خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سهمیه های کنکور( سپاه پاسداران )

با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا اگه کسی از سهمیه های سپاه پاسداران اطلاعاتی داره که حداقل رتبه برای قبول شدن در مصاحبه ها و شرایط کار پس از گرفتن مدرک و... چی هست؟؟

من دوست کنکور 95 با رتبه 9000 منطقه دو فیزیوتراپی دولتی شیراز رفت واسه مصاحبه، ولی اونجا رد شد میخواستم مثالی بزنم فقط و همچنین فکر کنم کد های سهمیه سپاه هر دانشگاه جدا هست داخل دفترچه انتخاب رشته مثلا شهر شیراز کد پردیس داره کد دولتی داره و کد سپاه داره

اگه کسی هر اطلاعاتی داره بگه لطفا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران (مصوب 14/12/1395 مجلس شورای اسلامی) سهمیه فرزندان جانبازان زیر 25 درصد توسط رییس جمهور ابلاغ شد

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh2k نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا اگه کسی از سهمیه های سپاه پاسداران اطلاعاتی داره که حداقل رتبه برای قبول شدن در مصاحبه ها و شرایط کار پس از گرفتن مدرک و... چی هست؟؟

من دوست کنکور 95 با رتبه 9000 منطقه دو فیزیوتراپی دولتی شیراز رفت واسه مصاحبه، ولی اونجا رد شد میخواستم مثالی بزنم فقط و همچنین فکر کنم کد های سهمیه سپاه هر دانشگاه جدا هست داخل دفترچه انتخاب رشته مثلا شهر شیراز کد پردیس داره کد دولتی داره و کد سپاه داره

اگه کسی هر اطلاعاتی داره بگه لطفا
      امسال اولین سالی بود که سهمیه سپاه اضافه شده بود ( به جز دانشگاه بقیه الله ) که بعد از این همه مصاحبه و گزینش و... کلا لغو شد!
      یه ملتی رو سرکار گذاشتن!
      من خودم برای فیزیو علوم بهزیستی تهران رفتم برای گزینش همه کارا رو هم انجام دادم ولی آخرش هیچی!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر نکنم داداش چون من خودم یکی رو میشناسم که 15 هزار منطقه 2 قبول شده پزشکی مامانش تو سپاه بوده البته کنکور 94 قبول شده امسال هم چند نفر رو میشناسم رفتن با این سهمیه ولی با چه رتبه ای قبول شدن رو نمیدونم داداش

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh2k نمایش پست ها
      فکر نکنم داداش چون من خودم یکی رو میشناسم که 15 هزار منطقه 2 قبول شده پزشکی مامانش تو سپاه بوده البته کنکور 94 قبول شده امسال هم چند نفر رو میشناسم رفتن با این سهمیه ولی با چه رتبه ای قبول شدن رو نمیدونم داداش
      حتما دانشگاه بقیه الله بوده!
      هنوز اطلاعیه های سازمان سنجش در مورد رشته های دارای مصاحبه توی سایتش هست میتونی بری ببینی
      " تذكر2: بدليل عدم ارسال نتيجه مصاحبه از سوي هيأت مركزي گزينش سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در رشته‌هاي تحصيلي بورسيه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي (كد 22 و ساير رشته‌هاي ذيربط) داوطلبي به عنوان پذيرفته شده رشته‌هاي ذيربط در این مرحله اعلام نخواهد شد."
      این یه تیکه از آخرین اطلاعیه هست! هیچ وقت هم چیزی اعلام نشد!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminoooo نمایش پست ها
      قانون برنامه پنجساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران (مصوب 14/12/1395 مجلس شورای اسلامی) سهمیه فرزندان جانبازان زیر 25 درصد توسط رییس جمهور ابلاغ شد
      سهمیه فرزندان جانباز زیر 25% و فرزندان رزمندگان تا سال 1400 به این صورته : 5% سهمیه اختصاصی + مازاد بالا 25% ها مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      سهمیه فرزندان جانباز زیر 25% و فرزندان رزمندگان تا سال 1400 به این صورته : 5% سهمیه اختصاصی + مازاد بالا 25% ها مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته
      به کنکور 96میرسه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محجوبه نمایش پست ها
      به کنکور 96میرسه؟
      خیلی بعیده واحتمالش کمه که به 96 برسه ولی شاید سنجش تو خرداد ویرایش انجام بده
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      دقیق منظورتون رو نفهمیدم ولی از نظر شرایط کاری و رفاه سپاه عالیه
      رتبه هم که اول چند برابر برای مصاحبه دعوت میشن سپاه 3تا 5 برابر

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به علت تعدد تاپیک سهمیه ایثارگران بسته شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن