خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما تاریخ برگزاری آزمون ها به تاریخ های 10 و 24 خرد

رأی دهندگان
    4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله،بهتر از تاریخ های ذکر شده اول هستند.

2 50.00%
    • خیر،در همان تاریخ های اول برگزار شود بهتر است.

2 50.00%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

آزمون های جامع زیست شناسی اولترا زیست - کاملا رایگان

بنام او که جان عالم در ید قدرت اوست
      سلام میکنم خدمت دوستان عزیزبه اطلاعتون میرسونم که با توجه به نزدیک شدن به ایام جمع بندی کنکور و استرس هایی که به دنبال اون میاد،گروه اولترا زیست با توجه به تجربه ای که در زمینه برگزاری آزمون های حضوری در چند شهر کشور داره،در اقدامی خیرخواهانه تصمیم به برگزاری سه مرحله آزمون جامع زیست شناسی رایگان در تاریخ های 9 ، 16 و 28 خرداد ماه جهت جمع بندی کامل زیست شناسی نموده.دو مرحله از این آزمون ها شبیه ساز کنکور خواهد بود و سعی میشه که نزدیک ترین پیش بینی سوالات زیست شناسی کنکور در این آزمون ها صورت بگیره و یک مرحله دیگر هم با سطح دشوار برگزار خواهد شد.این آزمون ها با پاسخ نامه تشریحی فوق العاده ای که علاوه بر پاسخ سوالات حاوی درسنامه های مشابه با درسنامه تقدیمی به سایت کنکور خواهد بود.در ضمن برنامه مطالعاتی برای جمع بندی زیست شناسی در این سه آزمون به صورت رایگان ارائه خواهد شد.پس با اعتماد به گروه پزشکی اولترا زیست جمع بندی زیست شناسی خودتون رو به صورت کاملا رایگان به ما بسپارید.جهت ثبت نام به سایت اولترا زیست در آدرس زیر مراجعه نمایید:

اولترا زیست - زیست شناسی را بی نهایت تجربه کنید

نمونه درسنامه:

آغازیان : درسنامه و جزوه ی فوق حرفه ای و فول نکته آغازیان به همراه تست های کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور - تقدیمی اولترا زیست - اولترا زیس

نمونه آزمون:

آزمون جامع نفس گیر زیست شناسی اولترا زیست جهت آمادگی کنکور 96 - اولترا زیست

در ضمن به افرادی که به این آزمون ها نیاز دارن اطلاع رسانی کنید تا شما هم در ثواب این عمل حسنه سهمی داشته باشید.
      یا علی مدد

ویرایش:
      1-دوستان عزیز تاریخ های پیشنهادیتون رو جهت برگزاری آزمون ها بگید تا در نظرسنجی قرار داده بشه.
      2-دوستانی که تمایلی به وارد کردن کد ملی ندارن یک کد ده رقمی را به عنوان نام کاربری وارد نمایند.
      ویرایش توسط alireza7516 : 28 فروردین 1396 در ساعت 18:11

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه ایمیل و نام کاربری برا ثبت نام کافی بود دیگه این شجره نامه چیه برا ثبت نام گذاشتید نام شهر برا چی ؟ کدملی براچی؟ مواردی بوده که با گذاشتن کد ملی و گرفتن اطلاعات کامل کاربر تخلفات اینترنتی صورت گرفته

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      یه ایمیل و نام کاربری برا ثبت نام کافی بود دیگه این شجره نامه چیه برا ثبت نام گذاشتید نام شهر برا چی ؟ کدملی براچی؟ مواردی بوده که با گذاشتن کد ملی و گرفتن اطلاعات کامل کاربر تخلفات اینترنتی صورت گرفته
      دوست عزیز پس با برگزاری آزمون رایگان متخلفیم؟واقعا متاسفم به خاطر این طور طرز فکری،اونایی که دارن خون داوطلبای بیچاره کنکور رو تو شیشه میکنن متخلف نیستن ولی دانشجوهای پزشکی متخلفن
      شما تا حالا جایی آزمون ثبت نام کردید؟!

نام شهر جهت معرفی نفرات برتر هست.
      کد ملی رو می تونستید وارد نکنید ولی یه کد ده رقمی جهت نام کاربری وارد کنید.
      ویرایش توسط alireza7516 : 27 فروردین 1396 در ساعت 22:59

5. Top | #5
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها این سایت واقعی هست؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7516 نمایش پست ها
      دوست عزیز پس با برگزاری آزمون رایگان متخلفیم؟واقعا متاسفم به خاطر این طور طرز فکری،اونایی که دارن خون داوطلبای بیچاره کنکور رو تو شیشه میکنن متخلف نیستن ولی دانشجوهای پزشکی متخلفن

من فقط به سایت های دولتی اعتماد دارم نگفتم شما متخلفید گفتم امکان سو استفاده وجود داره همین دانشجوی پزشکی اونم ادمه و جایز الخطاست شما روح القدس نیستی که کلا فیلد های کد ملی و نام خانوادگی رو اختیاری کنید بهتره یه پیشنهاد بود شما از خیلی ها بهترید جزوات خوبتون پاسخ های شما به سوالات ما تست های ایده دارتون خیلی خوبه ازتون ممنونم ولی یکم پیاز داغشو زیاد کردی خدایش.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

شماره موبایلم لازم نیس چون از طریق ایمیل هم میشه اطلاع رسانی کرد اینا پیشنهاد بود همین هیچ وقت نگفتم برگزاری ازمون رایگان تخلفه اتفاقا دمتون گرم بابت این ازمونای رایگان

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      شماره موبایلم لازم نیس چون از طریق ایمیل هم میشه اطلاع رسانی کرد اینا پیشنهاد بود همین هیچ وقت نگفتم برگزاری ازمون رایگان تخلفه اتفاقا دمتون گرم بابت این ازمونای رایگان
      شما حق دارید نگران باشید ولی انتظار نداشتم در قبال این کار اولترا زیست این جواب رو ببینم.
      در مورد تلفن همراه هم بگم که خیلی از دوستان که ثبت نام کردن ایمیل ندارن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما حق دارید نگران باشید ولی انتظار نداشتم در قبال این کار اولترا زیست این جواب رو ببینم.
      در مورد تلفن همراه هم بگم که خیلی از دوستان که ثبت نام کردن ایمیل ندارن
      داداش چه انتظاری ما همیشه مدیون کارای شما بودیم و هستیم من پیشنهادم رو مطرح کردم بازم میگم فیلد های نام خانوادگی ، کدملی و تلفن همراه رو اختیاری کنید .یه کار دیگه هم میشه کرد اونی که ایمیل وارد کرد میتونه فیلد شماره موبایل رو وارد نکنه یا برعکس . حرفای بنده جنبه توصیه ای داشت جواب دادن به ازمون های رایگان شما نبود اما در مورد اینکه بخوام جوابی بدم در مورد ازمونای رایگان اینه : از شما بابت وقت و زحمتی که میکشید بی نهایت ممنونم. قدر زحمات شما رو میدونیم .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی هم عالی فقط
      تاریخاش یکم ناجوره! خرداد ماه هرهفته پشت سرهم
      ازمون سنجش یا قلمچی داریم اینا به کنار امتحانات نهایی هم هست !! ماه کلا سنگینیه همینجوریش
      مثلا اولین آزمون رو گذاشتید نهم اما بدونید که فرداش امتحان نهایی فیزیک هست
      بنظر من اولین آزمون رو تو اردبیهشت ماه و پیش آزمونی برای جامع سنجش برگزار کنید خیلی بهتره
      دوستان نظرشونو اعلام کنن

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      خیلی هم عالی فقط
      تاریخاش یکم ناجوره! خرداد ماه هرهفته پشت سرهم
      ازمون سنجش یا قلمچی داریم اینا به کنار امتحانات نهایی هم هست !! ماه کلا سنگینیه همینجوریش
      مثلا اولین آزمون رو گذاشتید نهم اما بدونید که فرداش امتحان نهایی فیزیک هست
      بنظر من اولین آزمون رو تو اردبیهشت ماه و پیش آزمونی برای جامع سنجش برگزار کنید خیلی بهتره
      دوستان نظرشونو اعلام کنن
      لطفا تاریخ های پیشنهادیتون رو بگید تا در نهایت در نظرسنجی قرار داده بشه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا ویرایش پست رو ببینید : سه تاریخ برای برگزاری آزمون ها اعلام کنید تا در نظرسنجی قرار داده بشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا ویرایش پست رو ببینید : سه تاریخ برای برگزاری آزمون ها اعلام کنید تا در نظرسنجی قرار داده بشه
      این برنامه کامل آزمون ها و نهایی تا کنکور

بنظر من یک آزمون ۱۳ اردیبهشت باشه برای آمادگی سنجش
      بعدی ۱۷ خرداد برای قلمچی دوم چون قبلش تازه نهایی تموم شده احتمالا بچه ها تو آزمون اول همچنین آماده نباشن
      بعدیشم ۳۰ خرداد بنظرم خوب باشه
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست picsart_04-16-11.15.48.jpg  

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم برای جمع بندی اخر زیست..میخام اولترا زیست نام نویسی کنم.
      ولی لطفن کدملی رو بردارین.
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچع ها به ی نکته هم توجه کنین توی 13 اردیبهشت بخش اعظم کنکوری ها هنوز تموم نکردن واصلن تاریخ خوبی نیس
      اگه همش بیوفته خرداد خیلی بهتره.
      من به شخصه اگه اردیبهشت باشه شرکت نمی کنم چون هنوز تموم نکردم وباعث تضعیف روحیم میشه.
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن