خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

كلاس هاي پيش دانشگاهي رو غير حضوري بگيرم

سلام دوستان،وقت بخير
      من امسال سوم هستم و تصميم دارم ي مدرسه دولتي ساذه بنويسم و بيشتره درس هام رو غير حضوري بگيرم و به جاش مثلا زيست عمارلو و فيزيك يحيوي و رياضي مقدم نيا و... رو ، ب نظرتون اين تصميم درسته؟؟
      يا ميشه ادم هم مدرسه كلاس بره هم بيرون؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیز
      اگر میخوای کلاس بیرون بری و میتونی غیرحضوری بگیری وقتتو تلف نکن حتما غیرحضوری بگیر
      اما قبل از کلاس برداشتن با هر معلمی اول برو با شاگردای قبلیش یه صحبتی درموردش بکن
      چون بعضی از دبیرهای معروف دبیرهای خوبی برای کلاس برداشتن نیستن و تو همایش قوی ان
      مورد بعدی هم اینکه به نظر من بجز درس زیست و کمی هم شیمی درس دیگه ای نیاز به کلاس نداره و با کتاب های کمک درسی از پسشون برمیای

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه نمونه یا تیزهوشانی این اشتباهو نکن.
      اگه مدرسه غ.ا یا عادی هستی میتونه بد نباشه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعضیا غیر حضوری میگیرن ولی ی کلمه هم درس نمیخونن اونجوری چون با بقیه درارتباطی تاثیر میذارن و خود ب خود میری طرف درس.....

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftahd199 نمایش پست ها
      سلام دوستان،وقت بخير
      من امسال سوم هستم و تصميم دارم ي مدرسه دولتي ساذه بنويسم و بيشتره درس هام رو غير حضوري بگيرم و به جاش مثلا زيست عمارلو و فيزيك يحيوي و رياضي مقدم نيا و... رو ، ب نظرتون اين تصميم درسته؟؟
      يا ميشه ادم هم مدرسه كلاس بره هم بيرون؟؟
      خب ، ببــنید این برای هرکسی فرق داره و هر کسی در یک شرایط خاصیه ! یــکی با مدرسه خوب میخونه یکی مدرسه نره وضعیتش بهتره که مورد دوم معمولن خیلی شایع تره بین بچه ها .
      فرار از اشتباه!!! یکی از دوستان گفتن که اگر تیزهوشانی این اشتباهو نکن . (خب ما n تا تیزهوشان داریم که سطح علمی دبیراشون اندازه دبیران مدارس عادی هم نیستن !!!)
      ای کاش یکم بیشتر توضیح میدادی ( مثلن میانگین تراز و مدرسه و نوعش و . . . ) ولی عب نداره !
      نکته ی بعد : برای همه ی درس ها هم نیاز نیست کلاس بری که . . .
      بعدی : اگــــر مسیرت تا محل برگزاری کلاس دوره بهترین کار اینه که دی وی دی بگیری (هر چی گیرت اومد نگیریا )
      بعدی ترش : کسی که هم مدرسه میره و هم کلاس بیرون معلومه که خیلی وقت اضافی داره ! معمولن کسایی که وضعیت خیلی خوبی دارن این کار رو انجام میدن .
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تحقیق کن ببین اگه دبیرای پیشتون خوب نیستن ، به نظر من حتما غیر حضوری بگیر ...
      خودِ من ، مدرسمون نمونه دولتی توی بندرعباسه ... البته مـــثلا نمونه دولتیه :/
      اول سال هم هر کی میگفت فلانی غیر حضوری گرفته میگفتم اشتباه کرده و تو خونه نمی خونه و بدترین معلمم بیشتر از تو بلده و ...
      ولی وقتی دو ماه از سال گذشت و به خودم اومدم و دیدم یعنی همه ی دروس اختصاصیم رو دارم با فیلم می بینم (همشون فیلمای صنعتی شریفن) و عمومیا رو هم خودم می خونم ، فهمیدم مدرسه اومدنم فقط اعصاب خوردی و تلف کردن وقته چون دبیرامون افتضاح درس میدادن
      مدرسه رفتنم فقط یه خوبی داشت ... اشکال داشتم از معلم می پرسیدم اونم اگه حوصلمُ داشت جواب می داد ... اگه دبیراتون خوب نیستن و توانایی مالی هم داری که سال بعد چند جلسه ای برای رفع اشکال ، کلاس خصوصی بگیری ، به نظرم اینکارو بکن
      رها کن رئیس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      چند تا فاکتور رو در نظر بگیر
      1: دبیربرهاتون
      2:مقدار وقتی که مدرسه ازت میگیره
      3:روحیات خودت که ایا اگر از مدرسه و کلاس دور بیفتی پشتت سرد نمیشه خسته نمیشی؟
      ودر آخر :مقدار وقت و انرژی و پولی که میذاری و چیزی که به دست میاری رو بذار رو دو کفه ترازوی عقل هر کدوم سنگین بود ....
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست گلم مدرسه فقط انرژی اتمی و خصوصی خاصن ک ب درد میخورن..غیر اینا بنظرم سال سومم تباهیه رفتن ب مدرسه...فیلم اموزشی خوب بخر یا کلاس خوب برو...ول کن مدرسه رو من سال پیش باید نمیرفتم رفتم بدبخت شدم ...پون تومدارس عادی بچه ها درس نخونن هرکی میاد میگه تو میخوای پزشکی قبول شی شریف قبول شی برو بابا هه فک کردی... ی سری ادما اینجوری هستن دیگه پس نرو بشین خونه درضمن همین ریاضی افبا نگا کن 55ساعته من تهرانم کلاس سروش وعلی مقدم رفتم بخدا مو نمیزنه حالا دوستانی ک میگن نه دی وی دی خوب نیست خب قطعا چرت میگن البته دی ویدی مفید..درضمن همین الان واسه کنکورت بخون تامهر اغلب درسا جمع شن...این تجربه من بود..درعرض دوسال..دراخر اینو بدون هروقت تصمیم گرفتی موفق بشی اون راهی ک ب فکرت رسیدد برای موفقیت بدون اون راه بهترین راهه...حالا چ کلاس چ دی وی دی چ کانون چ ابی کانون چ ای کیو..و یادت باشه اگه برای درصد بالا فک میکنی باید دوتا کتاب بزنی پس باید بزنی اگه نه حس میکنی میشه با 1کتاب درصد بالا گرفت پس بددون بااون میشه..هرکس چوب فکر خودشو میخوره یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      momkene in dabiraei ke migi vase baghie khub bashan vali vase to na
      behtare ye jalase beri sare kelaseshun beshini emtehani bebini bahash joori ya na
      mn emsal kelas gerftm vali ziad razi naboodam
      ba harfe a.ka movafegham ke gofte dvd amuzeshi begir
      mituni haminja az bacheha komak begiri vase entekhbae dvd amuzeshi
      madrese vaghte ziadi az adam migire vali age bekhay ham beri madrese ham kelas kheili aziat mishi
      vali ye ede hastan gheyre hozuri migiran baaad ta saat 12 zohr mikhaban omidvaram jozve in daste nabashi
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      خب ، ببــنید این برای هرکسی فرق داره و هر کسی در یک شرایط خاصیه ! یــکی با مدرسه خوب میخونه یکی مدرسه نره وضعیتش بهتره که مورد دوم معمولن خیلی شایع تره بین بچه ها .
      فرار از اشتباه!!! یکی از دوستان گفتن که اگر تیزهوشانی این اشتباهو نکن . (خب ما n تا تیزهوشان داریم که سطح علمی دبیراشون اندازه دبیران مدارس عادی هم نیستن !!!)
      ای کاش یکم بیشتر توضیح میدادی ( مثلن میانگین تراز و مدرسه و نوعش و . . . ) ولی عب نداره !
      نکته ی بعد : برای همه ی درس ها هم نیاز نیست کلاس بری که . . .
      بعدی : اگــــر مسیرت تا محل برگزاری کلاس دوره بهترین کار اینه که دی وی دی بگیری (هر چی گیرت اومد نگیریا )
      بعدی ترش : کسی که هم مدرسه میره و هم کلاس بیرون معلومه که خیلی وقت اضافی داره ! معمولن کسایی که وضعیت خیلی خوبی دارن این کار رو انجام میدن .
      ممنونم از راهنماييتون واقعا عالي بود
      من معدلم ١٩/٩٠ هست و ترازم ٥٢٠٠ تا ٥٣٠٠
      و مدرسه ي غير انتقاعي ميرم كه سطح معمولي داره
      خوشحال ميشم بازم راهنمايي هاتون رو بشنوم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوست گلم مدرسه فقط انرژی اتمی و خصوصی خاصن ک ب درد میخورن..غیر اینا بنظرم سال سومم تباهیه رفتن ب مدرسه...فیلم اموزشی خوب بخر یا کلاس خوب برو...ول کن مدرسه رو من سال پیش باید نمیرفتم رفتم بدبخت شدم ...پون تومدارس عادی بچه ها درس نخونن هرکی میاد میگه تو میخوای پزشکی قبول شی شریف قبول شی برو بابا هه فک کردی... ی سری ادما اینجوری هستن دیگه پس نرو بشین خونه درضمن همین ریاضی افبا نگا کن 55ساعته من تهرانم کلاس سروش وعلی مقدم رفتم بخدا مو نمیزنه حالا دوستانی ک میگن نه دی وی دی خوب نیست خب قطعا چرت میگن البته دی ویدی مفید..درضمن همین الان واسه کنکورت بخون تامهر اغلب درسا جمع شن...این تجربه من بود..درعرض دوسال..دراخر اینو بدون هروقت تصمیم گرفتی موفق بشی اون راهی ک ب فکرت رسیدد برای موفقیت بدون اون راه بهترین راهه...حالا چ کلاس چ دی وی دی چ کانون چ ابی کانون چ ای کیو..و یادت باشه اگه برای درصد بالا فک میکنی باید دوتا کتاب بزنی پس باید بزنی اگه نه حس میکنی میشه با 1کتاب درصد بالا گرفت پس بددون بااون میشه..هرکس چوب فکر خودشو میخوره یاعلی
      ممنونم
      راهنماييات عاليه[emoji1317]

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا دوستان اینا به کنار...
      یکی تصمیم گرفته باشه که سال پیش رو غیرحضوری بگیره باید چیکار کنه دقیقا؟! یه راهنمایی یکی بیاد بکنه
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      momkene in dabiraei ke migi vase baghie khub bashan vali vase to na
      behtare ye jalase beri sare kelaseshun beshini emtehani bebini bahash joori ya na
      mn emsal kelas gerftm vali ziad razi naboodam
      ba harfe a.ka movafegham ke gofte dvd amuzeshi begir
      mituni haminja az bacheha komak begiri vase entekhbae dvd amuzeshi
      madrese vaghte ziadi az adam migire vali age bekhay ham beri madrese ham kelas kheili aziat mishi
      vali ye ede hastan gheyre hozuri migiran baaad ta saat 12 zohr mikhaban omidvaram jozve in daste nabashi
      خب مشكل اينه ك من اصلا تو خونه زياد نميتونم يشينم كه بتونم دي وي دي ببينم،،يعني ي ربع ك سرش بشينم خسته ميشم و حتما بايد روزي تا سر خيابونم ك شده برم،،برا همين حس ميكنم كلاس تنوعش بيشتره و بيشتر ميفهمم. بازم ممنونم از راهنماييتون
      شما خودتون كلاس نرفتين ك تجربه از دبير هاي مطرح داشته باشين؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftahd199 نمایش پست ها
      سلام دوستان،وقت بخير من امسال سوم هستم و تصميم دارم ي مدرسه دولتي ساذه بنويسم و بيشتره درس هام رو غير حضوري بگيرم و به جاش مثلا زيست عمارلو و فيزيك يحيوي و رياضي مقدم نيا و... رو ، ب نظرتون اين تصميم درسته؟؟يا ميشه ادم هم مدرسه كلاس بره هم بيرون؟؟
      سلام دوست عزیز100درصد رفتن به کلاس این اساتید خیلی بهتر از مدرسه س!! به شرطی که این توانایی رو در خودت دیده باشی که میتونی بدون زور و اجبار هم درس بخونی!چون ممکنه نرفتن به مدرسه برات یه جور تعطیلات و فراغت از درس ب وجود بیاره و درگیر حاشیه بشی!!اگر هم تصمیمت جدیه که نمیخوای مدرسه بری اما میدونی ممکنه در طول زمان مدرسه نرفتن،از درس فاصله بگیری من پیشنهاد میکنم از تابستون مشاور بگیری!ینی کسی باشه که مجبورت کنه به درس خوندن!البته مشاور پیگیر نه کساییکه فقط برنامه میدن و گم میشن یا کساییکه تا باهاشون تماس نگیری،چکت نمیکنناما یه چیزی این وسط خیلی مهمهاونم اینکه حتما قبل از غیرحضوری خوندن،با معلمای اون مدرسه صحبت کنی که نمره کم تو کارنامت نزنن!چون اگر روزی تصمیم به ادامه تحصیل در خارج بگیری برای اونا نمره های پیشدانشگاهی ملاکه اصلیهموفق باشی دوست عزیز

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان خلاصه مفید بگم منم امسال همچین تصمیمی داشتم و تجربه خیلی خوبی دارم اگه قصد این کارو دارید تا آخر بخونید . من مدرسه نمونه دولتی میخونم و جزو گردن کلفتای مدرسه بودم البته تو درس و مقام آوردن تو زمینه های مختلف. ولی امسال به خاطر جو مزخرف بین بچه های مدرسه حالم ازش بهم میخورد ولی بعضی دبیرامون خوب بودن خدایی.پنج شیش نفر از دوستام پارسال غیرحضوری کردن و تا اونجایی که میدونم دو سه تاشون زدن تو خط خانوم بازی و بقیه هم ول کردن برا سال بعد درحالی که بچه های قوی و درسخون بودن خودشونو نابود کردن تو حاشیه . اما من چه کردم؟! مدرسه ما تابستون کلاساشو شروع کرد از تیر.یکی دو هفته رفتم بعد دیگه دیدم واقعا جو مزخرفه و هیچکی به فکر درس نیست اون موقع قلمچی میریفتم با میانگین تراز هفت هزار.آزمون که میدادیم قبل آزمون همه منم منم و فلان اما بعد آزمون تا دوسه روز کسی پیداش نمیشد جو درسی مزخرف رقابت لاشخورانه همش زیراب زنی و ... خلاصه یه روز رفتم پیش مدیر که آقا این چه وضعشه و بحثمون شد و دعوا وبعد اخرسر گفت که آقا همینه هست نمیخوای پروندتو بگیر برو منم اعصاب داغون خیلی بهم برخورد همینجوری رامو کشیدم رفتم زنگ آخر که شد اومد پاچه خواری و عذرخواهی گفت هروقت دوست داشتی بیا هروقتم نخواستی نیا منم از خدا خواسته کلا تابستونو پیچوندم با خیال راحت آزمونام هم عالی دادم همه چی اوکی بود تا اینکه مهر شد و باید تا عید اجباری میرفتم.خلاصه بگم بعضی دبیرا که تابستون کلاسشونو پیچوندم و بعضی بچه های حسود کلاس مهر و آبان چنان با اعصاب من بازی کردن و ضربه روحی خوردم که از تراز هفت و چهار صد به شیش و دویست رسیدم و یکی دو ماه عقب افتادم و واقعا هیچ انگیزه ای دیگه نداشتم بعد یه مدت رفتم شمال ریلکس کردم فکرامو کردم غیر حضوری کنم
      در همین حین چنتا دوستام جلو تر از من اینکارو کردن و نتیجش شد اونی که بالا گفتم دیگه جدی تصمیمو گرفته بودم یه روز با مادرم رفتم که پرونده رو بگیرم یه معاون باحال داریم با اون دو ساعت حرف زدم هرچی تو دلم بود گفتم بهش .دمش گرم چنان روحیه ای بم داد که هرچی بد بختی از تابستون کشیده بودم یادم رفت بعد بم اجازه داد هر موقع دلم خواست کلاسی رو نرم برم کتابخونه مدرسه البته من با راهنمایی یکی از معلمام که منو خیلی قبول داشت استراتژی دیگه ای رو در پیش گرفتم نوبت اول رو بعد اون روز کامل اومدم حتی یک جلسه هم غیبت نداشم دبیرا هرچی گفتن گفتم چشم اما... نوبت دوم رو کلا نیومدم این به اون در نه تو حاشیه غیر حضوری رفتم و نه ریخت و قیافه خیلی ها رو تا الان ندیدم و از تصمیمم کاملا راضیم اما همونطور که گفتم اون دوستام همشون نابود شدن . غیر حضوری بنظرم واقعا گمراه کنندس البته خیلی ربط به خودت داره ولی با ثبات مون توش خیلی خیلی سخته .همین دوستام کلا یه فشار روانی روشون بود که ما که مدرسه نمیریم بقیه بیشتر توجه هاشون رومون هست و ... گوش ندادن به حرف دیگران هم خیلی مهمه من خودم امسال خیلی از ضربه خوردم امیدوارم موفق باشی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن