خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 133
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انشاءالله موفق باشیدتلنگر خوبی بودبرامن

2. Top | #17
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      عزیزم دو تا نکته هست: درصد هایی که واسه برتر شدن تو ریاضی لازمه( زیر ۱۰۰ رو میگم نه تک رقمی) به مراتب کمتره
      دو اینکه اینقدر که شما واسه ریاضی وقت میزارین اگه ما میخوندیم(اونم با منابع بهتری که شما دارین) ریاضی تجربی که هیچی ریاضی شمارم میترکوندیم. درسنامه های ریاضی ما انگار خلاصه شده ی درسنامه ی شماست منهای همه روشای خلاقانه و جالب حل مسائل و رسم بدردبخور نمودار
      حتی به همین دلیل قصد داشتم تابستون حسابان بخونم تا ریاضی رو با سطح بالاتری یاد بگیرم(و علاقه هم دارم به ریاضی) ولی خب نشد به دلایلی.
      دکترجان
      این شخص کارش متلک انداختن و اظهار وجود و بی منطقی از سر و روش میباره
      در ارزش و اعتبار ریاضی و مهندسی همین بس ک محمد احمدی تو بهترین رشته و یونی ریاضی انصراف داد و اومد تجربی!
      پس جایی برا خودنمایی ریاضیا نمیمونه
      پارسالم زیست اسون بود که شد رتبه۱
      دعا میکنم زیست بشه مث ۹۴و سختر تا هیچ ریاضی زیر۱۰۰۰نبینیم صد که جا خود
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      دکترجان
      این شخص کارش متلک انداختن و اظهار وجود و بی منطقی از سر و روش میباره
      در ارزش و اعتبار ریاضی و مهندسی همین بس ک محمد احمدی تو بهترین رشته و یونی ریاضی انصراف داد و اومد تجربی!
      پس جایی برا خودنمایی ریاضیا نمیمونه
      پارسالم زیست اسون بود که شد رتبه۱
      دعا میکنم زیست بشه مث ۹۴و سختر تا هیچ ریاضی زیر۱۰۰۰نبینیم صد که جا خود
      شما خودتم حرفات کم از حرفای اون دوستمون نیستا.....
      در ضمن درباره ی اون جمله ی هایلات شدتونم تا این حد بگم که 94شم یکی از همین بچه هایی که شما دعای خیر میکنی دربارشون 67 زد که فک کنم از بعضی از رتبه های تک کشوری بیشتر زد)))))

موفق باشی
      ویرایش توسط meyc93 : 10 فروردین 1396 در ساعت 15:32

4. Top | #19
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meyc93 نمایش پست ها
      شما خودتم حرفات کم از حرفای اون دوستمون نیستا.....
      پاسخ
      خمپاره با شمشیر نمیش داد:-)

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان این تاپیک جای این حرفا نیس . خواستید خودتون یه تاپیک بزنید با عنوان بحث های الکی .

Sent from my LT26ii using Tapatalk

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اکثرا دوستان ریاضی ادعا دارن ... که نمونه هاشونم کم نیس تو این انجمن ... از ادمایی که ادعای فیزیک شون میشه و تاحالا درصد 60 به بالا تو فیزیک نداشتن ولی در عوض میرن هالیدی میخونن و با استفاده از چن تا کلمه ی تندی و گشتاور و دوران و ... میخان بگن که عاغا ماها خیلی حالیمونه ... تا دوستانی که وقتی یه سوال ساده ی هندسه یا تابع میپرسی مرحوم گاوس و اقلیدس و تالس رو از قبر میکشن بیرون و شروع به سخنرانی میکنن که عاقا فلان مسئله فلانه و بهمان که حتی دیده شده دوستانی که به همین دانشمندای بزرگ هم ایراد گرفتن و وقتی بری رزومه ای از این ادما بگیری میبینی که عاجزن از حل کردن چن تا سوال کنکور
      کسی موفقه که بیشتر عمل میکنه نه اینکه حرف بزنه ...

7. Top | #22
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهرحال
      کسی ک جمعیت رشتش در حد ازمونا ازمایشی برای کسی ک جمعیتش از کل رشته ها بیشتر کری نمیخونه
      هیچوخت ی رتبه تاپ نمیگ ریاضی تجربی محاسباته هرکی بارش بیش خاضع تر
      کسی این حرف میزنه ک یموفق نیس یا ظرفیت اونجایی ک هست نداره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از آدمای جنگجو خوشم میاد....خودمم توی زمره ی مبارزین کنکورم 😉😉😉

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EdiS نمایش پست ها

دُز اغراقش زیادی نبود؟
      اصلا اغراق نبود واقعا سوالات شما خیلی آسونه هم ریاضی هم فیزیک...خب البته یه حقیقتی هم وجود داره اینکه اگه تجربی ها با ریاضی مشکل دارن(درس اختصاصی ریاضی ها)ریاضی ها هم با شیمی میشکل دارن(درس اختصاصی تجربی ها)و اینکه درصد های رتبه برترهای تجربی ها به مراتب بالا تر از درصد های رتبه برترهای ریاضی ها هستش
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      اکثرا دوستان ریاضی ادعا دارن ... که نمونه هاشونم کم نیس تو این انجمن ... از ادمایی که ادعای فیزیک شون میشه و تاحالا درصد 60 به بالا تو فیزیک نداشتن ولی در عوض میرن هالیدی میخونن و با استفاده از چن تا کلمه ی تندی و گشتاور و دوران و ... میخان بگن که عاغا ماها خیلی حالیمونه ... تا دوستانی که وقتی یه سوال ساده ی هندسه یا تابع میپرسی مرحوم گاوس و اقلیدس و تالس رو از قبر میکشن بیرون و شروع به سخنرانی میکنن که عاقا فلان مسئله فلانه و بهمان که حتی دیده شده دوستانی که به همین دانشمندای بزرگ هم ایراد گرفتن و وقتی بری رزومه ای از این ادما بگیری میبینی که عاجزن از حل کردن چن تا سوال کنکور
      کسی موفقه که بیشتر عمل میکنه نه اینکه حرف بزنه ...
      اگه مخاطبت منم باید بگم ادعایی ندارم... فیزیک هالیدی هم تا حالا از نزدیک ندیدم فقط اسمشو شنیدم...ولی حرفم اینه=یه تجربی وقتی میتونه بگه رشته ریاضی آسونه که حداقل توی رشته خودش رتبه کشوریش زیر سی هزار باشه(که فقط پنج درصد بچه های تجربی امثال میتونن به همچین رتبه ای برسن ینی از هر بیست نفر فقط یک نفر)ولی همشون میان میگن اره بابا ریاضی آسونه ما ریاضی بودیم فلان بصار...درصورتی که بعد کنکور درصد بالاشون به بیشتر از بیست تجاوز نمیکنه
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      اصلا اغراق نبود واقعا سوالات شما خیلی آسونه هم ریاضی هم فیزیک...خب البته یه حقیقتی هم وجود داره اینکه اگه تجربی ها با ریاضی مشکل دارن(درس اختصاصی ریاضی ها)ریاضی ها هم با شیمی میشکل دارن(درس اختصاصی تجربی ها)و اینکه درصد های رتبه برترهای تجربی ها به مراتب بالا تر از درصد های رتبه برترهای ریاضی ها هستش
      داداش منم باهاتم ، تجربی ها هیچی نیست درساشون مخصوصا ریاضی و فیزیک ، مبحث حد و مشتق تجربی یک چهارم رشته ریاضی نیست. یه زیسته که به نقل از مادرم تجربی های الان اصن زیست بلد نیستن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      بهرحال
      کسی ک جمعیت رشتش در حد ازمونا ازمایشی برای کسی ک جمعیتش از کل رشته ها بیشتر کری نمیخونه
      هیچوخت ی رتبه تاپ نمیگ ریاضی تجربی محاسباته هرکی بارش بیش خاضع تر
      کسی این حرف میزنه ک یموفق نیس یا ظرفیت اونجایی ک هست نداره
      اخه عزیزم چرا دری وری میگی کی کری خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو بشی رتبه اخر یه ریاضی نباید برات کری بخونه چون تعداد زیاد بوده؟؟؟؟بقیه چه ربطی به تو دارن وقتی برگه کنکورت پر از درصد های صفره؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      رشته تون ریاضیه، پس بدون شک موفق میشید
      I Never give up ∞

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      رشته تون ریاضیه، پس بدون شک موفق میشید
      خیلی ممنون . ولی چرا فقط به رشته ریاضی زوم کردید؟ شما که تجربی هستین فک میکنید واقعا نمیشه؟ بابا این چرت و پرتایی که دیگران تو گوش شما پر کردن رو بریزید دور . چون کسی تا بحال از عید به بعد تو تجربی نتونسته زیره 100 بیاره ینی نمیشه؟ دنبال مثال نگردین خودتون مثال شین

Sent from my LT26ii using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      اگه مخاطبت منم باید بگم ادعایی ندارم... فیزیک هالیدی هم تا حالا از نزدیک ندیدم فقط اسمشو شنیدم...ولی حرفم اینه=یه تجربی وقتی میتونه بگه رشته ریاضی آسونه که حداقل توی رشته خودش رتبه کشوریش زیر سی هزار باشه(که فقط پنج درصد بچه های تجربی امثال میتونن به همچین رتبه ای برسن ینی از هر بیست نفر فقط یک نفر)ولی همشون میان میگن اره بابا ریاضی آسونه ما ریاضی بودیم فلان بصار...درصورتی که بعد کنکور درصد بالاشون به بیشتر از بیست تجاوز نمیکنه
      حالا نه که خودت خیلی نماینده ی شایسته ای برای ریاضیا هستی هی کری میخونی
      همه ی درسا سختی خودشو داره
      الانم عاره تجربی سخت شده واقعن رقابت عجیبی هس سر این هش هزارتا صندلی پزشکی
      پس باید درصدای نفرات برتر بیشتر باشه طبیعیتا
      ولی خیلیا میگن ریاضی خلاقیتو میبره بالا و سرعت یادگیری آدم زیاد میشه نمونش همین محمد احمدی که تو 500 هزارتا اول شد
      کلا خود ریاضی درس شاخیه چون همه ی درسا حفظی و مسخره هست مخصوصا تو ایران ولی ریاضی تمرینی و تست زدنش جذاب تره
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن