خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtbkh نمایش پست ها
      نه دیگه منو شما نمیتونیم بگیم اینو.....شاید اون شخص انقدر عالی بره جلو که بتونه با متوسط یا ضعیفم زیر صد بیاره..هوم؟

گر خدای من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

خدای ما همون خدای موسی و عیسی هست که اونهمه معجزه کرده همون کسی که تا همین الانم کم معجزه ازش ندیدیم..رتبه کنکور که چیزی نیست
      به نظر من معجزه ای در کار نیست، هر کسی مزد زحماتشو خواهد گرفت...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونکه درش هیچ شکی نیست 90 درصد همینه...ولی خب بعضی دوستان فکر میکنن توی این 3 ماه هرچقدر تلاش بکنی نمیتونی با سطح پایین زیر 100 بیاری...من میگم تو تلاش بکنی خدا محاله کمکت نکنه و نشه...معجزه خدا در کنار تلاش ما...نشدی وجود نداره اصلا

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.asadzadeh نمایش پست ها
      به نظر من معجزه ای در کار نیست، هر کسی مزد زحماتشو خواهد گرفت...
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه تناسبی است به اسم : هرچقدر پول بدی، همانقدر آش میخوری ...
      اینم که حتمن میدونین : نابرده رنج گنج پنج شش نمیشه ...
      ............................
      مگه از دارودسته احمدی و دوستان باشه ..... که یه فرد صفرو به یه جای خوب برسونه ..... !
      .........
      ولی یه اما و احتمال وجود داره .... ! ::: اگه واقعن یه نفر زیر دست یه فرد کاربلد ... عقل، هوش، سواد، تجربه ..... اونم به شکل چند بعدی ....... همراه بشه ... خودشم عقل و هوش کافی رو داشته باشه ... حرف شنوی گوشاش هم خوب حال بده ...... میشه این فردو به زیر 1000 رسوند .... (در همین مدت کوتاه !) ......... ! ..... یعنی یه همراهی پا به پا میخاد نه فقط یه برنامه به طرف بده و ولش کنه به امان خدا .. ! ... یعنی هم برنامه بده ..... هم آموزش بده ... هم رفع اشکال کنه ... هم جنبه روحی و روانیشو کنترل کنه رو فرم باشه ::
      ویرایش توسط ZAPATA : 24 فروردین 1396 در ساعت 02:35

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درحد يه ادم معمولي درس خونده باشي يعني درحد ١٩ ٢٠ امتحانات مدرسه ...
      بدتره 20000 كشور نميشي

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اونکه درش هیچ شکی نیست 90 درصد همینه...ولی خب بعضی دوستان فکر میکنن توی این 3 ماه هرچقدر تلاش بکنی نمیتونی با سطح پایین زیر 100 بیاری...من میگم تو تلاش بکنی خدا محاله کمکت نکنه و نشه...معجزه خدا در کنار تلاش ما...نشدی وجود نداره اصلا
      معجزه نیست، قانونه، به اندازه ای که تلاش کنیم به دست میاریم، خدا هم نمیاد بی عدالتی کنه بین 580 هزار نفر مارو هل بده جلو، اگه کسی با پایه ی ضعیف میاد تو 3 ماه موفق میشه حتما علتی داشته که باید بگردیمو پیداش کنیم، ما مسلمونا چون حال پیدا کردن علت هر چیزی رو نداریم چیزی که علتشو ندونیم بهش میگیم معجزه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیاره بگو تلاش نکنه
      پ.ن: مگه میشه تعیین کرد که چند میاری یا نمیاری همه چیز به تلاش و شرایط کنکور بستگی داره
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      معجزه نیست، قانونه، به اندازه ای که تلاش کنیم به دست میاریم، خدا هم نمیاد بی عدالتی کنه بین 580 هزار نفر مارو هل بده جلو، اگه کسی با پایه ی ضعیف میاد تو 3 ماه موفق میشه حتما علتی داشته که باید بگردیمو پیداش کنیم، ما مسلمونا چون حال پیدا کردن علت هر چیزی رو نداریم چیزی که علتشو ندونیم بهش میگیم معجزه
      شاید تو خیلی چیزا ما خرافی باشیم و کم کاری خودمونو بندازیم گردن مصلحت و خواست و حکمت خدا
      اما معجزه وجود داره
      زندگی ما پر معجزه هایی که شاید خیلی وقتا بهشون توجه نمی کنیم

عدالت خدا هم در حد دو دوتا چهارتا کردن ما نیست
      و شاید ازش سر در نیاریم
      چون اگه بود خیلی چیزا بی عدالتی محض بود تو این دنیا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسمش بی عدالتی نیست....کسی که خدارو تو سال کنکور یادش نیادو اصن بهش فکر نکنه فرقی نمیکنه با کسی که با کمک خدا و تلاش خودش باهم قبول شده باشه.؟.به این نمیگن بی عدالتی خدایم قانونش اینه...هرکی بیشتر بره طرفش بیشتر میگیره...بی عدالتی نمیکنه بین بنده هاش که صداش کردن و اونایی که حتی بهش فکر نکردنم مساوی رفتار بکنه....اینا همه باهم معنی میگیره....کسیم که نخونه و تلاشی نکنه هرچقدر دعا کنه هیچی عوض نمیشه...

Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاورش من باشمو بگم رتبه یک میاره ؟
      خب چرا مشاور خودم نباشمو این رتبه رو بیارم ؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بزرگ ترین معجزه ی خدا اینه که همه ی کاراش قانون داره و از رو حساب و کتابه، یاد کردن خدا هم فقط این نیست نماز بخونی، روزه بگیری و دعا بخونی، کسی که واقعا از ته دل عاشقانه داره درس می خونه در حال عبادته، به نظر من بیش تر و بهتر از همه اونایی به عظمت خدا پی می برن که عظمت و بی پایانی علم خدارو درک کردن، نیوتون حرف قشنگی می زنه: نمی دانم در چشم جهانیان چگونه می نمایم
      اما از چشم خویش
      خود را کودکی می بینم که بر ساحل دریا بازی می کند
      و گاهگاه با یافتن سنگی صاف
      یا صدفی زیباتر از معمول خود را سرگرم می کند؛
      در حالی که تمامی اقیانوس حقیقت برای او نامکشوف است.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه تناسبی است به اسم : هرچقدر پول بدی، همانقدر آش میخوری ...
      اینم که حتمن میدونین : نابرده رنج گنج پنج شش نمیشه ...
      ............................
      مگه از دارودسته احمدی و دوستان باشه ..... که یه فرد صفرو به یه جای خوب برسونه ..... !
      .........
      ولی یه اما و احتمال وجود داره .... ! ::: اگه واقعن یه نفر زیر دست یه فرد کاربلد ... عقل، هوش، سواد، تجربه ..... اونم به شکل چند بعدی ....... همراه بشه ... خودشم عقل و هوش کافی رو داشته باشه ... حرف شنوی گوشاش هم خوب حال بده ...... میشه این فردو به زیر 1000 رسوند .... (در همین مدت کوتاه !) ......... ! ..... یعنی یه همراهی پا به پا میخاد نه فقط یه برنامه به طرفه بده و ولش کن به امان خدا .. ! ... یعنی هم برنامه بده ..... هم آموزش بده ... هم رفع اشکال کنه ... هم جنبه روحی و روانیشو کنترل کنه رو فرم باشه ::

نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      با پایه متوسط از الان زیر ۱۰۰۰
      اگه هرچی بگم گوش کنه و واقعا بخواد و تنبلی نکنه من ۶۰۰ رو تضمین می کنم

البته هرچه ضریب هوشی و تلاش بیشتر رتبه هم بهتر حتی تا ۲۰۰

منظورم رتبه در منطقه ی دو هست
      زیاد از رتبه کشوری سر در نمیارم
      داداش من میانگین ترزام ۶۹۰۰ه میتونید منو زیر ۵۰۰ بیارید ؟

یا شما خیلی خوشبینید یا من خیلی بد بین :/

من اگه مشاور این دوستمون بودم که خدانکنه :/ رتبه کشوری تو حدود ۱۰ هزار ازش درمیاوردم ^_^ ازسرشم زیاده تو سه ماه همش

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

من اگه مشاور این دوستمون بودم که خدانکنه :/ رتبه کشوری تو حدود ۱۰ هزار ازش درمیاوردم ^_^ ازسرشم زیاده تو سه ماه همش
      اگه میانگین درصدت بالا 50 باشه ... آره میشه ..... ! (زیاد از تراز سر در نمیارم )

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عذر میخوام مگه خدا فقط خدای شماست ؟
      بقیه بنده خدا نیستن خدا به اونا هم کمک کنه ؟
      خدا وقتی بخواد کمک کنه به کسی که 3 ماه خونده و کسی که مثلا 1 سال خونده یجور کمک میکنه ؟

به نظر من که اصلا ربطی به کمک خدا نداره
      خدا کمک های خودشو کرده
      بهت عقل داده زندگی داده هوش داده که بری و زندگی خودتو بسازی
      هرکاری که توی کنکور میکنی مربوط به تلاش خودته
      امداد غیبی هم کاری نمیکنه واسه کسی

حالا اینکه یکی 3 ماه خونده رتبش از اونی که 6 ماه خونده بهتر بشه یک تعداد خیلی کمی هست
      که اونها هم تونستن خودشونو به بقیه برسونن . بیشتر زحمت کشیدن که تونستن برسن به بقیه
      شب نخوابی کشیدن
      و...
      ولی در شرایط STP
      مطمئنا کسی که 8 ماه خونده از کسی که 3 ماه خونده رتبه بهتری میاره

و اینکه رتبه زیر 100 بیاره کسی چیزی جز یک آرمان و آرزو نیست
      مگر اینکه عکسش ثابت بشه که اصولا هم ثابت نمیشه

در مورد پست قبلیتون هم باید بگم که :
      شما الان عاشقی ؟
      ایمان قلبی داری ؟

2 حالت اتفاق میوفته
      یا خودتون ایمان قلبی و عشق حقیقی رو تجربه نکردید : که در این صورت درست نیست الکی شعار بدید
      یا اینکه تجربه کردید که در این صورت باید منتظر رتبه 2 رقمیه شما باشیم درسته ؟

نتیجه اخلاقی داستان : همه چیز فقط و فقط به تلاش و کوشش خود فرد . و همچنین شرایط سر جلسه کنکور داره . غیرر از این به هیچ چیزی مربوط نمیشه

موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

من خوش بین نیستم واقع بینم
      اعتماد به نفست کمه
      روش کار کنی + بد بین نباشی
      میاری

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن