختمه برمو بیام ولی اگه واقعا کلاس میخوای بری عمارلو بهتر از ظهریان هست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بحث اینه جزوه جمع بندی و جدیدش گیر نمیاد عمارلو!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بیشتر دنبال دبیری هستم که بهتر درس بده چون تو جزوه عمارلو از همه بهتره و کتاباشم دقیقا مثل جزواتش هست ولی حیف که خوب تدریس نمی کنه مثل اینکه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اقا یه سوال...

کتاب همایش عمارلو بگیرم یا دوباره متن کتاب بخونم؟چندین بار خوندم اما می خواستم ببینم تو این 1ماه چیکار کنم؟1ماه اخر که 100% کنابو میخونم دوباره...منظورم از 15اردیبهشت تا15 خرداده...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن