خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سه سطحی زیست خوب یا بد؟!!

سلام میخواستم نظرتونو درباره کتب سه سطحی زیست کانون بدونم ایا بدرد بخور هستن و میشه به عنوان یه منبع کم حجم و مقوی ازشون استفاده کرد یا مث اغلب کتب دگ کانون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اولا که همه ی کتابای کانون بد نیستن، دوست من پارسال فقط با دو تا کتاب آبی زیست پایه و پیش قلمچی 74 درصد زد تو کنکور، بعضیا با 3-4 تا منبع هم نتونستن این درصدو بزنن، کتابای سه سطحی رو ندیدم ولی از اکثر رتبه برترها شنیدم که برا جمع بندی در کنار کتاب آزمون خیلی سبز خیلی عالیه...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ar.asadzadeh نمایش پست ها
      اولا که همه ی کتابای کانون بد نیستن، دوست من پارسال فقط با دو تا کتاب آبی زیست پایه و پیش قلمچی 74 درصد زد تو کنکور، بعضیا با 3-4 تا منبع هم نتونستن این درصدو بزنن، کتابای سه سطحی رو ندیدم ولی از اکثر رتبه برترها شنیدم که برا جمع بندی در کنار کتاب آزمون خیلی سبز خیلی عالیه...
      مرسی
      من که نگفتم همه شون بدن گفتم اغلبشون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      مرسی
      من که نگفتم همه شون بدن گفتم اغلبشون
      اغلبشون آره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ابی کانون فیزک ریاضی برای هر درصدی بسه...سالیانه تو کنکور خیلیا از روستا رتبه میشن اونا بورس کانونن وباکتابای کانون درصد میگیرن...این ما بچه های تهران کرج وشهریم ک کلاس میایم دنبال فاگو والگو ای کیو این مضخرفاتیم
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سه سطحی زیست عالیه اما پاسخ نامش با عرض معذرت،مالیده
      در این حد که تو سوال گفته کدام گزینه صحیح است و توی پاسخنامه گفته هر 4گزینه نا درست است
      کلا اتکّا به پاسخ نامه قلمچی نداشته باشید
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 25 فروردین 1396 در ساعت 13:16

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام میخواستم نظرتونو درباره کتب سه سطحی زیست کانون بدونم ایا بدرد بخور هستن و میشه به عنوان یه منبع کم حجم و مقوی ازشون استفاده کرد یا مث اغلب کتب دگ کانون
      کلن کتاب های سه سطحی بیشتر جنبه ی جمع بندی دارن .(بار اول هم که منتشر شد !! حدود 2 سال پیش دقیقن بعد از عید منتشر شد !!!) خیلیم کتابای خوبین و حجمشونم کمه !
      ولی خب ایراداتی هم داره ! ببینید مثلن انتشارات دیگه (خیلی سبز و الگو یه خورده وقت بیشتری صرف تولید کتاب کردن ( این یعنی چی؟) یعنی مثلن اومدن تایم پیشنهادی برای هر بحث گذاشتن .
      نکته بعدی این که کتابای سه سطحی درس به درسن ولی کنکور از تمامی فصوله و سوالات قاطی میان دیگ . . .
      در مجموع کتاب خیلی خوبیه سعی کنید از تست های سختی که آورده نهایت استفاده رو ببرید ولی توصیه نمیشه اون تو زمان بزنید . کتاب های نشر ها دیگه که تایم پیشنهادی دادن و آزمون هاشون از تمامی فصول هست رو در زمان بزنید (حتمن!!!)
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط a.ka : 25 فروردین 1396 در ساعت 19:47 دلیل: دیدم استقبال شد گفتم نکات دیگه ای رو هم اضافه کنم :)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالی...همین....

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ابی کانون فیزک ریاضی برای هر درصدی بسه...سالیانه تو کنکور خیلیا از روستا رتبه میشن اونا بورس کانونن وباکتابای کانون درصد میگیرن...این ما بچه های تهران کرج وشهریم ک کلاس میایم دنبال فاگو والگو ای کیو این مضخرفاتیم
      روستایی ها که گوشاشون دراز نیست...اونام مث بقیه کتابای شاخ انتشاراتی های شاخ رو میخونن
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام

یه نگاه سطحی به کردمش به نظرم کتاب خوبیه . من خودم میخوام واسه جمع بندی چن درس کنار هم ( مثلا درس 1 تا 4 سوم ) ازش استفاده میکنم .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن