خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza-75 نمایش پست ها
      به عقیده من تا روز قبل کنکور هم میشه خوند و همونا باعث بشه سوالم بزنی من پارسال رشته ریاضی رتبم 8072 منطقه 2 شد
      که با تخمین اخرین ارمون ازمایشی گزینه 16000 بودم وهنوز خیلی از مطالبو نخونده بودم لاقل تسلط نداشتم چون اکثرا تو بعضی از درس ها یه سوال میدن که تو فقط باید فرمول بلد باشید
      واقعاااا؟
      مرسی انرژی گرفتم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم که حالتون خوبباشه وهیچ وقت خسته نشینبا هوای کسالت آور بهار----ببین اگه هدفت واقعن خوندن وقبول شدن باشه باید خودتو رنده کنی و اینکه سعی کن گذینشی انتخاب کنی یعنی مباحث سخت پر-- سعی کن تمام زیستو بخون دوهفته فقط به زیست وقت بده وشب وروز زیست بخون به همین روش عمل کن مطمِین باش که این بهترین روشه چون خودم رفتم وجواب میده البته روش خودت مهمتره هرطور کهراحتی ولی توی این فرصت کم یادت باشه که تو من هرکسی دیگه فرصت هیچ آزمون وخطایی رونداریم پس پیش به سوی موفقیت-----------------------------------
      از آن زمان كه متوجه عواقب نگراني شده ام، اگر همه ثروتم را نيز از دست بدهم هرگز نگران نخواهم شد؛ آنچه را كه مي توانم انجام مي دهم و بقيه را به خدا مي سپارم جي.سي.بني

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      میشه یا نه؟
      :]

البته تصویر رو از آخر به اول باید ببینی =))
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این انجمن بی.صاب اگه یک روز مونده به کنکور هم بیای توش بگی هیچی نخوندم ، افرادی چون حامد یگانه میان میگن چرا که نشه و همون لحظه هم 24 ساعت رو به 9 تا کتاب تقسیم میکنن و الگوریتمیش میکنن میگن بخوان و فردا قبل ازمون کنکور هم مرور کن زیر 500 میشی!!! مشکل با حامد ندارم( منظورم از حامد یک سری تیپ شخصیتا هستن که اینجور فکرایی دارن یا بهتر بگم تحجر فکری دارن)
      .....................................
      میخوام یک واقعیت رو بگم ، ک شاید بتونم حداقل یکی شده رو منطقیش کنم و منطقی فکر کنه..

دوست عزیزم کنکور کار میخواد ، از روزی که این مسنجرا اومده همه ی فکرا و ذهنا بین صفرویک گیر کردن هیچ کدومشون ذهن روزنامه خون و رمان خون ندارن ،تا یک مطلبی از سه خط بیشتر باشه سریع ردش میکنن و نمیخوننش و حوصلشو ندارن، از این ادما توی همین انجمن زیادن و این ادما عاشق عکس نوشته و دیالوگ هستن ، که نیچه چی گف؟ صادق هدایت چی گف،مایکل چی گف ، فرانکل چی گف هوگو چی گف... اینا ادمای هیجانی هستن و از روی احساس تصمیم میگیرن ملموس ترش کنم هندی فکر میکنن ادبیاتیش کنم اغراقی فکر میکنن. میخوان ره هزارشبه رو یک شبه برن.. واسه تشخیص ادما از روی دو پست الی سه پستشون مشخص میشه و اینکه احساسشون رو بروز میدن و ادم هم که میدونه هسته فکری ادما همین احساس شون هست.. و میشه از روی رفتارشون اونارو قضاوت کرد.. و نباید به حرفاشون دل بست .

مخلص کلام :
      منطقی فکر کن !!! 78 روز دیگه وقت داری بر اساس توان تو توی یک روز محاسبه کن و برنامه بریز و اصل موفقیت تو راضی کردن وجدان تو هست که توان تو گذاشتی...
      بازم میگم ، من طرف حسابم اقا حامد نیست (تیپ شخصیتای حامد منظورمه )..
      ...............................

دارین به کجا میرین به خودتون بیایید دیگه...
      ویرایش توسط eskalis : 28 فروردین 1396 در ساعت 14:35

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      واقعاااا؟
      مرسی انرژی گرفتم
      من فصل ۱۱ سوم دقیقا یک روز مونده به کنکور واسه اولین بار خوندم ۲تا تستشم درست جواب دادم.البته ۲بار خوندم تست ۹۰ به بعدم زدم...
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها

چه عجب یکی پیدا شد طرز فکرش با من موافق باشه
      البته باید در مورد استارتر بگم که ایشون رتبه 10000 میخوان ( به نظر من که ممکنه )
      زیر 500 نمیخوان

و در مورد اون تیریپ افراد هم که اشاره کردی باید بگم که این ها یک سری اهداف خاص رو دنبال میکنن
      هدفشون فقط این نیست که بگن میشه. ( فک کنم خودتم متوجه باشی )

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقت کنید من سکوت کردم

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      وقتی اینجور تاپیکارو میبینم :

جواب من به همه اونایی که این تاپیکارو میزنن اینه : نمیشه

حالا شما بیا بشو

البته 10000 منطقه 2 اونقدرام سخت نیست ولی به نظرم 10000 با 20000 یا 30000 فرق چندانی نداره

اگه قرار بود کسی واقا بخونه دیگه منتظر نظر بقیه نمیموند همه ی توانشو میزاشت حالا چه بقیه بگن میشه یا بگن نمیشه

واقا نظر خواستن تو این زمینه اونم از بچه های اینجا یکی از ........ ترین کاراییه که میشه انجام داد

اگه 10 سالم بگذره باز شاهد یه همچین تاپیکایی خواهیم بود باو بس کنید دیگه کنکورو باس با برنامه خوند انقدر دنبال استثنا ها و میانبورا و... نباشید .

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      این انجمن بی.صاب اگه یک روز مونده به کنکور هم بیای توش بگی هیچی نخوندم ، افرادی چون حامد یگانه میان میگن چرا که نشه و همون لحظه هم 24 ساعت رو به 9 تا کتاب تقسیم میکنن و الگوریتمیش میکنن میگن بخوان و فردا قبل ازمون کنکور هم مرور کن زیر 500 میشی!!! مشکل با حامد ندارم( منظورم از حامد یک سری تیپ شخصیتا هستن که اینجور فکرایی دارن یا بهتر بگم تحجر فکری دارن)
      .....................................
      میخوام یک واقعیت رو بگم ، ک شاید بتونم حداقل یکی شده رو منطقیش کنم و منطقی فکر کنه..

دوست عزیزم کنکور کار میخواد ، از روزی که این مسنجرا اومده همه ی فکرا و ذهنا بین صفرویک گیر کردن هیچ کدومشون ذهن روزنامه خون و رمان خون ندارن ،تا یک مطلبی از سه خط بیشتر باشه سریع ردش میکنن و نمیخوننش و حوصلشو ندارن، از این ادما توی همین انجمن زیادن و این ادما عاشق عکس نوشته و دیالوگ هستن ، که نیچه چی گف؟ صادق هدایت چی گف،مایکل چی گف ، فرانکل چی گف هوگو چی گف... اینا ادمای هیجانی هستن و از روی احساس تصمیم میگیرن ملموس ترش کنم هندی فکر میکنن ادبیاتیش کنم اغراقی فکر میکنن. میخوان ره هزارشبه رو یک شبه برن.. واسه تشخیص ادما از روی دو پست الی سه پستشون مشخص میشه و اینکه احساسشون رو بروز میدن و ادم هم که میدونه هسته فکری ادما همین احساس شون هست.. و میشه از روی رفتارشون اونارو قضاوت کرد.. و نباید به حرفاشون دل بست .

مخلص کلام :
      منطقی فکر کن !!! 78 روز دیگه وقت داری بر اساس توان تو توی یک روز محاسبه کن و برنامه بریز و اصل موفقیت تو راضی کردن وجدان تو هست که توان تو گذاشتی...
      بازم میگم ، من طرف حسابم اقا حامد نیست (تیپ شخصیتای حامد منظورمه )..
      ...............................

درودبرشمادقیقاهمینطوربی رنج گنج میسرنمیشه
      نمی شه فردی که ازدوران راهنمایی شب وروزش دنبال کتاب رفتن ومطلب جدید یاد گرفتن بوده رو درکنار یک نفر که سه ماهه می خواد همه این سال ها رو جبران کنه گذاشت احتیاج به یک زمان معقول وتلاشی مستمر داره
      اونایی رو هم که گاهی می بینید اکثریت پایه های قوی داشتن حالا یک مدت بنا به دلایلی دور بودن با یک تلاش درزمان کم به نتیجه می رسن والبته نقش یک سری استعداد های ذاتی خاص هم بی تاثیر نیست که اینا جمعیت کمی رو تشکیل می دن
      پس تلاش کنید و با حرف خودتون رو گول نزنید
      ویرایش توسط babak2006 : 28 فروردین 1396 در ساعت 04:12

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه وقتایی به حماقت یه عده اندک فقط میشه نشست و خندید
      نوشتن متن برای این عده بی فایده است ولی یه سری چیزا رو میگم شاید برداشت کنن
      1-زدن تاپیک به زعم شما مشابه تو این انجمن هیچ ایرادی نداره و در صورت مغایرت با قوانین بسته میشه.
      2-قبل از جواب دادن تو هر تاپیکی بدون ذهنیت وارد شده و اول متن رو بخونیم و سعی کنیم بفهمیم
      3-هیچ اجباری بر هیچ کسی به پاسخ دادن به هر تاپیکی نیست.برا گرفتن چند عدد تشکر لحن تون رو از حالت یک انسان خارج نکرده و همانند خویشان خود سخن نگویید
      4-وقتی به کسی میخوایین کمک کنید بالا نرید
      5-وقتی کسی یا چیزی رو میتونید قضاوت کنید که اون شرایط رو کاملا تجربه کردین
      6-هیچ چیزی در این دنیا از ابتدا وجود نداشته و بعدا ایجاد شده(موارد درسی در این مکان : ) )
      7-زدن چنتا تا چند صدتا تست زیست و شیمی و ... تو شرایط معمول و مامان قربونت بره بالا رفتن زیادی برا هیچ کس نداره
      8- ارزوی موفقت و دیدن نتایج برای شما

پ.ن:از همه دوستانی که خواستن کمک کنند ممنونم.هرچند بیشتر میخواستم راهکاری بشنوم و کمی از اون ترس فاصله بگیرم!

لطفا تاپیک رو ببندید
      ویرایش توسط Pasha : 28 فروردین 1396 در ساعت 09:20

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
      1-زدن تاپیک به زعم شما مشابه تو این انجمن هیچ ایرادی نداره و در صورت مغایرت با قوانین بسته میشه.
      2-قبل از جواب دادن تو هر تاپیکی بدون ذهنیت وارد شده و اول متن رو بخونیم و سعی کنیم بفهمیم
      3-هیچ اجباری بر هیچ کسی به پاسخ دادن به هر تاپیکی نیست.برا گرفتن چند عدد تشکر لحن تون رو از حالت یک انسان خارج نکرده و همانند خویشان خود سخن نگویید
      6-هیچ چیزی در این دنیا از ابتدا وجود نداشته و بعدا ایجاد شده(موارد درسی در این مکان : ) )
      7-زدن چنتا تا چند صدتا تست زیست و شیمی و ... تو شرایط معمول و مامان قربونت بره بالا رفتن زیادی برا هیچ کس نداره

پ.ن:از همه دوستانی که خواستن کمک کنند ممنونم.هرچند بیشتر میخواستم راهکاری بشنوم و کمی از اون ترس فاصله بگیرم!

لطفا تاپیک رو ببندید
      الان در چه حدی ؟!؟

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها

لطفا تاپیک رو ببندید
      بشین بخون .بس نیس این همه مدت راهکار شنیدی؟؟؟!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 69484هیچی نیستن
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 28 فروردین 1396 در ساعت 12:04

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استارتر عزیز شما رتبه ایی ک یمخوای زیاد بدست اوردنش سخت نیست باورکن راحت ترین کار ممکنه ...درضمن یادت باشه وقتی داری میخونی 80روز عاشقی میکنی چشماتو میبندی و میبینی بهتراز اونی شدی ک فکرشو میکردی...کنکور کار نداره از مهر خوندی یادی یا اسفند...270تا سوال جلوت میزارن میگن کدومشوبلدی حل کن..اینم بدون ی کشاورز بذری میکاره اوایل مهر وقتی 9ماه بعد میخواد بیاد برش داره شاید یادش بره بهش برسه فراموش کنه ..تو این بذر رو 80روز بعد قراره درو کنی..دراخر اینم بدون موفقیت ربط ب قوانین فیزیکی نداره ربط ب سخت تلاش کردن نداره ...بودن هستن معدل 20هایی ک خر خونی کردن ولی نتیجه نگرفتن..درضمن بعضی دوستان ک دستشون ب گوشت نمیرسه میگن بو میده فک میکنن من ب شما دی وی دی میفروشم . بلاخره بودن ابله ها تو هرجامعه ایی مفیده برای تشخیص...بقول خاویر کرمنت تو کتاب بیشعوری >بیشعوری ی بیماریه ....درمان میشه...تعداد زیادی از دوستان تو این انجمن و باقی جاها بودن ک عین گذشته من مشکل مالی داشتن من کل دروس رو رایگان براشون زدم خیلیا اینو میدونن ولی خب متاسفانه انسانیت مرده همه حسودن هیچکس دوستی صلح نمیخواد..همه دوسدارن بگن اقا هرچقدر تلاش کنی باید ده تا کتاب تست بزنی ...بقول افشار چرا بعد این همه کتاب دی وی دی بازم ریاضی 85درصد زیر 10درصد میزنن؟چون تلاش بدون امید دارن..دوست خوبم شما اگه نتونی تو 80روز تو دروس عمومی بع 50برسی تخصصی 30درصد تو یکسال عمرا ب درصدای بالا تر برسی..میگن تو شهری ب 2نفر گفتن قراره با تیغ شاهرگ شمارو بزنیم سر اون دونفر رو پوشوندن و اب ریختن اب داغ اما اونا سکته کردن فوت شدن چرا چون فکرمیکردن این گرمی گرمی خون بدنه ..نفهمیدن اب داغه.....شاید کسی بخوادد تو 80روز پزشکی قبول شه نتونه ولی عوضش میخونه وقتی رفت سر کنکور اگه قبول نشد ی انگیزه داره سال بعد بمونه چون کلی درسارو خونده...بخدا اونی ک تو روستا زندگی میکنه از ابتدایی واسه کنکور نمیخونه...چون با اساتیدی چون شما برخورد نداشته باکمترین زمان و امکانات بهترینارو میاره..عین سامان تارم ک 5سال دوری از درس اومد نتیجه گرفت خداروشکر تواین انجمن مصاحبه ش هست...تلاش شاید موفقیت نیاره اما انگیزه واسه تلاشی دوباره میاره...باز میشه این در صبح میشه این شب...دوستان گلم شما ب این اقا یاهرکس این تایپیک هارومیزنه بگید میشه اون میخونه تو جو میره و شایدم شد..ولی اگه روشنفکر بازی منطقی بازی دربیارید بله 10سالم بخونه نمیشه...ادیسون ی احمق بود مادرش بهش گفت نابغه بخدا امید دادن اصن بد نیست نشدم نشد ولی شب موقع خواب ازخودت راضی ک کسیو ک ناامید بود امید بخشیدی...
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 28 فروردین 1396 در ساعت 13:21

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      استارتر عزیز شما رتبه ایی ک یمخوای زیاد بدست اوردنش سخت نیست باورکن راحت ترین کار ممکنه ...درضمن یادت باشه وقتی داری میخونی 80روز عاشقی میکنی چشماتو میبندی و میبینی بهتراز اونی شدی ک فکرشو میکردی...کنکور کار نداره از مهر خوندی یادی یا اسفند...270تا سوال جلوت میزارن میگن کدومشوبلدی حل کن..اینم بدون ی کشاورز بذری میکاره اوایل مهر وقتی 9ماه بعد میخواد بیاد برش داره شاید یادش بره بهش برسه فراموش کنه ..تو این بذر رو 80روز بعد قراره درو کنی..دراخر اینم بدون موفقیت ربط ب قوانین فیزیکی نداره ربط ب سخت تلاش کردن نداره ...بودن هستن معدل 20هایی ک خر خونی کردن ولی نتیجه نگرفتن..درضمن بعضی دوستان ک دستشون ب گوشت نمیرسه میگن بو میده فک میکنن من ب شما دی وی دی میفروشم . بلاخره بودن ابله ها تو هرجامعه ایی مفیده برای تشخیص...بقول خاویر کرمنت تو کتاب بیشعوری >بیشعوری ی بیماریه ....درمان میشه...تعداد زیادی از دوستان تو این انجمن و باقی جاها بودن ک عین گذشته من مشکل مالی داشتن من کل دروس رو رایگان براشون زدم خیلیا اینو میدونن ولی خب متاسفانه انسانیت مرده همه حسودن هیچکس دوستی صلح نمیخواد..همه دوسدارن بگن اقا هرچقدر تلاش کنی باید ده تا کتاب تست بزنی ...بقول افشار چرا بعد این همه کتاب دی وی دی بازم ریاضی 85درصد زیر 10درصد میزنن؟چون تلاش بدون امید دارن..دوست خوبم شما اگه نتونی تو 80روز تو دروس عمومی بع 50برسی تخصصی 30درصد تو یکسال عمرا ب درصدای بالا تر برسی..میگن تو شهری ب 2نفر گفتن قراره با تیغ شاهرگ شمارو بزنیم سر اون دونفر رو پوشوندن و اب ریختن اب داغ اما اونا سکته کردن فوت شدن چرا چون فکرمیکردن این گرمی گرمی خون بدنه ..نفهمیدن اب داغه.....شاید کسی بخوادد تو 80روز پزشکی قبول شه نتونه ولی عوضش میخونه وقتی رفت سر کنکور اگه قبول نشد ی انگیزه داره سال بعد بمونه چون کلی درسارو خونده...بخدا اونی ک تو روستا زندگی میکنه از ابتدایی واسه کنکور نمیخونه...چون با اساتیدی چون شما برخورد نداشته باکمترین زمان و امکانات بهترینارو میاره..عین سامان تارم ک 5سال دوری از درس اومد نتیجه گرفت خداروشکر تواین انجمن مصاحبه ش هست...تلاش شاید موفقیت نیاره اما انگیزه واسه تلاشی دوباره میاره...باز میشه این در صبح میشه این شب...دوستان گلم شما ب این اقا یاهرکس این تایپیک هارو بگید میشه اون میخونه تو جو میره و شایدم شد..ولی اگه روشنفکر بازی منطقی بازی دربیارید بله 10سالم بخونه نمیشه...ادیسون ی احمق بود مادرش بهش گفت نابغه بخدا امید دادن اصن بد نیست نشدم نشد ولی شب موقع خواب ازخودت راضی ک کسیو ک ناامید بود امید بخشیدی...

هم وجود افراد خوشبین تو جامعه نیازه و هم بدبین ، یکی هواپیما میسازه و یکی دیگه چتر نجات
      .اینکه به بقیه انگیزه میدی خوبه ، ولی شخصیت افراد با هم فرق داره تو میتونی به کسی که یه ماه مونده به کنکورش بگی حتمن اگه خوب بخونه قبوله ولی با گفتن همین حرفت اون طرف حس جنگیدن ازش گرفته میشه اخه تو به همین راحتی بهش قول دادی که موفق میشه ، بدون اینکه خیلی از چیزا رو درنظر بگیری به راحتی اونارو کنار گذاشتی داری میگی میشه درصورتی که برای موفقیتش باید چیزی بالاتر از تلاش و انگیزه داشته باشه . حس جگجو بودن اینکه به بقیه ثابت کنه که میشه (گاهی اوقات باید به طرف گفت نمیشه تا به خودش بیاد وگرنه کسی که با نه گفتن های بقیه بخواد خودشو ببازه همون بهتر که اصلا شروع نکنه )
      من کاری ندارم تو شبا با گفتن این حرفا به بقیه چجوری میخوابی ولی من مطمعنا خیلی راحت تر از تو میخوابم چون میدونم به کسی اعتماد به نفس کاذب ندادم . این جور حرفا تو طرف تغییر چندانی ایجاد نمیکنه
      گاهی گفتن واقعیت هر چند که تلخ باشه ولی لازمه ، تو فکر کن همه بهت بگن تو حتمن پزشکی قبولی ایا گفتن یا نگفتن اونا تاثیری روت میزاره . مثلا اگه یکی بهت بگه قبول نمیشی باز روت تاثیر میزاره اصلا نظر بقیه چه اهمیتی میتونه داشته باشه

.ولا من از دشمنام (اونایی که میگن نمیتونی ) بیشتر از دوستام انگیزه میگیرم حالا شما رو نمیدونم

.ترس اقای پاشا رو نمی فهمم داداش الان دقیقا از چی میترسی ؟؟؟ از اینکه کنکورو بد بدی ؟؟؟ دیگه بالاتر از سیاهی که رنگی نیست خداییش راهی جز دریافتن این لحظات نیست از الان بشین روزی 16 ساعت بخون حله 10000 میاری (عمرا اگه بتونی اینقدر بخونی البته نباید تو این فاصله هیچ حاشیه ای داشته باشی کلا یه جورایی تو اطاق خودتو قرنطینه کن ) مرگ یه بار شیون هم یه بار

.در آينده حسرت كارهاي نكرده، تا پشيموني از كارهاي كرده، آزار دهنده تر خواهد بود
      پس بسم الله پاشو و شروع کن حداقلش بعدا افسوس نمیخوری

پ.ن:لحنمم خیلی دوستانه بود

ویرایش توسط amir_usj : 28 فروردین 1396 در ساعت 13:45

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن