خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معجزه زیست کنکور

سلام دوستان ، کتاب معجزه زیست پایه هم مثل کتاب معجزه پیش چاپ شد . نظرتون راجع به این کتاب چیه؟ کتاب به درد بخوری هست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نکات کاربردی رو پوشش داده اما جای کتاب درسی رو پر نمیکنه یه کامیپوتر میخواد تا جدول ها رو تحلیل کنه بالا به پایین چپ به راست و... تستاش خوبه ولی کمه ازدرسنامه به شکل جدول زیاد خوشم نمیاد بیشتر درسنامه نمو داری رو میپسندم مثل حرف اخر زیست راه اندیشه و موج ازمون الگو در ضمن کتاب ناجی زیست چلاجور هم هس اگه قصد تهیه کتاب جمع بندی رو داری یه نگاه به کتاب ناجی زیست برد بنداز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal_mh نمایش پست ها
      سلام دوستان ، کتاب معجزه زیست پایه هم مثل کتاب معجزه پیش چاپ شد . نظرتون راجع به این کتاب چیه؟ کتاب به درد بخوری هست؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      نکات کاربردی رو پوشش داده اما جای کتاب درسی رو پر نمیکنه یه کامیپوتر میخواد تا جدول ها رو تحلیل کنه بالا به پایین چپ به راست و... تستاش خوبه ولی کمه ازدرسنامه به شکل جدول زیاد خوشم نمیاد بیشتر درسنامه نمو داری رو میپسندم مثل حرف اخر زیست راه اندیشه و موج ازمون الگو در ضمن کتاب ناجی زیست چلاجور هم هس اگه قصد تهیه کتاب جمع بندی رو داری یه نگاه به کتاب ناجی زیست برد بنداز
      ویرایش و قابل اعتماد بودن یک کتاب ... به خصوص زیست ... خیلی مهمه ! ...
      ........
      من بودم به هیچ وجه .... حداقل تو شرایط فعلی .... سمت هیچ معجزه ای نمیرفتم ... ! که به جهنم شبیه تره !
      ....
      بهترین کتاب معجزه زیست ... به معنای واقعی ... کتاب مستطاب درسیه ! ......

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ویرایش و قابل اعتماد بودن یک کتاب ... به خصوص زیست ... خیلی مهمه ! ...
      ........
      من بودم به هیچ وجه .... حداقل تو شرایط فعلی .... سمت هیچ معجزه ای نمیرفتم ... ! که به جهنم شبیه تره !
      ....
      بهترین کتاب معجزه زیست ... به معنای واقعی ... کتاب مستطاب درسیه ! ......
      عجیب غریب با حرفت موافقم
      دوست عزیز در این شکی نیست که شما حتی هفته ِآخر باید به صورت سریع کتاب رو ورق بزنی و حتی من از یکی از رتبه برتر ها خوندم(فک کنم همین انجمن بود دقیق یادم نمیاد)میگفت من برای جمع بندی دوتادرس رو بهصورت کامل خوندم یکی زیست بود یکشم فکر کنم دینی
      به نظر من برای جمع بندی زیست شناسی کتاب درسی کوتاه ترین و بهترین و تنها ترین متن و درسنامه رو داره برای تست هم من پیشنهاد میکنم حتی تست های کنکور رو چند باره بزنید ولی خب تست زدن سلیقه ایه ولی باید تست هایی باشه در راستای کنکور باشه
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      عجیب غریب با حرفت موافقم
      دوست عزیز در این شکی نیست که شما حتی هفته ِآخر باید به صورت سریع کتاب رو ورق بزنی و حتی من از یکی از رتبه برتر ها خوندم(فک کنم همین انجمن بود دقیق یادم نمیاد)میگفت من برای جمع بندی دوتادرس رو بهصورت کامل خوندم یکی زیست بود یکشم فکر کنم دینی
      به نظر من برای جمع بندی زیست شناسی کتاب درسی کوتاه ترین و بهترین و تنها ترین متن و درسنامه رو داره برای تست هم من پیشنهاد میکنم حتی تست های کنکور رو چند باره بزنید ولی خب تست زدن سلیقه ایه ولی باید تست هایی باشه در راستای کنکور باشه
      و اما تست زیست در راستای کنکور
      ++ زیست دوم سوم خیلی سبز! (تمیز ترینه !)
      ++ زیستای دوم سوم چهارم دریافت (کنکوری ترینه !)
      .. به خصوص سومش که پاسخ تشریحی بهتری داره !
      ++ زیست چهارم آزمون فــار (قابل اعتماد ترینه!)
      ++ زیست آزمون خیلی سبز! (سرراست ترینه !)
      ++ زیست جامع گــاج (در سطح متوسط!)
      ..............
      زیست الگو و IQ .... هرچند شرایط چالشی متنوعی درش میشه یافت و آمادگی خوبی واسه روبه روشدن با انواع تستای اجغ وجق بهت میده ....... ! ولی زیاد در راستای کنکور نیستن !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن