خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 211
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      علیک.
      ۱۸۷۰ منطقه ۳
      آفرین
      شما که قبول میشدی دوست عزیز پس چرا موندی؟
      الان تراز قلم چیتون چنده؟

2. Top | #62
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      به نظرتون کدوم کتابای آزمون خیلی سبز خوبن که قبل کنکور کار کنیم؟

ادبیات و دینی- ریاضی فیزیک- شیمی خوبه اگه کار کنید به شرطی که روحیه رو از دست ندین! هدف اینه که بتونی تستای ساده رو پیدا کنی و الکی وقتت تلف نشه سر تستای خیلی سخت
      البته ریاضیش دو سه تا بیشتر جامع نداره. واسه هر فصل از کتابا یکی دو تا آزمون داره و بعد هم تعداد اندکی جامع
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آفرین
      شما که قبول میشدی دوست عزیز پس چرا موندی؟
      الان تراز قلم چیتون چنده؟
      ممنون
      پزشکی نیاوردم وگرنه میرفتم ولی خودم دارو نرفتم. 7000

4. Top | #64
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      پزشکی نیاوردم وگرنه میرفتم ولی خودم دارو نرفتم. 7000
      فکر کنم با رتبه شما پردیس پزشکی یا منطقه محروم قبول میشدید حتما دولتی میخواستید
      امیدوارم موفق باشید

5. Top | #65
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فکر کنم با رتبه شما پردیس پزشکی یا منطقه محروم قبول میشدید حتما دولتی میخواستید
      امیدوارم موفق باشید
      پردیس خیلی جاها قبول میشدم اما پردیس واسه بچه پوداراهاست نه من
      هرچی بود گذشت. الان من موندم و سه ماه دیگه کنکور 96. فقط خداکنه هیچکی این مدت مریض نشه چون من چند روزه مریضم نمیدونم دنیا چه خبره.

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوشبحال هرکسی که خونده حالا ماها بابد افسوس بخوریم ای خدااااا ارزو میکردم به اینجا نرسم انشاالله سال بعدو عالی بدیم

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دنیا میخای این سه ماهو ول کنی ینی
      بخدا اگه خوب بخونی میتونیا
      درسا خانم نگفتید ازمونارو از نت میگرفتین یا..؟

8. Top | #68
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      خوشبحال هرکسی که خونده حالا ماها بابد افسوس بخوریم ای خدااااا ارزو میکردم به اینجا نرسم انشاالله سال بعدو عالی بدیم
      واقعا خسته نباشی. اصل کاری مونده. تو این سه ماه رو بخون حالا اگه قبول نشدی یه رتبه خوب میاری که سال بعد با روحیه بالاتر درس بخونی.
      من خودم تا خرداد ماه پارسال در حد شیش هزار بودم اما بعد از امتحانای ترم خوب خوندم و اگه بی دقتی نمیکردم حتما قبول میشدم اما شدم 1800. تو بخون ضرر نمیکنی. اگر هم خواستی یه پیام خصوصی بفرست تا واسه زیست و شیمی یه برنامه خوب بهت بدم.

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیتونم تو خصوصی پیام بدم بیزحمت خودتون اگه میتونین بفرستین

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره. مخصوصا شیمی رو حتما باید کار کنم چون به گفته معلممون فقط تستای کنکور ۱۰ سال اخیر رو حل کردم و نیاز دارم سوالای سخت رو حل کنم که خودم رو نبازم. سر کنکور ۹۵ با اینکه خیلی بهتر میتونستم شیمی رو بالاتر بزنم اما چون دیدم سوالای شمارشی زیادن قاطی کردم و استرسم گرفت.
      نمیدونم شاید فیزیک رو هم بخرم. شما نظری ندارید؟
      راستی شما دندون میخونید چرا در مورد قلب هم مطالعه میکنید؟
      اره اصلا استرس همه چیو خراب میکنه خیلی اروم باشید و این اروم بودن رو سر همین ازموناتون تمرین کنید
      بخاطر اینکه همین اول کاری که نمیگن بیا با دندون کار کن دانشجوهای رشته های دندون پزشکی داروسازی پزشکی اول باید واحد های علوم پایه رو پاس کنند که بین 3 تا رشته مشترک هست یکی از این واحدها هم واحد فیزیولوژی تئوری و عملی هستش که خود این فیزیولوژی قسمتای مختلف داره یکی از قسمتاش فیزیولوژیقلب و دستگاه گردش خودن هستش
      ما بعد از گذروندن ازمون جامع علوم پایه وارد واحد های تخصصی دندون پزشکی مثلا شامل اندودنتیکس و ایمپلنت و پروتز و پوسیدگی اینا میشیم...

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      دنیا میخای این سه ماهو ول کنی ینی
      بخدا اگه خوب بخونی میتونیا
      درسا خانم نگفتید ازمونارو از نت میگرفتین یا..؟
      چرا جوابتونو دادم ....
      شما میتونید دور دنیا گاج یا زرد عمومی و زرد اختصاصی قلم چی رو بگیرید اینا همه کنکورای داخل و خارج رو داره بصورت دفترچه من سال اول گاج میزدم برا سال دوم نتونستم گاج بزنم چون سال اول سیاهش کرده بودمدیگه زرد رو گرفتم ولی غلط ملط زیاد داشت پاسخنامه هاشم خیلی قوی نبود حقیقتش..ولی من خودم اون زرد عمومی خیلی بهم کمک کرداز حق نگذریم ...این دو تا کتاب خود کنکورا رو داره
      حالا یسری کتاب دیگه ام هست که سوالات تالیفی داره ولی شبیه ساز و به سبک کنکورای اخیره یکیش که من زدم خودم شبیه ساز قلمچی هست یکی دیگشم که بچه ها میگن مثلا ازمونای خیلی سبز هم هست....

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم لینک نمونه ی آزمون شیمی خیلی سبز
      https://kheilisabz.com/pdf.php?dl=ht....pdf&bid=58766
      خوب من دیدم اول اینکه بیشتر تمرکز کتاب رو سوالات شمارشی هست
      دوم اینکه مسائل شیمی کنکور 80 درصد ملایم میاد مگر چی بشه ایده دار بدن مثل کنکور 95 که برا اسید و باز ها سوالات ایده دار و جدید مطرح کرده بودن که اینا همون سوالایی هستن که تو دور اول نباید رفت سراغشون
      کتابش نسبتا سطح خوبی داره اما بنظرم 10 درصد باید لول سوالاشو پایین تر میاورد منظورم اینه که سوالات متوسط بیشتری رو اضافه میکرد و سوالات بیخود مثل سوال 19 که اصلا نمیاد این مدلی تو کنکور رو حذف میکرد ولی در کل با ی حساب کتاب سر انگشتی میشه گفت تو مایه های فارهست و سطح قابل قبولی داره فقط اگر میخواید تو تایم بزنید باید حواستون باشه رو سوالات بیخود مثل همون سوال 19 تو دور اول پاسخ ندید اخرش اگر وقت اوردید اون موقع جواب بدید

13. Top | #73
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

اره اصلا استرس همه چیو خراب میکنه خیلی اروم باشید و این اروم بودن رو سر همین ازموناتون تمرین کنید
      بخاطر اینکه همین اول کاری که نمیگن بیا با دندون کار کن دانشجوهای رشته های دندون پزشکی داروسازی پزشکی اول باید واحد های علوم پایه رو پاس کنند که بین 3 تا رشته مشترک هست یکی از این واحدها هم واحد فیزیولوژی تئوری و عملی هستش که خود این فیزیولوژی قسمتای مختلف داره یکی از قسمتاش فیزیولوژیقلب و دستگاه گردش خودن هستش
      ما بعد از گذروندن ازمون جامع علوم پایه وارد واحد های تخصصی دندون پزشکی مثلا شامل اندودنتیکس و ایمپلنت و پروتز و پوسیدگی اینا میشیم...
      واوووو.
      اهان. ببخشید شما توی ماز حدود درصدتون چند بود؟ میدونم درصد زیاد مهم نیست و مهم نکته هاشه ولی بگید

14. Top | #74
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

خوب من دیدم اول اینکه بیشتر تمرکز کتاب رو سوالات شمارشی هست
      دوم اینکه مسائل شیمی کنکور 80 درصد ملایم میاد مگر چی بشه ایده دار بدن مثل کنکور 95 که برا اسید و باز ها سوالات ایده دار و جدید مطرح کرده بودن که اینا همون سوالایی هستن که تو دور اول نباید رفت سراغشون
      کتابش نسبتا سطح خوبی داره اما بنظرم 10 درصد باید لول سوالاشو پایین تر میاورد منظورم اینه که سوالات متوسط بیشتری رو اضافه میکرد و سوالات بیخود مثل سوال 19 که اصلا نمیاد این مدلی تو کنکور رو حذف میکرد ولی در کل با ی حساب کتاب سر انگشتی میشه گفت تو مایه های فارهست و سطح قابل قبولی داره فقط اگر میخواید تو تایم بزنید باید حواستون باشه رو سوالات بیخود مثل همون سوال 19 تو دور اول پاسخ ندید اخرش اگر وقت اوردید اون موقع جواب بدید
      مشکل اینجاس که اون قدر توانایی ندارم که در نگاه اول سوالای سخت رو شناسایی کنم. میرم توی سوال وقتی وسط سوال هستم میفهمم سخته و دیگه نمیشه ولش کنم.

15. Top | #75
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واوووو.
      اهان. ببخشید شما توی ماز حدود درصدتون چند بود؟ میدونم درصد زیاد مهم نیست و مهم نکته هاشه ولی بگید
      ازمون به ازمون فرق داشت مثلا یادمه ی بار 20 درصد زده بودم بین 9000 تا شرکت کننده رتبم شده بود 100...خب این نشون میده خیلی وحشتناک بوده ولی مثلا ی ازمون میزدم 50 ی ازمون 40 ولی همیشه رتبم زیر 300 میشد ی بار خیلی خراب کردم شده بودم 290 اینطورا اغلب اوقات همون 100 و خورده ای اینا میشدم

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن