خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mehrab98;1100945]
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها
      [COLOR="Navy"][SIZE="2"]

خب بسه شونه دیگه... اونا که به امید پرستاری نمیان همه ماشالله میان برن دکترا پیوسته رشته تاپ بخونن... کاش برا پیراها برمیداشتن
      اتوبانش نکردن ک
      یه بند برداشتن یه چیزای دیگه اضافه کردن
      من کاملا در جریانش هستم
      اینجور که با سنجش مکاتبه داشتن بچه ها
      بهشون گفتن کسایی که مدرک کارشناسی و ... دارن یا باید مدرکشون رو آزاد کنن که خدا تومن باید پول داد واسه آزاد کردن مدرک
      یا هم باید شهریه ی شبانه بدن
      از اونجایی که علوم پزشکی شبانه نداره معلوم نیس میخوان امسال چیکار کنن!
      ما ک نفهمیدیم واقعا
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=kimiagar;1100961]
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

اتوبانش نکردن ک
      یه بند برداشتن یه چیزای دیگه اضافه کردن
      من کاملا در جریانش هستم
      اینجور که با سنجش مکاتبه داشتن بچه ها
      بهشون گفتن کسایی که مدرک کارشناسی و ... دارن یا باید مدرکشون رو آزاد کنن که خدا تومن باید پول داد واسه آزاد کردن مدرک
      یا هم باید شهریه ی شبانه بدن
      از اونجایی که علوم پزشکی شبانه نداره معلوم نیس میخوان امسال چیکار کنن!
      ما ک نفهمیدیم واقعا
      ازاد کردن مدرک مهندسی فک کنم در حد ۱۵ ۲۰ تومن باشه شنیدم پزشکی و دندون اینا در حد ۷۰ ۸۰ تومنه.... ۲۰ تومن بدن ازادش کنن گمونم به صرفه تره تا بیان ترمی ۹ تومن پولی پردیس بدن !
      بازم به هرحال کارمون سخته

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من کلا اشتباه کردم پست رو گذاشتم اون دوست عزیزی که گفتن چرا از 17-18 ساله ها پس سوال میپرسی حق داره بنده خدا من والا دوروز پیش وارد این سایت شدم از جوش بی اطلاع بودم دوست و دشمنم نداریم بچه ها لطفا دیگه ادامه ندید به این بحث حق باشماست ولی من از شمایی که نظرتو میخواستی بدی سوال نپرسیدم از اطلاعاتتون میخواستم بهره مند بشم که متاسفانه به هر دلیلی از من دریغش کردین و تاختید میدونم واقعا چه روزای پراسترسی رو پشت سر میزارید ولی بیشتر از موفقیت درکنکور برای همتون ارزوی عاقبت به خیری و شعله ور بودن حس نوع دوستی در وجودتون رو دارم چیزی که به شدت در جامعه ما کمرنگه و روز به روز مرزهای خودخواهی و خودبینی و عدم توجه به جامعه در جامعه ما داره جابه جا میشه
      فقط یکی راهنمایی کنه که چطور میشه تاپیکو بست ممنون میشم

4. Top | #64
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تاپیکو نمی شه بست
      باید به مدیر اطلاع بدید تا ببنده
      ما هم برای شما شعله ور شدن حس ارامش رو ارزو داریم

5. Top | #65
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      پیام بدیدخصوصی یا پیام بازدید کننده به مدیران

6. Top | #66
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvane-mech72 نمایش پست ها
      سلام
      چطور میتونم اطلاع بدم عزیزم؟
      راستی مرسی ازدعای قشنگت برای من دعای خلی زیبایی بود
      به
      مهندس اراز پیام خصوصی بدید

7. Top | #67
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان من کلا اشتباه کردم پست رو گذاشتم اون دوست عزیزی که گفتن چرا از 17-18 ساله ها پس سوال میپرسی حق داره بنده خدا من والا دوروز پیش وارد این سایت شدم از جوش بی اطلاع بودم دوست و دشمنم نداریم بچه ها لطفا دیگه ادامه ندید به این بحث حق باشماست ولی من از شمایی که نظرتو میخواستی بدی سوال نپرسیدم از اطلاعاتتون میخواستم بهره مند بشم که متاسفانه به هر دلیلی از من دریغش کردین و تاختید میدونم واقعا چه روزای پراسترسی رو پشت سر میزارید ولی بیشتر از موفقیت درکنکور برای همتون ارزوی عاقبت به خیری و شعله ور بودن حس نوع دوستی در وجودتون رو دارم چیزی که به شدت در جامعه ما کمرنگه و روز به روز مرزهای خودخواهی و خودبینی و عدم توجه به جامعه در جامعه ما داره جابه جا میشه
      فقط یکی راهنمایی کنه که چطور میشه تاپیکو بست ممنون میشم
      دوست عزيز
      فقط يه مسئله اى قبل اينكه تاپيكو ببندين بگم
      اول اينكه شما تحقيق كن از سازمان سنجش ببين ميتونين به صورت كاملا رايگان در دانشگاه هاى روزانه تحصيل كنيد يا نه؟
      اين مورد اول
      در مورد سوالاتونم منم خودم دندون ميخام
      تا الان اين اطلاعاتو بدست آوردم
      آينده اين شغل به نظر من هيچ تغييرى نميكنه
      همونطور كه فارغ التحصيل زياد ميشه خيلى از دندانپزشكا بدليل كهولت سن ديگه كار نميكنن و براى همه جا هست،خصوصا براى كسانى مثل شما كه تو تهران نيستين،در ضمن خودتون بهتر از من ميدونيد اكثر اوقات براى كسايى كه كارشونو بلد باشن كار هست،در ضمن رشته دندانپزشكى از نظر مهاجرت كارى شرايط راحتترى نسبت به پزشكى داره و شما در صورتى كه كار نباشه ميتونين مهاجرت كنين به كشور هاى ديگه از نظر درامدم بيشتر از ايران نباشن كمتر نيستن،تخصص هاى دندان اكثرا دو تا چهارسال طول ميكشن،به جز يكيشون كه اونم جراحى فكه كه پنج ساله و قبول شدنش نسبت به بقيه سخته،ميزان حقوق در زمان دانشجويى رو نميدونم فقط در اين حد ميدونم اونقدرى نيست كه بشه بهش دل خوش كرد،نحوه مطب زدنم به اين صورته كه شما بايد در دوران طرحتون كه دو سال هستش امتياز جمع كنيد كه اين امتيازا بسته به محلى كه خدمت ميكنين متفاوته،با اون امتيازا ميشه مطب زد،كه خب مطب زدن تو شهراى كم جمعيت راحتتره به دليل امتياز كمترى كه ميخاد و تو شهراى پرجمعيت سختتره،يه راه ديگه هم داره و اون خريد امتياز يه مطب از دكتر همون مطبه كه فقط يه مقدار هزينه بره،اين تمام اطلاعات من بود،تا الانم كه نگفتم منتظر بودم شايد بقيه اطلاعات بهترى بزارن كه اينطور نشد
      در هرصورت اميدوارم موفق باشيد
      در ضمن بيشتر تحقيق كنيد

ویرایش توسط Ali77 : 15 فروردین 1396 در ساعت 18:12

8. Top | #68
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @dorsa20
      سلام خانم دكتر
      از دوستاتون پرسيدين كه تخصصاى دندانپزشكى طرح داره يا نه؟

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      دوست عزيز
      فقط يه مسئله اى قبل اينكه تاپيكو ببندين بگم
      اول اينكه شما تحقيق كن از سازمان سنجش ببين ميتونين به صورت كاملا رايگان در دانشگاه هاى روزانه تحصيل كنيد يا نه؟
      اين مورد اول
      در مورد سوالاتونم منم خودم دندون ميخام
      تا الان اين اطلاعاتو بدست آوردم
      آينده اين شغل به نظر من هيچ تغييرى نميكنه
      همونطور كه فارغ التحصيل زياد ميشه خيلى از دندانپزشكا بدليل كهولت سن ديگه كار نميكنن و براى همه جا هست،خصوصا براى كسانى مثل شما كه تو تهران نيستين،در ضمن خودتون بهتر از من ميدونيد اكثر اوقات براى كسايى كه كارشونو بلد نباشن كار هست،در ضمن رشته دندانپزشكى از نظر مهاجرت كارى شرايط راحتترى نسبت به پزشكى داره و شما در صورتى كه كار نباشه ميتونين مهاجرت كنين به كشور هاى ديگه از نظر درامدم بيشتر از ايران نباشن كمتر نيستن،تخصص هاى دندان اكثرا دو تا چهارسال طول ميكشن،به جز يكيشون كه اونم جراحى فكه كه پنج ساله و قبول شدنش نسبت به بقيه سخته،ميزان حقوق در زمان دانشجويى رو نميدونم فقط در اين حد ميدونم اونقدرى نيست كه بشه بهش دل خوش كرد،نحوه مطب زدنم به اين صورته كه شما بايد در دوران طرحتون كه دو سال هستش امتياز جمع كنيد كه اين امتيازا بسته به محلى كه خدمت ميكنين متفاوته،با اون امتيازا ميشه مطب زد،كه خب مطب زدن تو شهراى كم جمعيت راحتتره به دليل امتياز كمترى كه ميخاد و تو شهراى پرجمعيت سختتره،يه راه ديگه هم داره و اون خريد امتياز يه مطب از دكتر همون مطبه كه فقط يه مقدار هزينه بره،اين تمام اطلاعات من بود،تا الانم كه نگفتم منتظر بودم شايد بقيه اطلاعات بهترى بزارن كه اينطور نشد
      در هرصورت اميدوارم موفق باشيد
      در ضمن بيشتر تحقيق كنيد

مرسی عزیزدلم تااینجاش درست تحقیقات منم با یه مقدار اختلاف تاالان به همینجا رسیده ولی اینکه به بازنشستگی دندون پزشکا و جایگزین شدنشون داری اشاره میکنی فک نمیکنی این در تمام رشته ها میتونه اتفاق بیفته؟ چیزی که کاربری یه رشته و یا یه شغلو در جامعه زیاد یا کم میکنه سیاست های دولت و نظامشه که با طرح سلامت که جدیدا برای اجراش تلاش میشه رشته های پیراپزشکی دارای اهمیت بالایی میشن دلیل دیگشم جهان سومی بودن کشور ماست که شاخصه یک کشور جهان سوم کارایی بیشتر خدمات نسبت به تولید و صنعتشه به همین خاطره که در کشور ما درحال حاضر رشته ها و شغل های خدماتی بیشتر جواب میده
      چیزی که واقعا الان دغدغه منه اینه که باتوجه به کیفیت افتضاح خدمات در کشور ما و اشباع شدن کشور از رشته های خدماتی بازم میتونیم به اینده این جور شغلا توایران اعتماد کنیم یانه؟ بعضیا هستن که این دیدارو پیدا میکنن نسبت به رشتشون با توجه به وضعیتی که درحال حاضر میبینن

10. Top | #70
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مرسی عزیزدلم تااینجاش درست تحقیقات منم با یه مقدار اختلاف تاالان به همینجا رسیده ولی اینکه به بازنشستگی دندون پزشکا و جایگزین شدنشون داری اشاره میکنی فک نمیکنی این در تمام رشته ها میتونه اتفاق بیفته؟ چیزی که کاربری یه رشته و یا یه شغلو در جامعه زیاد یا کم میکنه سیاست های دولت و نظامشه که با طرح سلامت که جدیدا برای اجراش تلاش میشه رشته های پیراپزشکی دارای اهمیت بالایی میشن دلیل دیگشم جهان سومی بودن کشور ماست که شاخصه یک کشور جهان سوم کارایی بیشتر خدمات نسبت به تولید و صنعتشه به همین خاطره که در کشور ما درحال حاضر رشته ها و شغل های خدماتی بیشتر جواب میده
      چیزی که واقعا الان دغدغه منه اینه که باتوجه به کیفیت افتضاح خدمات در کشور ما و اشباع شدن کشور از رشته های خدماتی بازم میتونیم به اینده این جور شغلا توایران اعتماد کنیم یانه؟ بعضیا هستن که این دیدارو پیدا میکنن نسبت به رشتشون با توجه به وضعیتی که درحال حاضر میبینن
      به نظر من ميشه اميدوار بود
      سياست هاى دولتم در حدى نيستش كه موجب اختلال در وضعيت اشتغال رشته هايى از ايندست بشه.من خودم الان تو فاميلاى نزديك چندتا دندانپزشك هستن هيچكدومشون از اين طرح تحول سلامت نگرانى ندارن،الان تو تهران بر اساس اينكه مطب در چه نقطه اى واقع بشه نرخ خدماتشون تعيين ميشه،يكى از فاميلامون كه تو دولت يه مطب داره و يدونم تو تهرانپارس ايمپلنتو به صورت قانونى تو دولت ميگيره ٢٨٠٠ و تهرانپارس ١٤٠٠،طرح تحول سلامتم در واقع ميگه كه بايد بيمه ها هزينه هاى بيشتريو بر عهده بگيرن و نيروهاى متخصص هم بايد در كشور توزيع عادلانه بشن و همه يه جا متمركز نباشن،كه خب مورد اول تا حد زيادى نشدنيه اگرم بشه به نفع مردم ميشه و براى دندانپزشكا فرقى نداره چون همون پولو از بيمه ميگيرن،فقط مورد دوم براى كسانى كه بومى شهراى بزرگن يه مقدار مشكل سازه كه ممكنه مجبور بشن تو شهراى ديگه مطب بزنن،در ضمن همونطور كه در پست قبل گفتم در صورت وخامت اوضاع
      مهاجرت ميتونه گزينه خوبى باشه.ولى بازم ميگم براى خوباى هر رشته و كسايى از دانشگاهاى خوب و دولتى فارغ التحصيل ميشن كار هست.

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @dorsa20
      سلام خانم دكتر
      سلام بله گویا داره

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @dorsa20
      سلام خانم دكتر
      ولی
      انگار بچه های دانشگاه ازاد دیگه طرح ندارن چون پولشو میدن دیگه ولی سراسری چون دولت پولشو میده انگاری دارن

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن