خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

[ داستان ادامه دار لو رفتن سوالات قلم چی ]

بسم تعالی

امروز از طریق یه کانال با یه ربات آشنا شدم که سوالات قلم چی رو میفروخت
      ناقابل 20 هزار تومان

متن ربات

برای دریافت سوالات آزمون 96/01/07 قلم چی پیش تجربی میتوانید از طریق درگاه هزینه خود را پرداخت کرده و لینک عضویت در کانال مربوط به رشته خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است سوالات به محض انتشار در کانال مربوطه قرار خواهند گرفت و کلید مربوط به آزمون نیز از ساعت 5 صبح قبل از آزمون در کانال قابل دست رسی خواهد بود.اگر قادر به پرداخت از طریق درگاه نمیباشید می توانید از طریق گزینه ارتباط با ادمین از سایر شیوه های پرداخت با خبر شوید.

*هشدار بسیار مهم:
      هرگز در قسمت توضیحات پرداخت چیزی ننویسید
      در صورت مشاهده کاربر خاطی بلاک شده و هزینه پرداخت شده نیز قابل استرداد نمیباشد.
      لینک پرداخت : سانسور شد
      گفتگوی من با این موجودات

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 111.jpg  
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ی موسسه نداریم بزنیم
      اون اگ راست میگفت سوالای قبلی رو میداد البته خب میتونست بره دانلود کنه برات بفرسته ک خیلی تابلو بود بازم اون ده نفرم فک کنم ی دونه 1 اضافه گذاشته

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها

ی موسسه نداریم بزنیم
      اون اگ راست میگفت سوالای قبلی رو میداد البته خب میتونست بره دانلود کنه برات بفرسته ک خیلی تابلو بود بازم اون ده نفرم فک کنم ی دونه 1 اضافه گذاشته
      سوالا رو میفروشن من پارسال با مدرک گذاشتم تو انجمن !
      فقط دیگ دفترچه پاسخنامه نمیدن که اونایی که خودشون میفروشن یک تیم کلید زن دارن با جواب بهت سوالا دو میدن و ... ! جامعه اماری ابکی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این گرون میده بابا همه جا خیلی گرون ۱۰تومنپ.ن:چیز جدیدی نیست این.چندساله کاسبی راه انداختن.چندوقت قبلم کاظم چندتا پشتی بانایی که سوال پخش میکردن گرفته بود اما دیگه نمیشه جلوشون گرفت.اینو بگیره یکی دیگه میاد تو کار.من که اصلا تراز واسم مهم نیست فقط درصد نگاه میکنم
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      این گرون میده بابا همه جا خیلی گرون ۱۰تومنپ.ن:چیز جدیدی نیست این.چندساله کاسبی راه انداختن.چندوقت قبلم کاظم چندتا پشتی بانایی که سوال پخش میکردن گرفته بود اما دیگه نمیشه جلوشون گرفت.اینو بگیره یکی دیگه میاد تو کار.من که اصلا تراز واسم مهم نیست فقط درصد نگاه میکنم
      من برمیگشتم مهرماه پشت دستمو داغ میکردم که برم قلم جامعه اماری اشغال طراح های سولاش یه مشت جوجه مهندسن سوالای مضخرف مخوصا تو دیف و هندسه تحیلی از همه بهتر گزینه دو هست !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      ی موسسه نداریم بزنیم اون اگ راست میگفت سوالای قبلی رو میداد البته خب میتونست بره دانلود کنه برات بفرسته ک خیلی تابلو بود بازم اون ده نفرم فک کنم ی دونه 1 اضافه گذاشته
      همه شب قبل سوال نمونه میدن ینی سوال فردا صبح مثلا چند صفحه میزارن تو کانال تا ملت اعتماد کنه بخره.البته خیلیا میرن از کانال دیگه مزارن بعد که خوب فروخت همه رو بلوک میکنه و کانالم پاک میکنه.کسی هم دستش به جایی بند نیست چون درگاه میدن
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      من برمیگشتم مهرماه پشت دستمو داغ میکردم که برم قلم جامعه اماری اشغال طراح های سولاش یه مشت جوجه مهندسن سوالای مضخرف مخوصا تو دیف و هندسه تحیلی از همه بهتر گزینه دو هست !
      خداییش سوالاش زیاد بد نیست اما واقعا گزینه دو خوبه.من شیمی و زیستش حل میکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      خداییش سوالاش زیاد بد نیست اما واقعا گزینه دو خوبه.من شیمی و زیستش حل میکنم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آخه یکی که این همه هزینه کرده و قلم چی شرکت کرده چرا باید سوالا رو بخره مگه میخواد خودشو گول بزنه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      همه شب قبل سوال نمونه میدن ینی سوال فردا صبح مثلا چند صفحه میزارن تو کانال تا ملت اعتماد کنه بخره.البته خیلیا میرن از کانال دیگه مزارن بعد که خوب فروخت همه رو بلوک میکنه و کانالم پاک میکنه.کسی هم دستش به جایی بند نیست چون درگاه میدن
      راحت قابل پیگیریه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      آخه یکی که این همه هزینه کرده و قلم چی شرکت کرده چرا باید سوالا رو بخره مگه میخواد خودشو گول بزنه؟
      بخاطر فشار خانواده و پوز رقیب زدن میرن میخرن البته خودشون صد در صد ضرر میکنن چون اینجا تقلب کردن کنکور رو حتما ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاااااااااااااااااااملا حقیقت داره . تو تلگرام از این کانالا پره. البته بعضیاشون سوال درست رو میارن . من پارسال یکی داشتم قلم چی و سنجش میفروخت . یه بار سنجش ازش خریدم درست بود . 20 تومن
      حتی سوالای نهایی 94 رو هم تو کارنامش داشت خدا شاهده . اینارو خودم دیدم که میگم حرف اینو اون نیس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تمام ازمون ها به جز کنکور قابلیت لو رفتن دارن
      اما چون مشتری ندارین این اتفاق نمیوفته
      فکر نکنید گاج و گزینه 2دارن شاهکار میکنن
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باز اینا ک میفروشن ی هدفی دارن.

اونی ک میخره فازش چیه دقیقا؟
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا برا خرید به من مراجعه کنید
      در خدمتم
      *کاملا جدی گفتم |: یکی از رفیقام کارشه.بگین من جور میکنم یه پورسانتیم میگیرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن