خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی محمد همدانی زیست هم می شناسه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      کسی نظری نداره
      جزوات عمارلو رو گیر بیار بهتر از کلاس رفتن چون همون جزوه رو میگه زنگ زدم به خانومی که جزواتشون رو میفروشه گفت جزوات اصلی مخصوص کلا خصوصی هس اونا فروشی نیس ..

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      جزوات عمارلو رو گیر بیار بهتر از کلاس رفتن چون همون جزوه رو میگه زنگ زدم به خانومی که جزواتشون رو میفروشه گفت جزوات اصلی مخصوص کلا خصوصی هس اونا فروشی نیس ..
      اینم پس جفنگیات جدیدشه با اینکه خیلی قبولش دارم من نمیدونم چقد دیگه میخواد برای پول حرص بزنه ای خدا !!! فقط حو روانی میندازه.

والا بلا من هم شاگردای هدفشو دیدم هم شاگرد خصوصیشو :/ هم نکته تست.. !!! همه جزواتش یکیه توروخدا تحت تاثیر این حرفا قرار نگیرید لطفا !

داداش کنکور ۹۶ اومد بیخیال نظر سنجی خود ببین دیگه تو ۸ جلسه که طرف نمیاد کامل درس بده میاد جاهای مهمو میگه... عمارلوهم بیاد خونتون بری خونشون بری هدف بری هرجا جزوشو میگیره برات توضیح میده همون که میفروشن جزوشم ۸۰ ۹۰ درصد کتابشه.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اینم پس جفنگیات جدیدشه با اینکه خیلی قبولش دارم من نمیدونم چقد دیگه میخواد برای پول حرص بزنه ای خدا !!! فقط حو روانی میندازه.

والا بلا من هم شاگردای هدفشو دیدم هم شاگرد خصوصیشو :/ هم نکته تست.. !!! همه جزواتش یکیه توروخدا تحت تاثیر این حرفا قرار نگیرید لطفا !

داداش کنکور ۹۶ اومد بیخیال نظر سنجی خود ببین دیگه تو ۸ جلسه که طرف نمیاد کامل درس بده میاد جاهای مهمو میگه... عمارلوهم بیاد خونتون بری خونشون بری هدف بری هرجا جزوشو میگیره برات توضیح میده همون که میفروشن جزوشم ۸۰ ۹۰ درصد کتابشه.
      پس که اینطور نمیدونستم ممنون از اطلاع رسانی 😎

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من از یکی از رتبه های برتر شنیدم کتاب زیست عمارلو خوبه پس صد در صد کلاسشم خوبه دیگه...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      والا من از یکی از رتبه های برتر شنیدم کتاب زیست عمارلو خوبه پس صد در صد کلاسشم خوبه دیگه...
      ببخشید مگه هر کی نویسنده ی خوبی باشه باید تدریسشم خوب باشه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba62100 نمایش پست ها
      ببخشید مگه هر کی نویسنده ی خوبی باشه باید تدریسشم خوب باشه
      خب من با خودم این فکر رو کردم که حتما اون شخص سطح علمی خوبی داره...در ضمن بالاترین درصد زیست کنکور امسال کلاسای عمارلو می رفته

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کلاس عمارلظهوریان برو

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن