خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

۹۳ روز تا کنکور و چند کلمه حرف حساب !

فقط ۹۳ روز تا کنکور !
      فقط !
      قصدم از یادآوری این روز استرس دادن نیس ، خواستم یه لحظه یه چیزایی رو برای خودم تداعی کنم‌ ..
      اینا همش خطاب به خودمه اولش بعد شاید خطاب به تویی که شبیه منی !
      شب اعلام نتایج کنکورو‌ تصور کن ..
      آه و افسوس و پشیمونی .. شایدم اشک‌ .. وجدان درد .. سرافکندگی مامان بابا که تو باعثش شدی‌ .. واکنش بد اطرافیان .. شاید تحقیر ، شاید خوشحالی کسایی که مثل دشمن بودن باهات و ناامید کردن کسایی که امیدشون تو بودی ..
      یه جورایی داری داد میزنی که ضعیف بودی و نتونستی ، نتونستی از پس یه کنکور ساده بربیای ...
      ‌میام جلوتر ..
      حدود چند ماه بعدو میبینم ، تو و رشته ای که علاقه ای بهش نداشتی ، و عذاب وجدان بزرگی که در مقابل خودت داری ، میگی میشد بهتر از این بشه ولی کم کاری کردم ، نخوندم ، لیاقتم بیشتر از این بود ،به قول عموم‌ ظلمت نفسی کردم . این بدترین درده .
      به بعدها فک کن ..
      به مریضایی که میتونستن به دست تو خوب بشن ولی دارن درد میکشن ، دارن میمیرن ،به خونواده هاشون فک کن .. به بچه هاشون ..
      به خونه هایی فک کن که میتونستن به دست تو ساخته شن و سقف بشن برای کسایی که یه سقف، فقط یه سقف ، بزرگترین آرزوشونه ..
      به محکوم بی گناهی فک کن که بخاطر بی پولی و نداشتن وکیل خوب میفته زندان ، میره بالای چوبه دار .. به زنش فک کن ..
      بیا خونه تون به بابات فک‌کن ، به مامانت که انقد واست زحمت کشیدن و آرزوشون تو دنیا فقط موفقیت تو بود و حسرت شد تو دلشون ، مامان بابایی که دیگه نیستن ، دیگه فرصتی برای جبران نیس .. بزرگترین حسرت توام همین میشه ..
      و این حسرتا نابودت میکنه ..

با چی مشغولی با دوس دخترت ، دوس پسرت ؟ خیلی عاشقشی ؟ کشکه‌‌! به جرات میگم همشون کشکه ! تویی که‌ میگی‌ مال من فرق میکنه ، خودتو گول نزن .. عشق تو این سن بی معنیه ، تاثیرات هورمونیه ، احساسی شدنه ، بعدا اکثرش به هیچ جا نمیرسه ، اگه برسه ام بدبختیه ! چون عاقلانه نبوده انتخابت !
      با گوشی‌ ، اینستا ، تلگرام ؟ آخرش که چی .. وقتته .. داره تلف میشه .. برای من و توی جوون وقت ارزشمندترین داراییمونه .
      یه قولی بهت بدم ؟
      اگه کم کاری کنی ، اگه نرسی به اون چیزی که میخواستی تا آخر عمرت همه ی این لذتایی که الآن بهشون میگی لذتو نمیتونی اونطور که باید تجربه کنی ، یه چیزی ته دلت نمیذاره از ته دل شاد باشی ..
      یه نتونستن ، یه اعتماد به نفس کم ، حقیر دیدن خودت ..
      و کاشی که همیشه هست ولی چه فایده ..
      چه فایده ..
      ویرایش توسط Տɑհɑɾ ղɑՀ : 15 فروردین 1396 در ساعت 10:32

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مثل توام !
      منم کم کاری کردم ! بهترین خودم نبودم و این داره عذابم میده !
      ولی هنوز ۹۳ روز هست ، ۹۳ روز طلایی که خیلیارو دکتر کرده ، ۹۳ روزی که میتونه جلوی همه ی اون حسا و اتفاقای بدو بگیره و تا آخر عمرمون خوشحالمون کنه .
      پس یه یاعلی میگم و قوی شروع میکنم و تا روز کنکور قوی ادامه میدم . تخته گاز .. بدون توقف ..
      میدونم خیلیا مثل منن ، پس توام اگه همراهه منی بسم ا...
      اینجا به همدیگه کمک میکنیم و باهم بهتر جلو میریم تا به بهترین خودمون برسیم .
      ویرایش توسط Տɑհɑɾ ղɑՀ : 15 فروردین 1396 در ساعت 10:33

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سپاس استارتر بزرگوار
      93 روز هم کم هم زیاد ! ولی بیشتر کم تا زیاد ! این روزا باید اگ تا حالا نخوندیدن ( ینی خیلی کم یا هیچی ) طوری بخونین ک هم آموزش ببینین هم حالت جمع بندی داشته باش براتون ! پس طوری بخونین ک هم بیاموزین هم تثبیت کنین و در آخر از چیزیایی ک میخونین ی جمع بندی خوب تهیه کنید و روزای آخر بخونین حل سوالات چن سال اخیر کنکور هم خالی از لطف نیس + پاسخنامه و نکاتش
      بیایید یادبگیریم قولایی ک ب خودمون میدیم مث قولای مسئولین فقط شعار نباش و پشت همه شعارامون و قولامون تلاش مضاعف باش !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم دوست خوبم
      منم اوایل خوب خوندم ولی چند ماهیه خیلی کم میخونم
      فقطم وقت تلفی الکی،حتی گوشیمم خاموش کردم ولی باز کم میخونم
      کاش بتونم درست شم
      There is a will

&
      There is a way

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      سپاس استارتر بزرگوار
      93 روز هم کم هم زیاد ! ولی بیشتر کم تا زیاد ! این روزا باید اگ تا حالا نخوندیدن ( ینی خیلی کم یا هیچی ) طوری بخونین ک هم آموزش ببینین هم حالت جمع بندی داشته باش براتون ! پس طوری بخونین ک هم بیاموزین هم تثبیت کنین و در آخر از چیزیایی ک میخونین ی جمع بندی خوب تهیه کنید و روزای آخر بخونین حل سوالات چن سال اخیر کنکور هم خالی از لطف نیس + پاسخنامه و نکاتش
      بیایید یادبگیریم قولایی ک ب خودمون میدیم مث قولای مسئولین فقط شعار نباش و پشت همه شعارامون و قولامون تلاش مضاعف باش !

خیلی ممنون آقا جواد .
      شعار نیس و اینو خواهیم دید
      تو این مسیر راهنمایی افراد باسابقه ای مثل شماهم خیلی مفید خواهد بود مسلما .
      ممنونم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh96 نمایش پست ها
      ممنونم دوست خوبم
      منم اوایل خوب خوندم ولی چند ماهیه خیلی کم میخونم
      فقطم وقت تلفی الکی،حتی گوشیمم خاموش کردم ولی باز کم میخونم
      کاش بتونم درست شم
      با کاش تا حالا چیزی درست نشده ، به جای کاش الآن همه چیو تعطیل کنو پاشو برو بشین تا ساعت ۳ بکوب بخون تا ببینی که هنوز میشه .
      منم دارم میرم بخونم .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاثیرگذار بود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Տɑհɑɾ ղɑՀ نمایش پست ها
      خیلی ممنون آقا جواد .
      شعار نیس و اینو خواهیم دید ������
      تو این مسیر راهنمایی افراد باسابقه ای مثل شماهم خیلی مفید خواهد بود مسلما .
      ممنونم

والا من خطابم ب همه دوستان بود مخصوصا اونایی ک هنوز اون شنبه یا فردایی ک قرار شروع کنن فرا نرسیده !

من تجربه ای ندارم اگ هم دارم تجربه ی خوبی ندارم چون اگ خوب بود قطعا برای خودم تاثیر مثبتی داشت و الان خودم ب چیزی ک میخواستم رسیده بودم !

من این راهو خیلی رفتم و هر بار ب هر دلیلی نتیجه ای نگرفتم ! ولی دوست ندارم هیشکی راهی ک من رفتمو بره !

موفقیت تک تک بچه های اینجا آرزوم !
      مخصوصا اون دوستان پشت کنکوری ک از همه چیزشون زدن و نشستن پشت کنکور !
      ان شا الله ک هیشکی از این رقابت با دل غمگین و ناراحت بیرون نیاد !

موفق باشین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من تو عمرم مدیون هیچکس نبودم حتی مامان بابام!!!
      و همه هم منتظر شکست منن ولی ازینکه نمیتونم این خواستشون براورده کنم من شرمندم:-)
      اونجوری درس بخونید ک اخر هرشب ته دلتون حس شادی و رضایت داشته باشه بقیش دیگ مهم نیست
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه ما کم کاری داشتیم
      همه ی جاهایی وا دادیم
      همه تنبلی کردیم
      ولی از الان به بعد نع...

شکست بده
      اما اول نفس خودتو...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Manam posht konkuram avayel khub budm vali hudude ye mahe kam shode hame chi va naomidi umad soragham vali in post ye talangori shod ykm fk knm rajebesh ... merc duste aziz ishala ke sare gholet mimuni...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      جنگ جنگ تا پیروزی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      تاثیرگذار بود
      خیلی ممنون
      خوشحالم ☺

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

والا من خطابم ب همه دوستان بود مخصوصا اونایی ک هنوز اون شنبه یا فردایی ک قرار شروع کنن فرا نرسیده !

من تجربه ای ندارم اگ هم دارم تجربه ی خوبی ندارم چون اگ خوب بود قطعا برای خودم تاثیر مثبتی داشت و الان خودم ب چیزی ک میخواستم رسیده بودم !

من این راهو خیلی رفتم و هر بار ب هر دلیلی نتیجه ای نگرفتم ! ولی دوست ندارم هیشکی راهی ک من رفتمو بره !

موفقیت تک تک بچه های اینجا آرزوم !
      مخصوصا اون دوستان پشت کنکوری ک از همه چیزشون زدن و نشستن پشت کنکور !
      ان شا الله ک هیشکی از این رقابت با دل غمگین و ناراحت بیرون نیاد !

موفق باشین
      بهتره بگیم ایشالا هرکی که اونقد که باید تلاش کرده و زحمت کشیده غمگین و ناراحت بیرون نیاد .
      این قانون دنیاس ، کسی که تلاش نکنه مطمئنا غمگین خواهد بود .
      خیلی ممنون ☺
      آرزو میکنم شمام موفق باشین .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینین دوستان گلم ، منم دقیقا تو وضعیت شما بودم سال پیش، یعنی 13روز عید رو واقعا خوب خوندم ولی بعد 13 متاسفانه حس کردم هرچی میخونم ، بیشتر یادم میره( بقولی درس خوندنم نمیاد ) ... ولی طبق چیزایی که تو خودم میدیدم (در واقع چیزی که هستم رو پذیرفتم ، چون من فقط از سال چهارم شروع کردم به تست زدن!!!!) ، یقین پیدا کرده بودم که من یا از شبانه مکانیک تبریز قبول میشم یا روزانه متالورژی صنعتی سهند. به همین دلیل حداقل برای رسیدن به هدفم ( خب اگه کسی هدفی برا خودش داشته باشه ناخودآگاه براش تلاش میکنه) تلاش کافی کردم. *سعی کنین آرزوی محال برا خودتون ایجاد نکنین که نتونین بهش برسین... وقتی این هدفو برا خودم تعیین کردم ، دیگه اون حس درس نخوندن کم کم از بین رفت و تا روز کنکور میتونم بگم تونستم خودمو درحد عالی جمع کنم...
      تو این 90 روز هم میتونین به حد کافی پیشرفت داشته باشین.. هنوز خیلی مونده تا کنکور...
      و همیشه چیزی که هستین رو بپذیرین و با واقعیت سر جنگ نداشته باشین.

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن