خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا تخته سیاه خیلی مفصل گفته

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چقدر رو حذف کردی 30 زدی؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ماشاااااالله...پارسال ریاضی کنکور دادی یا تجربی؟؟از رو چی خوندی؟؟
      پارسال ریاضی کنکور دادم واقعن 30 درصد خیلیه!!!!!!!!!
      کتاب درسی و خط ویژه و جاهایی که مشکل داشتم فیلمای اقاجانی در ضمن فقط شیمی 2 خوندم بقیه سوالاتی که زدم با اطلاعات قبلی که برا امتحانات میخوندم بوده

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      پارسال ریاضی کنکور دادم واقعن 30 درصد خیلیه!!!!!!!!!
      کتاب درسی و خط ویژه و جاهایی که مشکل داشتم فیلمای اقاجانی در ضمن فقط شیمی 2 خوندم بقیه سوالاتی که زدم با اطلاعات قبلی که برا امتحانات میخوندم بوده
      برا کسی که از اردیبهشت میره سمت شیمی خیلیه...به چند تا از تستای شیمی دو جواب دادی؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      برا کسی که از اردیبهشت میره سمت شیمی خیلیه...به چند تا از تستای شیمی دو جواب دادی؟
      .
      والا چی بگم سوالا رو که چک نکردم ببینم چیا رو زدم فقط هرچی بلد بودم زدم چه دوم چه سوم چه پیش فک کنم یه 5 تا هم غلط داشتم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی مفاهیمش که فوق العادست ، دینی هم خط ویژه خوبه هم اگه گاج رو دیده باشی اخرش برای هر درس خلاصه اورده ، هر صفحه دوتا درس رو خلاصه کردی عااااالیه انصافا ینی این چند صفحه برای اونا که هیچی نخوندن اگه بخوننش زیر 50 نمیزنن ، بقیه کتاب هاشم هنوز کار نکردم
      سواااال! :
      دوستان ریاضی ، برای دیفرانسیل و هندسه تحلیل و گسسته خط ویژه رو بخونیم کفایت میکنه؟! مخصوصا برای دیف قصد دارم اینو بخونم بعد هم سوالای کنکور از سال 90 به اینور رو از خودم ازمون بگیرم ، همین کافیه که دیف رو 50 بزنیم؟! تحلیلی و گسسته چطور؟
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      شیمی مفاهیمش که فوق العادست ، دینی هم خط ویژه خوبه هم اگه گاج رو دیده باشی اخرش برای هر درس خلاصه اورده ، هر صفحه دوتا درس رو خلاصه کردی عااااالیه انصافا ینی این چند صفحه برای اونا که هیچی نخوندن اگه بخوننش زیر 50 نمیزنن ، بقیه کتاب هاشم هنوز کار نکردم
      سواااال! :
      دوستان ریاضی ، برای دیفرانسیل و هندسه تحلیل و گسسته خط ویژه رو بخونیم کفایت میکنه؟! مخصوصا برای دیف قصد دارم اینو بخونم بعد هم سوالای کنکور از سال 90 به اینور رو از خودم ازمون بگیرم ، همین کافیه که دیف رو 50 بزنیم؟! تحلیلی و گسسته چطور؟
      خط ویژه های ریاضی ها همش عالیه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      خط ویژه کلا کتابهای خوبیه منتهی بستگی به شخصی که ازش استفاده میکنم داره اینکه چه سطحی باشه و...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن