خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

درآمد مهندسی؟؟!!

سلام دوستان درامد رشته های مهندسی چه طوره؟ در داخل و خارج؟!!

مهندسی که از دانشگاه هایی مثل شریف و تهران فارغ بشه؟!!

مننظر جوابتونم
      ویرایش توسط pouryamorovati : 08 فروردین 1396 در ساعت 16:33

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من نه مهندس شریفم نه مهندس دانشگاه تهران
      و اکثریت کسانی هم که جوابت رو میدن همینطور
      بهتره از یکی بپرسی که واقعا مهندس شریفه
      ولی به نظر شخصی خودم:
      بیشتر بستگی به عُرضه طرف داره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza378 نمایش پست ها
      من نه مهندس شریفم نه مهندس دانشگاه تهران
      و اکثریت کسانی هم که جوابت رو میدن همینطور
      بهتره از یکی بپرسی که واقعا مهندس شریفه
      ولی به نظر شخصی خودم:
      بیشتر بستگی به عُرضه طرف داره
      اهان خیلی ممنون از جوابتون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من راستیتش یه مدت خیلی دنبال این بحثا بودم آخرشم نتیجه گیری درستی نکردم چون هر کی یه چیزی میگفت ولی در کل بعضی رشته ها هستن ک اشباع شدن مثل برق و عمران ک اسمشونو گزاشتم گروه 1 بعضی رشته ها اشباع شدن ولی با این وجود واسشون کار هست مثل کامپیوتر و مکانیک اسمشونو میزارم گروه 2 بعضی رشته ها بعد از فارغ التحصیلی کارشون تضمینه مثل مهندسی دریا و مهندسی تعمیرات هواپیما ک میشن گروه 3 . رشته های گروه 1 اگه از دانشگاه های خیلی خوب با معدل خیلی خوب و توانایی خیلی خوب قبول بشی به طرز فجیعی درآمد خواهی داشت . رشته های گروه 2 میتونی خودت دوره هاشو بری علمتو از سطح دانشگاه بالاتر ببری بعد خودت کسب و کار شروع کنی مثلا بچه های مکانیک ک توشون زیادن کسایی ک خودشون تولیدی راه میندازن و گروه 3 بعد فارغ التحصیلی کارت تضمینه با درآمد خوب ولی چون شناخته شده نیستن دانشگاه های خیلی کمی برشون میدارن مثل مهندسی دریا ک بعد فارغ التحصیلی 6 ماه رو کشتی و 6 ماه رو زمینی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmirmowhammad نمایش پست ها
      من راستیتش یه مدت خیلی دنبال این بحثا بودم آخرشم نتیجه گیری درستی نکردم چون هر کی یه چیزی میگفت ولی در کل بعضی رشته ها هستن ک اشباع شدن مثل برق و عمران ک اسمشونو گزاشتم گروه 1 بعضی رشته ها اشباع شدن ولی با این وجود واسشون کار هست مثل کامپیوتر و مکانیک اسمشونو میزارم گروه 2 بعضی رشته ها بعد از فارغ التحصیلی کارشون تضمینه مثل مهندسی دریا و مهندسی تعمیرات هواپیما ک میشن گروه 3 . رشته های گروه 1 اگه از دانشگاه های خیلی خوب با معدل خیلی خوب و توانایی خیلی خوب قبول بشی به طرز فجیعی درآمد خواهی داشت . رشته های گروه 2 میتونی خودت دوره هاشو بری علمتو از سطح دانشگاه بالاتر ببری بعد خودت کسب و کار شروع کنی مثلا بچه های مکانیک ک توشون زیادن کسایی ک خودشون تولیدی راه میندازن و گروه 3 بعد فارغ التحصیلی کارت تضمینه با درآمد خوب ولی چون شناخته شده نیستن دانشگاه های خیلی کمی برشون میدارن مثل مهندسی دریا ک بعد فارغ التحصیلی 6 ماه رو کشتی و 6 ماه رو زمینی
      اهان خیلی ممنون
      به طرز فجیع یعنی درامدش خوبه؟!!
      در چه حدود مثلا؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم از بقیه دوستان که نظرشونو بگن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فامیل ما از تهران امد عید دیدنی
      گفت فارغ التحصیل امیرکبیرم گفتم کار میکنی؟
      گفت نه بابا کار کجا بود یا درامدش ارزش نداره یا اصلا استخدام ندارن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها
      فامیل ما از تهران امد عید دیدنی
      گفت فارغ التحصیل امیرکبیرم گفتم کار میکنی؟
      گفت نه بابا کار کجا بود یا درامدش ارزش نداره یا اصلا استخدام ندارن
      واقعن؟
      کدوم رشته؟

دوستان به نظرتون وضع مهندسی از نظر درامد تو خارج چه طوره؟ ارزششو داره؟ ممنون میشم از کسایی که تجربشو دارن بگن

بازم ممنون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouryamorovati نمایش پست ها
      واقعن؟
      کدوم رشته؟

دوستان به نظرتون وضع مهندسی از نظر درامد تو خارج چه طوره؟ ارزششو داره؟ ممنون میشم از کسایی که تجربشو دارن بگن

بازم ممنون
      رشتش نمیدونم مکانیک بود یا یه چی دیگه یادم نیس
      اما اگه میتونی از ایران بری مهندسی که عالیه
      خارج از ایران مهندسی خوب درامد داره ... مهندسی نفت مخصوصا فک کنم بعد از جراحا و متخصصا بیشترین درامد و داشتن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش یک جمله میگم والسلام من خودم پروانه اشتغال دارم رشته عمران
      درکشورهای درحال توسعه مثل ایران مهندس و معلم و ...نیاز نیست بلکه بخاطر اینکه همشون یا مریض جسمی یا مریض روحی هستند دکتر نیاز هست مگر اینکه قصدت رفتن از اینجا باشه موفق باشید.

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهندس مکانیک اگه پروژه داشته باشه یا تولیدی ماهی بیست میلیون مهندسی معماری بستگی به علاقه داره دوستم رتبه دو رقمی منطقه سه بود رفت مهندسی معماری اونم خلاقیت داشته باشی ماهی بیست میلیون یا بیشتر مهندسی برق که عالیه اگه از شریف یا امیر کبیر فارغ التحصیل شده باشی تو ایران سریع استخدام میشی اونم سی میلیون تا شصت میلیون هم رفته اونایی که تو نیروگاه های حساس کار میکنن مهندسی عمران خوب این یه مورد باید کمی پارتی داشته باشی تو شهرداری و.. اسم و رسم داشته باشی و اینکه مهندس عمران زیاد شده تو مملکت

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karimi68karim نمایش پست ها
      داداش یک جمله میگم والسلام من خودم پروانه اشتغال دارم رشته عمران
      درکشورهای درحال توسعه مثل ایران مهندس و معلم و ...نیاز نیست بلکه بخاطر اینکه همشون یا مریض جسمی یا مریض روحی هستند دکتر نیاز هست مگر اینکه قصدت رفتن از اینجا باشه موفق باشید.

بیایید تا هستیم تو این دنیا قلب هیچکسی را نشکنیم و به همدیگه احترا بزاریم.انسانیت یعنی اول به کسی ضرر نرسونی دوم اگه خوبی هم کنی چه بهتر ولی اولیش لازمه انسانیته.
      درسته!
      مرسی از جوابتون
      والا یکم امیدوار شدم. اخه متاسفانه یه جوی راه افتاده بین دوستان که میگن پزشکی خیلی خیلی درامد داره
      و مهندسی هم اصلا درامد نداره و این به نظرم به ضرر هردو گروه ریاضی و تجربیه...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      مهندس مکانیک اگه پروژه داشته باشه یا تولیدی ماهی بیست میلیون مهندسی معماری بستگی به علاقه داره دوستم رتبه دو رقمی منطقه سه بود رفت مهندسی معماری اونم خلاقیت داشته باشی ماهی بیست میلیون یا بیشتر مهندسی برق که عالیه اگه از شریف یا امیر کبیر فارغ التحصیل شده باشی تو ایران سریع استخدام میشی اونم سی میلیون تا شصت میلیون هم رفته اونایی که تو نیروگاه های حساس کار میکنن مهندسی عمران خوب این یه مورد باید کمی پارتی داشته باشی تو شهرداری و.. اسم و رسم داشته باشی و اینکه مهندس عمران زیاد شده تو مملکت
      مرسی از جوابتون
      والا یکم امیدوار شدم. اخه متاسفانه یه جوی راه افتاده بین دوستان که میگن پزشکی خیلی خیلی درامد داره
      و مهندسی هم اصلا درامد نداره و این به نظرم به ضرر هردو گروه ریاضی و تجربیه...
      یه دنیا تشکر

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما اگه اوضات خوب باشه سریع برو اونور.از لحاظ درسی منظورمه.
      خیلی خوب پیشرفت میکنی
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)