خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile برنامه ریزی

سلام استاد خسته نباشید.من متولد 72و فارغ التحصیل تجربیم و میخام برا سومین بار کنکور بدم.متاسفانه تا حالا به دلایلی نتونستم به هدفم که پزشکیه برسم اما اینبار میخام جدی جدی تلاش کنم.راستش ی سوال داشتم اکه ج بدین ممنون میشم:در هفته 18ساعت زیست و18ساعت ریاضی و 9ساعت شیمی و9ساعت فیزیک و6ساعت ادبیات و6ساعت زبان و3ساعت عربی و3ساعت دین وزندکی چطوره؟؟؟؟؟البته تا نوروز!ضمن اینکه در دروس ریاضی و زبان ضعیف تر از بقیه درسام .با سپاس فراوان
      ویرایش توسط یاس : 28 مرداد 1391 در ساعت 18:34

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یاس نمایش پست ها
      سلام استاد خسته نباشید.من متولد 72و فارغ التحصیل تجربیم و میخام برا سومین بار کنکور بدم.متاسفانه تا حالا به دلایلی نتونستم به هدفم که پزشکیه برسم اما اینبار میخام جدی جدی تلاش کنم.راستش ی سوال داشتم اکه ج بدین ممنون میشم:در هفته 5/16ساعت زیست و5/16ریاضی و 5/8ساعت شیمی و5/8ساعت فیزیک و6ساعت ادبیات و6ساعت زبان و3ساعت عربی و3ساعت دین وزندکی چطوره؟؟؟؟؟البته تا نوروز!ضمن اینکه در دروس ریاضی و زبان ضعیف تر از بقیه درسام .با سپاس فراوان
      ببخشید شما پسر هستید؟ یعنی سربازی برای شما مشکلی ایجاد نکرد؟ یا مجبور شدید دو سال برین سربازی؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skyler نمایش پست ها
      ببخشید شما پسر هستید؟ یعنی سربازی برای شما مشکلی ایجاد نکرد؟ یا مجبور شدید دو سال برین سربازی؟
      سلام نه من دختر هستم!!بالاخره حال شما پسرا هم باید یه جایی کرفته بشه دیکه...نه شوخی کردم امیدوارم مشکلی در این باره واستون پیش نیاد

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یاس نمایش پست ها
      سلام استاد خسته نباشید.من متولد 72و فارغ التحصیل تجربیم و میخام برا سومین بار کنکور بدم.متاسفانه تا حالا به دلایلی نتونستم به هدفم که پزشکیه برسم اما اینبار میخام جدی جدی تلاش کنم.راستش ی سوال داشتم اکه ج بدین ممنون میشم:در هفته 18ساعت زیست و18ساعت ریاضی و 9ساعت شیمی و9ساعت فیزیک و6ساعت ادبیات و6ساعت زبان و3ساعت عربی و3ساعت دین وزندکی چطوره؟؟؟؟؟البته تا نوروز!ضمن اینکه در دروس ریاضی و زبان ضعیف تر از بقیه درسام .با سپاس فراوان
      سلام .
      برای شروع خوب هست . امیدوارم که موفق باشین . ولی قبل از شروع لیست اشتباهات دو سال گذشته رو بردار و بدون که برای هر کدوم باید چه راهکاری بیاری تا بازم اوضاع تکرار نشه . رفته رفته که سطح تسلط ریاضی بهتر شد برای شیمی زمان بیشتری قرار بده . دین و زندگی هم اگر الان با آزمون پیش میرین هفته ای 2 ساعت . اگرم نه باشه برای شروع از مهر تا کتب تست جدید بازار هم بیاد و کار اصولی تر باشه . فایل های همایش و نقالات آرشیو این سایت و سایت خودم رو مطالعه کن . ریاضی رو مبحثی بخون .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشيد من خيلي استرس دارم نيازبه ي مشاوردارم من بايدتابستون عمومي بخونم يا اختصاصي؟روزي چن ساعت خوبه!باتشكر

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aida نمایش پست ها
      سلام خسته نباشيد من خيلي استرس دارم نيازبه ي مشاوردارم من بايدتابستون عمومي بخونم يا اختصاصي؟روزي چن ساعت خوبه!باتشكر

از آرشیو موضوعات این سایت و سایت خودم مو به مو فایل های صوتی کارگاه های مشاوره عمومی رو دانلود کنید و گوش بدین

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن