خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معدل 20 نهایی

سلام بچه ها .
      من تا الان برای ازمون قلمچی میخوندم و ترازمم خوب بوده.
      قراره اگر معدل 20 کسب کنم 8 میلیون بهم جایزه برسه و من واقعا بهش احتیاج دارم تا سال بعد پول کلاس هامو بدم
      برای کسب معدل 20 از الان باید چه کارهایی انجام بدم ؟ کتاب بخونم ؟ سوال نهایی حل کنم ؟دوستانی که معدل بالا کسب کردن بگن به چه صورت باید برنامه ریزی کرد و از چه منابعی استفاده کرد
      سپاس

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها .
      قراره اگر معدل 20 کسب کنم 8 میلیون بهم جایزه برسه و من واقعا بهش احتیاج دارم تا سال بعد پول کلاس هامو بدم
      برای کسب معدل 20 از الان باید چه کارهایی انجام بدم ؟ کتاب بخونم ؟ سوال نهایی حل کنم ؟دوستانی که معدل بالا کسب کردن بگن به چه صورت باید برنامه ریزی کرد و از چه منابعی استفاده کرد
      سپاس
      با صحبتات چند تا سوال ذهنمو مشغول کرد :1 کلاس میخای چیکار برای پیش؟2-کدوم منطقه و کدوم شهری؟اگر تهرانی که هیچی وگرنه فکــر نکنم کلاس خیلی به دردت بخوره و خودت میتونی تقریبن همه درسا رو خیلی خوب بخونی
      بگذریـــــم من خودم هم سومم ، برای اینکه نهایی 20 شی خیلی کار خاصی نباید انجام بدی ،میگی که ترازت خوب بوده، پس کافیه نهایی های سال های قبل رو کامل از بنی هاشمی کار کنی و ببینی چجوری .25 ازت میپره !!(میدونم که بهتر از من اینا رو میدونی!!!)
      نمیشد حالا بالای 19.90 هم میشدی 8 تومن رو میدادن بهت (کم پولی نیس)
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب رو کامل بخون + تمام تمرینات کتاب مانند فکرکنید و تمرین و ... + سوالات نهایی ۱۰ سال اخیر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      با صحبتات چند تا سوال ذهنمو مشغول کرد :1 کلاس میخای چیکار برای پیش؟2-کدوم منطقه و کدوم شهری؟اگر تهرانی که هیچی وگرنه فکــر نکنم کلاس خیلی به دردت بخوره و خودت میتونی تقریبن همه درسا رو خیلی خوب بخونی
      بگذریـــــم من خودم هم سومم ، برای اینکه نهایی 20 شی خیلی کار خاصی نباید انجام بدی ،میگی که ترازت خوب بوده، پس کافیه نهایی های سال های قبل رو کامل از بنی هاشمی کار کنی و ببینی چجوری .25 ازت میپره !!(میدونم که بهتر از من اینا رو میدونی!!!)
      نمیشد حالا بالای 19.90 هم میشدی 8 تومن رو میدادن بهت (کم پولی نیس)
      کرج هستم .کرج مدرسه خوب نداره جز تیزهوشان ها که از دست ما رفت ! اخه ببین من تا بیام بفهمم سینماتیک چیه یه ماه میگذره ولی وقتی یحیوی بیاد بهم درس بده سریع تمومه یا من بشینم ژنتیک بخونم بزور به ازمون برسم اونموقع ارامفر تو یه تایم کوتاه تمام نکات رو میگه.البته منکر تلاش زیاد نمیشم.اما خودت تحقیق کن مثلا رتبه 8 امسال اون دختره کلاس اینا میرفته پس کلاس درصورت مفید بودن واقعا خوبه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابو بخون :/
      بعدش کتابو بخون:/
      هی کتابو بخون اصن
      بعد سوالا نهایی رو بگیر حل کن ببین طرز نمره دادنا چطوره
      هی کتاب درسی بخون
      من فیزیک حسابان کتاب درسی خوندم شدم 20
      بقیه نخوندم نشدم 20

اون 8 تومنم خوشبختی نمیاره :/
      بدش من

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کرج هستم .کرج مدرسه خوب نداره جز تیزهوشان ها که از دست ما رفت ! اخه ببین من تا بیام بفهمم سینماتیک چیه یه ماه میگذره ولی وقتی یحیوی بیاد بهم درس بده سریع تمومه یا من بشینم ژنتیک بخونم بزور به ازمون برسم اونموقع ارامفر تو یه تایم کوتاه تمام نکات رو میگه.البته منکر تلاش زیاد نمیشم.اما خودت تحقیق کن مثلا رتبه 8 امسال اون دختره کلاس اینا میرفته پس کلاس درصورت مفید بودن واقعا خوبه
      خیلی هم عالی منم کرج هستم !! اگر فاصلت تا کلاس(یعنی محل برگزاری کلاس!)زیاد نیست . ok! نوکر اقای یحیوی هستیم . برو کلاسش . وگرنه دی وی دی اقای یحیوی هم هست که دوستم به خاطر همین مسافت ازش استفاده میکنه !
      سینماتیک؟؟ خب ، ببین اولن باید ببنی چگونه میخای از معلم استفاده کنی؟ این چیزی که تو گفتی فکــ کنم بیشتر دوست داری کلاسی بری که مفاهیم پایه ای رو که توش مشکل داری بگه بعد خودت بیای تستیش کنی . که فک میکنم کار غلطی هم نباشه ولی خیلی هم کار درستی نیست . سعی کن از دبیری که داری نکات تستی رو هم یاد بگیری . وگرنه درسنامه رو که کتابای کمک اموزشیی هم دارن ! کدوم مدرسه هستی؟
      نکته آخــــــــــر : خودتو با رتبه 8 مقایسه نکن . اون مفاهیم پایه ای رو (که تو مشکل داری!!) بلد بوده و از دبیر صرفن به خاطر راه حل های سریع تر و ایده های خلاقانه استفاده میکرده احتمالن . (ولی مطمئنی کلاس میرفته؟تو کدوم مصاحبه؟لینک بده!!!)
      یادم رفت بگم : فکــ نکن هر چقدر دبیر معروف باشه خوبه ها!!! یه عالمه دبیر داریم که معروفند ولی خوب درس نمیدن . فقط دنبال پولن . یعنی ساده تر بخام بگم ثابت شدن سر کارشون . بد کار کنن همون پولو میگیرن . انرژی هم نزارن همون پولو میگرن . پس حواستو جمع کن
      کلاس دکتر آرامفر رو از خیلی ها شنیدم خوب نیست . ولی باز خیلی با بقیه مشورت کن . با کسانی که خیرتو میخان !!!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب بستگي داره معدل ترم اولت چند بوده ؟ ك ببينيم تو تشريحي بهتري يا توي تست،يا توي هر ٢، من خودم معدل ترم اولم ١٩/٩٠ هستش و توي تشريحي خيلييي قوي ام ولي تست و ترازم داغونه،،براي همين براي تشريحي فقط مرور و مرور و مرور (چون توي طول ترم مبحثارو خوندي) و فقط سوال حل كن،،چون سوال باعث تثبيت ميشه و با اين روش يادت نميره

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها .
      سپاس
      سلام
      منم سومم
      به نظرم سوالات نهاییو بخون و کتاب درسی اگه کتاب پرسمان پیدا کنی اونم عالیه ولی ما خودمون همون کتابو میخونیم 20 میشیم
      از همه مهمتر سر جلسه امتحان حواست جمع باشه

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوش خطى
      رعايت ادبيات كتاب درسى در پاسخ دادن به سوالات
      خوش شانسى
      (خريد سوالات كه يكى از دوستام اين كارو كرد و معدلشم الان ٢٠ هستش)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      خوش خطى
      رعايت ادبيات كتاب درسى در پاسخ دادن به سوالات
      خوش شانسى
      (خريد سوالات كه يكى از دوستام اين كارو كرد و معدلشم الان ٢٠ هستش)
      اخه مگه ميشه سوالاي نهاييو خريد؟؟:/

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftahd199 نمایش پست ها
      اخه مگه ميشه سوالاي نهاييو خريد؟؟:/

معلومه كه ميشه،البته من جايى سراغ ندارم ولى هم هر ساله تو تلگرام هستن و هم دم در اموزشو پرورش هستن و قبل هر امتحان سوالارو دو ساعت زودتر ميدن كه البته اين مورد تو تهران خيلى كمه بيشتر تو شهرستانا به اين صورت ميفروشن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      خیلی هم عالی منم کرج هستم !! اگر فاصلت تا کلاس(یعنی محل برگزاری کلاس!)زیاد نیست . ok! نوکر اقای یحیوی هستیم . برو کلاسش . وگرنه دی وی دی اقای یحیوی هم هست که دوستم به خاطر همین مسافت ازش استفاده میکنه !
      سینماتیک؟؟ خب ، ببین اولن باید ببنی چگونه میخای از معلم استفاده کنی؟ این چیزی که تو گفتی فکــ کنم بیشتر دوست داری کلاسی بری که مفاهیم پایه ای رو که توش مشکل داری بگه بعد خودت بیای تستیش کنی . که فک میکنم کار غلطی هم نباشه ولی خیلی هم کار درستی نیست . سعی کن از دبیری که داری نکات تستی رو هم یاد بگیری . وگرنه درسنامه رو که کتابای کمک اموزشیی هم دارن ! کدوم مدرسه هستی؟
      نکته آخــــــــــر : خودتو با رتبه 8 مقایسه نکن . اون مفاهیم پایه ای رو (که تو مشکل داری!!) بلد بوده و از دبیر صرفن به خاطر راه حل های سریع تر و ایده های خلاقانه استفاده میکرده احتمالن . (ولی مطمئنی کلاس میرفته؟تو کدوم مصاحبه؟لینک بده!!!)
      یادم رفت بگم : فکــ نکن هر چقدر دبیر معروف باشه خوبه ها!!! یه عالمه دبیر داریم که معروفند ولی خوب درس نمیدن . فقط دنبال پولن . یعنی ساده تر بخام بگم ثابت شدن سر کارشون . بد کار کنن همون پولو میگیرن . انرژی هم نزارن همون پولو میگرن . پس حواستو جمع کن
      کلاس دکتر آرامفر رو از خیلی ها شنیدم خوب نیست . ولی باز خیلی با بقیه مشورت کن . با کسانی که خیرتو میخان !!!
      از موضوع اصلی تاپیک دور نشیم
      photo_2017-04-09_22-13-37.jpg

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      8 میلیون میدن ؟؟
      من 22 بشم اب نبات چوبیم بهم نمیدن
      من جا تو بودم کتابارا میجویدم

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

ویرایش توسط arefeh78 : 21 فروردین 1396 در ساعت 00:05

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نهایی رو به هیچ وجه نمیشه تضمین کرد 20 شد چون کاملا به سلیقه مصحح بستگی داره اما خب اگه خوب بخونیو و شانس هم بیاری میشه 20 شد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا ما که نشدیم :/
      خیلیم زور زدیما ولی نشد
      به نظرم مهم ترین فاکتور شانسه
      چون تو کتابو می خونی ، بنی هاشمی می خونی ، سوالای سالای قبلُ کار می کنی ، بعد میری سر جلسه می بینی یه سوالی دادن مشابهش تو هیش کدوم این سه تا نبوده
      اگه آسون باشه که حلش می کنی ، اگه هم سخت باشه دیگه متوسل میشی به پنج تن
      پارسال فیزیک با ما همینکارو کردن دقیقا :/
      رها کن رئیس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)