خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بچه ها احتیاج شدید ب روحیه دارم

سلام.ازمهر که شروع کردم بکوب روزی 12-13ساعتمیخوندم وخیلی پر انرژی اما از نیم سال دوم کلا یه افت خیلی زیاد توی درس خوندن وانگیزه ام اتفاق افتاد که ی جورایی روحیه ام رو ازدست دادم والان هرکاری میکنم بازیابی انرژی کنم نمیتونم وبعداز یکی دو روز دوباره کم میارم.اصلا جوری شده که همه چیزو الکی میپندارم!توروخدا ازهمه ی بچه ها استدعا دارم که کمکم کنن.البته ساله سومه ک کنکورمیدم .اولی18000.دومی6000مامنون ازهمه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این که عادیه
      منم بعد امتحانای نوبت اول کلا تِر زدم
      کلا این موضوع واسه خیلی ها پیش میاد تنها تو نیستی
      ولی از اول عید جبران کردم تو هم میتونی فقط نباید جوگیر بشی

اینی هم که گفتی چیزی نیست فقط بگو میتونم و حله

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه مال من دیه خیلی جدی شده وطولانی چندماه نمیتونم مث قبل کارکنم دوسال قبلم به دلایلی همینجوری شدم اصلا مات ومبهوتم !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moslemz200 نمایش پست ها
      سلام.ازمهر که شروع کردم بکوب روزی 12-13ساعتمیخوندم وخیلی پر انرژی اما از نیم سال دوم کلا یه افت خیلی زیاد توی درس خوندن وانگیزه ام اتفاق افتاد که ی جورایی روحیه ام رو ازدست دادم والان هرکاری میکنم بازیابی انرژی کنم نمیتونم وبعداز یکی دو روز دوباره کم میارم.اصلا جوری شده که همه چیزو الکی میپندارم!توروخدا ازهمه ی بچه ها استدعا دارم که کمکم کنن.البته ساله سومه ک کنکورمیدم .اولی18000.دومی6000مامنون ازهمه
      شرایط رفرش انرژی ادما متفاوته :
      به هرحال اینارو تس بزن شاید واست جواب بده :

++ برنامتو چک کن ::: از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ... به کجا میرمو ننمایی وطنم !
      ++ یه کم بزن به در بی خیالی :: یه مسافرت کوچولو برو ! ... یه جایی عتیقه :: مثلن شمال نه ! ... برو یه روستای دور !
      ++ یه مهمونی پارتی یه چی برو :: مختلط هم بود بی ادا مدا برو .... ! واسه تغییر مزاجت بدک نیست !
      ++ یه فیلم باحال نگاه کن : الان فیلم x X x : Return of Xander Cage رو بورسه :: البته اگه از سبک اکشن خوشت میاد !
      ++ یه استلخی موجای آبی یا آب گرمی .. یه برنامه آب بازی جور کن برو !
      ....................

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مامنون از راهنماییت ان شاالله موفق باشی.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اولا ک تبریک بهت میگم بابت همه تلاشهایی ک کردی. گفتی نیمه اول خیلی خوب کار کردی. درسته؟

کنکور ی ازمون رقابتیه و جالب نیمه دومه تلاشت هم ی تلاش استقامتیه. همه ی اونهایی ک واسه کنکور درس خوندن میدونن درس خوندن توی نیمه دوم کمی سخته تر و فرسایشی تره فک میکنم ریشش هم از ی طرف اضطراب و دلهره س و هم اینکه انرژیت داره تحلیل میره هر چی باشه خیلی وقته داری تلاش میکنی. گاهی انقت فرسایشی میشه ک میخای کلا درس رو ول کنی ک فقط از زیر این اصطکاک خارج بشی. من تجربش کردم. وقتی زیر این استرس بودم فقط ی چیزی بهم انرژی میداد.

"اگه الان کم بیارم همه زحمت هام هدر میره. من باید فقط سرپا بیاستم."

باور کن فقط ی دورا کوتاه maintenance مونده. فقط سرپا واستا اگه انرژی دویدن نداری.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر کس ی جور انگیزه میگیره من خودم با این بیت از حافظ:

دست از طلب ندارم تا کام من برآید
      یا جان رسد ب جانان یا جان زتن درآید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه مشکلی هست که برای سومین سال تو این بازه زمانی دچار مشکل میشید ، ریشه ی مشکل رو پیدا کنید و سریعتر رفع کنید ، انگیزه درونی هست یه موقعی ادم یه لحظه یه چیزی میبینه انگیزه میگیره ، من اردو نوروزی بودم ( اینم بگم از بهمن شروع کردم ) بعد یکی به شوخی گفت اونایی که نماز میخونن رتبشون بهتر میشه ( یه داستانی پیش اومد اونجا که اینو گفت ، مفصله ) منم گفتم والا منم میخونم ولی ترازم خوب نیست استثنام!! از شوخی که کشیدیم بیرون گفت بعد عید و این ازمون های جامع وضعیتت خوب میشه داری خیلی خوب میخونی اینجا که میبینمت!
      باور کن همین یک جمله انقد انرژی داد بهم که ازون روز با انگیزه خیلی خیلی بهتری دارم درس میخونم و ساعت مطالعمم ی کوچولو زیاد شده .
      شما هم دنبال همچین چیزایی باش که با منطق بهت انرژی بدن! ( از اون ور بام هم نیفتی )
      ولی مطمئن باش هرچقدر تلاش کردی نتیجه میگیری ، کنکور هیچ جای شانسی برای ادمای خوش شانس نداره و فقط کسایی که تلاش کردن میتونن موفق بشن ، شما هم که زحمتتو کشیدی ازینجا به بعد خیلی مهم هست ، پس نزار این زحمتت خراب بشه و راهتو ادامه بده .
      موفق باشی عزیز
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      یه مشکلی هست که برای سومین سال تو این بازه زمانی دچار مشکل میشید ، ریشه ی مشکل رو پیدا کنید و سریعتر رفع کنید ، انگیزه درونی هست یه موقعی ادم یه لحظه یه چیزی میبینه انگیزه میگیره ، من اردو نوروزی بودم ( اینم بگم از بهمن شروع کردم ) بعد یکی به شوخی گفت اونایی که نماز میخونن رتبشون بهتر میشه ( یه داستانی پیش اومد اونجا که اینو گفت ، مفصله ) منم گفتم والا منم میخونم ولی ترازم خوب نیست استثنام!! از شوخی که کشیدیم بیرون گفت بعد عید و این ازمون های جامع وضعیتت خوب میشه داری خیلی خوب میخونی اینجا که میبینمت!
      باور کن همین یک جمله انقد انرژی داد بهم که ازون روز با انگیزه خیلی خیلی بهتری دارم درس میخونم و ساعت مطالعمم ی کوچولو زیاد شده .
      شما هم دنبال همچین چیزایی باش که با منطق بهت انرژی بدن! ( از اون ور بام هم نیفتی )
      ولی مطمئن باش هرچقدر تلاش کردی نتیجه میگیری ، کنکور هیچ جای شانسی برای ادمای خوش شانس نداره و فقط کسایی که تلاش کردن میتونن موفق بشن ، شما هم که زحمتتو کشیدی ازینجا به بعد خیلی مهم هست ، پس نزار این زحمتت خراب بشه و راهتو ادامه بده .
      موفق باشی عزیز
      مامنون ازکمکت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انقدر بهت انگیزه بدم که تمام تلاشت رو بکن اما استرس و ترس رو بذار کنار. همه دارن پا بپا می خونن و کسی از فضا نیامده. ریلکس باش و تمرکز کن. برای خودت بخون. از یادگیریت لذت ببر.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن