خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 133 از 133
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      زیاد خوب نیست در حد 35 اینا البته ریاضی پایه باشه خوب میزنم ولی بعضی وقتا فقط دیف هست خراب میشه
      وحید حتی 600 تا تست هم برای دیف کمه ، در ضمن ریاضی پایه سخت تر از دیفه چون خلاقیت میخواد مثل تست های دیفرانسیل روتین نیست بیشتر اوقات !
      از 90 تا 95 هم خیلی کمه عزیز من مثلا خارج 94 یه تست از تغییر اهنگ مشتق دادن که شبیه تمرین کتاب درسی بود و خارج 89 ! اگه کسی یکی از این دو تا رو دیده بود راحت میزدش ! دیف خیلی برات راحت میشه اگه پایت قوی باشه و مرور کنی میتونی به تست هاش اعتماد کنی که تو کنکور میتونی بزنش برعکس هندسه پایه و گسسته

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      وحید حتی 600 تا تست هم برای دیف کمه ، در ضمن ریاضی پایه سخت تر از دیفه چون خلاقیت میخواد مثل تست های دیفرانسیل روتین نیست بیشتر اوقات !
      از 90 تا 95 هم خیلی کمه عزیز من مثلا خارج 94 یه تست از تغییر اهنگ مشتق دادن که شبیه تمرین کتاب درسی بود و خارج 89 ! اگه کسی یکی از این دو تا رو دیده بود راحت میزدش ! دیف خیلی برات راحت میشه اگه پایت قوی باشه و مرور کنی میتونی به تست هاش اعتماد کنی که تو کنکور میتونی بزنش برعکس هندسه پایه و گسسته
      اینکه دیف رو کم میزنم چون نخونده میرم ، بیشتر فیزیک میخونم دیفرانسیل یه جاهاییش همه ی ازمون ها جا میمونه وگرنه بقول شما دیف خیلی روال کارش مشخص تر از ریاضی پایه هست ، ۶۰۰ تا سر تایم زمانی بود که سجاد میگه تو یه روز میشه ۶۰۰ تا زد!! وگرنه خود سی سال کنکور دیف فک کنم بالای هزار تا داشته باشه ، کافیه بنظرت؟ اونو بخونم + تست های علامت دار ایکیو ، الان دیگه وقتی نمونده ایکیو بخونم منم خیلی کم خوندم ایکیو رو
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اینکه دیف رو کم میزنم چون نخونده میرم ، بیشتر فیزیک میخونم دیفرانسیل یه جاهاییش همه ی ازمون ها جا میمونه وگرنه بقول شما دیف خیلی روال کارش مشخص تر از ریاضی پایه هست ، ۶۰۰ تا سر تایم زمانی بود که سجاد میگه تو یه روز میشه ۶۰۰ تا زد!! وگرنه خود سی سال کنکور دیف فک کنم بالای هزار تا داشته باشه ، کافیه بنظرت؟ اونو بخونم + تست های علامت دار ایکیو ، الان دیگه وقتی نمونده ایکیو بخونم منم خیلی کم خوندم ایکیو رو
      من ایکیو ندیدم داداش خودم تخته سیاه دارم ولی باتوجه به زمانی که داری باید برای دنباله 100 تست ؛ حد و پیوستگی و مجانب 250 تا ؛ مشتق 200 تا کاربرد 300 تا انتگرال 200 تا
      سعی کن کمتر نزنی چون تسلطت کامل نمیشه

4. Top | #124
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMers نمایش پست ها
      سلام
      رفقا ناموسا یه سوال بد جور منو درگیر کرده! پابوسا جواب بدین!
      تو سایت قلمچی اگه رفته باشید تو قسمت تخمین رتبه بر اساس کنکور 94 همه رو که 60 بزنید رتبه میشه زیر هزار
      بعد اگه برید تو تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه برید یه کم بگردید میبینید عه...! طرف دو تا اختصاصی 60 زده دو تا اختصاصی 70 اونخ شده بالای هزار!
      اینا قضیشون چه جوریه؟! البته کنکور 95 که آسونتر بود. ولی آیا به نظر شما این رقابت تو تجربی داره سنگین تر میشه؟
      یه سوال دیگه: رتبه ها و ترازای قلمچی تا چه حد واقعین؟! میشه روشون حساب کرد؟
      1. خودتون جواب دادین دیگه...چون ۹۴ سخت بود همه درصدا پایین بود واسه همین رتبه ها بهتر شد
      ۲. تراز قلم که کلن متفاوته با کنکور اما رتبه اخرین ازمون یا ب طور کلی سه تا جامعش برا خیلیا نزدیک ب کنکوره ولی مطلقا اینطوری نیست مثلن من خودم رتبه اخرین ازمونم خیلی بهتر از کنکورم بود
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      من ایکیو ندیدم داداش خودم تخته سیاه دارم ولی باتوجه به زمانی که داری باید برای دنباله 100 تست ؛ حد و پیوستگی و مجانب 250 تا ؛ مشتق 200 تا کاربرد 300 تا انتگرال 200 تا
      سعی کن کمتر نزنی چون تسلطت کامل نمیشه
      غیر از مشتقش که با کاربردش 800 تا داره بقیه دقیقا امار ایکیو هست بازم ممنون
      موفق باشی
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      غیر از مشتقش که با کاربردش 800 تا داره بقیه دقیقا امار ایکیو هست بازم ممنون
      موفق باشی
      وحید سی سال رو خودت داری؟؟میتونی ببینی چند تا تست داره؟؟مخصوصا برا مشتق و کاربرد...میخوام پونزده روز آخر شبی صد تا ازش تست بزنم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      وحید سی سال رو خودت داری؟؟میتونی ببینی چند تا تست داره؟؟مخصوصا برا مشتق و کاربرد...میخوام پونزده روز آخر شبی صد تا ازش تست بزنم
      خودم ندارم گذرم بخوره کتاب فروشی میخرم
      یه سایت نوشته 5200 تا تست داره! 550 تا هم فیلم سه دقیقه ای توی دی وی دی ای که همراهش هست!
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خودم ندارم گذرم بخوره کتاب فروشی میخرم
      یه سایت نوشته 5200 تا تست داره! 550 تا هم فیلم سه دقیقه ای توی دی وی دی ای که همراهش هست!
      این 5200 تا فقط واسه دیفرانسیله؟این که دو برابر آی کیو تست داره
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      این 5200 تا فقط واسه دیفرانسیله؟این که دو برابر آی کیو تست داره
      نه دیگه کل ریاضی های پایه و دیف ، فک کنم هندسه و گسسته و این چیزا رو خم شامل بشه
      من الان به این نتیجه رسیدم بشینم همین ایکیو رو بخونم بعد ده سال کنکور رو دانلود کنم اواخر خرداد بزنم بهتر هست
      کتابش حجیمه بعد اینکه تستای کنکور سی سال پیش به چه دردی میخوره مثلا گفته تابع زیر رادیکال ایکس دو منهای 4 رو حساب کن فقط وقت تلف کردنه همون ده سال کنکور بهتره ، نظرت؟
      پ.ن : تاپیک این بنده خدا رو اتراق کردیم الان بیاد ببینه کلی ناسزا بارمون میکنه
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نه دیگه کل ریاضی های پایه و دیف ، فک کنم هندسه و گسسته و این چیزا رو خم شامل بشه
      من الان به این نتیجه رسیدم بشینم همین ایکیو رو بخونم بعد ده سال کنکور رو دانلود کنم اواخر خرداد بزنم بهتر هست
      کتابش حجیمه بعد اینکه تستای کنکور سی سال پیش به چه دردی میخوره مثلا گفته تابع زیر رادیکال ایکس دو منهای 4 رو حساب کن فقط وقت تلف کردنه همون ده سال کنکور بهتره ، نظرت؟
      پ.ن : تاپیک این بنده خدا رو اتراق کردیم الان بیاد ببینه کلی ناسزا بارمون میکنه
      اخه هر سال رو 50 تست فرض کنیم سی سال میشه هزارو پونصد تا...اون چهار هزار تا از کجا اومد؟خط ویژه خودش پونزده سال اخیر رو داره(رو جلدش نوشته)اگه دنبال کتاب دیگه هستی اندیشه فاعق عالیه...برای مشتق دویستو خورده ای برای کاربرد سیصدو خورده ای برای تابع هشتاد تا برای مثلثات صدو خورده ای تست داره...همه چی به پایت داره...اگه پایت خوبه خط ویژه خوبه برات...اگه ن که...

11. Top | #131
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Fateme_ نمایش پست ها
      بله باید آدم منتظر هرچیزی باشه ولی اگه به خودش و اون کارش مطمئن باشه هرچیزی امکان پذیره
      پس لازم نیست شما واقع گرایی یاد دوستمون بندازی
      قول میدم دیگه تکرار نشه ایندفعه رو نزن آبجی! آخه یکی نیست بهم بگه بیکاری از وقتت میزنی میای راهنمایی میکنی؟ چکار داری بذار خودشون تجربه کنن به تو چه! اینجا همه دوست دارن حرف های قشنگ زده بشه دنیای واقعی رو میخوان چه کار؟
      این آخرین کامنتی هست که تو این سایت میذارم. خدانگهدار همگی. خلایق هر چه لایق

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان شد50 روز تا پیروزی

13. Top | #133
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خوبی خسته نباشی کنکور رو چیکار کردی؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن