خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سخته ولی ممکنه . . ..

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا من رفیقم معدلش 11 کنکور 94 تو 7 ساعت تاریخ ادبیات رو از صفر استارت زد و جمع کرد و لغت و املا رو هم توی 5 ساعت جمعید .کنکور 94 ادبیات سختی داشت کل 8 تا سوال رو جواب داد و 32 درصد ادبیات زد.عربی رو تو 5 ساعت بست کلش رو ازصفر 70 زد.گفت از نظر منطقی غیر ممکنه اما اگر ادم هدفی داشته باشه و دیوونه باشه هر کاری ممکنه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      من فقط با شیمی مشکل دارم شما تو یه تایپیکی گفته بودید که شیمی ریاضی ها رو هشتاد زدی...میخواستم بدونم با خط ویژه میشه چهل درصد ضد شیمی رو؟؟
      بله اون تو خونمون :/ فرداش تجربی رو زدم ۶۵... ولی اصلا انتظار نداشتم!!
      شما که نباید با مسایل مشکل داشته باشی...
      خط ویژه شیمیم خیلی خوبه ولی مسائل تعادل و سینتیک و ترمو رو نباید از دست داد مهندس

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بله اون تو خونمون :/ فرداش تجربی رو زدم ۶۵... ولی اصلا انتظار نداشتم!!
      شما که نباید با مسایل مشکل داشته باشی...
      خط ویژه شیمیم خیلی خوبه ولی مسائل تعادل و سینتیک و ترمو رو نباید از دست داد مهندس
      خب خط ویژه مسایلم داره دیگه...البته پارسال سه چهار بار از رو مبتکران خوندم ولی الان حس میکنم یادم رفته...یکی از بچه های انجمن میگفت درصدش تو آزمون ها در حد بیست درصد بوده دو ماه آخر خط ویژه خونده کنکور 94 پنجاه درصد زده
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب خط ویژه مسایلم داره دیگه...البته پارسال سه چهار بار از رو مبتکران خوندم ولی الان حس میکنم یادم رفته...یکی از بچه های انجمن میگفت درصدش تو آزمون ها در حد بیست درصد بوده دو ماه آخر خط ویژه خونده کنکور 94 پنجاه درصد زده

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اهان ببخشید!فک کردم میگی 94 درصد زده تعجب کردم!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها

اهان ببخشید!فک کردم میگی 94 درصد زده تعجب کردم!
      خوشحال شدی ن؟؟خخخ
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خط ویژه خوبه واسه جمع بندی مطالب رو دسته بندی کرده که راحتر میشه خوندشون مخصوصاً حفظیا ولی با اینکه پیش2 رو فقط از روی خط ویژه و کتاب درسی مطالعه کردم ولی بازم نظرم مبتکرانه که واقعا کتاب خوبیه من واسم دوم و سوم فقط مبتکران می خوندم درصدم 65 حداقلش بود ولی واسه جمع بندی میشه از مبتکران استفاده کرد به شرطی که پیش زمینه داشته باشی

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      و همیشه ...
      چقدر زود دیر میشه ....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _abolfazl_ نمایش پست ها
      خط ویژه خوبه واسه جمع بندی مطالب رو دسته بندی کرده که راحتر میشه خوندشون مخصوصاً حفظیا ولی با اینکه پیش2 رو فقط از روی خط ویژه و کتاب درسی مطالعه کردم ولی بازم نظرم مبتکرانه که واقعا کتاب خوبیه من واسم دوم و سوم فقط مبتکران می خوندم درصدم 65 حداقلش بود ولی واسه جمع بندی میشه از مبتکران استفاده کرد به شرطی که پیش زمینه داشته باشی

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

ولی واسه جمع بندی فیل(مبتکران) عالیه!باخلاصه های موج ازمون شیمی!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها

ولی واسه جمع بندی فیل(مبتکران) عالیه!باخلاصه های موج ازمون شیمی!
      من فیل رو دارم...خیلی ناقصه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من فیل رو دارم...خیلی ناقصه
      هرکی ندونه این .... فیل .... چیه ! .... ممکنه بیاد بگه منم اورانگوتان دارم
      ....
      شیمی جمع بندی خط ویژه مفاهیم کافیه ... مساله هم جمع بندی نمیخاد همش تمرینه !

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هرکی ندونه این .... فیل .... چیه ! .... ممکنه بیاد بگه منم اورانگوتان دارم
      ....
      شیمی جمع بندی خط ویژه مفاهیم کافیه ... مساله هم جمع بندی نمیخاد همش تمرینه !
      هعی...کل درسای کنکور یه طرف,شیمی یه طرف

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هعی...کل درسای کنکور یه طرف,شیمی یه طرف
      ترجمه فرما رفیق .... تا بهتر متوجه منظورت شم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ترجمه فرما رفیق .... تا بهتر متوجه منظورت شم
      همین دیگه...شیمی اشکمو در آوردهمخصوصا محاسباتش...تا میپرسم چه خاکی بریزم تو سرم که چهل بزنم مراجع تقلید اشاره میکنن به الگواخه کسی نیست که بگه مرد حسابی الگو واسه صده یکی میگه الگو یکی میگه فار یکی میگه فیل یکی میگه خط ویژه...ما هم که معمولا وقتی تو یه درسی ضعیفیم حتی اگه طرف رو نشناسیم برمیگردیم میگیم"داداش این کتابو بخونم چهل میزنم"اونم یه قیافه حق به جانب میگیره میگه بلهههههه...انگار دیشب با طراح جوج میزدن به بدن...خلاصه کنکوره دیگه...اون فوتبالیستهو ما یه توپ پنچر...

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همین دیگه...شیمی اشکمو در آوردهمخصوصا محاسباتش...تا میپرسم چه خاکی بریزم تو سرم که چهل بزنم مراجع تقلید اشاره میکنن به الگواخه کسی نیست که بگه مرد حسابی الگو واسه صده یکی میگه الگو یکی میگه فار یکی میگه فیل یکی میگه خط ویژه...ما هم که معمولا وقتی تو یه درسی ضعیفیم حتی اگه طرف رو نشناسیم برمیگردیم میگیم"داداش این کتابو بخونم چهل میزنم"اونم یه قیافه حق به جانب میگیره میگه بلهههههه...انگار دیشب با طراح جوج میزدن به بدن...خلاصه کنکوره دیگه...اون فوتبالیستهو ما یه توپ پنچر...
      یه چی به تجربه فهمیدم ..... شیمی تمام حرفش روتین، واضح و مشخصه ! ...... اگه متوجه مرز این 3 باشی ... شیمی چندان سخت نیست ...... : مفاهیم > مسائل > محاسبات :::: واسه شیمی میشه شیک وتمیز کاملن دقیق بود ! (چیزی که تو زیست هنوز واسم یه رویاست !)
      ..............................

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن