خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34

موضوع: طرح امید

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      پس شاید من خنگم
      بیکاریا
      من سکته میکنم اگه این کارو بکنم
      اون که بلخره میفهمی دیگه ، حداقل از قبل بدونی موقع اعلام نتایج بری خونه عمه ای خاله ای جایی که پدر مادرت دسترسی نداشته باشن بهت بزنن تو سرت گوشی رو هم خاموش میکنی یه حس خشم و ترحم رو باهم پیدا میکنن
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گریه خوبه ..گریه کنی کاریت ندارن
      برم خونه عمه خاله که چی
      فضولی میکنن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.اول یه حرف کوچیک با بچه هایی که میان نظرمیدن که خودت بخون ..مشاور بدرد نمیخوره و....بچه ها به نظرتون کسی که میاد چنین تاپیکی میزنه خودش این چیزا رو نمیدونه؟!...باورکنین اون هزارتا جای دیگه رو گشته و سرچ کرده و خودش خیلی بهتر از ما میدونه و دیگه گوشش از این چیزا پرشده...پس خواهشن توی چنین تاپیکایی واقعن اگه میدونین کمک کنین ...گرچه همه ی حرفای شما درسته اما اینارو دیگه همه میدونن و دیگه نیازی نیس ما دوباره اونارو تکرار کنیم...واینکه همه مثل هم نیستن شاید استارتر خودش واقعن نتونه برنامه بریزه و نیاز به کمک یکی داشته باشه..همه مثل هم نیستن.
      امیدوارم به کسی برنخوره اینو باید میگفتم چون اکثر وقتا متوجه شدم توی چنین تاپیکایی همون حرفای تکراری زده میشه اما بعد یک ماه استارتر بدون هیچ نتیجه ای دوباره برمیگرده و مثل همیشه اگه از الان شروع کنم دیرنیس وکمکککک و....//؟
      ودرمورد این طرحا توی پست بعدی کامل میگم...وهم درباره ی طرح امید...
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درمورد طرحا:
      این طرحا اکثرن اصلن بدردنمیخورن اما نه همشون..من تاجایی که میدونم مال موسسه های مختلفو میگم این نظرشخصیه منه:
      1-مکتبستان
      دریک کلام خیلییییی خیلیییی داغون با قیمت زیاد
      اومده دوتا جدول و خط کشیده و تعیین کرده چی بخونی چی نخونی اونم قاطی پاتی.اینکارو کسی که تازه میخاد برنامه بریزه هم بلده
      من این طرحو از دوستم که گرفته بود گرفتم دیدم خیلی بده به خودش هم گفتم

2-الفامثبت
      برنامشو ندیدم اما مال تابستونشو که دیدم حداقل بهتر از مکتبستان بود توش برنامه ی مرور داشت با زمان خوب...اما بازم چیزی جز جدول و اینا نبود...وحسن الفا مثبت به مقالات پکیجشه که واقعن خوبن و تیم خوبی هستن.اما بازم توصیه نمیکنم

3-طرح امید
      عاقا عالیهههههه...یه سروگردن کامل از اونا جلوتره...از دانشجوهای تهران اونم تک رقمیا حدس زده میشد چنین برنامه ای بدن
      خوبیای این طرح:
      1-کنکورو کامل شکافته..یعنی گفته این فصلی که الان میخایی بخونی..چیه..چن درصد شاملش میشه...طراح چجوری نگاش میکنه...روش خوندن وو...
      2-چن هفته اضافه میاری وطبق طرح میری جلو برای مرور و جمع بندی میکنی
      3-هزینش یک هفتم طرحای دیگس یعنی 45 تومن.
      4-اینکه هر روز باید چی بخونی و چع تعدادتست و....
      5-هدفمنده برعکس دو طرح قبلی
      واما اشکال این طرح:که به نظر من نه تنها عیب نیس بلکه بازم صداقت و خوبی این طرحو میرسونه.
      توی عکس هست:

پس اگه خواستین طرحی رو ثبت نام کنین این عالیه دنیا خانوم.
      ______
      اینا نطرات شخصی بنده بود اگه سوالی بود من هستم
      عیدتون مبارک..لباتون خندون...غصه هاتون پر پر
      موفق باشین .
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.png  
      نه!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      درمورد طرحا:
      این طرحا اکثرن اصلن بدردنمیخورن اما نه همشون..من تاجایی که میدونم مال موسسه های مختلفو میگم این نظرشخصیه منه:
      1-مکتبستان
      دریک کلام خیلییییی خیلیییی داغون با قیمت زیاد
      اومده دوتا جدول و خط کشیده و تعیین کرده چی بخونی چی نخونی اونم قاطی پاتی.اینکارو کسی که تازه میخاد برنامه بریزه هم بلده
      من این طرحو از دوستم که گرفته بود گرفتم دیدم خیلی بده به خودش هم گفتم

2-الفامثبت
      برنامشو ندیدم اما مال تابستونشو که دیدم حداقل بهتر از مکتبستان بود توش برنامه ی مرور داشت با زمان خوب...اما بازم چیزی جز جدول و اینا نبود...وحسن الفا مثبت به مقالات پکیجشه که واقعن خوبن و تیم خوبی هستن.اما بازم توصیه نمیکنم

3-طرح امید
      عاقا عالیهههههه...یه سروگردن کامل از اونا جلوتره...از دانشجوهای تهران اونم تک رقمیا حدس زده میشد چنین برنامه ای بدن
      خوبیای این طرح:
      1-کنکورو کامل شکافته..یعنی گفته این فصلی که الان میخایی بخونی..چیه..چن درصد شاملش میشه...طراح چجوری نگاش میکنه...روش خوندن وو...
      2-چن هفته اضافه میاری وطبق طرح میری جلو برای مرور و جمع بندی میکنی
      3-هزینش یک هفتم طرحای دیگس یعنی 45 تومن.
      4-اینکه هر روز باید چی بخونی و چع تعدادتست و....
      5-هدفمنده برعکس دو طرح قبلی
      واما اشکال این طرح:که به نظر من نه تنها عیب نیس بلکه بازم صداقت و خوبی این طرحو میرسونه.
      توی عکس هست:

پس اگه خواستین طرحی رو ثبت نام کنین این عالیه دنیا خانوم.
      ______
      اینا نطرات شخصی بنده بود اگه سوالی بود من هستم
      عیدتون مبارک..لباتون خندون...غصه هاتون پر پر
      موفق باشین .
      آدرس سایتشو لطف میکنید ؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس بنظرتون خوبه که بخرمش؟؟؟اخه تواین طرح حذفیاتی داره که من نمیخوام حذفشون کنم مثلا شیمی و زیست(البته فیزیکو ریاضیشو میخوام حذف کنم)بازم کمتره حذفیاتم...بااین وجود بخرم یانه؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsarab نمایش پست ها
      آدرس سایتشو لطف میکنید ؟
      سایت نیس
      یه اپ هست
      توی بازار بزنید تیک براتون میاد
      نه!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      پس بنظرتون خوبه که بخرمش؟؟؟اخه تواین طرح حذفیاتی داره که من نمیخوام حذفشون کنم مثلا شیمی و زیست(البته فیزیکو ریاضیشو میخوام حذف کنم)بازم کمتره حذفیاتم...بااین وجود بخرم یانه؟؟
      اگه واقعن میخایید طرحی بگیرین این از همش بهتره.میتونید ساعت مطالعتون رو زیاد کنید و حذفیات رو هم بخونین
      نه!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم از کمکتون

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ساااااااااااااااااااااااا ال نو مبااااااااااارک
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      گریه خوبه ..گریه کنی کاریت ندارن
      برم خونه عمه خاله که چی
      فضولی میکنن
      بابا میپیچونی دیگه من بابام یا هرکی دیگه هروقت میاد یه چیزی بپرسه که نمیخام جواب بدم همچین شیک بحثو عوض میکنم که بعد 1 ساعت حرف زدن که از چندتا موضوع دیگه حرف زدیم ، میپرسن من باتو چیکار داشتم؟
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      در مورد این طرح ها هم من تا وقتی این خرید برنامه رو میدیدم فقط با این عقیده که اقا هرکسی باید برای خودش برنامه بریزه میگفتم نرید سمتش!
      اردو نوروزی که شرکت کردم برنامه دادن! این برنامه چندین اشکال داره :
      1 . ساعات مطالعاتی من یک و نیم ساعت درس - نیم ساعت استراحت بود ؛ این یعنی تایم های 2 ساعتی! این برنامه اومده تایم هارو 1.15 دقیقه درس و 15 دقیقه استراحت گذاشته یعنی اختلاف بازه های زمانی نیم ساعته! تا میام تو این 17 روز به این عادت کنم عادت قبلیم از بین میره و یه زمانی هم طول میکشه عادت کنم! بعد از این 17 روز باید تایمم رو برگردونم به بازه دو ساعتی که قبلا داشتم چون بازدهی اونجوری خیلی بهتر هست برای من!
      2 . برنامه ای که چیدن فوق العاده غیر حرفه ای هست! زمانی که برای مثلا فصل یک حسابان گذاشتن کلا 3 ساعت هست! ( 400 و اندی تست داره )
      3 . زمان نهار رو از 12 تا 2 گذاشتن ینی شما باید 2 شروع کنی درس خوندن! اصلا میشه؟ من طبق عادتم تا ساعت 1.5 میخوندم بعدش تا 3.5 نهار و استراحت! بازم اختلال...
      تو این برنامه ها هدف فقط و فقط پول هست باور کنید!
      پ.ن : منم یا باید قید اردو رو میزدم که پولمو نمیدادن! کلاس ها 5 نفره هست 5 نفر رو پیدا کردیم گفتیم به ما کار نداشته باشین ما خودمون با برنامه خودمون میخونیم ، تقریبا قبول کردن چون 5 تامون باهم بودیم
      اینارو گفتم که با دلیل باشه ، انتخاب با خودتون میخواید تهیه کنید میخواید هم خودتون برنامه بچینید .
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      در مورد این طرح ها هم من تا وقتی این خرید برنامه رو میدیدم فقط با این عقیده که اقا هرکسی باید برای خودش برنامه بریزه میگفتم نرید سمتش!
      اردو نوروزی که شرکت کردم برنامه دادن! این برنامه چندین اشکال داره :
      1 . ساعات مطالعاتی من یک و نیم ساعت درس - نیم ساعت استراحت بود ؛ این یعنی تایم های 2 ساعتی! این برنامه اومده تایم هارو 1.15 دقیقه درس و 15 دقیقه استراحت گذاشته یعنی اختلاف بازه های زمانی نیم ساعته! تا میام تو این 17 روز به این عادت کنم عادت قبلیم از بین میره و یه زمانی هم طول میکشه عادت کنم! بعد از این 17 روز باید تایمم رو برگردونم به بازه دو ساعتی که قبلا داشتم چون بازدهی اونجوری خیلی بهتر هست برای من!
      2 . برنامه ای که چیدن فوق العاده غیر حرفه ای هست! زمانی که برای مثلا فصل یک حسابان گذاشتن کلا 3 ساعت هست! ( 400 و اندی تست داره )
      3 . زمان نهار رو از 12 تا 2 گذاشتن ینی شما باید 2 شروع کنی درس خوندن! اصلا میشه؟ من طبق عادتم تا ساعت 1.5 میخوندم بعدش تا 3.5 نهار و استراحت! بازم اختلال...
      تو این برنامه ها هدف فقط و فقط پول هست باور کنید!
      پ.ن : منم یا باید قید اردو رو میزدم که پولمو نمیدادن! کلاس ها 5 نفره هست 5 نفر رو پیدا کردیم گفتیم به ما کار نداشته باشین ما خودمون با برنامه خودمون میخونیم ، تقریبا قبول کردن چون 5 تامون باهم بودیم
      اینارو گفتم که با دلیل باشه ، انتخاب با خودتون میخواید تهیه کنید میخواید هم خودتون برنامه بچینید .
      1.15 درس ، یه ربع استراحت خیلی بهتره ! البته برای من چون من هم 1.5 ، 0.5 استراحت رو هم داشتم ولی خب 75 دقیقه درس یه ربع استراحت واقعا بهتره

زمان نهار رو از 12 تا 2 گذاشتن ینی شما باید 2 شروع کنی درس خوندن! اصلا میشه؟ من طبق عادتم تا ساعت 1.5 میخوندم بعدش تا 3.5 نهار و استراحت! بازم اختلال... _
      برنامه منم دیقیقا همینه از 12 تا 2 نهار و استراحت

خب اگه قبلا خونده باشی تو 3 ساعت میشه جمع کرد چون معادلات نامعادلات درسنامه خیلی زیاد نداره فقط باید تست زد ! البته یکم خلاقیت

ویرایش توسط _AHMADreza_ : 30 اسفند 1395 در ساعت 18:40

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      1.15 درس ، یه ربع استراحت خیلی بهتره ! البته برای من چون من هم 1.5 ، 0.5 استراحت رو هم داشتم ولی خب 75 دقیقه درس یه ربع استراحت واقعا بهتره

زمان نهار رو از 12 تا 2 گذاشتن ینی شما باید 2 شروع کنی درس خوندن! اصلا میشه؟ من طبق عادتم تا ساعت 1.5 میخوندم بعدش تا 3.5 نهار و استراحت! بازم اختلال... _
      برنامه منم دیقیقا همینه از 12 تا 2 نهار و استراحت

عزیز من نمیگم اشتباه هست ولی هرکسی یه جوری راحت هست . منم اینجوری راحت ترم ، 1.5 ساعت درس خوندن با 15 دقیقه گاهی هم 30 دقیقه استراحت بیشتر باهاش سازگارم . 1.15 دقیقه که ادم تا میشینه پای کتاب باید جمع کنه بره استراحت
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      عزیز من نمیگم اشتباه هست ولی هرکسی یه جوری راحت هست . منم اینجوری راحت ترم ، 1.5 ساعت درس خوندن با 15 دقیقه گاهی هم 30 دقیقه استراحت بیشتر باهاش سازگارم . 1.15 دقیقه که ادم تا میشینه پای کتاب باید جمع کنه بره استراحت
      چون منم قبلا مثل درس میخوندم ولی از وقتی 1.15 به 0.15 میخونم خیلی خیلی بازدم بیشتره ! حالا خودت یبار امتحان کن !
      barname این برنامه این هفته منه !

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن