خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meyc93 نمایش پست ها
      برای آموزش آره...ولی برای تست کتابای خیلی بهتری الان تو بازار هست
      میشه بفرمایید چه کتابهایی؟

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      میشه بفرمایید چه کتابهایی؟
      من خودم از اول مهر موج آزمون الگو زدم...که خیلی خوب بود
      ولی برا پیش دو ای کیو گاج زدم(اسیدوبازشو) ،سوالای قلمچی زنگ تفریح شده بود برام!

جفتش کتاب خوبیین،شما میتونی iq رو بعنوان منبع اصلی تستت انتخاب کنی و از موج آزمون برای تست بیشتر و جمع بندی (نه صرفا ماه آخر) استفاده کنی.
      ویرایش توسط meyc93 : 11 فروردین 1396 در ساعت 19:23

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخگوییتون بقیه دوستان نظرشون راجب منابع چی هستش؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر.دوستان مسائل استوکیومتری و سنتیک از دید من حداقلش برای خودم ظاهرا خیلی وقت گیر هستش و تو کنکور مطمئنا منو به دردسر میندازه تست هم زیاد حل کردم نستا خوب شدم ولی زمانی که برای این مبحث ها برای حلشون به کار میبرم بین 2 تا 3 دقیقه شده به نظرتون چه راهکاری برای پایین اومدن این زمان وجود داره و چه پیشنهادی میدین؟ایا راه حل سریعتری برای حل این مسائل وجود داره؟
      ب نظرم اگه سوالا رو ذهنی حل کنی یعنی توی همه ی درسا کمتر از مداد استفاده کنی سرعت عملت بالاتر بره

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگر در محاسابات عددی مشکل دارید بگید در کدوم قسمت اعمال چهارگانه هست تا روش سریع محاسبه ش رو بهتون بگم
      Only when the bottom of the valley you could understand how glorious is the highest mountain top

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسخگوییتون.مثلا تو بحث محسبات اعشاری ها و اعدادی که ضرب و نقسیمشون یکم پیچیده میشه مشکل دارم

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.shaghayegh نمایش پست ها
      سلام
      اگر در محاسابات عددی مشکل دارید بگید در کدوم قسمت اعمال چهارگانه هست تا روش سریع محاسبه ش رو بهتون بگم
      مثلا این 3 مدل رو ببینید به چه طریق حل میکنین که سریع باشه و هم در حل اشتباهی رخ نده؟بقیه دوستان هم اگه نظرشون بگن ممنون میشم
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20170402_134607.jpg  

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @mohsen_hps باقیشو دیگه حال نداشتم رسم کنم ، کیفیت دوربینمم خوب نیست بنویسم عکس بگیرم. .. منم تا یه ماه پیش تو اینا مشکل داشتم یکم حل کردم حل شد. فقط توی حل کردن دهم یا صدم ممیز ها رو اگه بالابودن به عنوان 10 یا 100 دادم پایین یا اگرم دهم یا صدم پایین بودن دادمشون به عنوان 10 یا 100 بالا... صفحه قبلم گفتم یکم استوکیومتری اقاجانی رو ببینید حل میشه.حلش حدودا 25 ثانیه.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      @mohsen_hps باقیشو دیگه حال نداشتم رسم کنم ، کیفیت دوربینمم خوب نیست بنویسم عکس بگیرم. .. منم تا یه ماه پیش تو اینا مشکل داشتم یکم حل کردم حل شد. فقط توی حل کردن دهم یا صدم ممیز ها رو اگه بالابودن به عنوان 10 یا 100 دادم پایین یا اگرم دهم یا صدم پایین بودن دادمشون به عنوان 10 یا 100 بالا... صفحه قبلم گفتم یکم استوکیومتری اقاجانی رو ببینید حل میشه.حلش حدودا 25 ثانیه.
      یه سوال داشتم تو نظر سنجی های فروم شیمی مبتکران و خیلی سبز بیشترین رای رو اوردن کدومشون بروزتر هستند و نزدیک به کنکور و موثرتر؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @@mohsen_hps من از هیچ کتابی استفاده نمیکنم ، توی مدرسه هم شیمی رو فقط نمره قبولی گرفتم امسال هم مدرسه نمیرم ، فقط فیلم های آقاجانی رو دیدم هم 95 هم 96 بعدش تستای کتاب آبی و سه سطحی رو میزنم...مخصوصا سه سطحی که سطحش از کنکور بالاتره خیلی خوبه... اگه کتاب میخواید دوستان دیگه میان راهنماییتون میکنن.موفق باشید

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان تو نظر سنجی های فروم شیمی مبتکران و خیلی سبز بیشترین رای رو اوردن کدومشون بروزتر هستند و نزدیک به کنکور و موثرتر؟میشه لطفا یک راهنمایی بکنید

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثلا این 3 مدل رو ببینید به چه طریق حل میکنین که سریع باشه و هم در حل اشتباهی رخ نده؟بقیه دوستان هم اگه نظرشون بگن ممنون میشم
      این چند تا مثالی که شما زدید بعضیاهاشون امکان ساده سازی داشتن ولی من براتون به روشی حل کردم که اگر ساده سازی جواب نداد با این روش حل جواب تقریبی رو بدست بیارید

http://uupload.ir/files/kb9z_20170401_195156.jpg

http://uupload.ir/files/jrhb_20170401_195214.jpg

http://uupload.ir/files/297f_20170401_195228.jpg

اگر روش ضربی که انجام دادم رو متوجه نشید بگید بیشتر مثال های بیشتری براتون حل کنم
      Only when the bottom of the valley you could understand how glorious is the highest mountain top

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.shaghayegh نمایش پست ها
      این چند تا مثالی که شما زدید بعضیاهاشون امکان ساده سازی داشتن ولی من براتون به روشی حل کردم که اگر ساده سازی جواب نداد با این روش حل جواب تقریبی رو بدست بیارید

http://uupload.ir/files/kb9z_20170401_195156.jpg

http://uupload.ir/files/jrhb_20170401_195214.jpg

http://uupload.ir/files/297f_20170401_195228.jpg

اگر روش ضربی که انجام دادم رو متوجه نشید بگید بیشتر مثال های بیشتری براتون حل کنم

دستتون درد نکنه تا حدودی متوجه شدم اگه دو تا مثال دیگه هم بزنین ممنون میشم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.این که مثلا ناقطبی ها تو قطبی ها خیلی کم حل میشن از لحاظ علمی درست..ولی مثلا اگه تو کنکور بیاد((تولوئن در آب اصلا حل نمیشود.))جمله غلطه؟
      خوب آره به خاطر اصلا میتونیم جمله رو غلط بگیریم..
      ولی اگه گفت ((تولوئن در آب حل نمیشود)) چی؟
      لطفا اگه ممکنه با سند و مدرک از سوالای کنکور اثبات کنید.خسته نباشید دوستان..

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن