خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دی وی دی آموزشی

سلام دوستای خوبم. برای ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی و عربی دی وی دی آموزشی میخوام بگیرم. کسی میدونه مال کدوم انتشارات رو بگیرم؟

Sent from my HTC_M9e using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      filmaye amuzeshi ke tuye site sanati sharif mizare mahshare jozve ham dare
      mn khdm adabiato riazisho shimio mibinam
      shimio be shedat tarkibio payei kar karde daghighan mese konkure salhaye akhir
      vase zist ham dvdhaye aram far khube mn chun reshtam riazie ye chizi mikhastam ke darsname dashte basheo tozih bede zistamo ba in keshidam bala
      gheymate orginalesh ziade mituni taghalobisho tu bazar gir biari
      vas earabi age mikhay bekhari dvd mahini khube
      vase zaban dvd gaj tadrise ershade azimi mahshare
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      filmaye amuzeshi ke tuye site sanati sharif mizare mahshare jozve ham dare
      mn khdm adabiato riazisho shimio mibinam
      shimio be shedat tarkibio payei kar karde daghighan mese konkure salhaye akhir
      vase zist ham dvdhaye aram far khube mn chun reshtam riazie ye chizi mikhastam ke darsname dashte basheo tozih bede zistamo ba in keshidam bala
      gheymate orginalesh ziade mituni taghalobisho tu bazar gir biari
      vas earabi age mikhay bekhari dvd mahini khube
      vase zaban dvd gaj tadrise ershade azimi mahshare
      ممنون از راهنماییاتون. من لیسانس دارم و بعد از سالها دوباره میخوام بخونم. پایه قوی دارم ولی چون خیلی گذشته نیاز دارم دوباره برام کتابا تدریس شه. اینا ک گفتین فقط کنکوری هست یا تدریس کامل کتاباس؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafisaeed نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییاتون. من لیسانس دارم و بعد از سالها دوباره میخوام بخونم. پایه قوی دارم ولی چون خیلی گذشته نیاز دارم دوباره برام کتابا تدریس شه. اینا ک گفتین فقط کنکوری هست یا تدریس کامل کتاباس؟

khahesh
      hame dvd ha az paye tadris mishe
      filmaye site saanti sharif(Ala) mabhas be mabhas has mitunin har ghesmatio khastin va faramush kardin down konin
      faghat ghabl az filmaye zist bayad ketabe darsio khund
      albate age lisansetu be gheyr az zir shakhehaye tajrobie tajrobie chun dar gheyre oon surat niaz nadarin
      soale dgei dashtin rajebe har darsi khoshhal misham komak knm
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها

khahesh
      hame dvd ha az paye tadris mishe
      filmaye site saanti sharif(Ala) mabhas be mabhas has mitunin har ghesmatio khastin va faramush kardin down konin
      faghat ghabl az filmaye zist bayad ketabe darsio khund
      albate age lisansetu be gheyr az zir shakhehaye tajrobie tajrobie chun dar gheyre oon surat niaz nadarin
      soale dgei dashtin rajebe har darsi khoshhal misham komak knm
      من لیسانس علوم آزم. ممنون از لطفتون. موفق باشین

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من نظر شخصی خودم رو میگم با توجه به تجربه شخصیم ...
      ریاضی : برای ریاضی من به شخصه ریاضی علی مقدم نیا و سروش مویینی از آفبا رو پیشنهاد میدم که دو نفره تدریس میکنند

فیزیک : فیزیک نادری نژاد از پرواز کنکوری ها خوبه نویسنده کتاب گاج نقره ای هستن ایشون البته کامیار از حرف آخر هم بد نیست ولی محاسبات رو زیاد انجام نمیده و فرمول و راه حل و جواب آخر رو روی اسلاید نشون میده

زیست : برای زیست چون من رشتم ریاضی هست نمیتونم نظر بدم ولی یکی از دوستان که پارسال پزشکی تهران قبول شده بود میگفت دی وی دی های فرهادی از پرواز کنکوری ها عالیه و خودشم از همون استفاده میکرده

شیمی : شیمی رو صالحی راد از پرواز عالی درس میده ولی برای بخش مساله ها رو شیروانی هم خوب تدریس کرده

عربی : عربی رو هم میتونید از واعظی از حرف آخر استفاده کنید هم هورفر از پرواز کنکوری ها من خودم از تدریس استاد هورفر استفاده میکنم
      ویرایش توسط kiarashz98 : 19 فروردین 1396 در ساعت 00:55

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من لیسانس علوم آزم. ممنون از لطفتون. موفق باشین

khahesh miknm
      hamchenin
      +گفت:

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستای خوبم. برای ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی و عربی دی وی دی آموزشی میخوام بگیرم. کسی میدونه مال کدوم انتشارات رو بگیرم؟

اگه ریاضی پایه ضعیفی دارید مسعودی اگه پایتون قویه علی مقدم و سروش
      فیزیک سال اول و پیش 2 یحیوی بقیش مسعودی
      زیست فقط و فقط ارامفر
      شیمی اکثرا خوبن و در یه حدن ولی من رادمان مهر و مصلایی رو توصیه میکنم
      عمومی نگیرید بهتره ولی خواستید بگیرید حتما نمونه تدریس ببینید استادی نداریم توی عمومیا که بخواد معجزه کنه همه تقریبا در یه سطحن

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من چون انسانیم نمیتونم در مورد بقیه درسا نظر بدم، ولی به نظر من اگه میخواین برا عربی دی وی دی بگیرین یا از دی وی دی هورفر استفاده کنین یا نژادعلی. پیشنهاد خودم هورفره
      .More than yesterday, less than tomorrow

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر بنده دی وی دی های آموزشی که در زمینه ی کنکور تولید میشن خیلی میتونن به یک کنکوری کمک کنن.چون یک مشکلی که خیلی از داوطلبان دارند آموزش صحیح و اصولیه که خدا رو شکر این مشکل توسط اساتید و موسسات برتر حل شده.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زبان صفر بودم 130 تومن دادم زبان اناری خریدم الان 80میزنم..کایمار فیزیکش عالیه مسعودیم عالیه ولی حرف اخر درکل قوی تره
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عربی من واعظی رو استفاده می کنم عالیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن