خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Lightbulb نظرتون رو میخام...؟

سلام دوستان
      من چند وقتیه به این فکر افتادم که یک رشته ی دیگه هم همزمان بخونم ولی همه از جمله پدرم باهام مخالفت می کنن و میگن وقت نمی کنی و هزار تا توجیه ولی از نظر خودم داشتن دوتا لیسانس تو این زمونه بهتر از یه لیسانسه!
      حالا میخام اولا نظرتون رو در مورد کلیت این قضیه بدونم که اصلا کار خوبی هست یا نه؟
      دوما خودم بین دو رشته موندم ! روانشناسی و مترجمی زبان. هر جفتشو پیام نور بی کنکور می گیره.
      نظرتون چیه؟ کدومش بازار کارش بهتره؟ ایا شما رشته ی بهتری رو مد نظر دارید؟
      ممنونم
      بايد باورش كنى تا بدستش بياری...!️

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته هایی که شما انتخاب کردین هیچ کدوم اونقدر بازار کار خوبی ندارن که خودتونو مجبور کنین دوتا لیسانس بگیرین ( البته ببخشید اینقدر رک میگم ) ولی بازم از بین این دوتا به نظر من زبان رشته مناسب تریه چون هم به رشته تحصیلی اصلیتون کمک می کنه و هم اگه بخواین برین کشور دیگه های ادامه تحصیل بدین خیلی به دردتون می خوره . که البته اونم به نظرم به جای اینکه این همه وقت و هزینه صرف یه لیسانس دیگه کنین تافل بگیرین بهتر باشه . البته این نظر منه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahedeh نمایش پست ها
      رشته هایی که شما انتخاب کردین هیچ کدوم اونقدر بازار کار خوبی ندارن که خودتونو مجبور کنین دوتا لیسانس بگیرین ( البته ببخشید اینقدر رک میگم ) ولی بازم از بین این دوتا به نظر من زبان رشته مناسب تریه چون هم به رشته تحصیلی اصلیتون کمک می کنه و هم اگه بخواین برین کشور دیگه های ادامه تحصیل بدین خیلی به دردتون می خوره . که البته اونم به نظرم به جای اینکه این همه وقت و هزینه صرف یه لیسانس دیگه کنین تافل بگیرین بهتر باشه . البته این نظر منه
      ممنون بابت نظرتون
      اتفاقا حرفای شما رو خیلیا بهم میگن
      ولی به هر حال دو تا لیسانس که بهتر از یه لیسانسه !
      درکل ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عجب روزگاری شده
      روانشناسی،رشته به این حساسی رو یه دانشگاه بی در و پیکر داره ارائه میده
      در مورد شما هم فکر نکنم وقت کنید
      چون سال های بعد باید دائما توی بیمارستان(عرصه) باشید
      به این سال اول نگاه نکنید
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام....شما ب جای اینکه ب فکر این باشید ک ی لیسانس دیگه بگیرید (البته از نظر من )بهتره همین لیسانس ‍رستاری رو بگیرید و واسه ارشد رشتتونو عوض کنید مثلا ارشد اناتومی ک خیلی خوب تره و بعدش ب فکر مدرک دکتری باشید....چون بعدش خارج از کشور میتونید در یه رشته ی خوب ادامه تحصیل بدید...البته ‍رستاری هم شغل خوبیه ولی اینو ی فردی ک ارشد نمیدونم یا دکتریرستای داشت میگفت ب ی نفر ک لیسانس ‍رستاری داشتو ارشدو دکتری علوم تشریح........(البته خودم اصن نمیدونم ‍رستاری دکتری داره یا ن ولی این حرفو ی استاد ک رشتش ‍رستاری بودب اون استاد ک لیسانس ‍رستاری و ارشد علوم دکتری علوم تشریح داشته توی دانشگاه میگفت)
      اصن فهمیدید چی گفتم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببین داداش عزیزم انرژی مثل حساب بانکیه اگه یه جا بد خرجی کنی برای جاهای مهم و ضروری کم میاری
      ولی اگه تحقیق کردی و میدونی از پسش بر میای به نظر من زبون رو انتخاب کن (ولی اولویت وقتی و انرژیت با پرستاری باشه)
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم الان اگه وقت و انرژی اضافی دارید و فکر میکند بتونید. برید برنامه نویسی یاد بگیرید واقعا عالیه و بیرون هم میشه یاد گرفت

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      سلام....شما ب جای اینکه ب فکر این باشید ک ی لیسانس دیگه بگیرید (البته از نظر من )بهتره همین لیسانس ‍رستاری رو بگیرید و واسه ارشد رشتتونو عوض کنید مثلا ارشد اناتومی ک خیلی خوب تره و بعدش ب فکر مدرک دکتری باشید....چون بعدش خارج از کشور میتونید در یه رشته ی خوب ادامه تحصیل بدید...البته ‍رستاری هم شغل خوبیه ولی اینو ی فردی ک ارشد نمیدونم یا دکتریرستای داشت میگفت ب ی نفر ک لیسانس ‍رستاری داشتو ارشدو دکتری علوم تشریح........(البته خودم اصن نمیدونم ‍رستاری دکتری داره یا ن ولی این حرفو ی استاد ک رشتش ‍رستاری بودب اون استاد ک لیسانس ‍رستاری و ارشد علوم دکتری علوم تشریح داشته توی دانشگاه میگفت)
      اصن فهمیدید چی گفتم؟
      سی پی یوم سوخت کی به کی گفته که ارشد اناتومی بخون که نمی دونم چی بشه و ...
      شوخی کردم ممنون بابت نظرتون. و باید به اطلاعتون برسونم پرستاری در ایران دکترا داره و چه دکتراهایی هم داره! مثلا یکیش دکترای تغذیست که تا اونجایی که شنیدم میشه باهاش مطب زد!
      در مورد اناتومی هم نشنیده بودم کاش بیشتر توضیح میدادید. ولی ممنون یه ایده ی جدید بهم دادید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AuFbAU نمایش پست ها
      سلام
      ببین داداش عزیزم انرژی مثل حساب بانکیه اگه یه جا بد خرجی کنی برای جاهای مهم و ضروری کم میاری
      ولی اگه تحقیق کردی و میدونی از پسش بر میای به نظر من زبون رو انتخاب کن (ولی اولویت وقتی و انرژیت با پرستاری باشه)
      موفق باشی
      ممنون بابت نظرت من خودمم نظرم با زبان هست اتفاقا زبانم هم خیلی خوبه ولی همینطور که دوستمون vahedeh و خیلی های دیگه میگن تافل هم کار مدرک لیسانس مترجمی زبان رو میکنه! این یه ذره انگیزمو از بین برد.
      بازم ممنون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouryamorovati نمایش پست ها
      به نظرم الان اگه وقت و انرژی اضافی دارید و فکر میکند بتونید. برید برنامه نویسی یاد بگیرید واقعا عالیه و بیرون هم میشه یاد گرفت
      بابت نظرت ممنونم اتفاقا من دبیرستان که بودم با cms هایی مثل جوملا و وردپرس و هاست های رایگان سایت میزدم برای دوستام! همون موقع هم کمی html و css یاد گرفتم ولی نه حرفه ای .
      مشکل اینجاست که همونطور که خودتون گفتید نیازی به 4 سال وقت تلف کردن توی دانشگاه و لیسانس گرفتن نیست بیرون هم میشه یاد گرفت!
      بازم نظرت برام ارزشمنده ممنون
      راستی چه قدر از میزان درامد زایی از این راه اطلاع داری دوست عزیز؟ میشه خوب ازش پول در اورد؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ‍ستم حذف شد یعنی الان دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ی چیزایی گفته بودم ک ‍شیمون شدم شاید بقیه فکر دیگه ای بکنند

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-nursing نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من چند وقتیه به این فکر افتادم که یک رشته ی دیگه هم همزمان بخونم ولی همه از جمله پدرم باهام مخالفت می کنن و میگن وقت نمی کنی و هزار تا توجیه ولی از نظر خودم داشتن دوتا لیسانس تو این زمونه بهتر از یه لیسانسه!
      حالا میخام اولا نظرتون رو در مورد کلیت این قضیه بدونم که اصلا کار خوبی هست یا نه؟
      دوما خودم بین دو رشته موندم ! روانشناسی و مترجمی زبان. هر جفتشو پیام نور بی کنکور می گیره.
      نظرتون چیه؟ کدومش بازار کارش بهتره؟ ایا شما رشته ی بهتری رو مد نظر دارید؟
      ممنونم
      شما پرستاری خوندید یعنی؟ و الان میخواید به عنوان شغل دوم بین روانشناسی و مترجمی یکی رو انتخاب کنید درست متوجه شدم؟
      اتفاقا بنظر من ایده جالبی دارید و بازم بنظر من روانشناسی مناسب تر باشه چون هم جذابتره و هم میشه ی طورایی به پرستاری و شغلتون مربوط و حائز اهمیت باشه
      اینو در حالی ادامه بدید که پی اچ دی پرستاری رو هم بگیرید دیگه عالی میشه

ویرایش توسط dorsa20 : 04 فروردین 1396 در ساعت 16:30

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوربین مخفیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هم مترجمی زبان دوست دارم هم روانشناسی دوتاشون عالین

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم دوست عزیز شما اگه با قدرت پرستاری و ادامه بدید و به صورت آزاد برای تقویت و عالی شدن زبان انگلیسیتون اقدام کنید با گرفتن تافل و آیلتس و... به شدت موفق تر خواهید بود(اون وقت برای لیسانس دوم رو بزارید برای گرفتن مدارک زبان) و از هیچ تلاشی برای مدرک لیسانس پرستاری هم که دارید میگیرید دریغ نکنید یعنی سعی کنید به شدت مطالعه کنید و معدل بالا( حتی 19 به بالا !!! )که کار سختی هم هست بگیرید یا لیسانستون رو به جای چهار ساله تو سه سال سه سال و نیم بگیرید که با معدل بالا میتونید بدون کنکور به ارشد ادامه بدید و خیلی جلو بیفتید،شک نکنید تمرکز کنید رو رشتتون خیلی موفق تر میشید خیلی...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن