خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

لقب پدرخوانده پس از فرگوسن برازنده کيست؟

پس از بازنشستگي الکس فرگوسن به نظر مي‌رسد لقب پدرخوانده ليگ برتر انگليس بايد به مربي ديگري برسد.

سر الکس فرگوسن پس از 27 سال حضور روي نيمکت داغ منچستريونايتد در پايان فصل گذشته از دنياي مربيگري کناره گيري کرد تا به دوران باشکوه حضور خود در فوتبال پايان دهد.

به گزارش فارس،او با حضوري طولاني مدت در منچستريونايتد به نوعي به پدرخوانده فوتبال باشگاهي در انگليس تبديل شده بود. اکنون که او از فوتبال کنار رفته به نظر مي‌رسد اين لقب بايد به شخص ديگري برسد.

ژوزه مورينيو که چندي پيش و پس از توافق با سران چلسي بار ديگر هدايت اين تيم را به دست گرفت در اين خصوص اظهار نظر کرده است.

«مي‌خواهم پدرخوانده فوتبال انگليس شوم. تغيير بزرگي که در ليگ انگليس رخ داده که به ما مربي‌ها برمي‌گردد اين است که رييس ما ديگر در فوتبال حضور ندارد. کسي بود که همه به او احترام مي‌گذاشتند. قابل ستايش و به مانند پدر تمامي مربيان ليگ بود. او اکنون رفته و به نظر من بزرگ‌ترين تغيير در ليگ جزيره است.»

مورينيو در ادامه افزود: اکنون من يکي از کساني هستم که زمان بيشتري در فوتبال دارم. تنها کسي هستم که تمامي جام‌ها در انگليس را فتح کرده‌ام و قهرمان ليگ قهرمانان شده‌ام. مسئوليت بيشتري روي شانه‌هايم احساس مي‌کنم و مي‌توانم تجربه‌هاي بسيار بيشتري در زمينه فوتبالي داشته باشم.

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قطعا آرسن ونگر

مورینیو مربی خیلی بزرگیه اما
      یه سال بودجه ای که به ونگر میدنو بهش بدن آیا میتونه بازهم موفق شه؟؟

ونگر در حال حاضر بیشترین ثبات رو داشته و تنها مربییه که تونسته لیگ جزیره رو بدون باخت فتح کنه(سال 2004)
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad4274 نمایش پست ها
      قطعا آرسن ونگر

مورینیو مربی خیلی بزرگیه اما
      یه سال بودجه ای که به ونگر میدنو بهش بدن آیا میتونه بازهم موفق شه؟؟

ونگر در حال حاضر بیشترین ثبات رو داشته و تنها مربییه که تونسته لیگ جزیره رو بدون باخت فتح کنه(سال 2004)
      موافقم

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن