خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 80
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      کتاب جدید که احتمالش خیلی کمه برم سمتش ..... همین عربی غزال با خط ویژه ... هر جوری هست خودمو با همینا پیش میبرم ..
      .............
      نشر برات مگه چه جوریه ؟!؟
      من ازش زیاد استفاده نمی کنم چون قصدم در حد 70 درصد ناقابله
      یه درسنامه کوچیک بصورت درختی داره
      بعد کلی تست به تفکیک ترجمه و قواعد
      تعداد تست بالا با کیفیت زیاد که آدمو درگیر میکنه
      من قبلا ازش استفاده کردم بزور معلمم خوبه
      اما گفتم خیلی قویه نسبت به خیلی سبز و گاج
      خودم هم از خیلی سبز استفاده می کنم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب عربی اقای ناصح زاده عالیه خوبه خوب توضیح داده......یا فیلمای ایشون توسایت الا روببینید.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه بار دیگه من توی یکی از تاپیک های دیگه درباره ی عربی گفتم که کتاب درسی خیلی مهمه ، ولی مثل اینکه کسی زیاد جدی نگرفت !باور کن که مشکلت از کتاب درسیه نه جای دیگه ،کسی که جامع خیلی سبز رو زده باید هیچ مشکلی نداشته باشه در صورتی که خود کتاب درسی رو کامل یاد گرفته باشه. به نظر من اگه آزمون میدی تک تک بررسی کن که توی هر آزمون کجا مشکل داری اگه هر دفعه یه جا (ترجمه ،قواعد ،درک مطلب)مشکل داری پس اطلاعاتت پراکنده اس ،یعنی اگه حوصله داری بشین خیلی سبز رو خلاصه نویسی کن و هر چند روز یه بار خلاصه هاتو دوره کن ،یا متن کتابو بخون که خیلی خلاصه تره و همه ی نکته های موردنیاز رو داره.میتونی سوالهایی رو هم که اشکال داری بذاری اینجا تا اگه کسی بلده کمکت کنه.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      کتاب عربی اقای ناصح زاده عالیه خوبه خوب توضیح داده......یا فیلمای ایشون توسایت الا روببینید.
      دارم جلسه اولشو گوش میدم .. میگه میانگین عربی کشور زیر صفره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 69196

::: یه کم رو عربی مرا مساعدت فرمایید، ممنون میشم :::

........................
      بیشتر تستای عربی جامع خیلی سبز! (غزال موسوی) رو زدم
      ولی زیاد از خودم راضی نیستم
      چه جوری میشه بهتر شم ؟!؟

...................
      یعنی چه جوری میشه تحلیل قوی تر و دقیق تر رو تستا داشت
      هر کار میکنم باز هم یه جای کار میلنگه
      یا قواعد میلگنه یا ترجمه
      یا ترجمه میلنگه یا قواعد
      گاهی هم هر دو

من اینجوری عالی شدم تو عربی :
      monta.ir
      عالیه
      Time Is Matter

Let's Gain what you deserve it..

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      arabi

filmaye site sanati sharif(ala)
      age mikhay ketab bekhuni: ketabe arabie kamel darsname khube va vase test az gaje sefid estefade kon...deghat kon ke darsname arabi sefid khub nis faghat jameiaate testash khube
      darke matlabe be ham sadegi ro begir va ruzi 2-3 tasho hal kon kalamehaei ke tusharo ham hefz kon chun kalameha tekrar mishan tu konkur
      age mikhay cd begiri dvd haye mahini khube gheymatesham ziad nis
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      mamnun babate tag
      khoshhal misham betunam komaki be ye nafar bokonam
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa95 نمایش پست ها
      یه بار دیگه من توی یکی از تاپیک های دیگه درباره ی عربی گفتم که کتاب درسی خیلی مهمه ، ولی مثل اینکه کسی زیاد جدی نگرفت !باور کن که مشکلت از کتاب درسیه نه جای دیگه ،کسی که جامع خیلی سبز رو زده باید هیچ مشکلی نداشته باشه در صورتی که خود کتاب درسی رو کامل یاد گرفته باشه. به نظر من اگه آزمون میدی تک تک بررسی کن که توی هر آزمون کجا مشکل داری اگه هر دفعه یه جا (ترجمه ،قواعد ،درک مطلب)مشکل داری پس اطلاعاتت پراکنده اس ،یعنی اگه حوصله داری بشین خیلی سبز رو خلاصه نویسی کن و هر چند روز یه بار خلاصه هاتو دوره کن ،یا متن کتابو بخون که خیلی خلاصه تره و همه ی نکته های موردنیاز رو داره.میتونی سوالهایی رو هم که اشکال داری بذاری اینجا تا اگه کسی بلده کمکت کنه.
      الان همین ناصح زاده رو دارم نگاه میکنم .... تو صرف ماضی ... ذهبوا ... واضح میگه هرچی جز سه حرفی اصلی بقیش ضمیر متصل رفعی هست ... ولی چرا فقط واو رو ضمیر گرفته .. اون الف چی خب .... تو همین عربی غزال هم اون الفو تحویل نگرفتش

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نشر الگو رو من دارم. تعداد تستش زیاده ولی پاسخش به معنی واقعی کلمه افتضاح و بدردنخوره. صد رحمت به جوابای قلمچی
      من سال پیش و سال قبل از اون عربی رو با عربی کامل گاج خوندم و راضی بودم. ولی الان بخوای شروع کنی دیره یکم. مگه اینکه فقط قسمتای مشکل دار قواعد رو بخونی.
      اینجوریه که از راحت ترین سوالا شروع کرده جوری که فقط با رو خوانی درسنامه و فکر کردن جواب میدی بعد پاسخ تشریحیو میخونی یه مرحله پیشرفت میکنی میری تست بعدی. در نهایت هم میرسی به boss که دو سه تا سوال سختن.
      جواب تشریحیش هم راضی کننده بود. درسنامه خلاصه بود و خشک ولی واسه من که جواب داد. هروقت یه بار تستای یه مبحثو زدی برگرد دوباره بزنشون میبینی که چقد راحت تر شده.
      البته همه اینا به شرطیه که پایه ضعیف نداشته باشی از نظر باب ها و دیگر مباحث پایه ای.

راستی با زدن دور دنیا عمومی و بررسیش هم میتونی پیشرفت کنی تو این درس
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      الان همین ناصح زاده رو دارم نگاه میکنم .... تو صرف ماضی ... ذهبوا ... واضح میگه هرچی جز سه حرفی اصلی بقیش ضمیر متصل رفعی هست ... ولی چرا فقط واو رو ضمیر گرفته .. اون الف چی خب .... تو همین عربی غزال هم اون الفو تحویل نگرفتش
      ببین من اصلا نمیدونم چرا {ا} رو جزو ضمیر حساب نمیکنن و اصلا هم مهم نیس چرا. تو میتونی بگی چرا تو فارسی صفت رو با موصوف تطابق نمیدن از نظر جمع بودن؟‌ دلیلی نداره. زبان همینه. چیزی که {هست} رو باید یاد بگیری مگه اینکه زبان شناس تاریخی باشه که بحثش جداست
      تو را شکست می دهد.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      نشر الگو رو من دارم. تعداد تستش زیاده ولی پاسخش به معنی واقعی کلمه افتضاح و بدردنخوره. صد رحمت به جوابای قلمچی
      من سال پیش و سال قبل از اون عربی رو با عربی کامل گاج خوندم و راضی بودم. ولی الان بخوای شروع کنی دیره یکم. مگه اینکه فقط قسمتای مشکل دار قواعد رو بخونی.
      اینجوریه که از راحت ترین سوالا شروع کرده جوری که فقط با رو خوانی درسنامه و فکر کردن جواب میدی بعد پاسخ تشریحیو میخونی یه مرحله پیشرفت میکنی میری تست بعدی. در نهایت هم میرسی به boss که دو سه تا سوال سختن.
      جواب تشریحیش هم راضی کننده بود. درسنامه خلاصه بود و خشک ولی واسه من که جواب داد. هروقت یه بار تستای یه مبحثو زدی برگرد دوباره بزنشون میبینی که چقد راحت تر شده.
      البته همه اینا به شرطیه که پایه ضعیف نداشته باشی از نظر باب ها و دیگر مباحث پایه ای.

راستی با زدن دور دنیا عمومی و بررسیش هم میتونی پیشرفت کنی تو این درس
      تحلیل دقیق و قوی میخام .... این از هرچی واسم مهم تره .... ::: بیشتر تست زدم که شاید بتونم به این دقتی که میخام برسم ولی هنوز از خودم راضی نیستم .... دقیق متوجه اشکال کار نمیشم
      ......
      هنوز کلی ترجمه رو یاد نداریم و قواعد بلد نیستیم تستو جوری چیده و گفته که انگار باید همه چی بلد باشی ..

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.اون الف.الف زینت بهش میگن که معلممون میگف وقتی کلمه ای در عربی به واو ختم میشه مث این مورد یه الف برای قشنگی میزارن اخرشوخب ضمیرم نیست دیگه...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بنظر من زاپاتا از اون یاروهاست که رتبه اش زیر 100 میاد و الکی میاد میگه درسم بده
      و برای سوالت, خب یه سری چیزای پایه هست. مثلا مطابقت موصوف و اینا که تست مستقیم ندارن ولی تو بقیه چیزا بکار میان.
      اونا رو که بلدی؟ خیلی مهمن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تحلیل دقیق و قوی میخام .... این از هرچی واسم مهم تره .... ::: بیشتر تست زدم که شاید بتونم به این دقتی که میخام برسم ولی هنوز از خودم راضی نیستم .... دقیق متوجه اشکال کار نمیشم
      ......
      هنوز کلی ترجمه رو یاد نداریم و قواعد بلد نیستیم تستو جوری چیده و گفته که انگار باید همه چی بلد باشی ..
      هیچ کتابی اینقدری که میگی تحلیل نکرده. بابا انسانی نیستی که! تستای عربی یه قالب خاصی داره تکرار میشن نکاتش. (بجز درک مطلب). توعم همونارو یاد میگیری و تستارو جواب میدی.از کنکور که گذشتی میتونی بری عربی شناس بشی واسه خودت
      وسواس نداشته باش! اگه به سوالات کنکور میتونی جواب بدی خوبه دیگه چی از این بیشتر میخوای؟
      تو را شکست می دهد.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط orkide1377 نمایش پست ها
      سلام.اون الف.الف زینت بهش میگن که معلممون میگف وقتی کلمه ای در عربی به واو ختم میشه مث این مورد یه الف برای قشنگی میزارن اخرشوخب ضمیرم نیست دیگه...
      پس این الف اسمش زینته
      ................
      خب همین خیلی سخته که ناصح زاده و غزال بگن مارو تو هچل نندازن

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)