خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معنی ابیات برای امتحان نهایی سوم

سلام
      من برای ادبیات کتاب پرسمان دارم. معنی عبارات و ابیات رو از روش بخونم خوبه؟ معانیش درسته؟ تو امتحان نهایی نمره کامل رو می گیره؟
      آخه خیلی ها می گن سیر تا پیاز گاج خوبه و اونطور که من متوجه شدم معانی سیر تا پیاز و پرسمان یه کمی با هم فرق داره.
      لطفا راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام پرسمان چیه دیگه ؟؟همون گاج سبزه که معانی رو گفته؟؟من برای سوم وپیش از کتاب گاج سبز استفاده میکردم وهم نهایی سوم وهم پیش رو ادبیاتو19/5شدم ...همون خوبه زیاد حساس نباشیدهمه کتابااکثرا مث همن...نهایی هم اگه منظور و کامل برسونی ولغت به لغت معنی کنی نمره رو میدن....چن تا سوال نهایی رو با پاسخنامه آموزش وپرورش بررسی کن دستت میاد که باید چطوری بنویسی...ان شالله موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام پرسمان چیه دیگه ؟؟همون گاج سبزه که معانی رو گفته؟؟من برای سوم وپیش از کتاب گاج سبز استفاده میکردم وهم نهایی سوم وهم پیش رو ادبیاتو19/5شدم ...همون خوبه زیاد حساس نباشیدهمه کتابااکثرا مث همن...نهایی هم اگه منظور و کامل برسونی ولغت به لغت معنی کنی نمره رو میدن....چن تا سوال نهایی رو با پاسخنامه آموزش وپرورش بررسی کن دستت میاد که باید چطوری بنویسی...ان شالله موفق باشید
      نه پرسمان فرق داره , جلدش مشکیه. من مشکلم همینه دیگه , نمی دونم همین رو بخونم یا برم گاج سبز (سیر تا پیاز) بخرم!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب حالا من توی شهرخودمون کتاب گاج سبز رو ازکتاب فروشی به صورت دست دوم خریدم7000تومن !فک کنم نو همین کتاب 20هزار باشه ...حالا اگه خواستی نوهم بگیری خیییلی گرون نیستش دیگه یا ببین توی کتاب فروشی ها مال کنکوریای سال قبلو نمیفروشن.اگه نمیتونی کلا بیخیالش شو ودغدغه فکری هم واسه خودت توی این یک ماه درست نکن...ادبیات که دیگه خیلی سخت نیست.ازهمین کتاب خودتم استفاده کنی بالا19میشی احتمالا....امیدوارم موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      نه پرسمان فرق داره , جلدش مشکیه. من مشکلم همینه دیگه , نمی دونم همین رو بخونم یا برم گاج سبز (سیر تا پیاز) بخرم!
      سلام
      دوست عزیز بنده هر دو رو دارم
      به نظرم پرسمان خیلی جمع و جور تره و خیلی بهتر برا نهایی جواب میده و زیاد وقت گیر نیس

ولی سیرتا پیاز همه چیو اورده و واسه کنکور و تستای سخت خوبه

یعنی نمی ارزه واسه نهایی بشینی کتاب به اون قطوری بخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)