خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دی وی دی حل تست زیست

سلام دوستان، نظرتون درباره ی دی وی دیای حل تست مصلی نژاد چیه؟ دی وی دیای دیگه ای هم سراغ دارین که فقط حل تست باشه یا تاکیدش بیش تر رو حل تست باشه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط حل تست نع
      ولی حرف اخر من بعضی کلیپاشو دیدم
      هم خوب درس میده
      هم روشای تستی جالبی داره برا حل تست
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای زیست هیچ دی وی دی ای رو پیشنهاد نمی کنم !!

خود کتاب رو بخونین با سوالات قلمچی و کنکور !! وقتتون رو هدر ندید .

اگه کتاب را متوجه نشدید می تونید از صوت های رضا امیر استفاده کنید !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ar.asadzadeh نمایش پست ها
      آپ
      کتاب موج ازمون الگو زیست دی وی دی همراهشه استاد هاشمی تدریس کرده تستم زده و بعضی تستا نوع برخوردشو گفته مثلا اگه سه جای خالی بود به جای خالی سوم نگاه کن بعد دومی، سوالات زیست هفتاد درصدش وراجیه الکی طراح میاد سوالو کش میده در مورد سوالاتی که میگه چند مورد درس است یا نه راهی جز بررسی تک تک عبارتا نیس ..اون استاد مصلی نژاد رو سرچ کردم یه میلیون قیمت دی وی دیشه با تخفیف هشتصد تومن چون هفت هزار تست کارکرده؟ به نظرم گرونه من که این همه پول ندارم بخرم موج ازمون 21ازمون داره پنجاه سوالی اگه همشو کار کنی میشه هزار و خورد ه ای تست حالا کنارش ازمون خیلی سبز رو بزنی اونم ده ازمون پنجاه تایی میشه پونصد تست +تست های سراسری و تست هایی که خودت کار کردی کافیه دیگه ..حالا مثلا بر فرض شما رفتی دی وی دی استاد مصلی نژاد رو الان خریدی باید بشینی نکته تستها رو بنویسی که خیلی طول میکشه ..کلا دی وی دی خوب نیس

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      کتاب موج ازمون الگو زیست دی وی دی همراهشه استاد هاشمی تدریس کرده تستم زده و بعضی تستا نوع برخوردشو گفته مثلا اگه سه جای خالی بود به جای خالی سوم نگاه کن بعد دومی، سوالات زیست هفتاد درصدش وراجیه الکی طراح میاد سوالو کش میده در مورد سوالاتی که میگه چند مورد درس است یا نه راهی جز بررسی تک تک عبارتا نیس ..اون استاد مصلی نژاد رو سرچ کردم یه میلیون قیمت دی وی دیشه با تخفیف هشتصد تومن چون هفت هزار تست کارکرده؟ به نظرم گرونه من که این همه پول ندارم بخرم موج ازمون 21ازمون داره پنجاه سوالی اگه همشو کار کنی میشه هزار و خورد ه ای تست حالا کنارش ازمون خیلی سبز رو بزنی اونم ده ازمون پنجاه تایی میشه پونصد تست +تست های سراسری و تست هایی که خودت کار کردی کافیه دیگه ..حالا مثلا بر فرض شما رفتی دی وی دی استاد مصلی نژاد رو الان خریدی باید بشینی نکته تستها رو بنویسی که خیلی طول میکشه ..کلا دی وی دی خوب نیس
      مرسی که راهنماییم کردین، مفید بود

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      از فیلمای این کانال رایگان استفاده کن
      لینک

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام جزوه زیست ماز واقعا عالیه با جزوه دکتر فداکار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن