خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو میگن پست ایول ........

یک راند دیگر مبارزه کن
      وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه می روی…
      یک راند دیگر مبارزه کن
      وقتی بازوهایت آنقدر خسته اند که توان گارد گرفتن نداری…
      یک راند دیگر مبارزه کن
      وقتی که خون از دماغت جاریست و چنان خسته ای که آرزو میکنی حریف مشتی به چانه ات بزند و کار تمام شود…
      یک راند دیگر مبارزه کن
      و به یاد داشته باش مردی که تنها یک راند دیگر مبارزه می کند هرگز شکست نخواهد خورد…
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

2. Top | #17
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط غیرممکن،غیرممکنه
      در اینکه پروسه کنکور فرسایشی و زمانبر شکی نیست
      ولی میش تو مدت کم هم موفق شد
      هرکی به اندازه تلاشش نتیجه میگیره ن کم ن زیاد
      بجز برخی موارد استثنا ک سرجلسه خراب میکنن و...
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyedhosein.p نمایش پست ها
      خب رفقا تجربی خیلیا میگن نمیشه خیلیا میگن میشه یه سریام میگن چی چی میشه!!!
      از الان تا کنکور 110 روز مونده
      یعنی 2640 ساعت
      روزی 6 ساعت خواب میشه 660 ساعت +4 ساعت روزی آزاد باش!!!میشه 440 ساعت یعنی 1100 ساعت میپره

خب 1540 ساعت موند ما 8 تا درس داریم و حدودا 195 ساعت واسه هر درسی داریم که خب مسلما دروسی مثل دینی و زبان و ریاضی و فیزیک لازم به انقدر زمان نیست و میشه وقتشون به زیست و شیمی داد

پس با یه حساب ساده میشه فهمید که آقاجان نمیگم زیر 1000 ولی زیر 3000 میشه راحت آورد پس بخونیم و کمتر بحث کنیم ضمن اینکه حتی موارد زیادی داریم که رتبه زیر 100 هم آوردن تو 3 ماه و نیم پس

یا علی...

بهترین منابع سه ماه آخر..

ادبیات :موج آزمون
      عربی :جمع بندی خیلی سبز
      دینی :خط ویژه گاج
      زبان :خط ویژه گاج
      ریاضی :جمع بندی خیلی سبز
      زیست :کتاب درسی!!! +موج آزمون یا عمارلو
      فیزیک :خط ویژه گاج یا فیل مبتکران
      شیمی :کتاب درسی!!! +موج آزمون

همشونم تموم میشن تو این زمان
      ممنونم
      یه سوال درمورد فیزیک دارم
      آیا خط ویژه یا فیل کتاب های عالی این و میشه باهاشون به بالای 40 50 رسید؟
      (پایه ی فیزیکم قویه)

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال...من آیات و نکات گاج رو تموم کردم...قبلا ذو جلدش نوشته بود هفتاد درصد کنکور الان نوشته حداقل هفتاد درصد من تو دینی به شصت قانعم نمیدونم الان خط ویژه رو هم بخونم یا همون آیات و نکات گاج رو مرور کنم...کسی هست برا آزمونا آیات و نکات بخونه و نتیجه گرفته باشه؟؟
      دخترخاله ی من 3ماه قبل کنکور دینی رو شروع کرد هرشب یه درس از آیات و نکات میخوند و توی کنکور 85% زد البته مرور میکرد خیلی
      اما من از خط ویژه واقعاااا نتیجه گرفتم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

دخترخاله ی من 3ماه قبل کنکور دینی رو شروع کرد هرشب یه درس از آیات و نکات میخوند و توی کنکور 85% زد البته مرور میکرد خیلی
      اما من از خط ویژه واقعاااا نتیجه گرفتم
      فقط آیات و نکات گاج رو خوند؟؟؟چه سالی کنکور داد؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط آیات و نکات گاج رو خوند؟؟؟چه سالی کنکور داد؟؟
      آره فقط آیاتو نکات خوند
      چون دیر شروع کرده بود
      کنکور 93
      نگران نباش
      توام بشین دو دوتا چهار تا کن هر شب یکی دو درس بخون بعد شبای بعد مرورشون کن علاوه بر جدیدا
      عجیب جواب میده
      دیگه آخرشام که چند دور خوندی بشین یکی دو دور کتابو دوره کن
      ته تهشم فقط از زرد عمومی یا دور دنیا برای تثبیت تست بزنم
      تو آخر اردیبهشت هم تموم کنی دینی رو
      بعد یه ماه برای دورش تایم بذاریگبالای 90 هستی
      هر چقدرم خنگ و نفهم باشی....البته منظروم شما نیستا مثال زندندی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها

آره فقط آیاتو نکات خوند
      چون دیر شروع کرده بود
      کنکور 93
      نگران نباش
      توام بشین دو دوتا چهار تا کن هر شب یکی دو درس بخون بعد شبای بعد مرورشون کن علاوه بر جدیدا
      عجیب جواب میده
      دیگه آخرشام که چند دور خوندی بشین یکی دو دور کتابو دوره کن
      ته تهشم فقط از زرد عمومی یا دور دنیا برای تثبیت تست بزنم
      تو آخر اردیبهشت هم تموم کنی دینی رو
      بعد یه ماه برای دورش تایم بذاریگبالای 90 هستی
      هر چقدرم خنگ و نفهم باشی....البته منظروم شما نیستا مثال زندندی
      من آیات و نکات رو چهار پتج دور خوندمالان مسعله اینه که پشت جلدش نوشته هفتاد درصد ولی بعضی از دوستام میگفتن به اون توجه نکن خیلی ها خوندن بیشتر زدن میخواستم مطمعن شم آیات و نکات کافیه یا نممنون آبجی
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من آیات و نکات رو چهار پتج دور خوندمالان مسعله اینه که پشت جلدش نوشته هفتاد درصد ولی بعضی از دوستام میگفتن به اون توجه نکن خیلی ها خوندن بیشتر زدن میخواستم مطمعن شم آیات و نکات کافیه یا نممنون آبجی
      خواهش میشوندی
      شما هم برای اینکه خیالت راحت شه وقتی خوب آیاتو نکات رو خوندی چند دورم کتاب درسیا رو بخون که یوخت چیزی جا نمونه
      اخرشم فقط تست بزن
      موفق باشندی مهندس

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال...من آیات و نکات گاج رو تموم کردم...قبلا ذو جلدش نوشته بود هفتاد درصد کنکور الان نوشته حداقل هفتاد درصد من تو دینی به شصت قانعم نمیدونم الان خط ویژه رو هم بخونم یا همون آیات و نکات گاج رو مرور کنم...کسی هست برا آزمونا آیات و نکات بخونه و نتیجه گرفته باشه؟؟
      سلام. برای دینی به نظر من همون گاج رو باید بخونی (به عبارتی باید بجوی) . بعضیا رو دیدم گاج می خونن ولی کتابشون سفیییییده سفیده. من خودم هر آیه ای رو که می خونم نکاتشم کنارش مینویسم یا حتی کلمات کیلیدیش رو هایلایت میکنم و مفهومشو با فلش جلوش می نویسم. تو آزمونامم (گزینه2) بالا 80 میزنم. نزدیک موعد آزمون هم که میشه خلاصه های خودم رو و خلاصه های آخر خودش رو می خونم.
      یه نکته ای که به نظرم خیلی مهمه اینه که اگه مثلا یه جا به یه نکته اشاره شده اگه دوباره اومد بازم هایلایتش کن. چ.ن با تکرار مداوم تو ذهنت می مونه. در ضمن اصلا حفظ نکن. دین و زندگی رو باید فهمید. اگه به خودت تلقین کنی که باید حفظ کنی بد تر میشه.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Piano نمایش پست ها
      سلام. برای دینی به نظر من همون گاج رو باید بخونی (به عبارتی باید بجوی) . بعضیا رو دیدم گاج می خونن ولی کتابشون سفیییییده سفیده. من خودم هر آیه ای رو که می خونم نکاتشم کنارش مینویسم یا حتی کلمات کیلیدیش رو هایلایت میکنم و مفهومشو با فلش جلوش می نویسم. تو آزمونامم (گزینه2) بالا 80 میزنم. نزدیک موعد آزمون هم که میشه خلاصه های خودم رو و خلاصه های آخر خودش رو می خونم.
      یه نکته ای که به نظرم خیلی مهمه اینه که اگه مثلا یه جا به یه نکته اشاره شده اگه دوباره اومد بازم هایلایتش کن. چ.ن با تکرار مداوم تو ذهنت می مونه. در ضمن اصلا حفظ نکن. دین و زندگی رو باید فهمید. اگه به خودت تلقین کنی که باید حفظ کنی بد تر میشه.
      خب گاج رو بخونی که باید بالا بزنی...من منظورم آیات و نکات بود

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ^
      یعنی میشه?
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 29 اسفند 1395 در ساعت 20:27

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyedhosein.p نمایش پست ها
      خب رفقا تجربی خیلیا میگن نمیشه خیلیا میگن میشه یه سریام میگن چی چی میشه!!! از الان تا کنکور 110 روز مونده یعنی 2640 ساعت روزی 6 ساعت خواب میشه 660 ساعت +4 ساعت روزی آزاد باش!!!میشه 440 ساعت یعنی 1100 ساعت میپره خب 1540 ساعت موند ما 8 تا درس داریم و حدودا 195 ساعت واسه هر درسی داریم که خب مسلما دروسی مثل دینی و زبان و ریاضی و فیزیک لازم به انقدر زمان نیست و میشه وقتشون به زیست و شیمی داد پس با یه حساب ساده میشه فهمید که آقاجان نمیگم زیر 1000 ولی زیر 3000 میشه راحت آورد پس بخونیم و کمتر بحث کنیم ضمن اینکه حتی موارد زیادی داریم که رتبه زیر 100 هم آوردن تو 3 ماه و نیم پس یا علی... بهترین منابع سه ماه آخر.. ادبیات :موج آزمون عربی :جمع بندی خیلی سبز دینی :خط ویژه گاج زبان :خط ویژه گاج ریاضی :جمع بندی خیلی سبز زیست :کتاب درسی!!! +موج آزمون یا عمارلو فیزیک :خط ویژه گاج یا فیل مبتکران شیمی :کتاب درسی!!! +موج آزمون همشونم تموم میشن تو این زمان
      نمیدونم کتابارو برچه اساسی گفتید خوبن اما منم پیشنهادای دیگه دارم...ادبیات خط ویژه کامل تره...ریاضی خیلی سبز برای بچه هایی نیست که تازه بخوان شروع کنن البته از نظر من...خط ویژه رو مسلط بشید راحت ۴۰ ۵۰ میشه زد. خط ویژه خیلی بهتره فیزیک کتابایی که گفتسد اصلا چاپ نشدن !!!! :/ فیل که کلا چاپش برا ۹۶ منتفیه و خط ویژم رو هواست. همون درسنامه های گاج جامع و سوالای ستاره دارش خوبه فقط سعی کنید مبحثی کار کنید ولی کامل کار کنید.همه رو نخونید با توجه به وقتتون سطحی خونده بشه.گزیده بخون ولی کامل بخون و مسلط. پیش دو فیزیک۱و ۲ و دوفصل آخر فیزیک ۳ همینا حدود ۶۰ درصدی میشن گمونم. ولی صد در صد مسلط بشید روشون. شیمی موج ازمون برا تست خوبه خط ویژه مفاهیمم خیلی خوبه.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب گاج رو بخونی که باید بالا بزنی...من منظورم آیات و نکات بود
      چ گیری دادی به ایات و نکات داداش
      همونو اگه خوندی یه زیپی خط ویژه ای چیزی بزن تنگش بالا ۸۰ م میزنی راحت نگران نباش.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      نمیدونم کتابارو برچه اساسی گفتید خوبن اما منم پیشنهادای دیگه دارم...ادبیات خط ویژه کامل تره...ریاضی خیلی سبز برای بچه هایی نیست که تازه بخوان شروع کنن البته از نظر من...خط ویژه رو مسلط بشید راحت ۴۰ ۵۰ میشه زد. خط ویژه خیلی بهتره فیزیک کتابایی که گفتسد اصلا چاپ نشدن !!!! :/ فیل که کلا چاپش برا ۹۶ منتفیه و خط ویژم رو هواست. همون درسنامه های گاج جامع و سوالای ستاره دارش خوبه فقط سعی کنید مبحثی کار کنید ولی کامل کار کنید.همه رو نخونید با توجه به وقتتون سطحی خونده بشه.گزیده بخون ولی کامل بخون و مسلط. پیش دو فیزیک۱و ۲ و دوفصل آخر فیزیک ۳ همینا حدود ۶۰ درصدی میشن گمونم. ولی صد در صد مسلط بشید روشون. شیمی موج ازمون برا تست خوبه خط ویژه مفاهیمم خیلی خوبه.
      من فقط با شیمی مشکل دارم شما تو یه تایپیکی گفته بودید که شیمی ریاضی ها رو هشتاد زدی...میخواستم بدونم با خط ویژه میشه چهل درصد ضد شیمی رو؟؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

موفق باشید...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن