خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخ من نه ناامیدم نه هیچی من یک فروند آدم تازه استرس گرفته ام که معدم توی چشام اومده از استرس

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      در ادامه عرض می نمایم که ایشون رشته اش ریاضی بود پس تو زیست صفر مطلق محسوب میشد
      ااا سلام عاقا ارمیا میگم کنکور 14امه یا 15ام؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وقتی بقیه مسخرت میکنن هیچی نگو!
      صبرکن تاباسروصدای موفقیتت جوابشونو بدی×!
      ______
      منم هستم...وتا اخرین توانم ادامه میدم..
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

ااا سلام عاقا ارمیا میگم کنکور 14امه یا 15ام؟؟؟
      سلام
      مال ما 16 ام
      ریاضی و انسانی 15 ام
      ویرایش توسط Healer : 15 فروردین 1396 در ساعت 14:05 دلیل: شرمنده قبلی اشتباه نوشتم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ازالان شروع کردین خب بایدواقعا منطقی پیش برین...ساعت مطالعه بالا همه درساروباهم تویک رو بخونین...کتابهای جمع بندی عمومی روبگیرین درسنامه اونا وتستهای کتاب جامعتون(صرفاکنکوری و بعضاسنجش )چون تعدادتستهای کتابای جمع بندی کمه ولی درسنامشو هم بفهمین و هم حفظ کنین...منم افت و خیززیادداشتم ولی هرچه قدنزدیک میشیم عاقلانه درس بخونین..
      ویرایش توسط Dr.AmirHosein : 15 فروردین 1396 در ساعت 14:08

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من تو عید ۱روزشو فقط خوندم ولی اصلا عین خیالم نیست چون از این به بعدم مهمه همگی موفق باشیم
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهههله..
      یادش بخیر..
      پارسال این موقع داغون بودم..هم درسی هم روحی..
      امسال شاید یکم از پارسالم بهتر باشم فقط یکم..
      اما جالبه مطمعنم رشته دلخواهم ..دانشگاهم مورد علاقم میارم..
      شاید خنده دار باشه اما انگاری هس بهت الهام میشه..
      منم انگار بهم الهام میشه نییییلو تو تلاش کن ..توووو تلاش بکن حتما میشه..
      امید وارم همتون
      همه اونایی که تا الان کم کاری کردن ..
      حال و هوای عالی مث الان من داشته باشن..
      ببین تو میتونی..
      مطمعن باش

8. Top | #38
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Տɑհɑɾ ղɑՀ نمایش پست ها
      فقط ۹۳ روز تا کنکور !
      فقط !
      قصدم از یادآوری این روز استرس دادن نیس ، خواستم یه لحظه یه چیزایی رو برای خودم تداعی کنم‌ ..
      اینا همش خطاب به خودمه اولش بعد شاید خطاب به تویی که شبیه منی !
      شب اعلام نتایج کنکورو‌ تصور کن ..
      آه و افسوس و پشیمونی .. شایدم اشک‌ .. وجدان درد .. سرافکندگی مامان بابا که تو باعثش شدی‌ .. واکنش بد اطرافیان .. شاید تحقیر ، شاید خوشحالی کسایی که مثل دشمن بودن باهات و ناامید کردن کسایی که امیدشون تو بودی ..
      یه جورایی داری داد میزنی که ضعیف بودی و نتونستی ، نتونستی از پس یه کنکور ساده بربیای ...
      ‌میام جلوتر ..
      حدود چند ماه بعدو میبینم ، تو و رشته ای که علاقه ای بهش نداشتی ، و عذاب وجدان بزرگی که در مقابل خودت داری ، میگی میشد بهتر از این بشه ولی کم کاری کردم ، نخوندم ، لیاقتم بیشتر از این بود ،به قول عموم‌ ظلمت نفسی کردم . این بدترین درده .
      به بعدها فک کن ..
      به مریضایی که میتونستن به دست تو خوب بشن ولی دارن درد میکشن ، دارن میمیرن ،به خونواده هاشون فک کن .. به بچه هاشون ..
      به خونه هایی فک کن که میتونستن به دست تو ساخته شن و سقف بشن برای کسایی که یه سقف، فقط یه سقف ، بزرگترین آرزوشونه ..
      به محکوم بی گناهی فک کن که بخاطر بی پولی و نداشتن وکیل خوب میفته زندان ، میره بالای چوبه دار .. به زنش فک کن ..
      بیا خونه تون به بابات فک‌کن ، به مامانت که انقد واست زحمت کشیدن و آرزوشون تو دنیا فقط موفقیت تو بود و حسرت شد تو دلشون ، مامان بابایی که دیگه نیستن ، دیگه فرصتی برای جبران نیس .. بزرگترین حسرت توام همین میشه ..
      و این حسرتا نابودت میکنه ..

با چی مشغولی با دوس دخترت ، دوس پسرت ؟ خیلی عاشقشی ؟ کشکه‌‌! به جرات میگم همشون کشکه ! تویی که‌ میگی‌ مال من فرق میکنه ، خودتو گول نزن .. عشق تو این سن بی معنیه ، تاثیرات هورمونیه ، احساسی شدنه ، بعدا اکثرش به هیچ جا نمیرسه ، اگه برسه ام بدبختیه ! چون عاقلانه نبوده انتخابت !
      با گوشی‌ ، اینستا ، تلگرام ؟ آخرش که چی .. وقتته .. داره تلف میشه .. برای من و توی جوون وقت ارزشمندترین داراییمونه .
      یه قولی بهت بدم ؟
      اگه کم کاری کنی ، اگه نرسی به اون چیزی که میخواستی تا آخر عمرت همه ی این لذتایی که الآن بهشون میگی لذتو نمیتونی اونطور که باید تجربه کنی ، یه چیزی ته دلت نمیذاره از ته دل شاد باشی ..
      یه نتونستن ، یه اعتماد به نفس کم ، حقیر دیدن خودت ..
      و کاشی که همیشه هست ولی چه فایده ..
      چه فایده ..
      بسیار عالی و تاثیر گذار
      منم پارسال خیلی کم کاری کردم... سرم همش به فضای مجازی و چیزای دیگه گرم بود و هر کاری میکردم به جز درس خوندن
      ولی این یک سال باهام کاری کرد که با خودم میگم ای کاش پارسال دیدگاه الان رو نسبت به کنکور داشتم...
      خیلیا فکر میکنن که دیگه دیر شده و توی سه ماه نمیشه کاری کرد، ولی همین سه ماه اگه مردِ عمل رو داشته باشه میتونه از صفر یه رتبه بسازه.
      به قول دوست استارترمون دوس دختر و دوس پسر تو این سن تاثیرات هورمونه، به خصوص امسال که سالِ سرنوشت و زندگیتونه...
      .More than yesterday, less than tomorrow

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar76 نمایش پست ها
      بهههله..
      یادش بخیر..
      پارسال این موقع داغون بودم..هم درسی هم روحی..
      امسال شاید یکم از پارسالم بهتر باشم فقط یکم..
      اما جالبه مطمعنم رشته دلخواهم ..دانشگاهم مورد علاقم میارم..
      شاید خنده دار باشه اما انگاری هس بهت الهام میشه..
      منم انگار بهم الهام میشه نییییلو تو تلاش کن ..توووو تلاش بکن حتما میشه..
      امید وارم همتون
      همه اونایی که تا الان کم کاری کردن ..
      حال و هوای عالی مث الان من داشته باشن..
      ببین تو میتونی..
      مطمعن باش

اره انگار واقعن به ادم الهام شده که میتونه و به هدفش میرسه...بدون اینکه توش ذره ای شک و تردید باشه
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همین جا قسم میخورم کم نیارم و شونه خالی نکنمم من عاشق پزشکی ام و بهش میرسم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      یکم یا خودمون صادق باشیم بد نی !!!

من از برج 7 میام انجمن از همون روز اول از این تاپیکا زده شده
      و ملت گفتن ما که پایه هیچی نخوندیم اشکال نداره هنوز وقت هست خودمون رو میرسونیم
      باز نوبت اول شد تاپیکا زده شد و همه حرفاشون یکی بود هنوز که 4 ماه گذشته و وقت هست نمیخواد رتبه 1 رستگار روبیاریم اما زیره 1000 که میشیم !!!!
      و حالا عید شد ...
      دیدین هیچ فرقی نکردین هنز هم وقت و رتبه زیره 1000 و و بکوب خوندن و ...
      اخه تا کی ؟!!!!
      مشکل همه ی ما ها سست بودنمون که البته قبلا هم به هممون ثابت شد با بازی هایی مثل کلش یا تلگرام و ...
      من به نتیجه کنکوراتون کار ندارم اما فقط میگم خودتون رو اصلاح کنید نه فقط برای کنکور برای کل زندگیتون

فقط شعار بلدیم همین !!!!!
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آه گلبم من تو یه قدمی هدفم هستم... اما یکم نا امید شدم ... ذهنم همش میره رو کل دلیلایی ک میگه کارت خیلی سخته دوری از هدفت... اما میبینم من اینهمه طعنه و ریشخند و فشارو امسال به جون خریدم که به هدفم برسم اخرش با رتبم به همشون بخندم... تاحالا عالی نه اما خوب خوندم.امیدوارم تا خود ۱۶ تیر رو ماکسیم توانم باشم و بالاخره یه نفس راحت بکشم.نمیزارم دیگه اتفاق بدی بیفته...‌

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها

باز نوبت اول شد تاپیکا زده شد و همه حرفاشون یکی بود هنوز که 4 ماه گذشته و وقت هست نمیخواد رتبه 1 رستگار روبیاریم اما زیره 1000 که میشیم !!!!
      و حالا عید شد ...
      اخه تا کی ؟!!!!
      مشکل همه ی ما ها سست بودنمون که البته قبلا هم به هممون ثابت شد با بازی هایی مثل کلش یا تلگرام و ...
      من به نتیجه کنکوراتون کار ندارم اما فقط میگم خودتون رو اصلاح کنید نه فقط برای کنکور برای کل زندگیتون

عذر میخوام کی گفته هرکی دیر شروع کنه سست اراده ست و نمیتونه ؟
      با کدوم مدرک دارین انقد محکم و قوی حرف میزنین جالبه ! آدمایی هستیم که راحت قضاوت میکنیم .. خیلی راحت ..
      خیلیا از مهر شروع میکنن ، خیلیا از بهمن ، خیلیام بعد عید ولی اصلا فکر نمیکنم دیر شروع کردن منافاتی با رسیدن به هدف و موفقیت داشته باشه .
      خیلیارو خودم از نزدیک میشناسم که دیر شروع کردن و موفق شدن .
      به قول Usian Bolt :
      There are better starters than me but i'm a stronger finisher .
      ∞ աҽ ɑɾҽ

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها

و حالا عید شد ...
      اخه تا کی ؟!!!!

کاری به بقیه ندارم ولی من از وقتی شروع کردم برا کنکور بخونم اینستا و تلگراممو پاک کردم و روابطمو خیلی محدود کردم ولی یه سری مشکلا که ایشالا بعد قبولیم میگم بهتون باعث شدن کم کاری کنم و راضی نباشم از درس خوندنم تا به حال .
      اینم بدونین که افرادی مثل شما که انرژی منفی میدن و راحت قضاوت میکنن منو مایوس نمیکنن بلکه قویترم میکنن برای جنگیدن و ادامه دادن .
      الآن نه دوست من ، موقع اعلام نتایج معلوم میشه کی سست اراده س و‌کی با خودش صادق نیس .
      اگه اسم من سحرنازه و امروز دارم این پستو میذارم همتون میبینین که امسال پزشکی قبول میشم .

اندکی صبر سحر نزدیک است ..
      ∞ աҽ ɑɾҽ
      ویرایش توسط Տɑհɑɾ ղɑՀ : 15 فروردین 1396 در ساعت 18:00

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن