خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب ریاضی تجربی

رأی دهندگان
    207. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهروماه

43 20.77%
    • خیلی سبز

100 48.31%
    • تخته سیاه

31 14.98%
    • موج آزمون الگو

10 4.83%
    • آی کیو گاج

23 11.11%
    صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 176
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی غیر مهروماه و خ س کتاب خوبه دیگه ای نیس عایا؟

2. Top | #122
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا-ریاضی تجربی خوشخوان هم خیلی خوبه

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیشه گفت کدوم کتاب از همه بهتره یا اون خوبه واون نیست همه خوبن و اگه شروع کنی و با تست های هر کدوم شروع کنی موفق میشی شک نکن
      دانشجو پزشکی ترم5

4. Top | #124
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باید دید کسی که میخواد انتخاب کنه در چه سطحیه بهترین کتاب برای دانش اموزای مختلف فرق داره
      اگر سطحتون خیلی خوبه خوشخوان
      اگر متوسطه مهر و ماه

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      بهترین با اختلاف جامع خیلی سبز هستش..سمت هیچ چیز دیگه ای نرو
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

6. Top | #126
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تعریف مهروماهوخیلی شنیدم ودختری که ریاضیاتو100زده بودخانم مبینافتحی 158منطقه ی 1مهروماهوتوصیه کرد.

7. Top | #127
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان روش مطالعه شم می فرستم

8. Top | #128
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ب نظر من توی درس ریاضی چیزی ک مهمه فقط تمرینه مثلاً من خودم یک کتاب ریاضی خوبو سه بار حل کردم و درسنامه هاشو کامل خوندم . دریک درسی مثل ریاضی با مفهومی خوندن و وقت گذاشتن همون بار اول یا دوم مفاهیمو یاد میگیرید ولی این اصلاً کافی نیست باید انقدر سوال حل کنید تا دستتون بیاد همون لحظه تصمیم بگیرید این سوال برای چه مبحتیه و راه خوبش چیه ... من خودم سر کنکور با اینکه ریاضیو ١٠٠ زدم ٧ دقیقه وقت اضافه آوردم که دلیلش فقط تمرین بود ... ان شاءالله موفق باشیدمن ریاضی و فیزیک رو حتماً در هفته حداقل ١٤ ساعت میخوندم ولی خب بنا ب مباحث آزمون بیشتر هم میشد و تا ٢٥ ساعت هم میرسید . اگر بخوام بیشتر درباره خوندن ریاضی توضیح بدم اضافه میکنم ک ی تخته بردارید روی اون مثل ی معلم درسنامه کتابی مثل "مهر" رو توضیح بدید و در بازه‌ی زمانی دو هفته ای حداقل یک بار دیگه اشکالاتونو که علامت زدید حل کنید و نکاتش رو روی یک برگه بنویسید و روز قبل آزمون مرور کنید. من از لحاظ مباحث هم کاملاً منطبق بر قلم چی بودم کاملاً . البته اگر بخواید خیلی قویتر هم کار کنید (ادامه دارد)

9. Top | #129
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میتونید کتاب "موج آزمون" ریاضی رو تهیه کنید و در وقتش ب سوالاتش پاسخ بدید ک شرایط آزمونو برای خودتون بازسازی کنید ک اون مشکلتون ک میفرمایید درصداتون تو خونه از آزمون بالاتره ب لطف خدا حل بشه ... و یک توصیه ک ب همه میکنم راجع ب ریاضی اینکه هیچ مبحثیو حتی هندسه رو ب هیچ عنوان حذف نکنید چون اگر سوالای مبحثی رو ک حذف کردید آسون بدن همه میزنن و شما ضرر دو چندان میکنید و در آخر توصیه میکنم لااقل یک روز در میان ریاضی رو مطالعه کنید و از الان خیلی ب فکر وقت کم آوردن سر جلسه نباشید ان شاءالله موفق باشیدهمش اززبون خودشه.

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از نظر من بهترین کتاب جامع ریاضی خیلی سبز هست.درسنامه های خیلی خوبی داره (بهترینی که تا حالا دیدم)

11. Top | #131
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم طرفدار پر و پا قرص خيلي سبز بودم !
      يعني هر كي هر كتابي برا رياضي معرفي ميكرد ميگفتم نه خيلي سبز بهتره!
      تا اينكه با رياضي تخته سياه اشنا شدم
      و فهميدم خيلي سبز در مقابلش هيچي نيست چون سوالاش اصلا سبك كنكور نيست
      تخته سياه هم درسنامه هاي خيلي بهتري داره هم اينكه سوالاش كاملا مشابه و در حد كنكوره و سوالارو برا هر سطحي جدا آورده و سوالاي خيلي سخت رو جدا كرده تحت عنون رسيدن به ١٠٠ درصد
      و مثل خيلي سبز قرو قاطي نيست
      خلاصه بگم من با تخته سياه عاشق رياضي شدم

12. Top | #132
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان ميخوام رياضي نزديك ١٠٠ بزنم ولي از پايه ضعيفم خيلي سبز خوبه؟ اخه من مهروماه دارم واقعا هيچي از درسنامش متوجه نميشم كتابو ميخونم بهتر ميفهمم تا مهر و ماه

13. Top | #133
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      دوستان ميخوام رياضي نزديك ١٠٠ بزنم ولي از پايه ضعيفم خيلي سبز خوبه؟ اخه من مهروماه دارم واقعا هيچي از درسنامش متوجه نميشم كتابو ميخونم بهتر ميفهمم تا مهر و ماه
      اره خیلی سبز خوبه
      فلنم بیخیال 100 شو...اول بشین درست و حسابی خیلی سبز رو بخون ببین باهاش چقدر میزنی

14. Top | #134
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این کتاب ها هر کدوم برا یه موقعی خوبه. نمیشه نظر داد. باید مشخص کرد برا جمع بندی؟!یادگیری؟!تسلط؟!

15. Top | #135
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برا ریاضی خیلی سبز و یا تخته سیاه رو پیشنهاد میدم { مطمنن اطرافیانت این دو کتابو دارن !!! ازشون چند روزه قرض بگیر ببین کدوم برات راحت تره بعد اقدام به خرید کن}

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن