خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نحوه مطالعه نفرات برتر در ایام نوروز

نیما فقیرپور (رتبه 27کنکور)

من در دوران نوروز برای دروس پایه خیلی وقت گذاشتم و در کنار آن زیست و فیزیک پیش 2 را خواندم
      چون می خواستم جلوتر از دیگران باشم و نگران بودم بعدا زمان کافی برای مطالعه نداشته باشم.
      هم‌چنین زرد عمومی را به سبک کنکور از عید شروع کردم.
      کل کتاب نوروز را در عید کار کردم ولی ضعف‌هایم را بیشتر کار کردم.

روش مطالعه در دوران نوروز:
      1- وقت اصلی را روی مباحث آزمون های7فرودرین وبعدش گذاشتم یعنی دوره دروس پایه
      2- در کنار درس‌های پایه زیست وفیزیک پیش دانشگاهی نیمسال دو رو جلوتر پیش‌خوانی کردم.
      3- تست های کنکور عمومی(کتاب زرد) رو هم از عید شروع کردم.هنگام کار کردن با زرد عمومی،
      سوالات تجربی را نمی‌زدم تا در دوران جمع‌بندی آن‌ها را پاسخ دهم.

روش مطالعه از کتاب نوروز:
      روش استفاده از کتاب نوروز هم به این شکل بود که نقاط ضعفم مشخص می شد و آنها را بیشتر مطالعه می کردم.
      در مورد تعطیلات عید، همه‌ی روزها درس خواندم و یکی دو روز هم مسافرت بین استانی رفتیم.

علیرضا آروین (رتبه4کنکور)

در ایام نوروز ، قبل از شروع به مطالعه اول به سایت کانون مراجعه کردم و با استفاده از کارنامه‌ی مبحثی و بازیابی و همچنین کارنامه‌ی آزمون ۲۵ دی و ۹ بهمن ، نقاط ضعف و اشکالاتم رو توی مباحث پایه و پیش۱ پیدا کردم و سعی کردم در این ایام بیشتر روی نقاط ضعفم کار کنم و در کنار اون به مرور سایر مطالب هم بپردازم .
      به علاوه در این ایام از کتاب زرد عمومی هم برای جمع‌بندی عمومی‌ها به خوبی استفاده کردم .
      در درس‌های اختصاصی برای دو درس زیست‌ و شیمی یه بار دیگه کتاب درسی رو مرور کردم و در کنار اون تست‌های کنکورهای دهه ۹۰ و سوالات آزمون‌های قبل کانون رو بررسی و حل کردم .
      برای درس‌های ریاضی و فیزیک هم یک بار سریع فرمول‌ها و نکات رو مرور کردم و بعد از آن به حل سوالات کنکور دهه ۹۰‌ و سوالات آزمون‌های قبل پرداختم .
      برای حرف آخر به کنکوری‌های عزیز پیشنهاد می کنم توی این ایام دیگه
      دنبال حل سوالات خیلی سخت و ایده‌دار نرن .
      الان دیگه به نظرم وقت افزایش سرعتشون‌ توی حل سوالاست نه یاد گرفتن نکته‌ها و ایده‌های جدید .

محمدجواد براتی‌مقدم(رتبه3کنکور)

سعي كردم بيشتر تمركزم تو عيد روي برنامه راهبردي باشه و از برنامه ازمون جدا نشم مخصوصا براي ازمون جمع بندي پايه
      واسه اين ازمون بيشتر سعي كردم
      به جاي بازخواني از بازيابي استفاده كنم و بيشتر سراغ حل تست رفتم
      تو اين ايام كتاب هاي سه سطحي خيلي كمكم كرد
      براي ازمون جمع بندي پايه در درس زيست بايد به يكي از دو مجموعه سوال زيست ٢ و٣ پاسخ مي داديم
      ولي من سعي كردم تو عيد هر دو كتابو بخونم چون چنين فرصتي كم تر پيش ميومد
      برنامه من واسه ازمون جمع بندي پيش يك كمي فرق داشت
      نسبت به ازمون قبل بيشتر روي باز خواني تمركز كردم تا حل تست چون احساس مي كردم مطالب هنوزم برام تازگي داشت.

فهیمه جوادی منش(رتبه 40کنکور)

باتوجه به اینکه من سال دومی بود که کنکور می دادم و سال اول هم از دوران عید به مشکل خوردم
      حواسم بود که امسال حتما
      فقط مطابق برنامه ازمون پیش برم.
      استفاده از کارنامه بازیابی برای من که همیشه تو ازمون های جمع بندی دچار وسواس می شدم خیلی خوب بود.
      قبل از شروع هر مبحث سوالای کارنامه بازیابی رو می زدم . هم برام مرور می شد و هم یادم می اومد تو کدوم قسمت ها بیشتر ضعف دارم و یادم رفته.

مهدیه علی محمدلو(رتبه 7کنکور)

من در دوران عید ابتدای هر روز صد تست از کتاب نوروز می زدم و بعد از تحلیل تست های مهم را نشانه گذاری می کردم.
      مباحثی را که به نظرم نیاز به مطالعه بیشتر داشت را مرور می کردم.
      تعدادی تست سراسری نیز کار می کردم.
      روزانه حداقل سی تست شیمی می زدم.
      درس های عمومی هر روز مطالعه می شد.به این صورت که تست های مقطع موردنظر را از کتاب زرد عمومی کار می کردم .
      نکات تست ها را نیز در دفترچه های خلاصه نویسی ام وارد می کردم.
      زمان ثابتی برای زیست شناسی در روز در نظر داشتم.
      من درس ها را با توجه به برنامه آزمون پیش می بردم.

میعاد مختاری(رتبه 25کنکور)

عید جمع‌بندی اول محسوب می‌شود و پیش‌جمع‌بندی برای جمع‌بندی اصلی است. من در این ایام
      مباحث پایه را جمع‌بندی کردم و به تسلط رسیدم و کتاب تست‌هایی را که ناقص بودند و تمام نکرده
      بودم را کار کردم و چون برای فیزیک و شیمی اصلا کلاس نمی رفتم و از دیگران عقب بودم باید بیشتر
      کار می‌کردم.
      روش مطالعه در دوران نوروز : من در دوران عید نوروزبیشتر توجهم به مرور و جمع بندی پایه
      بود.سعی می کردم کتاب های تست ناقصم رو تموم کنم و اولویت بعدیم شروع کتاب تست جدید بود.
      روش استفاده از کتاب نوروز : در این دوران تمرکزم بیش‌تر بر جمع بندی و آزمون های جمع بندی مثل
      کتاب نوروز بود.
      روش مطالعه در دوران نوروز: من روز سیزدهم و تقریباروز اول عید رو به استراحت پرداختم و سایر
      روزها مثل سایر روزهای عادی سال درسخواندم.بعضی مهمانی ها که میدونستم برای روحیه ام خوب
      است رو با خانواده می رفتم و بالاخص کل روز آزمون نیز که استراحت تو برنامه ام بود رو به دید و
      بازدید پرداختم .
      اولویتم با تثبیت یادگیری های گذشته بود ولی کمی به آینده هم نگاه داشتم. بعد از عید میانگین ترازم
      افزایش داشت و شرایطم بهتر شد.
      تلاش برای تثبیت یا جبران ضعف‌ها چالش مهمی است که اکثر دانش‌آموزان با آن مواجه هستند. آیا
      شما واقعا مطالب را تثبیت کردید و چگونه؟
      بله مباحثی مثل ریاضی و فیزیک را خیلی نمی‌شود خواند و با تست تثبیت می‌کردم. تلاش کردم در
      هیچ درسی از آزمون مشابه چند از ده من پایین‌تر نیاید هر چند آزمون بهمن را بهتر داده بودم.

سروش سحابی مقدم(رتبه6 کنکور)

می خوام راجع به اهمیت دوران عید براتون صحبت بکنم که هر چی در این مورد حرف بزنم کم گفتم .
      عید مثل یک سکوی پرشی می مونه که شما رو از اوایل سال وارد شروع فاز جمع بندی می کنه بنابراین جا موندن از این دوران همانا و نرسیدن به برنامه هایی که کلی واسش برنامه داشتی همانا.
      این دوران می شه گفت آخرین فرصت دوباره ای که بهت داده شده که یک بار دیگه بتونی خودتو به هدفت نزدیک کنی پس اگه هر کاری کنی که این فرصت رو از دست بدی یا تلفش کنی مطمئن باش پشیمونی به همراه داره و اگه بعدا برگردی و یه روزی به این دوران نگاه کنی خیلی قشنگ تر می تونی ارزششو حس کنی.
      این مقدمه چینی رو کردم تا کم کم وارد بحث اصلی بشم .
      الآن باید کاملا حواست جمع باشه و راجع به تک تک کارایی که می خوای توی این دوران بکنی برنامه داشته باشی.
      به طور کلی توی این زمان بعضی بچه ها هستن که به یه سری مباحث نرسیدن و یا از برنامه ی سالشون جا موندن الآن موقعش تا با یه اولویت بندی درست قسمت اصلی نواقصشون رو تکمیل کنن بعضی ها هم که کارشون درسته و همه ی کاراشون هم سر موقع انجام دادن الآن تنها کاری که می خوان بکنن اینه که با یه روش درست درمون حسابی مطالبو مرور کنن.
      اون دسته بچه هایی که همه ی مطالب رو نرسیده بودید ممکن ناامیدی بر شما غلبه کنه ولی حواستون باشه
      شما نباید به این راحتیا تسلیم بشید به علاوه اگه بالا دقت کرده باشید بهتون گفتم با یه روش درست و الویت بندی اتفاقا به بهترین شکل می تونید کارتون رو پیش ببرید.
      خب حالا کم کم وارد یه مقدار از تجربه های شخصی خودم بشم اول راجع به ساعت خواب که همونطور که تجربه کردید و خواهید کرد خصوصیت بهار اینه که آدمو تنبل می کنه واسه منم دقیقا همین طوری شده بود ولی من سعی کردم با منظم کردن ساعت خواب و بیداریم این مشکل رو حل کنم.
      یه مشکل دیگه ای هم که وجود داره که خوشبختانه من سعی کردم حلش کنم درگیر شدن در مراسم دید و بازدید عیده بچه ها خیلی وقت می گیره جز چند تا از نزدیکترین فامیلا اکیدا جای دیگه ای نرید(
      که تازه از من می شنوید تونستید اونا هم نرید)
      ماشالله توی این ایام تلویزیون هم برنامه هاش کیفیت بهتر و تنوع بیشتری پیدا می کنه مبادا بشینید پای این برنامه ها من خودم روز اول عید نتونستم خودمو کنترل کنم نگاه کردم تا به خودم اومدم دیدم سه ساعت گذشته
      پس خواهشا اگه هدفتون واستون مهمه نکنید این کار رو.
      از غذاهای چرب و چیلی و آجیل زیادم حتی الامکان پرهیز کنید هر چند واسه ی خود من به شخصه خیلی سخت بود ولی یه سال دیگه عیبی نداره.
      اینا بیش تر عاملای مخربی بودن که باید حواستون بهشون جمع باشه و برای موفق شدن باید تلاش کنید تاثیر اینا رو به حداقل برسونید از این به بعد سعی می کنم یکم راجع به کارایی که باید بکنید حرف بزنم.
      اینجا هم
      نقش ذهن شفاف بیش از پیش اهمیت پیدا می کنه یعنی بدونی
      یک: قرار توی هر بازه ی زمانی چه مطالبی رو بخونی(طولانی مدت و براساس نقاط ضعف و قوت و اهمیت طرح در کنکور و ...)
      دو: واسه ی هر روزت برنامت مشخص باشه.
      سه: روش درست همه ی این کارها رو بدونی
      چهار: منابع درست انتخاب بکنی( که با توجه به نزدیکی به کنکور اهمیت منابع کنکورهای سال های اخیر بر کسی پوشیده نیست) .
      وقتی همه ی اینا رو دونستی و یه هدف گذاری هم واسه پایان این مدت کردی باید حداکثر تلاشت رو بکنی به این هدفت برسی .

واسه ی این اسم از هدف اوردم که بدونی این دوران اونقدر ارزش داره که واسش هدف تعیین کنی ( حدود 50 درصد مطالب کنکور می تونه توی این بازه زمانی جمع بندی بشه)
      منم دقیقا قبل از اینکه این دوران شروع بشه همه ی این موارد رو بررسی کردم و با مشورت با دوستای سالای قبلم به یه جمع بندی رسیدم و وقتی تکلیفم مشخص شد سعی کردم با برنامم پیش برم.
      جالبه بگم که من توی این دوران هر چند سعیم رو کردم ولی اصلا توی این مدت به
      نتیجه ی آزمونم فکر نمی کردم و وقتی آزمون دادم سرجلسه وقت اضافه اوردم و بعضی سوالا رو واسه ی بار دوم حل کردم و آرامش عجیبی داشتم و وقتی نتایج اومد توی اون آزمون تونستم همه ی اختصاصی ها رو صد بزنم و این شد یه نقطه ی عطفی واسه ی ادامه ی کارم که با انرژی و انگیزه بیش تری راه رو ادامه دادم تا ..........

اینارو بخونید اونجاهاییش که متناسب با شخصیت درسی خودتون هست و شاملتون میشه رو اجرا کنید
      ی نکته هم خودم بگم:
      شما الان دو تا ازمون میخواید بدید که این دو تا ازمون اگر اشتباه نکنم معادل ازمون های دی و بهمن خواهد بود یکیش شامل پیش یک و دوم/سوم و اون یکی پیش 2 و دوم/سوم پس برای ارزیابی خودتون تراز و رتبتونو با ازمونای معادلش یعنی دی و بهمن باید مقایسه کنید نه ازمون قبلی خودتون

موفق باشید

ویرایش توسط dorsa20 : 05 فروردین 1396 در ساعت 01:01

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط خودم در مورد اون کتاب نوروز بگم که زیستش فوق العاده چرته شیمیش بشدت اسونه ریاضی فیزیکش باز خوبه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اهان ی نکته خیلی مهمی هم که وجو داره باز خودم اضافه کنم اینه که تو باید بدونی تو این دوران و بعد عید تا کنکور قراره چیکار کنی....ینی سردرگم نباشی..اینکه سردرگم باشی خیلی بده.....پس ذهنتون رو باز و متحد کنید که بدونید قراره چیکار کنید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      در مورد نیما فقیر پور ، چون یکی از دوستانم هست ، باید یه نکته رو اشاره کنم ....
      اولا که نیما قبل از عید ، کل زیست رو بسته بود ( البته به گفته خودش...)
      خودش به ما گفت ( همین دو هفته قبل ..) که در دوران عید ، برای زیست تست های کتاب الگو رو کامل کرد و برای دوران جمع بندی کتاب ای کیو رو زد .
      برای سایر درس ها هم البته منابعش رو گفت ولی زیاد تفاوتی با سایرین نداشت ...
      در ضمن از کتاب نوروز هم استفاده نکرد!! اما کتاب زرد عمومی رو زده بود .....
      پ .ن : ایشون بالاترین درصد زیست کشور رو در کنکور 96 داشتند والبته سایر دروش هم عالی زده بودند ( مثل دینی 96درصد و....)

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      در مورد نیما فقیر پور ، چون یکی از دوستانم هست ، باید یه نکته رو اشاره کنم ....
      اولا که نیما قبل از عید ، کل زیست رو بسته بود ( البته به گفته خودش...)
      خودش به ما گفت ( همین دو هفته قبل ..) که در دوران عید ، برای زیست تست های کتاب الگو رو کامل کرد و برای دوران جمع بندی کتاب ای کیو رو زد .
      برای سایر درس ها هم البته منابعش رو گفت ولی زیاد تفاوتی با سایرین نداشت ...
      در ضمن از کتاب نوروز هم استفاده نکرد!! اما کتاب زرد عمومی رو زده بود .....
      پ .ن : ایشون بالاترین درصد زیست کشور رو در کنکور 96 داشتند والبته سایر دروش هم عالی زده بودند ( مثل دینی 96درصد و....)
      اون کتاب نوروز و منم گرفتم اما از 100 بهش نمره 20 میدم خیلی اسون بود اصلا....تو همه مصاحبه ها هم این کتاب نوروزو اضافه کردند
      ولی یسری نکات مفید دیدم تو صحبتاشون گفتم بذارمشون....
      نکته مشترک همه افراد موفق اینه:
      میدونند میخوان چیکار کنند،سردرگم نیستند

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

اون کتاب نوروز و منم گرفتم اما از 100 بهش نمره 20 میدم خیلی اسون بود اصلا....تو همه مصاحبه ها هم این کتاب نوروزو اضافه کردند
      شاید مهم ترین وجه تشابه همه ی افراد موفق ( نه فقط در کنکور ! بلکه در همه ی عرصه ها ..) همینه که برای آینده ، به معنای واقعی هدف دارند و از تک تک لحظات زندگیشون استفاده میکنند تا بتونند به این مهم برستند !
      از شمام ممنون که انعکاس عوامل موفقیت موفق ها رو در مطالبتون گنجوندید ( هر چند بیشتر بچه ها الان درگیر منابع و ... میشند و فک میکنند اگه کتاب نوروز یا زرد و... رو استفاده کنند ، موفقیت این عزیزان رو کسب میکنند؛ اما.....)
      در ضمن من یه نکته رو متذکر بشم !!!
      دوران عید ( که البته الان دیگه تقریبا به نیمه رسیده ) دقیقا مثل یه الک میمونه که بچه هارو از هم تفکیک میکنه !! کسایی که تا الان خوب نخوندند ، انتظار معجزه در این مدت باقی مونده نداشته باشند ..
      اما برای اونایی که خوب خوندند ، دقیقا الان زمان ، زمان سبقت از سایر رقباست ..
      نکته اخر هم اینکه :
      نیما ترازش تا قبل عید 7900 بود ، بعد عید به 8400 و فک کنم آخریش هم به 8700 رسید !!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

سلام خانم دکتر خسته نباشید. بازم ممنون عالی بود
      چند تا مشکل دارم یکیش خوابمه. لامصب صبحم رو حروم کرده و خیلی سخته بیدار شدن
      دوم اینکه من واسه ازمون 7 فروردین درسا رو تموم کردم و الان باید چکار کنم؟

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ما رو چه به نفرات برتر

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      سلام خانم دکتر خسته نباشید. بازم ممنون عالی بود
      چند تا مشکل دارم یکیش خوابمه. لامصب صبحم رو حروم کرده و خیلی سخته بیدار شدن
      دوم اینکه من واسه ازمون 7 فروردین درسا رو تموم کردم و الان باید چکار کنم؟

از حالا باید تمرین کنید زود از خواب بیدار شدن رو تا سر کنکور اذیت نشید تمرین کنید همین
      درسارو تموم کردید اگر فکر میکنید نیاز دارید که مرور کنید مرور کنیداما اگر فکر میکنید دیگه فول فول هستید یکم از ازمون جلو بزنید حداقل برا زیست شیمی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریسا نمایش پست ها
      ما رو چه به نفرات برتر
      این حرفو نزنید ....منم اوایل همین فکرو میکردم اما به تدریج فهمیدم که تو حرفای اینا یسری نکاتی هست که واقعا بدرد ادم میخوره من حالا از نزدیک هم باهاشون صحبت میکردم خیلی تاثیرش بیشتر بود انگیزه عجیبی میگرفتم اصلا

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا اینا بدتر گند می زنن به انگیزه ادم با حرفای فضاییشون
      یجور حرف می زنن انگار ادم نبودن و زندگی روزمره نداشتنو و از مریخ اومدن
      یه شخصیت پرفکت و کاملا بی عیب

نه اینطورم نیست فقط فرقشون اینه که از خیلی تفریحات قبل کنکور میزنن...ولی بعدش جبران میکننداین تصور رو به شکل فضایی خودتون ایجاد کردید فکر میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      :/
      گند میزنن؟!
      عجیبه
      اونا فقط درست تلاش میکردن وهدفمند همین..چون یه هدف داشتن وبرای رسیدن بهش تموم تلاششونو کردن تا بعدن افسوس نخورن ونیان تاپیک بزنن من الان دانشجوی ترم بوق...هستم میخام دوباره کنکور بدم...وفلان..یه بار تلاش کردن و درست..وبه اون چیزی که میخاستن رسیدن...
      #شاید ما مریخی باشیم نه اونا.
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب الان شما که مطالعه کردی؟؟به کجا رسیدی؟؟ بگید شاید به درد ما هم خورد
      وضعیت درسیتون در حدشون هست؟؟
      ترازتون و اینا؟

اول اینکه شرایط ما با اونا فرق داره
      من مثل اونا نیستم قبولش دارم اما دلیل داره..چون مثل اونا تلاش نکردم که بخام توقعم بشه..من ۸ساعت خوابم رو داشتم..تفریحات..رمان ..تلویزیون..نت..همه چی رو..پس نباید توقع داشته باشم ترازم مثل اونا شه..کسی که داره جانانه برای رسیدن به هدفش میجنگه قابل مقایسه با من نیست..کسی که از تمام تفریحات زده..وخودشو و کتاباش..
      تنها تفاوت ما با اونا در شیوه ومقدار تلاش کرد نمونهما اونارو تو ذهنم فضایی کردیم چون نمی تونیم مثل اونا مرد جنگ باشیم و برای ارزوهامون تلاش کنیم پس به نظرمون عجیبه:/
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _lily_ نمایش پست ها
      دقیقا نظر منم همینه !
      نیما فقیر پور ( رتبه 27 تجربی) و صدرا اشرفی (89 تجربی) ، پارسا بخشنده ( 55 ریاضی ) و یه چند نفر دیگه از دوستان ، هر دو هفته یکبار پنج شنبه ها جمع میشدند و میرفتند گیم نت و fifa بازی میکردند ...
      باور کنید اونا هم ادم بودند ؛ ولی چون برنامه داشتند ، به مشکل برنخوردند ....

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      نیما فقیر پور ( رتبه 27 تجربی) و صدرا اشرفی (89 تجربی) ، پارسا بخشنده ( 55 ریاضی ) و یه چند نفر دیگه از دوستان ، هر دو هفته یکبار پنج شنبه ها جمع میشدند و میرفتند گیم نت و fifa بازی میکردند ...
      باور کنید اونا هم ادم بودند ؛ ولی چون برنامه داشتند ، به مشکل برنخوردند ....
      هر دوهفته 1 بار...پس بایدم باشه و طبیعیه .....برنامه هم که حرف اولو میزنه ولی بازم من معتقدم از خیلی چیزاشون زدند و یا به حداقل ترین حد ممکن رسوندند مثل همین هر دو هفته 1 بار

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن