خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سال 96 فیزیکمون رو بهتر کنیم ...

سلام دوستان
      برای مدت باقی مونده تا کنکور برنامه بریزیم که فیزیک بهتری داشته باشیم اگر دوستان مایل هستن اینجا مباحثی که بلدن رو بگن تا ببینیم چطور میشه درصد بالاتری کسب کنن...
      سال نو مبار ک

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      سلام دوستان
      برای مدت باقی مونده تا کنکور برنامه بریزیم که فیزیک بهتری داشته باشیم اگر دوستان مایل هستن اینجا مباحثی که بلدن رو بگن تا ببینیم چطور میشه درصد بالاتری کسب کنن...
      سال نو مبار ک
      سلام.
      تو آزمونا چند میزنی؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ازمون شرکت نمیکنم کنکور سال پیش ۹۰ زدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فیزیک 1 و کار رو حذفیدم ... بقیه رو هم تقریبا با ازمون پیش میرم و میخونم
      اینایی که حذف کردم چن درصد فیزیک رو شامل میشه ؟:

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حدود ده درصد ولی واقعا نور نیازی به حذف نداره عزیز واقعا حیفه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ازمون شرکت نمیکنم کنکور سال پیش ۹۰ زدم
      خاب این طور که مشخصه شما باید یه چیزی بگی ما فیزیکمونو بهتر کنیم ))
      بنظر شما برای مباحثی که مشکل دارم یا یادم رفته دوباره تستای قبلی رو از اول بزنم واسه اینکه چیزی جا نیفته ، یا تستای سختتر همون کتابو بزنم با سه سطحیا؟ اینا میتونن همه مطالب رو پوشش بدن؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

خاب این طور که مشخصه شما باید یه چیزی بگی ما فیزیکمونو بهتر کنیم ))
      بنظر شما برای مباحثی که مشکل دارم یا یادم رفته دوباره تستای قبلی رو از اول بزنم واسه اینکه چیزی جا نیفته ، یا تستای سختتر همون کتابو بزنم با سه سطحیا؟ اینا میتونن همه مطالب رو پوشش بدن؟
      کدوم مباحث رو‌تسلط دارید ؟ چه مباحثی رو مفاهیم پایه شو خوب کار کردید ؟ و چه مباحثی رو ضعیفید یا کار نکردید ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کدوم مباحث رو‌تسلط دارید ؟ چه مباحثی رو مفاهیم پایه شو خوب کار کردید ؟ و چه مباحثی رو ضعیفید یا کار نکردید ؟
      حرکت و دینامیک کم تسلطم. با اینکه تستاشونو زدم.
      کار و انرژی اصلن کار نکردم
      تو بقیه فصلا پایه نسبتن خوبی دارم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شما که انقد خوب زدی؟

برای ۴۰٪ قطعی بزنم چه مباحثی رو بخونم؟؟؟
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

10. Top | #10
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از نظر من حرکت حتما بخشای مربوط به نمودار و مساحت زیر نمودار و مشتق رو کار کنید
      تو دینامیک چند روز وقتتون رو اختصاص بدید به کشیدن نیروها و این که هر نیرویی عکس العمل کدوم نیرو هست یا عکس العملش چیه و سعی کنید معادله های مربوط به حرکت شتابدار یا تعادل رو بنویسید . وقتس زیاد بکشید میبینید دینامیک اونقدرا هم سخت نیست.
      در مورد بقیه مباحث پیشنهادی که بهتون میکنم اگر از لحاظ مفهومی مشکل ندارید اینه که تو زمان از خودتون ازمون بگیرید کتاب فار ازمون یا هر کتابی که تو دستتون هست اگر سوالی رو بالای دو دقیقه حل کردید دوباره حل کنید فرداش دوباره ببینید میتونید تو زمان حلش کنید یا نه ، متاسفانه خیلی از بچه ها این مرحله رو بیخیال میشن ولی خیلی مهمه.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Fire نمایش پست ها
      شما که انقد خوب زدی؟

برای ۴۰٪ قطعی بزنم چه مباحثی رو بخونم؟؟؟
      کجاها رو بلدید ؟
      اگر از صفر نگاه کنیم من به کسی که از صفر بخواد به چهل برسه پیشنهادم اینه :فیزیک پیش از نوسان تا آخر کتاب رو بارها تکرار کنید و تسلط پیدا کنید به اضافه گرما و فشار و چگالی و نور و دو فصل آخر فیزیک سوم...
      ویرایش توسط amureza : 30 اسفند 1395 در ساعت 12:29

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کجاها رو بلدید ؟
      اگر از صفر نگاه کنیم من به کسی که از صفر بخواد به چهل برسه پیشنهادم اینه :فیزیک پیش از نوسان تا آخر کتاب رو بارها تکرار کنید و تسلط پیدا کنید به اضافه گرما و فشار و چگالی و نور و دو فصل آخر فیزیک سوم...

سلام عزیز.من 80 درصد مطالب فیزیک رو کامل کار کرذم ولی تستاشو یبار زدم فقط و هدفم اینکه که 40 تا 50 بزنم . 40 کافیه ولی زیر 40 اصلا نه.با توجه به این شرایط کدوم یک از موارد زیر رو واسه جمعبندی بهتر میدونید؟
      1. فقط این 2 3 ماهو زوم کنم روی تستای سراسری ابتدا 1 دور 90 به بعد رو بدون وقت با رفع اشکال بزنم بعدش 3 دور با وقت گیری .
      2. یبار کنکور 10 سال اخیر بدون وقت گیری با رفع اشکال . بعدشم 1 بار 90 به بعد با وقت گیری.
      3.تستای انتخابی خودم که یکم زیاده . در حد تستای فیزیک 10 سال اخیره ( مطمئنم این انتخابیهام از 10 سال اخیر بهترن ) بعدش 1 دور سراسری 90 به بعد با وقت گیری
      از یه طرف چون هدف درصد نجومی نیست میگن حیفه تستای کنکور 90 به بعدو 3-4 دور نزنم . از یه طرف هم میترسم کار بیهوده ای باشه . متشکر

+ اینکه بنظرتون تستها تا چه حد تکراری میان ؟ میشه روی یه درصد متوسط ولی تصمینی با تستای کنکور حساب باز کرد؟
      ویرایش توسط theraralo : 30 اسفند 1395 در ساعت 12:55

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تستای فیزیک تکرار زیاد داره ولی با نحوه ی بیان جدید ... به نظر من مباحثی که گفتم زدن چهل رو تضمین میکنه و از طرفی مباحثی هست که کسی که واقعا خوب کار کرده حتما میتونه اکثر سوالاشو ج بده رو بیشتر کار کنید و چند بار بزنید تا خیالتون راحت شه و بعد تستای سراسری و سنجش سال نود به بعد رو کار کنید .

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بقول دیبازر حال ریاضی و فیزیک کل کشور خوب نیست.میشه ازش خوب نتیجه گرفت
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بازم میگم دو فصل اخر دوم دو فصل اخر سوم و از نوسان به بعد رو به شدت تمرین کنید دوستان . مطمئن باشید نتیجه شو میبینید .

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن