خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین منم نمونه دولتی بهشتی خوندم ولی پیش رفتم غیرحضوری ولی الان میگم چه اشتباهی کردم ای کاش مدرسه رو میرفتم با اینکه یه مزیت هایی برام داشت غیرحضوری
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      غیر حضوری بگیر بابا.بزرگترین ضربه رو امسال مدرسه بمن زد.مدرسه نمیرفتم مث الان خودم خونه میخوندم الان تمام درسا تموم بود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftahd199 نمایش پست ها
      خب مشكل اينه ك من اصلا تو خونه زياد نميتونم يشينم كه بتونم دي وي دي ببينم،،يعني ي ربع ك سرش بشينم خسته ميشم و حتما بايد روزي تا سر خيابونم ك شده برم،،برا همين حس ميكنم كلاس تنوعش بيشتره و بيشتر ميفهمم. بازم ممنونم از راهنماييتون
      شما خودتون كلاس نرفتين ك تجربه از دبير هاي مطرح داشته باشين؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

chera mn hame darsaye
      takhasosimo kelas gereftm
      vali razi naboodam khodaei va age bar migashtm aghab dg kelas nemigerftm
      hamashun ham moalemaye kheili khubi boodan kheili ham maruf boodan

bazam harjur khodetun salah midunid
      age bekhay kelas begiri hamzaman madrese ham beri vaghean vaght talaf kardane (mn khdm ham madrese mirftm ham kelaas vali madresaro faghat haftei 1 ruz mirftm baghiasho mipichundam)
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب مشكل اينه ك من اصلا تو خونه زياد نميتونم يشينم كه بتونم دي وي دي ببينم،،يعني ي ربع ك سرش بشينم خسته ميشم و حتما بايد روزي تا سر خيابونم ك شده برم،،برا همين حس ميكنم كلاس تنوعش بيشتره و بيشتر ميفهمم. بازم ممنونم از راهنماييتون
      شما خودتون كلاس نرفتين ك تجربه از دبير هاي مطرح داشته باشين؟؟؟

madresam nemune dolati bood vali dabira fogholade mozakhraf boodan
      nemishe ru madrese hesab kard chun hata dabiraye khubam akharasho sare ham bandi miknn ke zood tamum knn
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من که نوبت اولو یکی در میون برو مستمر بگیری نوبت دومو با مدرسه هماهنگ کن فقط بعضی کلاسارو برو که برات مفید بوده بقیه درسام بگو نمره نوبت اولتو بزارن من اینکارو کردم خلاصش

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شما مگه پیش دانشگاهی مدرسه هم میرین؟
      من که سوسول ترین کلاسمون بودم فقط 3-4 ماه رفتم اونم نصف و نیمه!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم از راهنماييتون واقعا عالي بود
      من معدلم ١٩/٩٠ هست و ترازم ٥٢٠٠ تا ٥٣٠٠
      و مدرسه ي غير انتقاعي ميرم كه سطح معمولي داره
      خوشحال ميشم بازم راهنمايي هاتون رو بشنوم
      خب خیلی هم عالی شاید تا حالا هم دلخور از اینید که معدل خوبی دارید ولی تراز . . .
      این مشکل رو خیلی خیلی از بچه ها دارن ؛ چن تا دلیل داره عمده هاش اینا هستن :
      1- مدرستون سوالاش کشکه ( فکــ نمیکنم اینطور باشه !)
      2- تشریحی میخونی فقط و تست نمیزنی !
      3- میشینی فقط جزوه معلم و منابعی که معلم گفته ازش سوال طرح میکنه رو میخونی
      وگرنه معقول نیست کسی که معدل خوبی داره باید تراز خوبی هم داشته باشه . ( البته تا سال بعد وضعیتتون خیلی بهتر میشه ، کلن برای رنج تراز های 5300 تا 5500 جای پیشرفت خیلی وجود داره ، گفتم که نا امید نشید !!!)
      کوه اعتماد به نفس هم نباش ، واقع بین باش
      داشتــــ یـــــــادم میرفــ حــالا معلوم نیس ولی به احتمال زیاد سوما کنکور دومشون یعنی 98 رو باید با منابع جدید بدن
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      خب خیلی هم عالی شاید تا حالا هم دلخور از اینید که معدل خوبی دارید ولی تراز . . .
      این مشکل رو خیلی خیلی از بچه ها دارن ؛ چن تا دلیل داره عمده هاش اینا هستن :
      1- مدرستون سوالاش کشکه ( فکــ نمیکنم اینطور باشه !)
      2- تشریحی میخونی فقط و تست نمیزنی !
      3- میشینی فقط جزوه معلم و منابعی که معلم گفته ازش سوال طرح میکنه رو میخونی
      وگرنه معقول نیست کسی که معدل خوبی داره باید تراز خوبی هم داشته باشه . ( البته تا سال بعد وضعیتتون خیلی بهتر میشه ، کلن برای رنج تراز های 5300 تا 5500 جای پیشرفت خیلی وجود داره ، گفتم که نا امید نشید !!!)
      کوه اعتماد به نفس هم نباش ، واقع بین باش
      داشتــــ یـــــــادم میرفــ حــالا معلوم نیس ولی به احتمال زیاد سوما کنکور دومشون یعنی 98 رو باید با منابع جدید بدن
      مورد دومه[emoji1305]

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان خلاصه مفید بگم منم امسال همچین تصمیمی داشتم و تجربه خیلی خوبی دارم اگه قصد این کارو دارید تا آخر بخونید . من مدرسه نمونه دولتی میخونم و جزو گردن کلفتای مدرسه بودم البته تو درس و مقام آوردن تو زمینه های مختلف. ولی امسال به خاطر جو مزخرف بین بچه های مدرسه حالم ازش بهم میخورد ولی بعضی دبیرامون خوب بودن خدایی.پنج شیش نفر از دوستام پارسال غیرحضوری کردن و تا اونجایی که میدونم دو سه تاشون زدن تو خط خانوم بازی و بقیه هم ول کردن برا سال بعد درحالی که بچه های قوی و درسخون بودن خودشونو نابود کردن تو حاشیه . اما من چه کردم؟! مدرسه ما تابستون کلاساشو شروع کرد از تیر.یکی دو هفته رفتم بعد دیگه دیدم واقعا جو مزخرفه و هیچکی به فکر درس نیست اون موقع قلمچی میریفتم با میانگین تراز هفت هزار.آزمون که میدادیم قبل آزمون همه منم منم و فلان اما بعد آزمون تا دوسه روز کسی پیداش نمیشد جو درسی مزخرف رقابت لاشخورانه همش زیراب زنی و ... خلاصه یه روز رفتم پیش مدیر که آقا این چه وضعشه و بحثمون شد و دعوا وبعد اخرسر گفت که آقا همینه هست نمیخوای پروندتو بگیر برو منم اعصاب داغون خیلی بهم برخورد همینجوری رامو کشیدم رفتم زنگ آخر که شد اومد پاچه خواری و عذرخواهی گفت هروقت دوست داشتی بیا هروقتم نخواستی نیا منم از خدا خواسته کلا تابستونو پیچوندم با خیال راحت آزمونام هم عالی دادم همه چی اوکی بود تا اینکه مهر شد و باید تا عید اجباری میرفتم.خلاصه بگم بعضی دبیرا که تابستون کلاسشونو پیچوندم و بعضی بچه های حسود کلاس مهر و آبان چنان با اعصاب من بازی کردن و ضربه روحی خوردم که از تراز هفت و چهار صد به شیش و دویست رسیدم و یکی دو ماه عقب افتادم و واقعا هیچ انگیزه ای دیگه نداشتم بعد یه مدت رفتم شمال ریلکس کردم فکرامو کردم غیر حضوری کنم
      در همین حین چنتا دوستام جلو تر از من اینکارو کردن و نتیجش شد اونی که بالا گفتم دیگه جدی تصمیمو گرفته بودم یه روز با مادرم رفتم که پرونده رو بگیرم یه معاون باحال داریم با اون دو ساعت حرف زدم هرچی تو دلم بود گفتم بهش .دمش گرم چنان روحیه ای بم داد که هرچی بد بختی از تابستون کشیده بودم یادم رفت بعد بم اجازه داد هر موقع دلم خواست کلاسی رو نرم برم کتابخونه مدرسه البته من با راهنمایی یکی از معلمام که منو خیلی قبول داشت استراتژی دیگه ای رو در پیش گرفتم نوبت اول رو بعد اون روز کامل اومدم حتی یک جلسه هم غیبت نداشم دبیرا هرچی گفتن گفتم چشم اما... نوبت دوم رو کلا نیومدم این به اون در نه تو حاشیه غیر حضوری رفتم و نه ریخت و قیافه خیلی ها رو تا الان ندیدم و از تصمیمم کاملا راضیم اما همونطور که گفتم اون دوستام همشون نابود شدن . غیر حضوری بنظرم واقعا گمراه کنندس البته خیلی ربط به خودت داره ولی با ثبات مون توش خیلی خیلی سخته .همین دوستام کلا یه فشار روانی روشون بود که ما که مدرسه نمیریم بقیه بیشتر توجه هاشون رومون هست و ... گوش ندادن به حرف دیگران هم خیلی مهمه من خودم امسال خیلی از ضربه خوردم امیدوارم موفق باشی
      ممنونم ك تجربتو گفتي
      منم خيلي جو منفي و انرژي منفي توي مدرسمون هست ، ي مشت دختره پولداره نا اميد م فقط افتخارشون پول باباهاشونه و هرروز موج منفي هاي زيادي ب منم انتقال ميدن،،،واي خيليا ميگن غير حضوري نگير،،از طرفي اگ بخوام مثل شما باشه،محبور كل شهريه مدرسه ك ٧ ميليونه رو بدم و ب ازاي كلاسايي ك نميرم ي قرون ام كم نميكنن و خب اين خيلي هزينه سنگين و پول زوريه،، براي همين بايد بتونم تصميم اساسي تا قيل از ثبت نام بگيرم

بازم نظري داشتي خوشحال ميشم بشنوم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Fateme_ نمایش پست ها
      ببین منم نمونه دولتی بهشتی خوندم ولی پیش رفتم غیرحضوری ولی الان میگم چه اشتباهی کردم ای کاش مدرسه رو میرفتم با اینکه یه مزیت هایی برام داشت غیرحضوری
      چرا فكر ميكني اشتباه كردي؟؟؟؟ چ بدي هايي داشت؟؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rajabph نمایش پست ها
      غیر حضوری بگیر بابا.بزرگترین ضربه رو امسال مدرسه بمن زد.مدرسه نمیرفتم مث الان خودم خونه میخوندم الان تمام درسا تموم بود
      خب بايد ازهمه جنبه ها بهش نگاه كرد
      من از اوناييم ك بايد زور بالا سرم باشه تا درس بخونم و صبح زود بيدار شم
      اليته شايدم اينجوري نباشه
      حدس ميزنم

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها

chera mn hame darsaye
      takhasosimo kelas gereftm
      vali razi naboodam khodaei va age bar migashtm aghab dg kelas nemigerftm
      hamashun ham moalemaye kheili khubi boodan kheili ham maruf boodan

bazam harjur khodetun salah midunid
      age bekhay kelas begiri hamzaman madrese ham beri vaghean vaght talaf kardane (mn khdm ham madrese mirftm ham kelaas vali madresaro faghat haftei 1 ruz mirftm baghiasho mipichundam)
      چرا از كلاس ها راضي نبودي؟؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چرا فكر ميكني اشتباه كردي؟؟؟؟ چ بدي هايي داشت؟؟

اینکه کلاس کنکور همه‌درسارو نوشتم کلاسام از ۱تا ۹ شب بود و فقط دوشنبه آف بودم و خسته شدم البته مزیت هاییم داشت ولی اگه مدرسه میرفتم و چندتا کلاس مینوشتم الان یونی بودم ولی بازم خداروشکرانشالله امسال اونی که میخوام میشها
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم الان که سومی تمرکزتو فقط بزار برای نهایی و درس ولاغیر دیگه بهش فک نکن تا بعد از نهایی ما ها که کنکور دادیم باز یه پس و جو کن بین اونایی که غیرحضوری کردن و نکردن ببین کیا بهتر نتیجه گرفتن.
      ولی واقعا این سوال از خودت بپرس که چرا میخوای غیر حضوری کنی و اینکه واقعا ارزش این ریسکو داره؟!

در کل تابستون خیلی وقت هست که بهش فکر کنی اما الان فقط تمرکز رو نهایی
      ویرایش توسط Aghaee77 : 27 فروردین 1396 در ساعت 02:25

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بهتره بری سر کلاس
      اگر برنامه ریزی قویی نداری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن