خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکلات من با بعضی از سوالات آزمون امروز 7 فروردین

بچه ها سلام من آزمون امروزمو تحلیل کردم و با اینا مشکل دارم نظرتون رو می خوام
      *وضعیت تاهل توی یکی از سوالات آمار کیفی اسمی گرفته شده خب مگه اول مجرد نیستن بعد متاهل میشن خب این ترتیب نیست؟
      *این جمله درست گرفته شده امروز: همه جانورانی که لقاح خارجی دارند تعداد بسیار زیادی تخمک تولید می کنند. خب من یه مثال نقض میگم ماهی نر ... مگه جانور نیست؟ مگه لقاح خارجی نداره؟ اینطور بگم من اگه بخوام این جمله رو درست بگیرم یعنی وقتی میرم توی دامان طبیعت دست روی هر جانوری که لقاح خارجی هم داشته باشه بذارم طرف باید تعداد زیادی تخمک آزاد کنه ولی وقتی میبینم ماهی نر اینکار رو نمیکنه از دست طراح این سوال و جمله دلخور میشم
      * سوال 161 فیزیک 1و2 (همونی که یه وزنه رو گذاشته بود روی پیستون متحرک بعدش انداختش تو آب مقایسه فشار آب خواسته بود ) توی صورت سوال مقایسه فشار آب خواسته ولی توی پاسخ تشریحی رفته فشار کل یا به اختصار فشار رو حساب کرده

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درمورد سوال اول.کیفی یعنی کیفیت..مجردی و متاهلی هم دوتا زندگی با کیفیت کاملن متفاوتن.. ترتیب خاصی هم نداره..شما الان مجردی..بعد متاهل میشی..بعدطلاق میگیری..دوباره ازدواج(البته منظورم مردای خوش اشتها بود درمورد دومی..منم اوایل این مشکل رو درچنین سوالاتی داشتم..وقتی اول سال یه ویژگی کلی میگی(لقاح خارجی)بعد یه ویژگی خاص میاره (تخمک)یعنی الان دیگه منظورش ماده هاست..که به نظر من خیلی بدن چنین چیزایی ..واین به طراح سوال برمیگرده:] من فیزیک3بودم امروز درباره اون یکی سوالتون چیزی نمی دونم. اخه این ساعت وقت چنین تاپیکیه:]
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      بچه ها سلام من آزمون امروزمو تحلیل کردم و با اینا مشکل دارم نظرتون رو می خوام
      *وضعیت تاهل توی یکی از سوالات آمار کیفی اسمی گرفته شده خب مگه اول مجرد نیستن بعد متاهل میشن خب این ترتیب نیست؟
      *این جمله درست گرفته شده امروز: همه جانورانی که لقاح خارجی دارند تعداد بسیار زیادی تخمک تولید می کنند. خب من یه مثال نقض میگم ماهی نر ... مگه جانور نیست؟ مگه لقاح خارجی نداره؟ اینطور بگم من اگه بخوام این جمله رو درست بگیرم یعنی وقتی میرم توی دامان طبیعت دست روی هر جانوری که لقاح خارجی هم داشته باشه بذارم طرف باید تعداد زیادی تخمک آزاد کنه ولی وقتی میبینم ماهی نر اینکار رو نمیکنه از دست طراح این سوال و جمله دلخور میشم
      * سوال 161 فیزیک 1و2 (همونی که یه وزنه رو گذاشته بود روی پیستون متحرک بعدش انداختش تو آب مقایسه فشار آب خواسته بود ) توی صورت سوال مقایسه فشار آب خواسته ولی توی پاسخ تشریحی رفته فشار کل یا به اختصار فشار رو حساب کرده
      اخوی من نمیدونم چطور موجودی ک لقاح خارجی داره و تخمک میده رو نر تصور میکنی مث این میمونه یکی بره تو خیابون دست رو اقایون بذاره بگه اقایون بچه بیارین لطفا بنظرت میشه ؟اقایون نه لقاح دارن نه بچه میارن الان شده استدلال شما ماهی نر هم تخمکی ازاد نمیکنه
      خدایا کمکمون کن

ویرایش توسط masoomejaliliyan : 08 فروردین 1396 در ساعت 03:56

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      اخوی من نمیدونم چطور موجودی ک لقاح خارجی داره و تخمک میده رو نر تصور میکنی مث این میمونه یکی بره تو خیابون دست رو اقایون بذاره بگه اقایون بچه بیارین لطفا بنظرت میشه ؟اقایون نه لقاح دارن نه بچه میارن الان شده استدلال شما ماهی نر هم تخمکی ازاد نمیکنه
      وقتی میگه همه جانوران یعنی نر ها هم عضوی از اون جامعه هستن مث اینه بگن تمام ایرانی ها توانایی زاییدن دارن حالا این وسط تکلیف آقایون که بیچاره ها عضوی از این جامعه هستن چیه؟ درواقع سوال نگفته هر جانوری که لقاح خارجی داره و تخمک میده گفته هر جانوری که لقاح خارجی داره ... حالا اون جای خالی خواسته مسئلست که ما باید کنترل کنیم که وقتی میگه تخمک آزاد میکنن باید غلط گرفت چون تمام جامعه رو در بر نمیگیره
      ویرایش توسط mahdi2015 : 08 فروردین 1396 در ساعت 11:34

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولی مشکلش حل شد درمورد اون 2 تا بحث کنین

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دومی هم مشکلش حل شد با کمک دکتر زارع به اینصورت که وقتی میگه همه جانوران منظور همه گونه هاست نه تک تک افراد ... تشکر از دکتر زارع
      حالا فقط سومی مونده که درموردش بحث کنید

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد کیفی اسمی خیر یا متاهل یا مجرد ممکنه یکی حتی اول متاهل باشه بعد مجرد شه : D

فک کنم واسه نکته ی دوم باید ماده ها رو فقط بررسی کنیم
      سوالات مشابه هم اینجوری بودن؟
      سوال آخرو هم نمیدونم چیه آخه آزمون نرفتم دیروز
      There is a will

&
      There is a way

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال سومی رو اونایی نمیدونن چیه به این لینک برن :
      سوال های دامدار و پر گفتگو

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      p0وp اولیه ى آب واسه جفتتشون یکیهفشار حاصل از آب رو تو b /آب بالا اومده/رو با فشار ناشی از جسم مقایسه میکنیم
      There is a will

&
      There is a way

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل دقیقا اینه که سوال نگفته فشار کل رو مقایسه کنین یا حتی به اختصار فشار رو محاسبه کنید سوال گفته فشار آب رو مقایسه کنین که چون سمت راستی آبش بالا اومده خب فشار آب توی اون بیشتره
      فشار ته ظرف چپ = فشار آب + فشار هوا + فشار جسم
      اما ما فقط مقایسه فشار آب ازمون خواسته شده بود منتهی طراح توی دام خودش افتاده به نوعی

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راهش ک اینه،آره لابد اشتباه گفته
      There is a will

&
      There is a way

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بقیه دوستان نظری ندارن؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه2علت و3رو میتونیم معلول برای سوال در نظر بگیریم؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      up
      واسه سوال 161 فیزیک به طراح سوال دقت کن و دگر هیچ مگوی هیچوقت فلسفه سوالای برادرانو نفهمیدم
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن