خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تازه ترين خبر درباره تاريخ پخش فصل دوم مجموعه شهرزاد + کلیپ از فصل دوم

کلیپ: https://www.instagram.com/p/BS36GScl8LA/

تازه ترين خبر درباره تاريخ پخش فصل دوم مجموعه شهرزاد از زبان مجري طرح اين سريال/پايان گمانه زني ها علي اسدزاده مجري طرح سريال شهرزاد پس از صحبت ها و گمانه زني هاي پيش آمده در مورد اولين تاريخ پخش فصل دوم اين سريال در نمايش خانگي ، تاريخ رسمي پخش "شهرزاد" را اعلام كرد.

طبق گفته علي اسدزاده ، پخش هفتگی فصل دوم این سریال از روز دوشنبه ٢٩ خرداد ۱۳۹۶ (١٩ ژوئن ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد.

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی ، تهیه‌کنندگی و سرمایه گذاری سید محمد امامی است که به عنوان بزرگترین پروژه سریالی بخش خصوصی کشور توانسته تماشاگران بيشماري را با خود همراه كند. داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است. نغمه ثمینی و حسن فتحی نویسندگان این مجموعه می‌باشند.

رضا كيانيان، رويا نونهالي، امير جعفري و آتنه فقيه نصيري از بازيگران جديد فصل دوم هستند كه در كنار ترانه عليدوستي ، شهاب حسيني، مصطفي زماني، پريناز ايزديار، مهدي سلطاني ، پرويز فلاحي پور ، گلاره عباسي ، سهيلا رضوي، فريبا متخصص، امير حسين فتحي و ... ايفاي نقش مي كنند.

لازم به ذكر است محسن چاوشي نيز همانند فصل اول به عنوان خواننده همراه اين سريال است.

شركت "تصوير گستر پاسارگاد" که پخش اين مجموعه را بر عهده دارد با انتشار تريلري ساخته مسعود رفيع زاده كار تبليغات سريال را شروع كرد. طبق اعلام این شرکت نسخه خانگی و دیجیتالی سریال موفق شهرزاد همزمان در سراسر کشور توزیع خواهند شد . نسخه خانگی فصل دوم سریال شهرزاد شامل نسخه بلوری و دی‌وی‌دی از طریق شهر کتاب ها ، ویديو کلوپ ها ، مراکز عرضه فیلم و سوپر مارکت های سراسر کشور توزيع می گردد. همچنین نسخه دیجیتالی این سریال که به صورت جهانی پخش خواهد شد با کیفیت فول اچ دی عرضه می گردد و هموطنان خارج از کشور میتوانند از این طریق به صورت قانونی به تماشای سریال مورد علاقه خود بنشینند .
      ویرایش توسط va6hid : 27 فروردین 1396 در ساعت 13:51

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توصیه میشه شدید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لازم به ذكر است محسن چاوشي نيز همانند فصل اول به عنوان خواننده همراه اين سريال است.

این بهترین قسمت متن بود

پ.ن: من هنوز قسمت اولشم وقت نشده بشینم ببینم سر فرصت مرسی از استارتر، برم ببینم تا نیومده قسمتهای جدیدش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا آلرژی پیدا کردم به ژانر سریالای ایرانی
      ازبس عشق کاذب بهت منتقل میکنن
      اینو ندیدم ولی بخاطر شهاب میبینم...

پ.ن:
      فصل 5فرار از زندان که بعد ۸سال اومد عشقه
      سارا کجایی که مایکلت زندس

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فیلم خوبیه منتظرم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هوراااا شهرزاد ^~^

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من اصلا این فیلمو ندیدم
      ولی ی بار یکی بهم گفت تو چقدر شبیه شهرزادی
      نمیدونستم کیه
      بازیگرش ترانه علیدوستیه؟
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #8
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      من اصلا این فیلمو ندیدم
      ولی ی بار یکی بهم گفت تو چقدر شبیه شهرزادی
      نمیدونستم کیه
      بازیگرش ترانه علیدوستیه؟
      بله بله خانم علیدوستیه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نکته اول : ابی هم این فیلم رو میبینه ..وقتی خدای موسیقی این فیلم و ببینه یعنی عالیه.

نکته دوم: صدای محسن چاوشی تلفیق با صدای سینا سرلک اگه باشه دیوانه کننده میشه
      نکته سوم : اگه شجریان رو هم بیارن بخونه .... من مطمئنم سر اون صحنش گریه میکنم

نکته اخر: چقد خوب میشه هممون این فیلم رو پولی دریافت کنیم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMO ROBOT نمایش پست ها
      نکته اول : ابی هم این فیلم رو میبینه ..وقتی خدای موسیقی این فیلم و ببینه یعنی عالیه.

نکته دوم: صدای محسن چاوشی تلفیق با صدای سینا سرلک اگه باشه دیوانه کننده میشه
      نکته سوم : اگه شجریان رو هم بیارن بخونه .... من مطمئنم سر اون صحنش گریه میکنم

نکته اخر: چقد خوب میشه هممون این فیلم رو پولی دریافت کنیم.
      متوجه معنی قسمت رنگی نشدم ؛ واضح تر میگی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

متوجه معنی این نشدم
      متوجه کجاش نشدی ؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMO ROBOT نمایش پست ها
      متوجه کجاش نشدی ؟
      ارتباط جمله بعد از 3 نقطه با جمله قبل از 3 نقطه نشدم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها

ارتباط جمله بعد از 3 نقطه با جمله قبل از 3 نقطه نشدم
      صدای اسمانی شجرجون+حزن موسیقی تلفیقی+بازی دیوانه کننده شهاب جون+موضوع عاشقانه = یک صحنه بسیار احساسی ک ادم ناچارا گریه میکنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      وای وای بی صبرانه منتظرم
      قباد جان این فصل پول دارو به به
      دلم واسه شهرزاد تنگ شده
      منبع آرامش توصیه میشه بسیییییییار
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      "فندك تب دار" اولين قطعه و موزيك ويديوي فصل دوم سريال شهرزاداولين قطعه فصل دوم با نام "فندك تب دار" با صداي محسن چاوشي و سينا سرلك به زودي منتشر مي شود.
      اين قطعه نهمين قطعه از اين سريال و همچنين اولين اثر فصل دوم شهرزاد محسوب مي شود.
      عوامل قطعه فندك تب دار عبارتند از :شعر محسن چاوشى ، آهنگساز محسن چاوشى ، تنظيم شهاب اكبري ، گيتار الكتريك عادل روح نواز ، پيانو توحيد نورى ، كيبورد شهاب اكبرى ، ميكس و مسترينگ محسن چاوشى .

ضمنا موزيك ويديوي اختصاصي سريال براي قطعه فندك تب دار ، به تدوين مسعود رفيع زاده همزمان رونمايي ميگردد.

پخش هفتگی فصل دوم این سریال از روز دوشنبه ٢٩ خرداد ۱۳۹۶ آغاز خواهد شد.سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی ، تهیه‌کنندگی و سرمایه گذاری سید محمد امامی است که به عنوان بزرگترین پروژه سریالی بخش خصوصی کشور توانسته تماشاگران بيشماري را با خود همراه كند.شركت "تصوير گستر پاسارگاد" پخش اين مجموعه را بر عهده دارد.

کلیپ چند ثانیه ای : https://www.instagram.com/p/BTb792KFtTk/

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن