خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 141
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام

دوست عزیز یه بار میگی میشه یه بار میگی نمیشه.

حالا آخرش کدوم؟

راستی استارتر عزیز تاپیک خیلی جامع هست باید ببینید هدفتون چه رتبه ای هست چقدر میخواین مطالعه کنید و کلی آیتم های دیگه( مثلا الان در چه حدی هستین تو دروس)
      تاپیک رو برا خودم نزدم دوستان در جریان هستن ولی خب حالا ک بحث پیش اومده منم مشکلمو میگم من تقریبا دو دور شیمیو زیستو تموم کردم ولی الان احساس میکنم چیزی یادم نیس علتشم ناقص خوندن فصوله.. تو فیزیکم مشکل دارم نور و عدسی و موج صوتی ومکانیکی رو خوندم ولی بقیش موند . ریاضی هم هیچی نخوندم عربی م هم تعریفی نداره میانگین 20 درصد و همینا میانگینم 6100 تو ازمونا فقط هم پزشکی میخوام یعنی اگه قبول نشم .مجبورم بمونم سال بعد

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      پس هنوز درک درستی از زندگی نداری
      بازم
      حق با شماست
      (:
      چون اگه درک کرده بودم
      با کسی ک صرفا هدفش ایجاد درگیری و کل کل تو تایپک هاس
      وارد بحث نمیشدم
      موفق باشی
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      بازم
      حق با شماست
      (:
      چون اگه درک کرده بودم
      با کسی ک صرفا هدفش ایجاد درگیری و کل کل تو تایپک هاس
      وارد بحث نمیشدم
      موفق باشی
      من هدف ایجاد درگیری نیست البته شما میتونی هر جور دوست داری به قضیه نگاه کنی...ولی خب کافیه یه نگاه به آدم های موفق دور ورت بندازی...اره زیاد تلاش کردن ولی ضریب هوشیشون چی؟؟؟من خودم یه همکلاسی داشتم میومد روز قبل امتحان ریاضی رو میخوندم هیجده نوزده رو شاخش بود ولی من خودم اگه درسی مث ریاضی رو توی طول سال نمیخوندم قبل امتجان حداقل باید سه چهار روز وفت میزاشتم...در حقیقت اونی که درگیری میکنه من نیستم شخص بی جنبه مقابله مثلا من اینجا گفتم شما درک درستی نداری چون جملت تابلو بود...ضریب هوشی تاثیر نداره؟؟؟؟؟؟؟باشه شما راست میگی من معذرت
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      نمیخوام...چون دلیلی برای معذرت وجود نداره
      تو هم موفق باشی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا کل کل نکنید این تاپیک برای ارامش دادن و نشون دادن راه درست واسه کسایی هست ه سوال دارن و سر درگم هستن .

اگه باعث رنجش خاطرتون میشه شرکت نکنید

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها

تاپیک رو برا خودم نزدم دوستان در جریان هستن ولی خب حالا ک بحث پیش اومده منم مشکلمو میگم من تقریبا دو دور شیمیو زیستو تموم کردم ولی الان احساس میکنم چیزی یادم نیس علتشم ناقص خوندن فصوله.. تو فیزیکم مشکل دارم نور و عدسی و موج صوتی ومکانیکی رو خوندم ولی بقیش موند . ریاضی هم هیچی نخوندم عربی م هم تعریفی نداره میانگین 20 درصد و همینا میانگینم 6100 تو ازمونا فقط هم پزشکی میخوام یعنی اگه قبول نشم .مجبورم بمونم سال بعد
      خب شما صفر مطلق نیستین که.

شما اول از همه زیست و شیمی رو از اول به صورت کامل میخونید (مطمعن باشید هرچه قدر هم ناقص خونده باشین بازم از کسی که هیچی هیچی نخونده جلو تر هستین و میشه کامل کنید نقاط ضعفتون رو)

فیزیک رو هم اول اون فصلایی که خوندین رو به تسلط برسین که یه وقت یه ماه دیگه نشه عین شیمی و زیست حس کنید که هیچی بلد نیستین و نافص خوندین.

بعدش که این مطالب رو خوندین اول فصل های راحت رو کار کنید مثه پیش 2 و دو فصل آخر سوم و دوم . بعد اگه باز وقت زیاد آوردین بقیه فصول رو هم بخونید

عربی رو هم نظری ندارم بقیه دوستان که بهتر واردن بیان نظر بدن.

ریاضی هم عین فیزیک اول از همه مباحث راحت رو مثه تابع .لگاریتم. آنالیز و احتمال . آمار و ... رو بخونید بعدا که اینا رو مسلط شدین برید سراغ فصول سنگین تر(توی درس ریاضی هم فعلا اصلا سراغ تست تالیفی نرید فقط و فقط تست های سراسری رو کار کنید ترجیحا ده سال اخیر)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      من هدف ایجاد درگیری نیست البته شما میتونی هر جور دوست داری به قضیه نگاه کنی...ولی خب کافیه یه نگاه به آدم های موفق دور ورت بندازی...اره زیاد تلاش کردن ولی ضریب هوشیشون چی؟؟؟من خودم یه همکلاسی داشتم میومد روز قبل امتحان ریاضی رو میخوندم هیجده نوزده رو شاخش بود ولی من خودم اگه درسی مث ریاضی رو توی طول سال نمیخوندم قبل امتجان حداقل باید سه چهار روز وفت میزاشتم...در حقیقت اونی که درگیری میکنه من نیستم شخص بی جنبه مقابله مثلا من اینجا گفتم شما درک درستی نداری چون جملت تابلو بود...ضریب هوشی تاثیر نداره؟؟؟؟؟؟؟باشه شما راست میگی من معذرت
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      نمیخوام...چون دلیلی برای معذرت وجود نداره
      تو هم موفق باشی
      زیاد
      پشت کنکور موندین
      اختلالاتی بوجود اومده دوست عزیز (:

و من الله توفیق
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      خب شما صفر مطلق نیستین که.

شما اول از همه زیست و شیمی رو از اول به صورت کامل میخونید (مطمعن باشید هرچه قدر هم ناقص خونده باشین بازم از کسی که هیچی هیچی نخونده جلو تر هستین و میشه کامل کنید نقاط ضعفتون رو)

فیزیک رو هم اول اون فصلایی که خوندین رو به تسلط برسین که یه وقت یه ماه دیگه نشه عین شیمی و زیست حس کنید که هیچی بلد نیستین و نافص خوندین.

بعدش که این مطالب رو خوندین اول فصل های راحت رو کار کنید مثه پیش 2 و دو فصل آخر سوم و دوم . بعد اگه باز وقت زیاد آوردین بقیه فصول رو هم بخونید

عربی رو هم نظری ندارم بقیه دوستان که بهتر واردن بیان نظر بدن.

ریاضی هم عین فیزیک اول از همه مباحث راحت رو مثه تابع .لگاریتم. آنالیز و احتمال . آمار و ... رو بخونید بعدا که اینا رو مسلط شدین برید سراغ فصول سنگین تر(توی درس ریاضی هم فعلا اصلا سراغ تست تالیفی نرید فقط و فقط تست های سراسری رو کار کنید ترجیحا ده سال اخیر)
      ریاضی رو از سایت الا ببنیم بهتره یا کتاب کوله پشتی و مهرو ماه رو دارم کار کنم بهتره؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      زیاد
      پشت کنکور موندین
      اختلالاتی بوجود اومده دوست عزیز (:

و من الله توفیق
      ایشالله شما هم یه پنج شیش سال میمونی درست میشی(هم خودت هم درکت نسبت به کنکور زندگیو هوشو از این چیزا)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظر منو بخوای استارتر عزیز ...
      هرچیزی ممکنه حتی از الان فقط دو تا چیز لازم داره : توکل قوی + زحمت زیاد
      برای منابع و این جور چیزا هم یه کتاب ( منظورم یه منبع هست ) برای هر درس انتخاب کنین بخونین ( با تسلط عالی ) و مباحث رو هم انتخابی بخونین ( که برای این بهتره از یه مشاور کمک بخواین که مباحثو درست حذف کنین و بعدا ضرر نکنین ) ....
      برای ساعت مطالعه هم فقط دو چیزو در نظر داشته باشین : یکی خواب کافی ( بین 6 تا 8 ساعت ) و یکی کیفیت مطالعه که مثلا 4 ساعت پشت سر هم درس نخونین به اسم اینکه دارین تلاش می کنین چون نهایتا 2 ساعتشو یادگیری مفید داشتین حتما استراحت کافی بینش داشته باشین ...
      بقیش فقط تلاشه و تلاش و تلاش ... همین !!!
      برای هدفتون هم نامحدود تلاش کنین .... هرچقدر که می تونین ... همه مثل هم نیستن پس ساعت مطالعه مثل همی هم ندارن .... برای خودتون تلاش کنین ....
      و یه چیز دیگه ... یه جمله هست من خیلی دوسش دارم خودم اونم اینکه (( لازم نیست وجود مکرر باشی )) .... لازم نیست قبلا یه نفر از الان خونده باشه و تونسته باشه تا شما بتونین .... این بار شما اولین باشین ... !!
      خیلی حرف زدم می دونم ...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها

ریاضی رو از سایت الا ببنیم بهتره یا کتاب کوله پشتی و مهرو ماه رو دارم کار کنم بهتره؟
      با هر کدوم راحت تر هستین و بهتر میفهمین.

لزوما قرار نیست هرچیزی که من به دردم خورده واسه شما هم به درد بخور باشه

شما هر کدوم رو میفهمی و ازش نتیجه میگیری همونو استفاده کن
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahedeh نمایش پست ها
      نظر منو بخوای استارتر عزیز ...
      هرچیزی ممکنه حتی از الان فقط دو تا چیز لازم داره : توکل قوی + زحمت زیاد
      برای منابع و این جور چیزا هم یه کتاب ( منظورم یه منبع هست ) برای هر درس انتخاب کنین بخونین ( با تسلط عالی ) و مباحث رو هم انتخابی بخونین ( که برای این بهتره از یه مشاور کمک بخواین که مباحثو درست حذف کنین و بعدا ضرر نکنین ) ....
      برای ساعت مطالعه هم فقط دو چیزو در نظر داشته باشین : یکی خواب کافی ( بین 6 تا 8 ساعت ) و یکی کیفیت مطالعه که مثلا 4 ساعت پشت سر هم درس نخونین به اسم اینکه دارین تلاش می کنین چون نهایتا 2 ساعتشو یادگیری مفید داشتین حتما استراحت کافی بینش داشته باشین ...
      بقیش فقط تلاشه و تلاش و تلاش ... همین !!!
      برای هدفتون هم نامحدود تلاش کنین .... هرچقدر که می تونین ... همه مثل هم نیستن پس ساعت مطالعه مثل همی هم ندارن .... برای خودتون تلاش کنین ....
      و یه چیز دیگه ... یه جمله هست من خیلی دوسش دارم خودم اونم اینکه (( لازم نیست وجود مکرر باشی )) .... لازم نیست قبلا یه نفر از الان خونده باشه و تونسته باشه تا شما بتونین .... این بار شما اولین باشین ... !!
      خیلی حرف زدم می دونم ...
      ممنون . عالی بود هرچند تاپیک برای خودم نیست چون من از تابستان میخونم ولی سخنان شما مفید بود . تشکر

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ممنون . عالی بود هرچند تاپیک برای خودم نیست چون من از تابستان میخونم ولی سخنان شما مفید بود . تشکر
      [/quote]
      خواهش می کنم ...
      به امید موفقیت هممون ...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازست!

امکان نداره الآن شروع کنی به خودن و به نتیجه ای نرسی. !!!!!
      یعنی تو اگ از الان 120 روز درس بخونی همین نتیجه ای رو میگیری که با هیچی نخوندن میگیری؟؟؟؟!!

اگر از الان خوب بخونی اختصاصی ها رو به راحتی حتی اگر صفر هم باشی میتونی 30 درصد و عمومی ها رو هم کمِ کمِ کم 40 میزنی .

و این یعنی قبولی در رشته های خوبی مثل پرستاری و هوشبری !
      تازه فرض بر این بود که صفر باشی......

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره میشه
      ببینید مشکل اصلی این نیست که از الان میشه یا نه
      بیاین خودمونو گول نزنیم واقعا از الان میشه
      این امید واهی نیست اصلا امید واهی معنی نداره منفی باف نباشید

مشکل اینکه اونی که دو ساعتو بزور میخوند چطوری از الان ۱۵ ساعت بخونه؟!

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)