خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 133
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      داداش منم باهاتم ، تجربی ها هیچی نیست درساشون مخصوصا ریاضی و فیزیک ، مبحث حد و مشتق تجربی یک چهارم رشته ریاضی نیست. یه زیسته که به نقل از مادرم تجربی های الان اصن زیست بلد نیستن
      با
      عرض معذرت /مادر شما زیست چن درصد زدن؟توهیبن نیستا خودتون ذکر کردین
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisajadih نمایش پست ها
      خیلی ممنون . ولی چرا فقط به رشته ریاضی زوم کردید؟ شما که تجربی هستین فک میکنید واقعا نمیشه؟ بابا این چرت و پرتایی که دیگران تو گوش شما پر کردن رو بریزید دور . چون کسی تا بحال از عید به بعد تو تجربی نتونسته زیره 100 بیاره ینی نمیشه؟ دنبال مثال نگردین خودتون مثال شین

Sent from my LT26ii using Tapatalk
      ممنون ولی من به حرف بقیه توجهی نمیکنم، وقتی وضعیت درسی خودم رو میسنجم میگم که نمیشه
      I Never give up ∞

3. Top | #33
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      اخه عزیزم چرا دری وری میگی کی کری خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بشی رتبه اخر یه ریاضی نباید برات کری بخونه چون تعداد زیاد بوده؟؟؟؟بقیه چه ربطی به تو دارن وقتی برگه کنکورت پر از درصد های صفره؟؟؟؟؟
      شخصیتت برا اعضا فروم اثبات شدس
      ببحث
      با یک احمق بی فایدس چرا؟
      چون احمق اول طرف مقابل تا سطح خودش میکشه پایین و چون ی عمر تو این سطح زندگی کرده طرفش مغلوب میکنه!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      با
      عرض معذرت /مادر شما زیست چن درصد زدن؟توهیبن نیستا خودتون ذکر کردین
      مادر من در دوران کنکورشون اوایل سال 70 پدرشون فوت کرد ولی زیستشون 82% بود.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      ممنون ولی من به حرف بقیه توجهی نمیکنم، وقتی وضعیت درسی خودم رو میسنجم میگم که نمیشه
      به قول یه استادی که همیشه میگف . خواسته هاتون رو هیچ وقت پایین نیارید و باور هاتونو بالا ببرین . منم وضعیت درس خوندم خوب نبوده و دیروز شد برام یه نقطه ی عطف . هممون تو زندگی یه نقطه عطفو داریم فقط کافیه اون بیاریم تو این دوران کنکور با انگیزه و پر انرژی به کارمون دل بدیم و قول بهتون میدم از نتیجه ای بدست میارید شگفت زده میشید . بهونه هارو بریزید دور . نمیدونم مثلا امروز حالم بد شد . مهمون اومد بچشون مخمو خورد.بهترین حال خودتون باشید . و به گذشته فک نکنین

Sent from my LT26ii using Tapatalk

6. Top | #36
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      مادر من در دوران کنکورشون اوایل سال 70 پدرشون فوت کرد ولی زیستشون 82% بود.
      خدابیامرزد
      ولی اون موقع کتاب میخوندی راحت درصد بالا میزد
      الان ما کتاب زیست دوم و سوم و پیش نداریم
      ما ی کتاب داریم بنام زیست
      کلن ترکیبی و واحد

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینجاس ک شاعر میگه
      سال جدید شد و شما بحث های الکی رو بیخیال نشدین...

8. Top | #38
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      اینجاس ک شاعر میگه
      سال جدید شد و شما بحث های الکی رو بیخیال نشدین...
      سال
      جدید میش ادما ک نمیشن!
      ادمایی ک مغز اکبند میزارن و زحمت ی اپسیلون کار کشیدن از مغزشون نمیدن

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط الان من ی سوال دارم اونم اینکه وضعیت دانش اموزای بعد 97 چیه؟ چجور باید وارد دانشگاه بشن؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خدابیامرزد
      ولی اون موقع کتاب میخوندی راحت درصد بالا میزد
      الان ما کتاب زیست دوم و سوم و پیش نداریم
      ما ی کتاب داریم بنام زیست
      کلن ترکیبی و واحد
      اون موقع با الان فرق میکرد درسته شما الان میخونی مال اونا هیچی نیست ولی شما الان ازمون ازماشی داری کلی کتاب تست و اموزشی وفیلم و... اون موقع هم که چند تا دوره بیشتر کنکور نبوده پس نسبت سختی سوالات به سال همیشه پابرجاست.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان دعوای ریاضی-تجربیه یا تاپیک شروع کنکوری؟!
      بیخیال بابا هردو رشته سختی خودشو داره
      ما تجربیا که تو یه مشتق ساده موندیم دیف و حسابان و جبر و... ریاضیا رو ببینیم پودر میشیم دیگه
      ریاضیام بیشترشون حتی فرق Dna و Rna رو نمیدونن

بهتره رشته هارو مقایسه نکنیم و نگیم این بهتره
      فقط چون گرایش به تجربی زیاده قبولی تو رشته ریاضی راحت تر شده با درصدای کم
      اه زیست ما سخته ریاضی اونام به همون اندازه سخته و برعکس

این بحثا که می کنید واقعا خنده داره مثلا میخواین رشته تونو بالاتر ببرید و بگید ما بهتریم؟! نه دادا جفتش عین همه و هم تراز

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شخصیتت برا اعضا فروم اثبات شدس
      ببحث
      با یک احمق بی فایدس چرا؟
      چون احمق اول طرف مقابل تا سطح خودش میکشه پایین و چون ی عمر تو این سطح زندگی کرده طرفش مغلوب میکنه!
      عزیزم فعلا این بماند که پستتو به مدیر گزارش دادم...تو فعلا برو راتو ادامه بده چون خودت انتخاب کردیتخریب تو واس من مث تخریب یه مورچه توسط یک انگشته...ولی حس له کردنت نیس برو با بادکنکت بازی کن...تو میتونی منو احمق فرض کنی که البته این فقط یه فرضه بقیه میتونن تو رو ییه نابغه فرض کنن که باز این یه فرضه ولی حقیقت اینه که تو همونی هستی که فکر میکنی هستی...این منطق بود(قانون جذب)خواستی توهین کنی بگو ای دی تل بدم یه دل سیر به ...بکشمت
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سال
      جدید میش ادما ک نمیشن!
      ادمایی ک مغز اکبند میزارن و زحمت ی اپسیلون کار کشیدن از مغزشون نمیدن
      میفهی داری توهین میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هاااااا بابا چه خبرهههه؟
      بیخیال شین تو رو به خدا،اصن رشته چی میگه،هرجا انجمن تو هر پستی همه دارن بحثهای حاشیه ای میکنن!
      آخه تهش که چی؟
      من همین الان رسما اعلام کنم شما رشتتون خوبه حله؟
      تا کی میخواین اینطوری وقتتون تلف کنید؟ چشم رو هم بذاری کنکور رسیده ها،2 راه داری
      یا به این چرندیاتتون ادامه بدین که 90درصدتون همین کارو میکنید یا برید سر درس!
      من دییییییگه عمرن برم تو حاشیه!
      شاید هزاران دلیل وجود داشته باشه که بگه من موفق نمیشم اما من بتونم قول میدم یه راه وجود داره که میشه!!!!!
      اونم اینه که من همه وجودمو بذارم و ماکسیمم استفاده رو از این زمان بکنم و با نهایت قدرت وارد کنکور بشم و بیشترین امتیاز ممکنی که منو به زیر 500 میرسونی برسم.تو این 100 روز میشه دنیا رو تکون داد چه برسه یه مشت درصد کنکورو!

بچه ها وقت رو نمونده زیاد کنید اما میتونید بهترین استفاده رو ازش بکنید!بترسید از 1 ساعت وقت تلف بیخودی

اینم توصیه امروز من:
      زیادی فکر.نکنید چون مشکلاتی درست میکنید که وجود ندارن!!!!انقد بخونید که وقت فکر بیهوده نباشه و تو زمان استراحت دائمی خدا رو شکر کنید که بهتون فرصت تحول تو زندگی و تلاش به برای رسیدن به هدفون رو داده.

بعدا تو یه پست جداگانه بهتون میگم این اطمینان من به به رتبه زیر 500 از کجا میاد...
      فعلا تا همینجا رو داشته باشید و برید با صلابت درسا رو شنگ کنید!

قدررررررتتمنننننننند باشید
      در پناه خدا
      (محمد)

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisajadih نمایش پست ها
      بچه هاااااا بابا چه خبرهههه؟
      بیخیال شین تو رو به خدا،اصن رشته چی میگه،هرجا انجمن تو هر پستی همه دارن بحثهای حاشیه ای میکنن!
      آخه تهش که چی؟
      من همین الان رسما اعلام کنم شما رشتتون خوبه حله؟
      تا کی میخواین اینطوری وقتتون تلف کنید؟ چشم رو هم بذاری کنکور رسیده ها،2 راه داری
      یا به این چرندیاتتون ادامه بدین که 90درصدتون همین کارو میکنید یا برید سر درس!
      من دییییییگه عمرن برم تو حاشیه!
      شاید هزاران دلیل وجود داشته باشه که بگه من موفق نمیشم اما من بتونم قول میدم یه راه وجود داره که میشه!!!!!
      اونم اینه که من همه وجودمو بذارم و ماکسیمم استفاده رو از این زمان بکنم و با نهایت قدرت وارد کنکور بشم و بیشترین امتیاز ممکنی که منو به زیر 500 میرسونی برسم.تو این 100 روز میشه دنیا رو تکون داد چه برسه یه مشت درصد کنکورو!

بچه ها وقت رو نمونده زیاد کنید اما میتونید بهترین استفاده رو ازش بکنید!بترسید از 1 ساعت وقت تلف بیخودی

اینم توصیه امروز من:
      زیادی فکر.نکنید چون مشکلاتی درست میکنید که وجود ندارن!!!!انقد بخونید که وقت فکر بیهوده نباشه و تو زمان استراحت دائمی خدا رو شکر کنید که بهتون فرصت تحول تو زندگی و تلاش به برای رسیدن به هدفون رو داده.

بعدا تو یه پست جداگانه بهتون میگم این اطمینان من به به رتبه زیر 500 از کجا میاد...
      فعلا تا همینجا رو داشته باشید و برید با صلابت درسا رو شنگ کنید!

قدررررررتتمنننننننند باشید
      در پناه خدا
      (محمد)
      حق با شماست راس میگه الکی بحثو به حاشیه نبرین چه کاریه؟ بهم روحیه بدید چند تا جمله قشنگ.. چه ریاضی چه تجربی هردوشون سختی خودشونو دارن ولی هرچی جمعیت کمتر رقابت کمتر (شاید زیاد این جمله درست نباشه) به هم دل خوشی بدید

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن