خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: زیست کمک

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

زیست کمک

سلام

واس زیست منبع ام الگو بوده همزمان با خوندن متن کتاب درسنامه الگو می خوندم بعد تست تالیفی می زدم نکات تستا رو هم وارد کردم حالا برا مرور هم همراه با متن کتاب و نکات تست ها + درسنامه الگو هم می خونم یه وسواس شده واسم وقت هم زیاد میبره بنظرتون متن کتاب + نکات تست ها رو بخونم کقایت می کنه ؟ راستی یه چیز دیگه بعضی فصلا که نخوندم مثلن فصل 1 زیست 1 باز بیام تست های تالیفی و بزنم یا ن فقط سراسری بزنم نکاتو یاداشت کنم با متن کتاب تا کنکور مرور کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از رو الگو نخون.
      بدرد نمیخوره! فقط کتاب درسی رو بِجو دقیقا اینقد بخونش.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      از رو الگو نخون.
      لازمه تست تالیفی بزنم از این به بعد یا نه فقط سراسری و سنجشو قلم چی ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Djdusti نمایش پست ها
      سر تست های تالفیی خصوصا الگو وقت نزار.
      مثلا اگه 300 تان نهایتا 50 تاشونو بزن.
      ولی تمام تستهای کنکور( علی الخصوص از 89 به بعد, 95 رو الان نزن ) رو بزن + سنجش های گزینش شده + قلم چی ها.(البته قلم چی ها هم تالیفین! و برخیاشون واقعا غیر استاندارد. از گزینش شده های الگو بزن)
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ولی تمام تستهای کنکور( علی الخصوص از 89 به بعد, 95 رو الان نزن ) رو بزن + سنجش های گزینش شده + قلم چی ها.(البته قلم چی ها هم تالیفین! و برخیاشون واقعا غیر استاندارد. از گزینش شده های الگو بزن)
      اهان مرسی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

واس زیست منبع ام الگو بوده همزمان با خوندن متن کتاب درسنامه الگو می خوندم بعد تست تالیفی می زدم نکات تستا رو هم وارد کردم حالا برا مرور هم همراه با متن کتاب و نکات تست ها + درسنامه الگو هم می خونم یه وسواس شده واسم وقت هم زیاد میبره بنظرتون متن کتاب + نکات تست ها رو بخونم کقایت می کنه ؟ راستی یه چیز دیگه بعضی فصلا که نخوندم مثلن فصل 1 زیست 1 باز بیام تست های تالیفی و بزنم یا ن فقط سراسری بزنم نکاتو یاداشت کنم با متن کتاب تا کنکور مرور کنم ؟
      از رو الگو نخون.
      اهان مرسی
      ++ تست الگو الان وقتش نیست .... ! مگه فقط غلطایی که ازش داشتی رو کار کن :: داش @WickedSick درست میگه ! ....
      ++ کتاب درسی هم به بزرگی و با تمام احترام ازش یاد کن .... !
      ++ زیست سوم دریافت ... واسه جمع بندی خوبه ! ... هم درسنامه هم تست ! ...
      ++ زیست چهارم آزمون فــار ....... در نوع خودش بهترینه ! ... هرچند چندان شناخته شده نیست ! ... اینو از دست نده !
      ++ واسه دوم هم اگه رو زیست خیلی سبز! وقت بزاری خیلی واست بهتره ! .. هرچند زیاد ازت وقت میبره !
      ++ زیست آزمون خیلی سبز! هم وقت کنی بخونیش .... حتی دوسه بار ..... خیلی خوبه !
      ++ یه تمرکز خاص هم رو تستای کنکور دهه 90 از دوردنیا داشته باش !
      ++ اگه هم وقت و حوصلشو داشتی یه نگاهی هم به تستای کانون و گاج و سنجش امسال داشته باش !

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayoubabdullahi نمایش پست ها
      به نظر من زیستهای دکتر عمارلو نشر دریافتو بخونی بهتره .همه اون کارایی که شما میخای جمع کرده تو کتابش+متن کتاب هم که هست.تیپ سئوالات چند سال اخیر هم بررسی شده.خیلی جامع و خوبه یه نگاهی به نمونه pdf بنداز شاید به دردت خورد.
      برا تست تالیفی هم آزمونهای آزمایشی گزینه 2 و سنجش رو از 91 رو بزن و استاندارد هم گاج و گاج IQ تسلطت رو کامل میکنه .
      موفق باشید.
      کاملا موافقم دکتر عمارلو عالی کار کرده تست های خوبی هم گذاشته ویراستار های خوبی هم کتابو ویرایش کردن فقط یکی دوتا غلط تایپی دیدم اونم کتاب زیست دوم بود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      کاملا موافقم دکتر عمارلو عالی کار کرده تست های خوبی هم گذاشته ویراستار های خوبی هم کتابو ویرایش کردن فقط یکی دوتا غلط تایپی دیدم اونم کتاب زیست دوم بود
      غلط تایپی نمک کتابه ... غلط علمی رو مخه ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      غلط تایپی نمک کتابه ... غلط علمی رو مخه ...
      سلام برای کسی که زیست رو خوب نخونده چه نظری داری؟ کتاب تستام الگو و تانک البته الگورو امسال یکم کار کردم و تانک برای پارسالم بود از لحاظ جمع بندی اگه بگی دریافت من کتاب کار آرامفرو دارم وهمه چیو جمع کرده ولی نمیخوام جوری بخونم که یادم بره ممنون میشم کمک کنی
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Fateme_ نمایش پست ها
      سلام برای کسی که زیست رو خوب نخونده چه نظری داری؟ کتاب تستام الگو و تانک البته الگورو امسال یکم کار کردم و تانک برای پارسالم بود از لحاظ جمع بندی اگه بگی دریافت من کتاب کار آرامفرو دارم وهمه چیو جمع کرده ولی نمیخوام جوری بخونم که یادم بره ممنون میشم کمک کنی
      این 4 رو کامل بخون :
      ++ زیست دوم خیلی سبز!
      ++ زیست سوم دریافت
      ++ زیست چهارم آزمون فـــار
      ++ زیست آزمون خیلی سبز!

.................
      فقط واسه ژنتیک مندلی ! امیدوارم از قبل خوب خونده باشی ! چون دریافت خلاصه و مناسب جمع بندی گفته ! ولی بقیه فصلاش خوب و مناسبه !
      ...............
      برای اینکه مرورات خوب باشه و زیاد یادت نره ....
      ++ واسه چهارم که آزمون به آزمون از هر فصل پیش برو .. اول آزمون اول از تمام فصلاش .. بعدش باز بیا از اول برو سراغ آزمون دوم از تمام فصلا ... مدام تمام فصلا واست منظم مرور میشه !
      ++ واسه دوم هم در 3 دوره تستاشو بزن .. اول خط به خط بعد مفهومیا بعد تستای ترکیبی !
      ++ واسه سوم ! اول درسنامه بعد تست و باز درسنامه بعد بررسی تستای غلط و باز درسنامه و بعد دور دوم بررسی غلطا و باز درسنامه !
      ++ زیست آزمون خیلی سبز! هم که دیگه مشخصه ! یکی یکی برو جلو! :: از الان هم بشین تستاشو بزن که به برنامه مطالعت بهتر جهت بده و حساب کار بهتر دستت بیاد :: حتی اگه تستاشم غلط زدی کنار نکش همه اون اولین آزمونو بزن ! و بعد آزمون رو تحلیل کن (حتی اگه دیدی تستاش واست سخته تو تایم نرمال نمیشه زد، اکشال نداره یکی یکی تستاشو بزن نکته هاشو یاد بگیر !)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این 4 رو کامل بخون :
      ++ زیست دوم خیلی سبز!
      ++ زیست سوم دریافت
      ++ زیست چهارم آزمون فـــار
      ++ زیست آزمون خیلی سبز!

.................
      فقط واسه ژنتیک مندلی ! امیدوارم از قبل خوب خونده باشی ! چون دریافت خلاصه و مناسب جمع بندی گفته ! ولی بقیه فصلاش خوب و مناسبه !
      ...............
      برای اینکه مرورات خوب باشه و زیاد یادت نره ....
      ++ واسه چهارم که آزمون به آزمون از هر فصل پیش برو .. اول آزمون اول از تمام فصلاش .. بعدش باز بیا از اول برو سراغ آزمون دوم از تمام فصلا ... مدام تمام فصلا واست منظم مرور میشه !
      ++ واسه دوم هم در 3 دوره تستاشو بزن .. اول خط به خط بعد مفهومیا بعد تستای ترکیبی !
      ++ واسه سوم ! اول درسنامه بعد تست و باز درسنامه بعد بررسی تستای غلط و باز درسنامه و بعد دور دوم بررسی غلطا و باز درسنامه !
      ++ زیست آزمون خیلی سبز! هم که دیگه مشخصه ! یکی یکی برو جلو! :: از الان هم بشین تستاشو بزن که به برنامه مطالعت بهتر جهت بده و حساب کار بهتر دستت بیاد :: حتی اگه تستاشم غلط زدی کنار نکش همه اون اولین آزمونو بزن ! و بعد آزمون رو تحلیل کن (حتی اگه دیدی تستاش واست سخته تو تایم نرمال نمیشه زد، اکشال نداره یکی یکی تستاشو بزن نکته هاشو یاد بگیر !)
      برم دوباره کتاب بخرم؟!!
      ولی مرسی واقعا راهنماییات عالی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Fateme_ نمایش پست ها
      برم دوباره کتاب بخرم؟!!
      ولی مرسی واقعا راهنماییات عالی
      دقیق بگو از الگو چقدر خوندی ؟!؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دقیق بگو از الگو چقدر خوندی ؟!؟
      پ.خ دادم بهتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن