خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45

موضوع: قلم چی

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قلم چی

سلام دوستان
      حدود 100 تا 120 هزار نفر در آزمون های تجربی قلم چی شرکت میکنند...
      به نظرتون تقریبا تمام رقبای اصلی در آزمون شرکت میکنند تا بتونیم وضعیت خودمونو بهتر بسنجیم مثلا رتبه منطقه و کشوریش نزدیک به واقعیت هست؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      70% بله
      فکر کنم اگه اتفاق خاصی سر حلسه کنکور نیفته مقلا اگه قلم چی 5000 میاری تو کنکور هم 8000-7000 بیاری.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad. ensani نمایش پست ها
      70% بله
      فکر کنم اگه اتفاق خاصی سر حلسه کنکور نیفته مقلا اگه قلم چی 5000 میاری تو کنکور هم 8000-7000 بیاری.
      این تخمینو چطوری زدین؟
      تو رشته شما نمیدونم اما تو رشته ما تجربی اینجور اصلا نمیشه قضاوت کرد... رابطه خاصی با میانگین تراز و رتبه کنکور وجود نداره یسری از رتبه هاشون بهتر میشن یسری بدتر میشن یسری هم همون حدود میمونن... با یه میانیگین تراز مشخص بازه بزرگی از رتبه رو تو کنکور میشه دید.همه چیه به سر جلسه بستگی داره.

در جواب استارتر... نمیدونم منطقه چندی اما تقریبا تو منطقه ۱ که ماهستیم همه قلمچی شرکت میکنن... گزینه دو و گاج خیلی داوطلبای شاخی ندارن.اگه داشتن تا الان چش ملتو کور کرده بودن.البته یه عده معدود تو این ازمونا هستن که واقعا قوین.
      در کل رتبه قلمچی یه حدودی میتونه تعیین کنه شاید بین بهترین و بدترین رتبه ای که ممکنه بیاری. مثلا من رتبه کنکورم جز بدترین رتبه ازمونای پارسالم بود ! درحالی که برای یسریای بهترین بود یسری هم میانگین.
      باید سعی کنیم به قول معروف کنکور بهترین ازمونمون بشه.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      تو قلمچی هم سیاه لشکر زیاده سوالات هم داره بفروش می رسه قبل آزمون

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      این تخمینو چطوری زدین؟
      تو رشته شما نمیدونم اما تو رشته ما تجربی اینجور اصلا نمیشه قضاوت کرد... رابطه خاصی با میانگین تراز و رتبه کنکور وجود نداره یسری از رتبه هاشون بهتر میشن یسری بدتر میشن یسری هم همون حدود میمونن... با یه میانیگین تراز مشخص بازه بزرگی از رتبه رو تو کنکور میشه دید.همه چیه به سر جلسه بستگی داره.

در جواب استارتر... نمیدونم منطقه چندی اما تقریبا تو منطقه ۱ که ماهستیم همه قلمچی شرکت میکنن... گزینه دو و گاج خیلی داوطلبای شاخی ندارن.اگه داشتن تا الان چش ملتو کور کرده بودن.البته یه عده معدود تو این ازمونا هستن که واقعا قوین.
      در کل رتبه قلمچی یه حدودی میتونه تعیین کنه شاید بین بهترین و بدترین رتبه ای که ممکنه بیاری. مثلا من رتبه کنکورم جز بدترین رتبه ازمونای پارسالم بود ! درحالی که برای یسریای بهترین بود یسری هم میانگین.
      ممنون دوست عزیز من منطقه یکم
      پارسال بهترین تراز قلم چیتون چند بود و رتبه کنکورتون چند شد؟
      ویرایش توسط Dr.med96 : 28 اسفند 1395 در ساعت 15:48

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز من منطقه یکمپارسال بهترین تراز قلم چیتون چند بود و رتبه کنکورتون چند شد؟
      بهترین تراز ۶۵۰۰ و رتبه ۱۱۰۰ بدترین تراز ۶هزار و خورده ای و رتبه ۳۴۰۰ ... کنکورم یکم بهتر شد !اون ازمونیم که من بدترین رتبمو اووردم پرجنعیت ترین ازمون قلمچی پارسال بود ۱۱۲ هزار نفر شرکت کننده داشت ! امسالم بدترین رتبم باز تو همون بود جمع بندی پیش ۱ اونم باز فعلا پرجمعیت ترین بوده ۱۲۲ هزار نفر رتبم شده ۱۲۰۰ :/ خدا بخیر بگذرونه...!البته اینا دقیق نیست اتفاقیه شاید ...ولی بازم میگم روز کنکور مهمه دیگه.همه جورشو دیدم خودم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کانون کلی ریزش داشته امسال و پارسال ولی سال به سال داره زیاد میشه بنظر من این تعداد شرکت کننده رو دارن دستکاری میکنن
      پ.ن : به این درصد ها اکتفا نکنید ، یکی از دوستام با تراز 7 هزار امسال رتبه منطقشم شد 7000 ، توی کنکور اوضاع فرق میکنه ، ازونطرف یکی دیگه از دوستام تو ریاضی تراز 5400 شد رتبه 150 منطقه .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      کانون کلی ریزش داشته امسال و پارسال ولی سال به سال داره زیاد میشه بنظر من این تعداد شرکت کننده رو دارن دستکاری میکنن
      پ.ن : به این درصد ها اکتفا نکنید ، یکی از دوستام با تراز 7 هزار امسال رتبه منطقشم شد 7000 ، توی کنکور اوضاع فرق میکنه ، ازونطرف یکی دیگه از دوستام تو ریاضی تراز 5400 شد رتبه 150 منطقه .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      معمولا تراز های بالای 6000 رتبه خوبی هم تو کنکور میارن حالا این که کسی با زیر 6000 توی تجربی رتبه خوبی بیاره کم هست ...این حرف ها باعث میشه اونی که 5000 هست ترازش دلخوش بشه و دیگه تلاش نکنه البته فقط نظر شخصیم هست ممکنه حرفم درست نباشه
      تا رتبه خوب چی باشه...
      من اگه رتبم زیر ۶۰۰ بشه مثلا میشه خوب برام... که تراز بالای ۷۰۰۰ هزار میخواد‌ برای اطمینان البته بازم نه ۱۰۰ درصد.
      شما داروسازی کدوم دانشگاه میخونید؟ رتبتون چند شد؟ چرا مصاحبتون نیست؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بهترین تراز ۶۵۰۰ و رتبه ۱۱۰۰ بدترین تراز ۶هزار و خورده ای و رتبه ۳۴۰۰ ... کنکورم یکم بهتر شد !اون ازمونیم که من بدترین رتبمو اووردم پرجنعیت ترین ازمون قلمچی پارسال بود ۱۱۲ هزار نفر شرکت کننده داشت ! امسالم بدترین رتبم باز تو همون بود جمع بندی پیش ۱ اونم باز فعلا پرجمعیت ترین بوده ۱۲۲ هزار نفر رتبم شده ۱۲۰۰ :/ خدا بخیر بگذرونه...!البته اینا دقیق نیست اتفاقیه شاید ...ولی بازم میگم روز کنکور مهمه دیگه.همه جورشو دیدم خودم.
      امسال بهترین ترازتون چند شد؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تخمینو چطوری زدین؟

داداچ شما که زیست خوندی باید به قید ها توجه کنی
      گفتم اگه سر جلسه اتفاق خاصی نیفته دیگه. اره بعضی ها مثلا با حفظ کردن سئوالات گواه تراز میارن یا 100 تا دلیل دیگه که ممکنه کنکور رو خراب کنن یا بر عکسش دقیقا
      ویرایش توسط Freedom Fighter : 28 اسفند 1395 در ساعت 17:19

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تبریز میخونم راستش حوصله مصاحبه نداشتم و در ضمن
      اگه مصاحبه کنم با توجه به رتبه م شناخته میشم و نمیخوام... ولی سعی میکنم تو تاپیک های مختلف به بچه ها کمک کنمرتبم 3400 کشوری هست حدودا
      شما تراز قلم چیتون چند بود؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      امسال بهترین ترازتون چند شد؟

7155

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تازه بچه ها انتظار دارن فقط مصاحبه ی رتبه های دو رقمی و اینا باشه مثلا یکی از کاربرای اینجا که دندان زنجان میخونه مصاحبه داشت و بعضی ها گیر میدادن که تو رتبت 3 رقمی نیست dorsa20@
      به کاملا میشناسم ایشونو خیلی هم به من و خیلی بچه های دیگه کمک کردن دمشونم گرم.
      نه بابا این چه حرفیه... اون بعضیا که گیر میدن خودشون بعدا این رتبه درسا خانوم و شما براشون آرزو میشه... تازه ایشون ۹۹۹ زیرگروه ۱ ن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله ایشون واقعا خیلی دارن به بچه ها کمک میکنن بهشون حسودی میکنم آخه من اصلا زیاد حوصله م نمیکشه اینقدر به بقیه کمک کنم
      چقد رتبه های قلمچیتون به کنکور شباهت داشت؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن