خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 47 از 47
    1. Top | #46
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو واقعا توی 40 ثانیه سوالای ارایه که چند موردی هست(اونایی که ارایه های هر گزینه جلوش نوشته) میتونی جواب بدی؟هر بیتیش 40ثانیه طول میکشه..امسال اگه فقط روخوانی میکردی درسنامه رو به یکی از تستای ارایه(اضافه تشبیهی)جواب میدادی.کاش همیشه مثل امسال یکی دوتا اسون بدن
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      یه چیزی بگم.من همیشه تو قلمچی یا هر کنکوری که دادم سوالای آرایه رو همشو جواب دادم با اینکه به تازگی اشکالم از ایهام برطرف شده..اگه از من بپرسن درجه سختی آرایه هارو بگو میگم اول ایهام و ایهام تناسب بعد استعاره
      حرف من اینه که واقعا کم دیدم سوالی که اگه ایهام بلد نباشی باید رد بشی ازش.واقعا خیلی کم..درباره اون لیست لغت هم بگم که لازم به حفظ همش نیس اصلا واقعا کار اشتباهیه.بعضی واژه هارو که تو همون لیست هست چیزیه که اصلا به ذهن آدم نمیرسه
      مثلا «مالک دینار» جزء اوناست که اگه ندیده باشی نمیتونی بزنی
      یه چشم بچرخونین به لغتا و چیزایی که گفتم رو شک کنین نسبی جواب میده و تمرکزتون رو ایهام نباشه و گیر ندین که بلد نیستین چون واقعا با پارادوکس و استعاره و مجاز و اینا هم میشه تست رو زد
      شک کنید به:اسامی گل و گیاه/شیرینی جات مثل شکر و اینا/ به قول عبدالمحمدی جک و جونور مثل آهو/سنگای قیمتی مثل لعل و در/اصطلاحات موسیقی رو سعی کنین بدونین چیا استفاده میشه تو شعرا مثلا پرده/و یه سری ایهام های مهم که حتما تو لیستتون دارین
      اگه جواب نداد منبعتون رو اگه نظام قدیم هستید به گاج موضوعی تغییر بدین
      ...

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      تو واقعا توی 40 ثانیه سوالای ارایه که چند موردی هست(اونایی که ارایه های هر گزینه جلوش نوشته) میتونی جواب بدی؟هر بیتیش 40ثانیه طول میکشه..امسال اگه فقط روخوانی میکردی درسنامه رو به یکی از تستای ارایه(اضافه تشبیهی)جواب میدادی.کاش همیشه مثل امسال یکی دوتا اسون بدن
      من بار اول سوالایی که مطمئنم بلدم رو جواب میدم و کنار آرایه ها یه علامت بزرگ میزنم که میام.ولی چون اون آرایه های چند موردی قلقش دستم اومده همون دور اول میزنم و وقتی برمیگردم حدود 2 دقیقه تایمی که سیو کرده بودم رو میذارم رو اون سوالای آرایه
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن